Aged Sp. z o.o.

Pruszków

Opinie o Aged Sp. z o.o.

Fachowiec

Atmosfera w firmie fatalna, nigdy wcześniej z czymś takim się nie spotkałem a to jak traktowani są tam ludzie to poniżej jakiejkolwiek krytyki. Jednego dnia jesteś super klepią po ramieniu a następnego dnia wylatujesz bo np jesteś dociekliwy lub nieładnie odezwałeś się do córci prezesa. Omijajcie szerokim łukiem na prawdę. To co napisałem to tylko czubek góry lodowej o tej firmie można by książkę napisać i zatytuowac - jak nie zarządzać ludźmi. Pozdrawiam wszystkich normalnych tam pracujących i życzę powodzenia w poszukiwaniu nowego pracodawcy - uda się i Wam!

Szukający pracy

Dla mnie firma z duża perspektywą na przyszłość. Na rozmowie kwalifikacyjnej już dało się wyczuć, ze ludzie bardzo mili. Rozmowa kwalifikacyjna profesjonalna i na pełnym luzie.. Miłe zaskoczenie!

wiatraczek

Trafisz do Prezesa R, spoko. A jeśli "pod skrzydła" D i M, szkoda czasu.

Szukasz pracy?

Masz odmienne zdanie niż inni na temat firmy Aged Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Aged Sp. z o.o. - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aged Sp. z o.o.