Energop Sp. Zo.o.

Sochaczew

Opinie o Energop Sp. Zo.o.

spawacz

Zarządzający, dyrektor, ludzie nie mający pojęcia o niczym, głodowe pensje, brak perspektyw, brak ścieżek rozwoju, zadłużenie itp. Naprawdę szkoda czasu... .

Spawacz

W biurze niektóre osoby siedzą jedynie przez znajomości dlatego firma im przyklepuje nowy dyrektor widać że strasznie to popiera zamiast zaprzestać lizania du... ludzie siedzą tam nie z wiedzy tylko że znają kogoś, proszę trzymać tak dalej ludzi dla znajomości a firma już długo nie pociągnie.

Szczepiacz

@spawacz, masz rację... . "Nowi" będą musieli się wykazać. Poczekajmy, co będzie.... . Lepiej poszukać innej pracy.

spawacz

Energop to teraz namiastka tego co było kiedyś, nie ma kasy, nie ma roboty, nie ma klientów, atmosfera katastrofa, moze poprzednia władza kosiła grubą kase ale i dała zarobić pracownikom, a obecna to tylko dla siebie ma a dla pracowników już nie starcza, brak sobót, brak nadgodzin, brak premii itp.

Miros

Kiedy do tej firmy wkradła się polityka to jest bardzo źle. Aby naprawić sytuację należy przywrócić do władzy zarząd, który był od początku powstania tej firmy i byłych pracowników. Obecna władza, dyrektorzy i ich zastępców należałoby odwołać. Wielka szkoda, że firma ta nieszanuje obecnych pracowników, i tych którzy odeszli z dużym doświadczeniem, z dużym stażem pracy. Czy coś się zmieni w tej firmie? Nie.

Karolina

@zajzer @zenek a co dokadniej zmieniło się w Energop od czasu pojawienia się nowego kierownictwa w firmie? Macie na myśli sposób zarządzania? Jak wyglądają aktualne warunki zatrudnienia? Czasami inaczej nie znaczy gorzej, tylko to kwestia przyzwyczajenia. Pytanie - jak wygląda to tutaj?

zajzajer

To sie dzieje teraz to porazka totalna, ekipa "dobra zmiana" rozdanie pierwsze rozlozylo ta firme na lopatki, teraz jest ekipa "dobra zmiana" rozdanie drugie - ogolnie to szkoda gadac, niech ktos powie skad oni tych ludzi biora??

Zenek

"Stara ekipa zarządzająca" już odeszła, a zaraz przyszła "NOWA EKIPA ZARZĄDZAJĄCA" + "ZASTĘPCY" jeszcze lepsi od poprzedniej (wielka pomyłka), firma ma problemy z uregulowaniem zobowiązań finansowych, do tego przyczyniła się poprzednia ekipa i przyczynia się do tego nowa ekipa, szkoda tej firmy... .

Karolina

@KECAJ nie każda firma w woj. mazowieckim zasługuje na takie potraktowanie. Czy sprawa z zapłatą została wyjaśniona?

KECAJ

firma a i owszem jest . ogólnie porażka. PODWYKONAWCY nie płaci na czas I SZUKA DZIURY W CAŁYM ZEBY NIE ZAPŁACIĆ. RADZĘ ODPUŚCIĆ SOBIE SZKODA WASZEJ WYKONANEJ PRACY I KASY . FIRMA DO WORA I DO WISŁY JAK KAŻDĄ Z WOJ. MAZOWIECKIEGO.

eh

@Vino faktycznie nie ma teraz nic, ale wiem, że kiedyś szukali specjalistów np. ds. rynku czy ds. umów i sprzedaży. To były fajne oferty, chociaż wymagali tam z 2 lat doświadczenia na takich stanowiskach. Niestety ja doświadczenia nie miałem wtedy, a szkoda, bo oferowali umowę o pracę, szkolenia, fajny socjal...

Spawacz

Są jakieś przyjęcia dla spawaczy ?

Misiek

Zapewne sie pojawi bo jest miejsce, ale kariery to tam sie nie zrobi - chyba ze jest sie pupilkem dyrektora.

spawacz

Dzięki za informacje. Powiesz mi jeszcze czy spawają tam metodą 135/136 ?

spawacz

Jakie sa zarobki dla spawacza?

Tomulek

Jakie agencje pracy znajdują się w tej firmie ? Lepiej dostać sie przez agencje czy przez firmę ?

Areek

Jeżeli chodzi o zdjęcie to może chcą w pewien sposób zweryfikować Twoją autentyczność lub też po prostu mają takie odgórne wymagania. Ktoś wymyślił i tak jest :) A co do znajomości języka angielskiego to z tego co widziałem jest to zależne od stanowiska na które właśnie aplikujesz, bo nie wszystkiego ogłoszenia mają te wymogi.

spawacz

Jest praca w energop dla spawacza mag 135 ?

spawacz

Jaka metodą się spawa w Energop. Znajdzie się coś na Mag 135 ?

pijaczyna

energop polecam ponieważ mozesz sie dużo nauczyc.jeśli chodzi o zarobki takie sobie ale nie jest najgorzej Polecam

spawacz

Moze ktos powiedziec jaki sa tam firmy zewnetrzne?

slowik

Brak perspektyw, szkoda czasu... . Zwykli ludzie pracują na nierobów. Słaby nadzór, słabe kierownictwo, słaby zarząd. Brak nowych zleceń, praca handlowego beznadziejna, praca w dziale przygotowania produkcji i sam kierownik nadaje się do wymiany. Brak rozwiązań organizacyjnych. Handlowy, i Przygotowanie Produkcji - szczebel kierownictwa do wymiany, nie wywiązuja sie ze swoich zadan. Ludzie sa zastraszani, praca na akord, od spawacza, montera, kończąc na umysłowych. Lepiej pracować poprzez firmy zewnętrzne, lepsze zarobki.... itp.

juro

przez zewnętrzną firmę jest najlepiej spawacz ok 30zł/godz netto.oczywiście umowa zlecenie.mont chem teraz dobrze płaci.

qqqqqqq

warto jedynie przez zewnętrzną firmę tam pracować. Jak nie pijesz to długo nie popracujesz. Ogólnie to kołchoz ale jest tam kilku dobrych fachowców. Udają że płacą Ale nauczyć się dużo można

fizyczny

pracowalem tam .majstrowie i brygadzisci pija alkohol codziennie szczegolnie p . [usunięte przez moderatora] .pijany codziennie tacza sie a dyrekcja- nie reaguje na to. gdy bierze go kac chodzi i wyzywa pracownikow

specjalista

Witam, pensja fizycznych bez nadgodzin i premii około 1300 zł netto, pensje umysłowych w granicach 2000-2500 brutto w zależności czy kobieta czy mężczyzna - kobiety na wejściu dostają mniej potem też są traktowane gorzej mimo odpowiedniego wykształcenia na stanowisku.

andronik

Witam, można prosić o jakieś przykładowe pensje (bez szczegółów tj pracownik fizyczny, specjalista)?

Dokładnie jak piszą przedmówcy. Firma mało rozwojowa, niskie pensje, wymagania co do pracowników ogromne. Brak jakiejkolwiek możliwości rozwoju. Na wyższych stanowiskach sami cwaniacy którym zależy tylko na własnym interesie, a reszta ma na nich zapracować. Jedyne czego można się spodziewać po kilku latach pracy to rozczarowanie i żal straconych lat.

incwww

Praca na krótki okres (do roku) aby złapać doświadczenie, mała możliwość rozwoju, brak ścieżki kariery a tym samym brak możliwości awansu, co najważniejsze małe zarobki. Ludzie traktowani z góry. Firma żyjąca w świecie komunizmu i takie same metody zarządzania. Nie polecam, unikać jak ognia.

specjalista

Brak perspektyw na przyszłość, mało rozwojowa, głodowe pensje. Nie polecam, strata czasu - brak możliwości awansu.

Zostaw opinię o Energop Sp. Zo.o. - Sochaczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energop Sp. Zo.o.