Opinie o Optilog Consulting Agnieszka Kosińska-Wylot w Sochaczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Optilog Consulting Agnieszka Kosińska-Wylot. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Optilog Consulting Agnieszka Kosińska-Wylot o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optilog Consulting Agnieszka Kosińska-Wylot w Sochaczew

Kamle Nowy wpis

Dobrze prosze Pania jak mowilem znalezlismy lepszych pracodawcow. Chcialem tylko zaznaczyc ze straszenie i wywieranie presji na pracownikach tez podlega kaze tak samo (usunięte przez administratora)jaki stosuje kierownik na magazynie nie macie prawa krzyczec na pracownikow. Bardzo chetnie sie z Pania spotkamy w sadzie prosze sie nie martwic i nie wypisywac bzdur tak jak pisalem wczesniej i do zobaczenia. Powodzenia w prowadzeniu najlepszej firmy w Polsce szkoda ze Pani jest nie prawdo mowna i noe skomentowala Pani przegranej sprawy z Szymonem czy nie wyplacenie podatku dochodowego tlumaczac sie jak (usunięte przez administratora) ze placimy do urzedu a pozniej urzad mowi ze nic nie dostal i umowa netto (usunięte przez administratora) no jak Pani mi to skomentuje. A i ostatnia rzecz jak chce Pani kogos oskrzac to wszystkich lacznie z Pani zastepca kierownika ktory skasowal brame na hali no chodzi jakis polkrecony jak nacpany zyczw samych pracownikow takich jak Tomek i bedzie super pozdrawiam

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Tomasz Żakowski

18.04.2023 02:04

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Tomasz Żakowskiikona wywiad

Pracowałem jako magazynier przy załadunku i rozładunku aut ciężarowych.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Tomasz Żakowskiikona wywiad

Nie pracowałem zdalnie, moim zadaniem było operowanie wózkiem widłowym.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Tomasz Żakowskiikona wywiad

Brak szacunku i prawidłowego wynagrodzenia ze strony firmy.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Tomasz Żakowskiikona wywiad

Nie ma określonych widełek, nie było też możliwości awansu.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

4 lata.

Tomasz Żakowskiikona wywiad

Nie poleciłbym. Jeżeli ktoś chce pracować z krzykliwym kierownikiem i szefem, który jest niewypłacalny, to może się zatrudnić w tej firmie na własną odpowiedzialność.

Tomasz Żakowskiikona wywiad

Nie było możliwości rozwoju.

Tomasz Żakowskiikona wywiad

Szkolenia? Jakie szkolenia? Nawet szkolenia BHP nie było- podpisaliśmy tylko kilka kartek, że takie szkolenie przeszliśmy.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Tomasz Żakowskiikona wywiad

Atmosfera była napięta, wszystko zależało od humoru kierownika.

Tomasz Żakowskiikona wywiad

Dużo było mówione i obiecywane, ale z czasem pracownikom otwierały się oczy. Ta firma to jedno wielkie oszustwo.

Tomasz Żakowskiikona wywiad

Osobiście rozmawialiśmy z kierownikami o tym, co trzeba zmienić, ale to "rzucanie grochem o ścianę".

Czy w Optilog Consulting Agnieszka Kosińska-Wylot wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Byly pracownik

Kompletnie 00000 za nadgodziny troche tez poczekasz a do tego zaznacze ze ostatnio hyla kontrola Inspekcji Pracy wiele nieprawidlowosci i jeden pracownik otrul sie oparami materialow pochodzenia drzewnego slaba wentylacja itd

Zly sochaczew
@Byly pracownik

Kierownik juz nie ma pracowników i sam zapierdziela bo ludzie siedzana chorobowym. Brawo panie Hubercie. Karma do pana wróciła. Firma sie panu sypie.

@Zly sochaczew

Życzę lepszych pracodawców w karierze zawodowej , bardziej wyrozumiałych i tolerancyjnych i tak przymykajacych oczy na błędy pracownicze, doskonale wiemy o co chodzi Firma na się bardzo dobrze . Wszystkiego dobrego

Witam

To prosze przedstawic ? Zobaczymy jeszcze co sanepid powie. Taki ludzi jak wy Wylotowie to traeba niszczyc bo przez takich jak w zyjemy w takim kraju a nie innym

Witam
@Pracodawca

O Pani rzekoma Iza wkoncu sie ujawnila no prosze popisac troche wiecej z nami Pani Agnieszko. Dobre firmy nie maja kontroli PiP sanpepidu i nie sa przez pracownikow podawana do sadu chybasie Pani zemna zgodzi ludzie sa tylko ludzmi popelnija bledy ale najwiekszy blad to wy i Wasza pseudo ekipa z Sochaczewa. Myslicie ze ludzie sa glupie chyba tam a wschodzie mozecie tak (usunięte przez administratora)w strzyc. Placici pinadze pod stolem nie oferujecie nic oprocz golej pensji wymagania za te grosze macie nie pojete. I na koniec zawsze vos do powiedzenia moze mam przypomniec Pani slowa na rozprawie sadowej a i czeka Pani jescze jedna lepsza bo zbiorowa zrobimy wszyatko zenyscie zrozumieli ze dobry pracownik to skarb j trzeba o niego dbac tazke sobie jeszcze Pani pojezdzi do Zielonej Gory pozdrawiam

Pracodawca Nowy wpis
@Witam

Dzień dobry Z wielką przyjamnoscia spotkamy się z Panmi w sądzie, może wtedy poruszymy i wyciągniemy konsekwencje za zniszczony wózek widlowy, rozwalona ścianę w magazynie, uszkodzona naczepę, itd nazbierało się tego , mamy protokoły nagrania więc będzie z pewnqscia mało przyjemnie, może wtedy nauczycie się Panowie pracować i szanować pracę . Kontrolę naslane przez Panow wypadły nad wyraz dobrze bez nałożenia kar więc proszę pomyśleć o kolejnej no chyba że się wyczerpały. Szkoda ze nie ma możliwości przedstawienia innym pracodawcom Panstwa. Imion i nazwisk, ale myślę że jeśli jesteście takimi dobrymi pracownikamk to nie powinno być wstydu i powinniście sami się ujawnić. Jeszcze raz życzę dobrych pracodawców i do zobaczenia jeśli takie macie Panowie życzenie,

T. Żaku Nowy wpis
@Pracodawca

widze że jest tu moja osoba ruszana. teraz mogę powiedzieć prawde i jak były pracownik mnie poprosi o bycie świadkiem na pewno to uczynie. Bardzo się cieszę że nie należę do tej firmy. a jeśli chodzi o nagrania to też mam, jak kierownik obrażał wulgarnie byłego pracownika, jak daje pieniądze do ręki po przeliczeniu, nawet mam jak w bramę wjechał :D a jeśli chodzi od zdjęcia o zakazie używania wentylatorów to też mam zdjęcia od byłego pracownika firmy która wynajmuje część hali swiss krono :) Jeszcze nic nie napisałem na tej stronie, ale chętnie od dzisiaj zacznę. :) pozdrawiam

Czym w Optilog Consulting Agnieszka Kosińska-Wylot zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Byly

Kompetnie nic ani gruszy ani ubezpieczenia grupowego multisportow nic kompetnie 2 lata prosilismy o multisport obiecanki i wzruszanie ramion perzelozonego

@Byly

tak to prawda, miały być też bilety na żużel ,integracje, ale jak to w tej firmie pan Hubert W. robi obiecanki cacanki a głupiemu radość

@Byly

kłamstwo za kłamstwem w tej firmie się kręci

@były

To mówienie nieprawdy pojawia się tutaj jedynie przy temacie tych benefitów? :(

@Izabela

od 2018 roku były obiecywane benefity, a jak sie do szefa dzwoniło zawsze to była odpowiedz 'w następnym miesiącu będą' i tak chyba chłopakom kit ciśnie do dzisiaj :(

@Izabela

jest wiele spraw gdzie od szefa słyszy sie nieprawdę, ale tego jest długa lista

@były

A to w takim razie nieciekawą atmosferę wprowadza. Długa mówisz? A co na niej jeszcze jest?

@Izabela

Pan Hubert W. właściciel firmy OPTILOG ściemnia na dane tematy: -benefity -podwyżki -część pracowników pracuje na czarno bez umowy gdzie ludzie czekają na umowę już kilka miesięcy -nadgodziny są płacone pod stołem z kilku miesięcznym opóżnieniem -kiedy ma się spotkać z pracownikami to nie przyjeżdża na spotkania (po prostu boi się odpowiedzialności) Poza tym kierownik w Zielonej Górze stosuje mobbing ( wyzwiska, krzyki do pracowników i wyżywanie się na pracownikach jak się wstało lewą nogą) Nie polecam nikomu tam pracy( jeśli ktoś by chciał pracować na magazynie w Sokółce czy w Zielonej Górze.)

@były

Ok, widzę, ze się nawymieniałeś jednak. I te wszystkie nadgodziny to chociaż co do 1 zł uregulowane? Z ciekawości są tu ludzie, którzy mimo warunków dłużej tu pracują?

Kobieto
@Izabela

Czy to koncert zyczen czy co chcesz sie zatrudnic to prosze bardzo a moze to szefowa tak sie angazuje bo prezes umilkl. Chyba juz dostatecznie zostaly wyjasnione nasze opinie na temat firmy optilog nastepnym krokiem jest zateudnienie sie w tej firmie i sprawdzenia na wlasnej skorze polecam

nie ma lipy
@Kobieto

jakie polecam, odradzać trzeba tą fałszywą firme z fałszywymi kierownikami i jeszcze bardziej fałszywym szefostwem

Byly pracownik

Nie ma zadnych dodatkow gola pensja zadnych premi dodatkow ubezpieczenia oprocz podstawowego oczywiscie

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Optilog Consulting Agnieszka Kosińska-Wylot? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy urlop w Optilog Consulting Agnieszka Kosińska-Wylot jest płatny 100%?

Tak mozna tez kase

Kierowca nie polecam

Nie polecam tej firmy nie placi za nadgodziny po 3 miesiace trzeba sie prosic ogolnie kombinacje alpejskie tak jak zarzadzajacy

Zofia
@Kierowca nie polecam

A te nadgodziny są przymusowe czy można odmówić? Wtedy brak kłopotu z wypłaceniem... :D

Kierowca Kamil
@Zofia

No ciezko nie robic jezdzac ciezarowka po Polsce czy Niemczech

Dariusz
@Kierowca Kamil

No dobra, wiadomo że nie staniesz na środku trasy. Ale może da się potem nieco później wziąć kolejne zlecenia?

@Dariusz

Darku nic nie szkodzi przeciez na przeszkodzie sprubowac warunki Ci odrazu przedstawia.

@Ani

Ale to w końcu płacą za te nadgodziny tutaj czy nie?

Byly

Tak to co musza to jest

TRAGEDIA i nic dodać nic ując. Pani Agnieszka to nic nie ma do tej firmy faktycznym właścicielem jest Huber W ma tez wspólnika Tomasz M. Większych przekrętów w życiu nie widziałem nic nigdy na czas chociażby PIT wieczne ponaglenia do zapłaty za serwis nie opłacone faktury na ponad 6 miesięcy dobrze ze firma jest podwykonawca swiss krono bo tak to na wypłatę musiał bym czekać 2 miesiące tak się dzieje np. z nadgodzinami. Kolejna sytuacja było ze miałem 25 lat należał mi się podatek dochodowy to szef klamczuch powiedział ze wpłacał to do urzędu skarbowego a na koniec roku okazało się nic nie trafiało do urzędu zresztą spraw jest w toku i zajmie się Panem urząd skarbowy. Do pracy nie można się przyczepić lepsza ciężko znalesc chociażby wypłaty nie robią szalu. Kierownik stosuje mobbing myśli ze to czasy PRLu i na wszystkich można krzyczeć i przenosić swoje problemy do pracy. Oczywiście o wszystko trzeba się prosić i cały czas obiecanki cacanki. Jeżeli interesuje cie marna pensja za 2800 zl i jesteś wstanie znosić czyjeś fochy i lubisz się o wszystko prosić to praca dla ciebie.

Hubert Wylot
@Anonim

Szanowny Panie, został Pan zwolniony z firmy z przyczyn totalnej arogancji i lenistwa w wykonywaniu obowiązków na prośbę kierownictwa oddziału.Pana dotychczoasowy staż pracy i ilość zmienianych pracodawców w ciągu kilku lat stanowi jak najlepsze świadectwo. Wszystcy pracownicy są bardzo zadowloeni z pracy w naszej firmie i dziwi mnie fakt że pracują oni z nami od 5 do 10 lat. Co do współpracy z podwykonawcami firma rózniez ma bardzo dobre opinie a US oraz wszelkie kontrole przechodzi bez uwag. Oczywiście ma PAn [rawo do swojej opinii , życzę powodzenia i wyciągnięcia wniosków w dalszym etapie kariery zawodowej.

@Hubert Wylot

Niech Pan nie odpowiada za wszystkich jedyne co Cie ratuje to ze nie macie tam za duzo roboty ale to juz sie zmienilo wiec nie polecam tej firmy gowniania prqca za gowniane pinadze gdzie multisport gdzie bilety na zuzuel tylko obiecanki cacanki jestes Pan (usunięte przez administratora) oszukales kolege co nie mial skoncOne 25 lat na podatek dochodowy ktory muwiles ze placisz do urzedu ciekawe jak bym cie podal do Inspekci i wtedy okazalo by sie czy jestes taki klarowny i kto tam kurna pracuje od 5 czy 10 lat kolejne klamstwo bo odzial w Zielonej Horze istniej moze 5 lat ja nie bylem zadowolny jedyne co dobre ze siedzialem i baki zbijalem co mnie meczylo bardziej niz normalna prqca reszta do (usunięte przez administratora)

Kolega z pracy
@Ani

A i przeszedl okres prubny to bylo wczesnie stwerdzic ze pracownik jest jaki jest a nie bezpodstawnie czlowieka zwalniac na umowie na stale za co Pan musial zaplacic po sprawie sadowej ktora Pan przegral to oczym my mowimy gowniany wlasciciel (usunięte przez administratora) praca

@Anonim

Niestety to prawda, kierownik stosuje mobing, w sposób wulgarny i krzykliwy odnosi się do swoich pracowników, widać problemy z domu i życia prywatnego przynosi do pracy, znam osobiście kilku pracowników tej firmy, na ich nie szczęscie z tego co mi wiadomo ktoś tam nagrał kierownika w takich ostrych sytuacjach i może to się obrócić przeciwko złemu kierownikowi. jeśli chodzi o nadgodziny też prawda, trzeba się prosić i czekać tygodniami na pieniążki. Z tego co mi wiadomo na dzień dzisiejszy to pracownicy strasznie narzekają, ale wiadomo głośno tego nie powiedzą. polecam tą firme jeżeli chcesz mieć kierownika który nic nie potrafi załatwić swoim pracownikom a na dodatek stosujący mobing i stresujący styl zarządzania

@były

Czyli ostatecznie za te nadgodziny zawsze co do ostatniej zł zapłacą ale po dłuższym czasie? I jakie ostre sytuacje masz na myśli z tego całego nagrania?

@Izabela

krzyki, wulgaryzmy a nawet wyzywanie poza plecami. miały być karty multisport to już 4 lata są załatwiane, wszystko jest robione na gembe a na dodatek pieniądze za nadgodziny są dawane w kopercie pod stołem. 2 pracowników już miesiąc czekają za nadgodziny i kasy nie widać. Dlatego jak ktoś ma tu zamiar się zatrudniać to niech nie wychyla sie z umiejętnościami do przodu bo i tak to nie jest nagrodzone

@Izabela

a jeśli chodzi o nadgodziny to kwoty sa różne bo człowiek nie wie na prawde ile zarabia :D raz za nadgodziny kwota jest taka a następnym razem za tą samą ilość nadgodzin kwota jest inna. cyrk na kółkach

@były

Może ten kto to ustala lubi bardziej miesiące parzyste np? ;p Dziwne w sumie, bo od czegoś musi to zależeć, od jakiegoś wyniku? I jakby nie patrzeć nawet jeśli różnie to i tak wychodzą ponad zwykłą stawkę?

@Izabela

w jednym miesiącu były 3 soboty i wyszło 24 godziny i w drugim miesiącu 3 soboty i 24 godziny przepracowane, i kasa była inna o 200 zł. czyż to nie (usunięte przez administratora)

@były

Aha, no to faktycznie bez sensu. A tak właściwie to można w ten sposób robić? Czyli twardych ustaleń co do tego nie ma niestety?

@Izabela

nie ma żadnych ustaleń, tak naprawdę ludzie nie wiedzą ile zarabiają bo lecą różne ściemy i przekręty. Część pracowników za nadgodziny czeka już od maja a jak dzwoni się do pracodawcy to nie odbiera :) kierownik niestety nie jest tu żadnym wsparciem i ma to w nosie :/

@były

On to pewnie wszystko ma regulowane, co? No ale żeby w połowie sierpnia czekać na nadgodziny z maja...? To na jakiej umowie tu ludzie są?

Były

Umowa na prace

umowę o prace

Zostaw merytoryczną opinię o Optilog Consulting Agnieszka Kosińska-Wylot - Sochaczew

• Jak się pracuje w Optilog Consulting Agnieszka Kosińska-Wylot?

Zobacz opinie na temat firmy Optilog Consulting Agnieszka Kosińska-Wylot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Optilog Consulting Agnieszka Kosińska-Wylot?

Optilog Consulting Agnieszka Kosińska-Wylot
  • Sadowa 10A