Opinie o Optilog Consulting Agnieszka Kosińska-Wylot Sochaczew
Profil nieoficjalny
Profil nieoficjalny
Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
ul. Sadowa 10A 96-503 Sochaczew
*GoWork nie weryfikuje każdej opinii przed publikacją, jednak analizujemy zgłoszenia i usuwamy wszystkie treści naruszające regulamin.


Nowy wpis
14.03.2026 12:54
Były pracownik
Nowy wpis
15.03.2026 10:51
Inne
Nowy wpis
16.03.2026 11:16
Inne
Nowy wpis
16.03.2026 07:03
Były pracownik
14.03.2026 12:08
Inne
05.06.2025 12:11
Asystent AI
23.09.2024 14:56
Inne
26.09.2024 06:06
Były pracownik
18.10.2024 06:45
Pracownik
Materiał sponsorowany
20.09.2024 19:51
Pracownik
17.08.2024 22:19
Pracownik
30.08.2024 18:23
Pracownik
07.09.2024 20:20
Kandydat
17.08.2024 21:46
Pracownik
13.08.2024 20:59
Inne
07.03.2023 11:34
Inne
08.04.2023 08:42
Inne
16.04.2023 18:10
Były pracownik
19.04.2023 14:09
Były pracownik
Wywiadu udzielił/aTomasz Żakowski
18.04.2023 14:48
Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?
Pracowałem jako magazynier przy załadunku i rozładunku aut ciężarowych.
Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?
Nie pracowałem zdalnie, moim zadaniem było operowanie wózkiem widłowym.
Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?
Brak szacunku i prawidłowego wynagrodzenia ze strony firmy.
Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?
Nie ma określonych widełek, nie było też możliwości awansu.
Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?
4 lata.
Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź
Nie poleciłbym. Jeżeli ktoś chce pracować z krzykliwym kierownikiem i szefem, który jest niewypłacalny, to może się zatrudnić w tej firmie na własną odpowiedzialność.
Jakie były możliwości rozwoju na Twoim stanowisku / w Twoim dziale? Z czego to wynikało?
Nie było możliwości rozwoju.
Jak wyglądały szkolenia w Twojej firmie? Czy były zaplanowane i jak często się odbywały? Jakich obszarów/ tematyki dotyczyły? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?
Szkolenia? Jakie szkolenia? Nawet szkolenia BHP nie było- podpisaliśmy tylko kilka kartek, że takie szkolenie przeszliśmy.
Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?
Atmosfera była napięta, wszystko zależało od humoru kierownika.
Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzegał warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodziło i co nie było przestrzegane.
Dużo było mówione i obiecywane, ale z czasem pracownikom otwierały się oczy. Ta firma to jedno wielkie oszustwo.
Dzięki GoWork masz właśnie możliwość zasugerowania swojemu byłemu CEO/ Właścicielowi istotnych zmian. Co byś mu powiedział/a o organizacji i doradził/a co poprawić w firmie?
Osobiście rozmawialiśmy z kierownikami o tym, co trzeba zmienić, ale to "rzucanie grochem o ścianę".
17.08.2022 11:02
Inne
04.10.2022 11:19
Inne
08.03.2023 18:41
Były pracownik
28.04.2022 12:17
Inne
14.05.2022 13:08
Były pracownik
17.08.2022 19:45
Pracownik
26.02.2021 08:32
Pracownik
16.08.2022 13:11
Były pracownik
17.08.2022 19:09
Były pracownik