Włastal

Pruszków

Opinie o Włastal

Bart

Firma jest dobrze zorganizowana i za to duży plus. Wypłacalni, słowni i drobiazgowi, ale ostatnią cechę uważam bardziej za plus niż minus. Ogólnie 8/10

Miro

Nie można wrzucać wszystkich pracowników do jednego kosza, ponieważ nie wszyscy olewają swoją pracę!Ja nie powiem złego słowa o firmie Włastal, gdyż jest wypłacalna i rzetelna - na pewno nie jest amatorska. Nie każdy człowiek sprawdzi się na powierzonym mu stanowisku i nie może to oznaczać oczerniania pracodawcy.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Włastal - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Włastal