Opinie o Usługi Transportowe Anna Morga w Sochaczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Usługi Transportowe Anna Morga. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Usługi Transportowe Anna Morga o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Anna Morga w Sochaczew

zzzzzzzz

Oni udają miłych i wgl relacje takie koleżeńskie a w rzeczywistości kupa długów i trzeba dosłownie błagać o wypłacenie wynagrodzenia co graniczy z cudem aby takie uzyskać. Złodzieje którzy kręcą na każdym kroku!!!! A sami żyją ponad stan powinna się tym zainteresować telewizja. Mam nadzieję, że kiedyś się przejadą na tym swoim cwaniactwie.... POZDRAWIAM SERDECZNIE PAŃSTWA MORGA.

DamianMazury

ja jezdźiłem i potwierdzam OSZUSCI !!!!!!

xxxx

Hm. Czy jest obecna na forum osoba, która jeździła w tej firmie? I rzeczywiście może potwierdzić, że są "oszustami"? Firma mieści się obecnie podobno w budynku po starej Gracji na ul. 600-lecia.

batman

Obecnie wynajmują biuro w Sochaczewie na 600 Lecia 45, byli na Staszica 47. Adres - miejscowość Maurycew 17 k. Sochaczewa to meldunek.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Usługi Transportowe Anna Morga? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
xyz

Mega złodzieje i oszuści bez jakiego kolwiek honoru...

puma

Własnie o to chodzi Bezkarność !!!!za 200 zł narobią zwykłemu Kowalskiemu kłopotu a pani M ..... działa dalej , czemu sąd nie wymusi na nich upadłości firmy , wtedy każdy poszkodowany przez nich odzyskał by pieniądze prędzej , czy póżniej a tak wszyscy jesteśmy bez szans !!!!!!!!!

DamianGiżycko

ja ostatni (chyba w poniedzialek 5 stycznia) odebrałem list od komornika z sochacewa ze panistwo M. nie posiadaj majatku i zebym JA mu wzkazal z czego moze sciagac , smiech na sali normalnie .... jak szary kowalski mandatu 200 zl nie zaplaci to go do smierci beda scigac a tu tyle kasy ludziom, zus-owi , skarbowce itp wisz i sa (usunięte przez administratora) bezkarni

puma

Prawdę mówiąc mieszkali na Gawłowska 126 A Sochaczew i pracowali wcześniej na Staszica 47 w Sochaczewie , ale teraz gdzie ci oszuści przebywają nie mam pojęcia. Wiem na pewno że jest mnóstwo poszkodowanych przez nich ludzi a prawa na nich rzekomo nie ma , wydaje mi się że trzeba coś z tym zrobić poza drogą sądową tv lub coś w tym stylu ktoś tam rzekomo próbował ale z tego co wiem nie udało się.Nie można tego tak zostawić !!!!

do anka

Bo od komornika wiem, że państwa M nie ma w firmie już od czerwca.

puma

TAK DALEJ CIĄGNĄ CI SAMI WŁAŚCICIELE A FIRMA OBECNA TO TRANS-TEAM Z RZEKOMĄ SIEDZIBĄ MOKOTOWSKA WARSZAWA COŚ W TYM STYLU .......OSZUŚCI I ZŁODZIEJE A TAK NAPRAWDĘ DALEJ DZIAŁAJĄ W SOCHACZEWIE I KRADNĄ

do anka

Czy ktoś wie co tam sie teraz dzieje? pracuje ta firma? jakis kontakt do nich ktoś ma?

pipo

Witam do osoby pt * praca * co masz na myśli czy coś się tutaj znajdzie ??? jeśli chodzi ci o firmę shime.pl - nie znam nie oceniam !! Co do firmy Trans-Team , unikajcie tej firmy ponieważ jest to kopia firmy Euro-an, długi nie wypłacalność!!!!! Po prostu dno !!!!! ,,,,,,były pracownik !!!!!!który już od ponad pół roku nie otrzymał wynagrodzenia!!!!

marg

Odradzam wszystkim prace w firmie Trans Team! Oszukują, na początku sprawiają dobre wrażenie faworyzują pracowników a tak naprawdę szukają naiwniaków, zatrudniają a później proponują wysokie stanowiska, pożyczają pieniądze od pracowników, namawiają na branie dla nich kredytów. Od początku mają wszystko zaplanowane. Nawet jeśli dostaniesz jakieś wynagrodzenie to bardzo szybko zaczną się schody, mamy chwilowo trudną sytuacje, czekamy na przelewy itd a pieniędzy jak nie ma tak nie będzie. Dług za długiem. Żal pracowników którzy myślą, że trafili do normalnej firmy ale prędzej czy później kto mądrzejszy to się zorientuje co tam jest grane. Historia nadaje się na film. Masakra!

eres

Witam, ci ludzie to oszuści i złodzieje. Niech nikt dla nich nie pracuje. Należy im się niezły łomot i pewnie niedługo się doczekają. Skończyły się czady że komuś się nie płaci.Trans Team to kilku oszustów którzy myślą że ujdzie im to na sucho. Mylą się:))

pipo

Hej Agata i jak tam rozprawa udało ci się z tym komornikiem coś wskurać ????

agata

i jak tam rozprawa?

agata

Tak, ja też się wycofuję z mojego pomysłu. Chciałam im narobić burdelu, ale się zwyczajnie przestraszylam. nie wiedziałam na jaką skalę to oszuści. mam wyrok, poszłam do komornika i tyle. a ich sie boje, żeby mi krzywdy nie zrobili.

agata600622044

my, czyli ile?

cichy

bedziemy w Sochaczewie 03.10.014 wiec możemy się zebrać

agata600622044

ale ja wiem, że takim czymś kasy nie odzyskamy. chcę tylko im zrobić wstyd. bo oni grają mega katolicką i bogobojną rodzinkę. niech sąsiedzi wiedza kogo mają obok.

@agata600622044

pani agato zadzwoni pani do mnie 664462497

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Anna Morga - Sochaczew

Usługi Transportowe Anna Morga
1.7/5 Na podstawie 107 ocen.
  • ul. Gawłowska 126A
    96-500 Sochaczew