Opinie o Pizza 24 Anna Matlak w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pizza 24 Anna Matlak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pizza 24 Anna Matlak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizza 24 Anna Matlak w Pruszków

Klient wierny i stały :) Nowy wpis

Moje doświadczenie z Pizza24 w Pruszkowie było naprawdę pozytywne. Zamówiłem pizzę na wynos i była gotowa dokładnie w czasie, który mi obiecali. Co więcej, pizza była niesamowita! Cienkie ciasto, obfite dodatki i idealnie przyprawione. Na pewno będę tu wracał. Polecam każdemu, kto szuka dobrej pizzy w Pruszkowie.

Karmina Nowy wpis

Cudowne miejsce dla miłośników pizzy! Pizza24 w Pruszkowie to moje ulubione miejsce na pyszną i świeżą pizzę. Ich wybór smaków jest niesamowity, a jakość składników zawsze na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy lubisz klasyczne kombinacje czy szukasz czegoś bardziej nietypowego, Pizza24 ma wszystko, czego potrzebujesz. Polecam szczególnie ich chrupiący cienki spód i obfitą ilość dodatków. Jeśli jesteś w okolicy, koniecznie wypróbuj!

Natalia Nowy wpis

Jak ktoś lubi prawdziwą włoską pizzę to się nie zawiezie. Pyszna w lokalu ale również w dostawie - gorąca, świeża - nigdy do mnie nie przyjechała zimna, a zamawiam przynajmniej 3-4 razy w miesiącu.

Lidka

Pyszna pizza i zimne piwko, to jest to na co przychodzę do pizzerii w każdy piątek po pracy.

Łucja Nowy wpis
@Lidka

Jeśli o piwku mowa to zastanawiam się czy śmiało je również dowożą do domu czy trzeba byłoby też zamówić coś do jedzenia? ;p

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pizza 24 Anna Matlak spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Sabina

Od strony pracownika mogę tylko powiedzieć, że sama dla siebie i swojej rodziny kupuję i zamawiam stąd pizzę. Jest po prostu smaczna, a składniki są wysokiej jakości. Byle czego na pizzy nie znajdziemy.

Łucja
@Sabina

A jako kto pracujesz? Też bierzesz bezpośredni udział w robieniu pizzy? Bo zastanawiam się czy potem to doświadczenie zabierasz ze sobą do domu czy to i tak nie wyjdzie to samo?

Jolanta

W Pruszkowie pełno pizzerii, ale 99% nic nie warte. W Pizza24 mają najlepsze ciasto i co za tym idzie najlepsza pizzę. A jak mam takie widzimisię to w nocy o północy zamawiam i mi przywiozą.

Bronisław
@Jolanta

Skoro dostarczają pizzę nawet o północy, a klientów z tego co tu zauważyłem mają bardzo dużo to chyba potrzebują kierowców do pracy???? Orientuje się ktoś czy potrzebują dostawców i na jakie warunki zatrudnienia można liczyć?

Natalia

Najlepsza margherita pod słońcem.

@Natalia

Jesteś częstą klientką? :) Ciekawa jestem jaki jest zespół i obsługa. Czy to zgrana ekipa? Chciałabym zacząć tam praktyki.

Brda

Pizza sama w sobie dobra i w zasadzie nie ma się do czego przyczepić skoro i ciasto jest dobre i składniki są dobrej jakości.

Loomi
@Brda

Dwa razy przyjechała pizza zimna :/ Na szczęście ten kierowca już tam nie pracuje, a to on 2x przywiózł mi zimną pizzę. Teraz ten problem już nie istnieje. Pizza pyszna, a pizzeria niezmiennie od lat trzyma fason.

@Loomi

To ciekawe gdzie on po drodze się zakręcił :D Może brał za dużo zamówień, czego efektem był długi dojazd i zimna pizza. Facet już nie pracuje?

Motyla noga

Miejsce z klimatem. Ja zazwyczaj wolę pizzę jeść na miejscu, bo wtedy ona lepiej smakuje, ale z dojazdem też wielokrotnie zamawiałam i zawsze przyjeżdżala goraca. Ogólnie restauracja fajna i warta odwiedzenia, a jak ktoś lubi włoską kuchnię, to koniecznie musi tu zaglądnąć.

Super szefowa.

Lenka
@Michał

Szefowej okazji nie miałam poznać, ale kuchnia boska. Kucharz jest czarodziejem bez dwóch zdań.

Edyta

Witajcie, jak Pizza 24 funkcjonuje obecnie, w czasach pandemii? Czy zamówień jest sporo a co za tym idzie pracy jest dużo? Czy jest w ogóle aktualnie jakaś szansa na zatrudnienie w tym miejscu.. Wie ktoś coś na ten temat?

Noltie
@Edyta

Jak dziś wejdziesz do środka i uda ci się znaleźć chociaż skrawek wolnego miejsca, to ja ci zapłacę za tę pizzę. Owszem restauracja jest otwarta, mnóstwo ludzi, a pizza fenomenalna.

Bzik

Kto twierdzi, że w Pruszkowie jest lepsza pizza niż w Pizza24 chyba nigdy nie jadł prawdziwie włoskiej pizzy!

Monia
@Bzik

To wskaż gdzie w Pruszkowie jest twoim zdaniem lepsza pizza. Bo ja pizzę jadam przynajmniej raz w tygodniu, w każdej pruszkowskiej restauracji się stołowałem i dla mnie nie ma lepszej pizzy niż w Pizza24

Witam kto jest u was odpowiedzialny za grafik?

Lila

Wspierajmy polską gospodarkę, bo upada. Do tej pizzerii zawsze chodziłam z mężem i dziećmi, ale teraz raz w tygodniu zamawiamy pizzę z dowozem do domu. Pizzeria się stara jak może.

Dan
@Lila

Zgadzam się. W tamtym tygodniu zamawialiśmy dwie pizze na kolacje. Pyszne były, dowieźli je gorące.

Jolanta
@Dan

Naprawdę wiele osób zachwalę pizzerię Pizza 24, co bardzo zachęca do zamawiania od nich jedzenia. Ile mniej więcej, zazwyczaj, wynosi czas dostawy? Do godziny się wyrabiają?

Lama

Pizza fantastyczna. Szkoda, że teraz nie można posiedzieć w lokalu tylko wszystko na wynos.

Winek

Klienci zadowoleni ale szkoda, że na forum pracowniczym n ie znalazłem żadnej opinii o pracy!!

Tymek
@Winek

Jest kilku stałych pracowników, których widzę od lat, jest też kilka nowych osób, chyba studentów. Obsługa ok i uśmiechnięta.

Rawka

Pizza pierwsza klasa! Ciasto najlepsze jakie do tej pory jadłam. Lokal jak lokal - jest w porządku.

Selena

Sztos pizzeria. W ogóle pizza, makarony, desery, kawa - wszystko bardzo dobre i z dobrych składników.

Nobel z Polski
@Selena

Mam to samo zdanie. Nie ma się absolutnie do czego doczepić.

Zoltan

Fajna i sympatyczna obsługa i przede wszystkim bardzo dobra pizza! Największa pizza będzie w sam raz dla dwóch wygłodzonych facetów, albo rodziny 2+2, a średnia dla dwóch kobiet. Polecam

Kamil

Super, że jesteś zadowolony z jakości i smaku zamówionego jedzenia. Czy prócz pizzy ta restauracja ma w menu także inne dania kuchni włoskiej?

Stromboli
@Kamil

No pewnie, że sa inne dania kuchni włoskiej. Często jadam tu makarony na rózne sposoby. Piwo i wino także są. Wszystko smaczne i ładnie podane.

Paulina

Jestem zainteresowana praca w pizza 24, czy aktualnie poszukują nowych pracowników? Jestem zainteresowana stanowiskiem kelnerki, ktoś coś wie?

Zostaw merytoryczną opinię o Pizza 24 Anna Matlak - Pruszków

• Jak się pracuje w Pizza 24 Anna Matlak?

Zobacz opinie na temat firmy Pizza 24 Anna Matlak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pizza 24 Anna Matlak?

Pizza 24 Anna Matlak
  • Al. Wojska Polskiego 44