Opinie o Usługi Transportowe Anna Morga w Sochaczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Usługi Transportowe Anna Morga. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Usługi Transportowe Anna Morga o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Anna Morga w Sochaczew

cichy

to nic nie da proszę mi wierzyć

agata600622044

ej, wpadł mi do głowy ciekawy pomysł. Czy zbierze się tu 10 osób? tyle wystarczy. skrzykniemy się, pojedziemy pod ich dom i będziemy krzyczeć "oddaj kase" i takie tam. chodzi o zrobienie im wstydu na Sochaczew. można powiadomić przy okazji radio i jakiś oddział sochaczewskiej tv. co myslicie?

kaka

My mamy sprawe 3.10.2014 ktora trwa juz ponad 2lata

agata600622044

mam sprawe w sądzie 5.09 o 14, ktoś jeszcze?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Usługi Transportowe Anna Morga? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Braciak

co tu duzo mowic moj poprzednik niestety ma racje euro-an i trans-team to ta sama Bajka Uwazajcie bo szkoda tylko waszych nerw bo to są ci sami ludzie omijajcie panstwo M.... Z daleka bo nie placa i udaja chorych psychicznie

agata600622044

Niestety z interwencji polsatu ani z uwagi tvn nie mam żadnej odpowiedzi od dawna

Braciak

A myslicie ze o czym pisze znam ich i znam ta firme praciwalem tam na poczatku roku 2014 po dzien dzisiejszy nie otrzymalem wyplaty ,,,,,chcecie mieć problemy proszę bardzo , co do tv juz jest glosno bo nie tylko ja jestem poszkodowany jest nas wielu....,,chcecie do nas poszkodowanych dolaczyc proszę bardzo ludzie uczcie sie na bledach innych Ludzi poki jest wczesnie

Gacek

to jakaś dziwna firma podobna do piramidy jeden odpowiada za kierowców niby szef, drugi za frachty ...... oj wygląda mi to , że grubymi "nićmi szyte" powodzenia dla odważnych

Braciak

Czy wy wszyscy jestescie tacy naiwni????!!! Co do pana/pani XXX prosze sprobowac a po 3 msc przekonasz sie ze do pracy jezdziles w celu charytatyywnym dlugi - a np nie placenie za fv wejdzcie sobie na strone inkaso na strone Sadu W Sochaczewie licytacje domu itd...ludzie dlugi ma kazdy 2 tys - 3tys ale nie 100 ,200 tys biorac pod uwage ze to dlugi wobec ludzi a gdzie jeszcze banku ?? Chcecie jezdzic z nimi na tym samym wozku - powodzenia / soryy ludzie ale to wy sie sami chcecie wpakowac sie w bagno - ja z tego wyszedlem a po dzien dzisiejszy nie dostalem zalrglego wynagrodzenia.Sprawa trafi do tv takze wszystkiego sie dowiecie !! Powodzenia w pracy u p.M !!!

xxx

A Ty co myślisz o tych opiniach Robercik? Czy rzeczywiście ta firma jest taka zła?

xxx

Na jakie długi? Jak gadasz to posługuj się faktami i dowodami

Braciak

W co wy sie pakujecie Ludzie Sa obludni Zerknijcie na ich dlugi na pewno wam zaplaca wynagrodzenie Powodzenia na drodze Sadowej a propo rozpraw nastepna maja 14 lipca za oszustwa !!!!!!

xxx

Witam. Jestem po rozmowie z szefem i wydawało mi się że firma jest w porządku ale potrzebuje waszej opinii. Proszę o rzetelne informacje. Pozdrawiam

zbychu

Witam. I jak ''kiero'' byłeś na tej rozmowie....??? Co Ci powiedzieli...??? POZDRAWIAM

kiero

Witam. Mam umówioną rozmowę na jutro w tej firmie. Jak myślicie, warto przy rozmowie zapytać wprost, czemu firma ma tyle negatywnych opinii? Czy lepiej sobie wcale nie zawracać nimi głowy? Pozdrawiam.

Gacek

Dzięki za informację , jednak zrezygnuję z rozmowy bo z tego co tu czytam to szkoda czasu , czy na tych ludzi nie ma prawa ....

Cichy

następna osoba podstawiona!!

gacek

a ja umówiłem się na rozmowę w środę 25.06 w sprawie pracy z jakimś (usunięte przez administratora)czy może ktoś wie kto to jest i jaką ma tam funkcję , bo myślałem ze to właściciel

agata600622044

Panie Marku. Firma niby prosperuje, ale ale: mają pełno długów, nie wypłacają wynagrodzeń, mają sprawy w sądzie. dają umowę o pracę. naprawdę, proszę tam nie aplikować. tak jak ktoś powyżej napisał. jeśli jest Pan instytucją charytatywną i interesuje Pana praca za darmo, to proszę iść do hospicjum, schroniska dla zwierząt i tam się realizować.

agata6t006e220l44

panie Cichy, czy dzwonili z interwencji w Polsacie? moze Pan do mnie sie odezwac, zadzwonic?

alegro94wf

Masz racje koszmar,jeszcze dodam iż bez umowy i odprowadzonych skladkach o ktorych mozesz tylko pomazyc dostaniesz zaswiadczenie o zarobkach 5tys zl i propozycję abyś wziął kredyt dla państwa M.z Sochaczewa a oni napewno bedą spłacac bo mają chwilowo trudną sytuację,haha. A ich sytuacja polega na dlugach blisko miliarda złotych komornku,który już licytuje dom i wielu,wielu innych komornikach.Masa ludzi tonie przez nich w dlugach a nie wspomnę o całej rodzinie (usunięte przez administratora) . A spraw w sądzie karnym i nie tylko już nie jestem w stanie zliczyć. Pomyślcie i zastanówcie się zanim podejmiecie decyzje w zatrudnieniu sie w tej (usunięte przez administratora) firmie,pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Anna Morga - Sochaczew

Usługi Transportowe Anna Morga
1.7/5 Na podstawie 107 ocen.
  • ul. Gawłowska 126A
    96-500 Sochaczew