Opinie o Laboratorium DermaPharm Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Laboratorium DermaPharm Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Laboratorium DermaPharm Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium DermaPharm Sp. z o.o. w Warszawa

A znajdę tu jakieś aktualne opinie o pracy na magazynie? Było takie ogłoszenie lata temu, a ciekawi mnie jak warunki się zmieniły, może bym spróbował aplikować. Tryb pracy obejmował system jednozmianowy, pięć dni w tygodniu (bez weekendów). Nie zmieniło się to? Jak z nadgodzinami, z uwagi na powyższe rzadko jest taka potrzeba?

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jak wyglada rozmowa rekrutacyjna na stanowisko przedstawiciela?

Zuzia Nowy wpis

Ktoś tutaj kiedyś napisał, że w firmie można się sporo nauczyć. Ja też natrafiłam na niedawno wygasłą ofertę pracy dla przedstawiciela handlowego i widziałam w nim wzmiankę o szkoleniach i podnoszeniu kwalifikacji. Na jakie szkolenia może liczyć PH poza produktowymi? Jak wygląda okres wdrożenia na tym stanowisku?

Wiktoria

Czy przedstawiciel handlowy musi mieć własne auto? Pytam, bo słyszałam, że była oferta jakiś czas temu, a to byłby trochę problem dla mnie. Ale nie wiem, czy jeszcze przyjmują, to też bym chciała wiedzieć swoją drogą.

@Wiktoria

Firma zapewnia wszystkie narzędzia pracy, samochód również.

Może aplikuje
@REK

A jaka flota? Jakie auta? Do użytku prywatnego również?

Beata
@REK

Jak wygląda rozliczanie się z paliwa dla tego służbowego auta?? Czy firma daje kartę firmową? A może trzeba brać faktury i oddaje się kasę pracownikowi za tankowania? Mnie to interesuje właśnie w kontekście służbowych samochodów.

REK Nowy wpis
@Beata

Do każdego samochodu służbowego jest przypisana karta paliwowa, którą się płaci i nie trzeba brać faktur.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Laboratorium DermaPharm Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Ola

Firma otwarta na ludzi, na pracownika. Zdrowa atmosfera, bez niedomówień. Nauczyli mnie mnóstwa rzeczy, dzieki ktorym moglam pojsc dalej. Szczerzy, ciepli ludzie, wyrozumiali. Pomocni. Jezeli ktos szuka stabilnego i bezpiecznego miejsca zatrudnienia - znajdzie je tutaj. Rodzinna atmosfera. Jak dla mnie - firma godna polecenia na ogromny PLUS.

@Ola

Nie wiem czemu nikt tematu zarobków nie chce tu poruszyć ale odnośnie wiedzy, którą mogą przekazać, to czego tak naprawdę dzięki nim się nauczyłaś?

@Gabriela

Tak cudownie. Super warunki.a kolejna osoba odchodzi z pracy. Jak nie wiadomo o co chodzi to......

Ola

Zakończyłam pracę po 4 latach na stanowisku przedstawiciela handlowego. Polecam Firmę szczególnie ze względu na zdrową atmosferę, brak niedomówień, klarowne warunki współpracy. Jeśli tylko masz chęć pracować to naprawdę możesz zarobić dobre pieniądze. Zmieniłam prace ze względu na zmianę miejsca zamieszkania, ale gdyby to nie stanowiło przeszkody, myśle ze chętnie zostałabym w niej na dłużej.

Franciszek
@Ola

Jak wygląda kwestia awansów w tej firmie? I czy są tu regularne podwyżki?

Majk
@Ola

Zgadzam się ! Super atmosfera - dla ludzi którym naprawdę chce się pracować całkiem fajna kasa ;)

@Majk

Całkiem fajna to jakie widełki? ;)

@Franciszek

Podwyżki?????????????? Ktoś dostaje? Była jedna inflacyjna. W tej firmie nie ma podwyżek! Ten temat nie istnieje.

Zainteresowana

Jak wyglądają zarobki ?

Banana

Polecam ! Świetne warunki pracy jak na dzisiejsze trudne czasy !

@Banana

Brzmi serio zachęcająco, ale możesz je warunki tak właściwie rozwinąć? ;)

Pracowałam kilka lat w dziale marketingu w Laboratorium Dermapharm i bardzo milo ją wspominam. Firma jest stabilna, rozwijająca się i poszukująca nowych rozwiązań. Poznałam tam ludzi, którzy szanują drugiego człowieka, słuchają go i rozmawiają, czułam się tam bardzo dobrze. Miałam także możliwość rozwoju, szkoliłam się (każdego roku mogłam iść na kilku dniowe szkolenie, na konferencje branżowe itp.), uczyłam się angielskiego i tworzyłam nowe projekty. Zmieniłam pracę z uwagi na chęć rozwoju w innym kierunku. Pracę w Laboratorium Dermapharm jak najbardziej polecam.

Mati

Cześć, czy możecie powiedzieć jakie warunki oferują pracodawca? Jakie auta, czy są GPS, czy można jeździć prywatnie, ile wizyt dziennie ? Będę bardzo wdzieczny za info zwrotne.

Umowa o pracę

Jacek
@REK

Fajnie, że pracodawca ten z tego co piszesz oferuje umowę o pracę. Mógłbyś do swojego wpisu dodać jeszcze, czy nowo zatrudnieni pracownicy również mogą liczyć na taki typ umowy, czy raczej jest on zarezerwowany dla stałych pracowników? Fajnie by było się tego dowiedzieć.

@Jacek

Na początku jest umowa na okres próbny, potem na czas określony. Jak obie strony są zadowolone, to potem na czas nieokreślony.

Jacek
@REK

Jak długo przeważnie trwa okres próbny w firmie Laboratorium Dermapharm? To dla mnie dosyć ważna i istotna informacja, dlatego też może zechcesz dokładnie to przedstawić? Będę Ci bardzo wdzięczny, jak to dla mnie zrobisz.

@Jacek

minimalnie 1 miesiąc, maksymalnie 3.

W.

Witam, Jestem świeżo po zakończeniu współpracy z Laboratorium DermaPharm - zmieniam branżę i rozstaję się z tym pracodawcą w bardzo dobrych stosunkach. Z mojej perspektywy (a pracowałam w wielu miejscach, w różnych branżach), jest to naprawdę porządna firma, w której można pracować długie lata, w rodzinnej i zdrowej atmosferze. Wszystkie negatywne opinie, które są powyżej wynikają chyba z zawiści i nieumiejętności docenienia tego co się ma, wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma, prawda? A u sąsiada trawa jest zawsze bardziej zielona :) Najmocniejsze strony tego pracodawcy to wg mnie: 1. Atmosfera, która jest jedną z najważniejszych rzeczy w każdej pracy. Firma celebruje święta, są wyjazdy integracyjne, czasem wyjście na wspólną kolację. Owszem, jest czasem cukierkowo, ale czy to źle? Wolę tak niż w drugą stronę. Jeżeli zrobi się coś źle, czy popełni błąd, nikt nikomu głowy nie urwie. W każdej kwestii można się dogadać, poprosić o pomoc itd. Jeżeli ktoś ceni sobie pracę w mniejszych firmach, bez korporacyjnych standardów i korpo zadęcia, to jest to bardzo dobra opcja. 2. Uczciwość, solidność - wypłata zawsze na czas, klarowne warunki zatrudnienia, jasne zasady współpracy. 3. Rozwój - jeżeli pracownik tylko wykaże chęć i inicjatywę, może się rozwijać. Jest możliwość nauki języków, niektórzy długoletni pracownicy mieli również dofinansowane studia. Oczywiście nie można oczekiwać od tak niewielkiej firmy wielu dróg awansu itd., ale naprawdę wystarczą chęci i jeżeli nawiąże się dobre relacje z szefostwem, zrobią wiele żeby pomóc się rozwinąć pracownikowi np. zmienić stanowisko zgodne z zainteresowaniami, nawet pomóc założyć firmę/ spółkę i dalej razem współpracować. Jeżeli ktoś zastanawia się nad podjęciem pracy w tej firmie to szczerze polecam.

Weronika

Jak firma przedstawia się w 2017 roku? Jakie macie opinie?

Pati

Czy rekrutacja na Przedstawiciela dalej trwa? nie mogę znaleźć oferty

Pati

Czy rekrutacja na Przedstawiciela dalej trwa? nie mogę znaleźć oferty

Witam wszystkich. Zgodnie ze starym przysłowiem "Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma" nie ma idealnego pracodawcy, tak jak idealnego pracownika. Laboratorium Dermapharm daje duże możliwości rozwoju jeśli tylko wykażemy inicjatywę. Oczywiście są kierownicy, którzy bardziej wspierają nowe inicjatywy, są tacy, którym przychodzi to trochę trudniej, ale tzw. Główny Szef zawsze ma otwarty gabinet i można iść z pomysłem bezpośrednio do niego. Firma bardzo ceni inicjatywę i zaangażowanie. Prawdą jest, że trzeba się najpierw wykazać i często napracować w pocie czoła, ale jeśli się sprawdzimy, to możemy liczyć na premię, czy wyższe wynagrodzenie. Z drugiej strony jeśli nasz pomysł nie wypali, albo nie sprawdzimy się w nowym zadaniu, to nikt nam za to głowy nie utnie, wracamy do swoich standardowych obowiązków i tyle. Myślę, że niewielu pracodawców jest gotowych na takie eksperymenty. Patrząc na poprzednie wpisy widać, że są osoby mniej lub bardziej zadowolone z pracy w Laboratorium DermaPharm, ale znając życie obie strony mają raczej kilkuletni staż pracy w tej firmie. Także chyba nie jest tak źle jak tu niektórzy piszą, bo nikt nikogo nie trzyma na siłę w pracy i można sobie poszukać innej, bardziej nam odpowiadającej.

gabo

co to znaczy "bardzo niska podstawa"? Jaka wysokosć? Obecnie na stanowisku DKK mam podstawy 3500 pln brutto i dla mnie to nie jest za wiele.

gabo

Byly p.

Jakie są płace w biurze trudno mi powiedzieć ale przedstawiciel handlowy ma bardzo niską podstawę, brak GPS, nastawienie na wielozadaniowosc, duża rotacja pracowników. Pracę w tej firmie mam juz za sobą

byly pracownik Dermapharm

Witam, Kilka lat bylam pracownikiem biurowym w Laboratorium Dermapharm, i pragnę polecić tego pracodawcę. Jest to firma bardzo lojalna wobec pracowników. Każdy pracownik ma szansę rozwoju, zmiany stanowiska, awansu. Na wysokość wynagrodzenia nie można narzekać - każdy pracuje za tyle, na ile się umówił, pensja zawsze jest na czas - w moim przypadku nigdy nie było opóźnienia, dodatkowo są organizowane dla pracowników różnego rodzaju szkolenia, integracje, kolacje, wspólne wyjścia. I wcale nie są przymusowe! Każdy pracownik zawsze otrzymuje dodatkowe premie Świąteczne oraz od przekroczenia pewnego poziomu obrotów przez firmę. Atmosfera pracy jest bardzo przyjazna i miła. Firma jest otwarta na każdy nowy pomysł pracownika. Dlatego każdy pracownik ma bardzo szerokie pole do popisu. Ludzie zatrudnieni w firmie bardzo sympatyczni i pomocni. Zarząd firmy - jestem pod ogromnym wrażeniem ich podejścia do pracownika! Są to osoby o bardzo wysokiej kulturze osobistej, inteligentne, wyrozumiałe i otwarte! Atmosfera między pracownikami jest świetna. Zawsze można się dogadać z każdą osobą w firmie. Bardzo mi się podobała praca w Dermapharm, innego lepszego pracodawcy nie potrafię sobie wyobrazić. To nie była moja pierwsza praca i doskonale wiem, jak wygląda sytuacja w innych firmach. I jeśli ktoś pisze, że było lub jest mu "źle" - to nie widział miejsc pracy, warunków oraz stosunku pracodawcy tam gdzie jest naprawdę źle! W Laboratorium było bardzo fajnie, ludzie są super! Jak ktoś trafił do Dermapharm - prawie zawsze zostawał na długie lata - co świadczy tylko dobrze o tym pracodawcy. To jest moja szczera opinia na temat Laboratorium - nie mam żadnej potrzeby się podlizywać, już nie jestem pracownikiem. Pragnę tylko przedstawić tego pracodawcę w prawdziwym świetle. Laboratorium Dermapharm jest świetnym pracodawcą i należy im się taka opinia! Laboratorium Dermapharm jest bardzo rzetelną firmą, godną polecenia! Bardzo szczerze polecam!

hipokr
@byly pracownik Dermapharm

@były pracowniku Dermapharm, skoro to taki raj na ziemi to czemuż jesteś byłym pracownikiem??? jakież stanowisko piastowałeś, że było Ci tak dobrze... Czemu nie podpisujesz się pełnym imieniem i nazwiskiem, wszak piszesz same pozytywy o firmie?

byly pracownik Dermapharm
@hipokr

Nie podpisuje się, bo nie chcę - to jest miejsce dla anonimowych wypowiedzi na temat pracodawcy. Wyraziłam bardzo szczerą opinię na temat Laboratorium. A powodu odejścia celowo nie podałam by nie być rozpoznana. Zapewniam ciekawskich, iż powód nie był związany z żadnym niezadowoleniem z mojej strony ani ze strony Dermapharm. Raz jeszcze polecam laboratorium Dermapharm wszystkim szukającym rozwojowej pracy w dobrej atmosferze i przyjaznych warunkach pracy!

haha

Marzena daj spokój.....

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium DermaPharm Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Laboratorium DermaPharm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium DermaPharm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium DermaPharm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laboratorium DermaPharm Sp. z o.o.