Usługi Transportowe Anna Morga

Opinie o Usługi Transportowe Anna Morga

Agaya
Zweryfikowany użytkownik

Oszuści, firma nie wypłaciła mi pensji i nic nie robi sobie z wyroku sądu, komornik nieskuteczny.

Henryk

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

hejhejhej
@Henryk 27.05.2018 11:33

ta (usunięte przez administratora) morgi mnie przejebali na tyle pieniędzy ale sprawiedliwość ich do padnie (usunięte przez administratora) prawo w Polsce to prawo

@Henryk 27.05.2018 11:33

Niestety nigdzie w internecie nie mogę doszukać się oficjalnej strony firmy Usługi Transportowe Anna Morga. Zwracam się więc do Wszystkich z pytaniem, czy firma posiada jakieś nowe oferty pracy. Tobie Henryku mogę jedynie doradzić, abyś sam skierował zapytanie o to do firmy za pośrednictwem telefonicznym pod tym numerem -->> 509699378

Tosia

Czy poprzednik przede mną wierzy w to co pisze (((jaki numer telefonu, jaki adres oni się przed wszystkimi ukrywają i w miarę im to wychodzi ))) a poza tym jakie pieniądze LUDZIE !!! mają mnóstwo spraw przed Sądem a pani A.M udaje nie poczytalną --- w sumie nie musi udawać .......prawa ani art na nich nie ma w wy tu wyskakujecie o rozmowę ----ŚMIECH NA SALI !!!!!

hej
@Tosia 08.06.2015 20:23

spokojnie powoli mecenas z Sochaczewa ich rozgryzie nie ujdzie im na sucho (usunięte przez administratora) morgom

hej
@Tosia 08.06.2015 20:23

zato co mi zrobili to odpowiedzą oboje zobaczycie

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie Usługi Transportowe Anna Morga? Jaka jest atmosfera?

Tadeusz

Jeśli faktycznie ktoś ma nie załatwione sprawy to na forum nie załatwi.

Iza

@Kasa ale w jakim sensie Twój mąż "nie dał się wkręcić na kredyt"? Czy firma transportowa, jaką jest Usługi Transportowe Anna Morga może udzielać kredytów? Co dokładniej masz na myśli? Niestety, osoby, które nigdy tu nie pracowały, a myślą o potencjalnym zatrudnieniu w tej firmie - nie będą mogły bez wyjaśnienia zrozumieć sytuacji, jaką opisujesz.

Kasa
@Iza 17.09.2017 12:52

Chodzi mi o to że(usunięte przez administratora)wystawiała fałszywe stałe umowy z datą wsteczną i milutko namawiała nowych pracownikow naiwnych do brania dla państwa M kredytów.obiecywali że spłacą. Ludzie się cieszyli że mają umowę i niby pracę brali kredyty a po roku tracili mieszkania, pogadali w kłopoty. A Państwo (usunięte przez administratora)śmiali się z tych biednych ludzi. po miesiącu kierowcy nie otrzymali pensji i odchodzili z niewiedzą że nie dość że nigdy tej pensji nie dostaną to jeszcze mają dług w banku nie spłacony. Tragedia.

Zbynio

Dobrze się pracuje w firmie to i pisać nie ma chętnych! Podpowiedzcie chętnemu do pracy kilka wskazówek!!

Zuza
@Zbynio 18.12.2017 17:21

Mam nadzieję że właściciele tej śmiesznej firmy nie mają możliwości dodawania komentarzy odnośnie tej rzekomej firmy.!!!Od 3 lat nie dostalam zwrotu pieniedzy za swoją pracę tak około 10 tys z odsetkami znacznie więcej. ...ale cóż najlepiej udawać niezrównoważonego !!!!psychicznie!!!tak jak ci państwo! !!!!Pamiętajcie w czasie kryzusu i problemów z niewypłacalnością to po prostu oszalejcie i sprawa z głowy tak jak to zrobili państwo. M !!!!!Ja na chleb mam mimo wszystko a karma wraca państwo M.!!!!

Kasa

Firma i właściciele to oszuści na dużą skalę jeżeli czyta to ktoś z telewizji prosimy weźcie się za to szambo. Mój mąż nie dał się wkręcić na jakiś kredyt bo nie mielibyśmy dachu nad głową. Umowa sfałszowania, żadnych składek, US dla nich nie istnieje,wypłat brak, Sąd w Żyrardowie przyznal mezowi 13tys ale pan komornik jest z nimi w zmowie i odeslal papierki i wyrok ze oni nie maja majątku,dochodów. Aż kur... dziwne bo kur....oszukuja nadal!!!! Ludzie przez nich stracili mieszkania a oni tz.panstwo morga bo nie zasługują na dużą litere dalej okradają Państwo i biednych ludzi. Skąd mają nowe auta jak kilka razy banki im zabieraly za niepłacenie lisingi. Zróbcie coś z tą bandą my mieszkamy za daleko ale jak bd trzeba to przyjedziemy.

Iza

@ftl transport jako przedstawiciel firmy dobrze byłoby odnieść sięato komentarzy, np. użytkownika @Kasia, forum powinno służyć aktywnej komunikacji między pracodawcą a pracownikiem. Informacje na temat firmy można znaleźć w Internecie, natomiast o tym co rzeczywiście dzieje się w kadrach, niestety nie.

ftl trasnport spedycja czestochowa

Nasza Firma została założona w 1998 roku. W ciągu 19 lat istnienia na rynku,FTL TRANSPORT SPEDYCJA stała się firmą transportowo-spedycyjną posiadającą nowoczesny tabor, obsługujący klientów z całej Unii Europejskiej. Naszą specjalizacją stały się: transport ekspresowy po całej Europie oraz transport całopojazdowy. http://ftl-transport.com/

Kasia

Witam czy ktoś wie co dzieje się obecnie z P. Morga??? Nadal oszukują ludzi? Czy ktoś odzyskał swoje pieniądze?

feel me

Najważniejsze dla mnie jest to, że zatrudniene jest całkowicie stabilne, a umowa jest w pełni respektowana. Ważne dla mnie jest to, że dbanie o przyjacielskie stosunki międz pracownikami jest cąłkiem dobre. Ale czy benefity socjalne są dla każdego? Dzęki

oszukany na maxa

haha KKS bióro projektów i wdrożeń z rzeszowa, ja byłem niby tam zatrudniony od 3 wrzesnia 2015 roku, jak mnie w konia zrobili to zadzwoniłem niby do rzeszowa do KKS a tu Pani mówi spółka mleczarska słucham???................................... szczęki na podłodze szukałem 2 godziny, rok minał jak tam pracowałem a dalej nie moge sie z tego wszystkiego otrząsnąć, ale polskie prawo broni takich złodziei bo niby dochodów nie maja a kase za transport na prywatne kąta przelewają, da sie ??? da sie okradać samego siebie

DWjarek

Uwaga Morgi dzialaja caly czas teraz pod nazwa KKS biuro projektów i wdrożeń z rzeszowa

QWERT
@DWjarek 29.09.2016 12:03

Skąd te informacje? Z KRS nic takiego nie wynika.

zdziwko

A to tak sa chronieni czy maja zolte papiery ze nie mozna odzyskac hajsu?

nadawca

Tak sa tak wyplacalni ze rodzine wciagneli w dlugi a potem dziwia sie i zwalaja wine na wszystkich. Sa oszustami a pamietam Jarka z dawnych lat byl inny tylko ta jego zonka chciala sie pokazac ale za jaka cene? Nawet pracowala w banku i ja wywalili bo ukradla kase. Pozdrawiam i szkoda mi tylko dzieciakow ich. Dawny znajomy

Kilo niedaleki

Jeździłem u tych złodziei w 2008 roku bodajże miesiąc na Węgry Czechy i już ich rozszyfrowałem że krętacze ale kasę wyciągnąłem sposobem

Boni

Moj poprzedniku umowa hmmm, sprawdz przy okazji ZUS bo umowa, to umowa a skladki i wyplata , ktora przez p.M ....jest , byla i bedzie widmo .Jak wy mozecie jeszcze tam pracowac -zobaczymy jak dlugo , bedzie z poczatku dobrze a potem hmmmmm non stop jak nie policja to sąd ja nie pracuje już tam 2 lata a niestety nadal nie widze zaleglej wyplaty z 2 msc na koncie nie wspomne o odsetkach ale w owej firmie wszystko jest widmo !!!obudzcie się ludzie !!! wreszcie !!!!

sześć_zero_dwa_492_jeden_80

Michał. Przestrzegam uważajcie na nich, na początku wszystko ok jak przyszło do płacenia faktur to się zaczęło, robili wszystko żeby nie zapłacić, a to czegoś brakowało, za każdym razem coś wymyślali żeby nie płacić. Pomógł mi super prawnik odzyskałem pieniądze za faktury numer jak ktoś potrzebuje to podaję sześć_zero_dwa_492_jeden_80 jak usuną to numer jest w niku. Usuwają niepochlebne wpisy dość szybko.

oszukany

Czarek a czy życzyłbys sobie nie dostać ani grosza za prace przez ponad 3 miesiące??? Ja tez ale tak miałem, myślisz ze kogoś obchodziło ze nie mam na rachunki i musze pozyczać??? Az mi wstyd było 3 miesiące za granica siedzieć i nawet na chleb nie mieć, taki biuznez sobie Pani Ania otworzyła

Oszukany

Może ktoś poda jaki jest obecny adres Anny Morgi albo jak nazywa się teraz jej firma? Chętnie skontaktuję się z nią by pogadać.

oszukany na maxa

tomek dziwią Cie komentarze bo nie przezyłes piekła jakie zgotowali mi Państwo Morga i innym pracownikom, oczywiście problemów z kasą nie ma Pan Radosław który mieszka niedaleko bo ok 20 km od sochaczewa i jest swego typu łącznikiem miedzy pracownikami a szefostwem, pucuje się do Pana Jarka az miło, a kazdego nowego pracownika wkręca że on tez jest dopiero przyjęty żeby wzbódzić zaufanie, chcesz to podaj email do siebie zdzwonimy sie to opowiem ze szczegółami co mnie spotkało

oszukany na maxa

na początku ładnie pieknie nic nie podejrzewałem a tu nagle przy wypłacie sie zaczeło psuć, ciagle słysze jutro jutro i tak od wrzesnia, niby cos tam kapią, ale straciłem 4 miesiące czasu przez nich i kupe kasy, obecnie tone w długach i nie mam pojecia jak odzyskać kase, nie radze podejmować pracy w tej firmie zostaniecie na lodzie i nikogo nie bedzie obchodziło to czy macie za co żyć, numeru telefonu na razie tu nie podam bo jak zajrzą to dojdą kim jestem i beda wiedzieli że mają mi kasy nie oddać, za jakiś czas wstawie tu kontakt do siebie, radziłbym poszkodowanym zgłosic to jak najszybciej na policje,

sześćzerodwa492sto80

Michał @ Na początku wszystko ok jak przyszło do płacenia faktur to się zaczęło a że niby za późno wysłałem dokumenty, a to czegoś brakowało, a to znowu coś wymyślali żeby nie płacić. Pomógł mi super prawnik odzyskałem pieniądze za faktury numer jak ktoś potrzebuje to numer usunięty przez administratora jest w niku

Marcin

Panie Michale, jeśli Pan może proszę spróbować zakodować nr. tel w nick'u, może nie usunie go administrator. Pozdrawiam i z góry dziękuję

Michał

Na początku wszystko ok jak przyszło do płacenia faktur to się zaczęło a że niby za późno wysłałem dokumenty, a to czegoś brakowało, a to znowu coś wymyślali żeby nie płacić. Pomógł mi super prawnik odzyskałem pieniądze za faktury numer jak ktoś potrzebuje to (usunięte przez administratora)

ticderpstimen1974

kupię długi tej firmy windykacja@nldev.pl

mój mumer telefonu zadzwoń doo mnie to pogadamy (usunięte przez administratora)mam chec ich za pierdolić morgów jebanych złodzieji oszustów

cichy

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszuści brak słów,i na takich nie ma prawa.mi nadal są winni kilkanaście tysięcy.a instytucje prawne takie jak sądy rozkładają ręce.Obłęd

agata600622044

Poszukuję osób, które pracowały w tej firmie między majem 2014 a styczniem 2015. Mam szansę odzyskać kasę z FGŚP, jeśli tylko coś wykażę. Proszę, odezwijcie sie do mnie.

Zostaw opinię o Usługi Transportowe Anna Morga - Sochaczew

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Transportowe Anna Morga