Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium DermaPharm Sp. z o.o. w Warszawa

Umowa o pracę

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Laboratorium DermaPharm Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Przedstawiciel Handlowy (Chemia / Kosmetyki)?

Marta Nowy wpis

Pracowałam kilka lat w dziale marketingu w Laboratorium Dermapharm i bardzo milo ją wspominam. Firma jest stabilna, rozwijająca się i poszukująca nowych rozwiązań. Poznałam tam ludzi, którzy szanują drugiego człowieka, słuchają go i rozmawiają, czułam się tam bardzo dobrze. Miałam także możliwość rozwoju, szkoliłam się (każdego roku mogłam iść na kilku dniowe szkolenie, na konferencje branżowe itp.), uczyłam się angielskiego i tworzyłam nowe projekty. Zmieniłam pracę z uwagi na chęć rozwoju w innym kierunku. Pracę w Laboratorium Dermapharm jak najbardziej polecam.

Mati Nowy wpis
Kandydat

Cześć, czy możecie powiedzieć jakie warunki oferują pracodawca? Jakie auta, czy są GPS, czy można jeździć prywatnie, ile wizyt dziennie ? Będę bardzo wdzieczny za info zwrotne.

Pytanie Nowy wpis

Jak w Laboratorium Dermapharm wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Laboratorium Dermapharm? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Marketing Manager
Aplikuj na wiele ofert

Umowa o pracę

Jacek
@REK

Fajnie, że pracodawca ten z tego co piszesz oferuje umowę o pracę. Mógłbyś do swojego wpisu dodać jeszcze, czy nowo zatrudnieni pracownicy również mogą liczyć na taki typ umowy, czy raczej jest on zarezerwowany dla stałych pracowników? Fajnie by było się tego dowiedzieć.

@Jacek

Na początku jest umowa na okres próbny, potem na czas określony. Jak obie strony są zadowolone, to potem na czas nieokreślony.

Jacek
@REK

Jak długo przeważnie trwa okres próbny w firmie Laboratorium Dermapharm? To dla mnie dosyć ważna i istotna informacja, dlatego też może zechcesz dokładnie to przedstawić? Będę Ci bardzo wdzięczny, jak to dla mnie zrobisz.

@Jacek

minimalnie 1 miesiąc, maksymalnie 3.

W.

Witam, Jestem świeżo po zakończeniu współpracy z Laboratorium DermaPharm - zmieniam branżę i rozstaję się z tym pracodawcą w bardzo dobrych stosunkach. Z mojej perspektywy (a pracowałam w wielu miejscach, w różnych branżach), jest to naprawdę porządna firma, w której można pracować długie lata, w rodzinnej i zdrowej atmosferze. Wszystkie negatywne opinie, które są powyżej wynikają chyba z zawiści i nieumiejętności docenienia tego co się ma, wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma, prawda? A u sąsiada trawa jest zawsze bardziej zielona :) Najmocniejsze strony tego pracodawcy to wg mnie: 1. Atmosfera, która jest jedną z najważniejszych rzeczy w każdej pracy. Firma celebruje święta, są wyjazdy integracyjne, czasem wyjście na wspólną kolację. Owszem, jest czasem cukierkowo, ale czy to źle? Wolę tak niż w drugą stronę. Jeżeli zrobi się coś źle, czy popełni błąd, nikt nikomu głowy nie urwie. W każdej kwestii można się dogadać, poprosić o pomoc itd. Jeżeli ktoś ceni sobie pracę w mniejszych firmach, bez korporacyjnych standardów i korpo zadęcia, to jest to bardzo dobra opcja. 2. Uczciwość, solidność - wypłata zawsze na czas, klarowne warunki zatrudnienia, jasne zasady współpracy. 3. Rozwój - jeżeli pracownik tylko wykaże chęć i inicjatywę, może się rozwijać. Jest możliwość nauki języków, niektórzy długoletni pracownicy mieli również dofinansowane studia. Oczywiście nie można oczekiwać od tak niewielkiej firmy wielu dróg awansu itd., ale naprawdę wystarczą chęci i jeżeli nawiąże się dobre relacje z szefostwem, zrobią wiele żeby pomóc się rozwinąć pracownikowi np. zmienić stanowisko zgodne z zainteresowaniami, nawet pomóc założyć firmę/ spółkę i dalej razem współpracować. Jeżeli ktoś zastanawia się nad podjęciem pracy w tej firmie to szczerze polecam.

Weronika

Jak firma przedstawia się w 2017 roku? Jakie macie opinie?

Pati

Czy rekrutacja na Przedstawiciela dalej trwa? nie mogę znaleźć oferty

Pati

Czy rekrutacja na Przedstawiciela dalej trwa? nie mogę znaleźć oferty

Ja

Witam wszystkich. Zgodnie ze starym przysłowiem "Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma" nie ma idealnego pracodawcy, tak jak idealnego pracownika. Laboratorium Dermapharm daje duże możliwości rozwoju jeśli tylko wykażemy inicjatywę. Oczywiście są kierownicy, którzy bardziej wspierają nowe inicjatywy, są tacy, którym przychodzi to trochę trudniej, ale tzw. Główny Szef zawsze ma otwarty gabinet i można iść z pomysłem bezpośrednio do niego. Firma bardzo ceni inicjatywę i zaangażowanie. Prawdą jest, że trzeba się najpierw wykazać i często napracować w pocie czoła, ale jeśli się sprawdzimy, to możemy liczyć na premię, czy wyższe wynagrodzenie. Z drugiej strony jeśli nasz pomysł nie wypali, albo nie sprawdzimy się w nowym zadaniu, to nikt nam za to głowy nie utnie, wracamy do swoich standardowych obowiązków i tyle. Myślę, że niewielu pracodawców jest gotowych na takie eksperymenty. Patrząc na poprzednie wpisy widać, że są osoby mniej lub bardziej zadowolone z pracy w Laboratorium DermaPharm, ale znając życie obie strony mają raczej kilkuletni staż pracy w tej firmie. Także chyba nie jest tak źle jak tu niektórzy piszą, bo nikt nikogo nie trzyma na siłę w pracy i można sobie poszukać innej, bardziej nam odpowiadającej.

gabo

co to znaczy "bardzo niska podstawa"? Jaka wysokosć? Obecnie na stanowisku DKK mam podstawy 3500 pln brutto i dla mnie to nie jest za wiele.

gabo

Byly p.

Jakie są płace w biurze trudno mi powiedzieć ale przedstawiciel handlowy ma bardzo niską podstawę, brak GPS, nastawienie na wielozadaniowosc, duża rotacja pracowników. Pracę w tej firmie mam juz za sobą

byly pracownik Dermapharm

Witam, Kilka lat bylam pracownikiem biurowym w Laboratorium Dermapharm, i pragnę polecić tego pracodawcę. Jest to firma bardzo lojalna wobec pracowników. Każdy pracownik ma szansę rozwoju, zmiany stanowiska, awansu. Na wysokość wynagrodzenia nie można narzekać - każdy pracuje za tyle, na ile się umówił, pensja zawsze jest na czas - w moim przypadku nigdy nie było opóźnienia, dodatkowo są organizowane dla pracowników różnego rodzaju szkolenia, integracje, kolacje, wspólne wyjścia. I wcale nie są przymusowe! Każdy pracownik zawsze otrzymuje dodatkowe premie Świąteczne oraz od przekroczenia pewnego poziomu obrotów przez firmę. Atmosfera pracy jest bardzo przyjazna i miła. Firma jest otwarta na każdy nowy pomysł pracownika. Dlatego każdy pracownik ma bardzo szerokie pole do popisu. Ludzie zatrudnieni w firmie bardzo sympatyczni i pomocni. Zarząd firmy - jestem pod ogromnym wrażeniem ich podejścia do pracownika! Są to osoby o bardzo wysokiej kulturze osobistej, inteligentne, wyrozumiałe i otwarte! Atmosfera między pracownikami jest świetna. Zawsze można się dogadać z każdą osobą w firmie. Bardzo mi się podobała praca w Dermapharm, innego lepszego pracodawcy nie potrafię sobie wyobrazić. To nie była moja pierwsza praca i doskonale wiem, jak wygląda sytuacja w innych firmach. I jeśli ktoś pisze, że było lub jest mu "źle" - to nie widział miejsc pracy, warunków oraz stosunku pracodawcy tam gdzie jest naprawdę źle! W Laboratorium było bardzo fajnie, ludzie są super! Jak ktoś trafił do Dermapharm - prawie zawsze zostawał na długie lata - co świadczy tylko dobrze o tym pracodawcy. To jest moja szczera opinia na temat Laboratorium - nie mam żadnej potrzeby się podlizywać, już nie jestem pracownikiem. Pragnę tylko przedstawić tego pracodawcę w prawdziwym świetle. Laboratorium Dermapharm jest świetnym pracodawcą i należy im się taka opinia! Laboratorium Dermapharm jest bardzo rzetelną firmą, godną polecenia! Bardzo szczerze polecam!

hipokr
@byly pracownik Dermapharm

@były pracowniku Dermapharm, skoro to taki raj na ziemi to czemuż jesteś byłym pracownikiem??? jakież stanowisko piastowałeś, że było Ci tak dobrze... Czemu nie podpisujesz się pełnym imieniem i nazwiskiem, wszak piszesz same pozytywy o firmie?

byly pracownik Dermapharm
@hipokr

Nie podpisuje się, bo nie chcę - to jest miejsce dla anonimowych wypowiedzi na temat pracodawcy. Wyraziłam bardzo szczerą opinię na temat Laboratorium. A powodu odejścia celowo nie podałam by nie być rozpoznana. Zapewniam ciekawskich, iż powód nie był związany z żadnym niezadowoleniem z mojej strony ani ze strony Dermapharm. Raz jeszcze polecam laboratorium Dermapharm wszystkim szukającym rozwojowej pracy w dobrej atmosferze i przyjaznych warunkach pracy!

haha

Marzena daj spokój.....

jaśko

Witam, może ktoś napisać jaka jest flota dla handlowców (z gps?)? Plany realne do zrobienia? Jaki jest target dzienny- czy jest to praca zadaniowa? Na jaką podstawę można liczyć z doświadczeniem? Jak rozliczane są premie- miesięcznie? Jaka ogólna atmosfera w firmie?

dr

Hej, a czy w Laboratorium Dermapharm może znaleźć prace lekarz weterynarii? bo z tego co sprawdzałem zajmuja się produkcją różnych akcesoriów dla zwierząt, jak mniemam produkty są testowane na zwierzętach, bo jak inaczej? To może jest szansa, że znajdę tutaj prace? Czy raczej wszystkie etaty są z góry obstawione?

pely

Dobre pytanie, dają podwyżki i jakieś premie świąteczne? dają umowy o pracę czy zlecenie?

xyz

a po jakim czasie dają podwyżki?

xx2

a no właśnie XX, jeśli uważasz, że ten pracodawca - a właściwie ci pracodawcy, (bo to przecież nie jedna osoba, że tak to dumnie nazwę, tam "zarządza") są tacy świetni to proszę, powiedz czym Ci tak dogodzili? bo ja osobiście mogę powiedzieć czemu taką niechęć żywię do tych pracodawców. Małostkowość, zadęcie, skąpstwo, słoma w butach. Podkreślanie, że pracownicy po stopach ich powinni całować za to, że pracują. Że nigdzie indziej nie jest tak dobrze. "Dziękuję" możesz usłyszeć raz do roku, od święta - dosłownie. Żeby jeszcze chociaż płacili na poziomie średniej to takie rzeczy dałoby się ścierpieć. Najlepiej aby pracownik pracował po 12 godzin dziennie a wynagrodzenie zwracał pracodawcy :) Nie znam nikogo, kto żałowałby, że odszedł z tej firmy. Zresztą myślę, że tacy ludzie raczej rzadko tu zaglądają, bo najlepiej byłoby wymazać ten epizod z życia zawodowego. Dobrze ma się tam tylko obsadzona na stołkach rodzinka i grupka wazeliniarzy :) Kilka rzeczy na plus, żeby nie było, praca w miarę stabilna, wypłaty na czas, spotkania integracyjne (przymusowe ;)) Jeśli trafisz na dobrego szefa (może 1 się znajdzie), który nie będzie się zasłaniał tobą przy każdej możliwej okazji, wysługiwał się tobą albo chciał Cię zaorać, tylko czasem stanie w Twojej obronie, to da się przetrwać.

xx

zawiodę nieznajomego,, gruszkinawierzbie,, to nikt z rodziny pisał.nikomu i tak nie dogodzi .pracodawca na celujący !!!! nadal tak uważam.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium DermaPharm Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Laboratorium DermaPharm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium DermaPharm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium DermaPharm Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Laboratorium DermaPharm Sp. z o.o.