Blum Polska

Adres: Poznańska 16, 62-020 Swarzędz

NIP: 7790016601 KRS: 0000085986

Blum Polska
2 678 595 5 1

Opinie o Blum Polska

Filtruj opinie po kryteriach:

Lol

Ale raban robicie. Mnie ta sytuacja absolutnie nie dziwi jak sobie prezes z kierownika logistyki zrobił po koleżeńsku czyli przy wódeczce dyrektora finansowego to czego można się spodziewać. Dyrektor finansowy wiecie, że ten gość zrobił roczny kurs księgowości i został dyrektorem finansowym oczywiście dział urósł 3 krotnie bo słup nie ma wiedzy i potrzebuje ludzi inaczej żadna wypłata by nie wyszła wiec podziękujcie dziewczyną w księgowości.

Pomocna?
Tak3Nie2
Zgłoś
Cień Bluma
@Lol

Chciałbym sprostować Twoją wypowiedź Dyrektor Finansowy nie kończył kursu księgowości lecz Kontrolingu. Do kursu księgowości trzeba jeszcze odróżniać aktywa od pasywów. A ludzie z Kontrolingu to najwyżej przeliczą 2x cegły w pokoju. Ale jak tak czasem patrze na jego czoło myślą niezmącone przez szybę myślę że nadawał by się bardzie do zarządzania strategicznego. Jak (usunięte przez administratora) przesyłała wypłaty to nigdy nie zawiodło, a ten to nawet nie wie kiedy ma guzik kliknąć.

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś1
Zawiedziony

Nieterminowe wypłacenie wynagrodzenia jest wykroczeniem, za które pracodawca może być ukarany karą grzywny w wysokości od 1 do 30 tys. zł.

Pomocna?
Tak15Nie3
Zgłoś1
Lidia
@Zawiedziony

Oczywiście masz rację - niewypłacenie wynagrodzenia pracownikowi stanowi wykroczenie przeciwko prawom pracownika. I co do tego chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości. Martwi mnie zatem to, że - jak wynika z Twojego komentarza - w Blum Polska jest problem z terminowością wypłat. Zadam Ci teraz podstawowe pytanie: jak długo czekasz już na swoje wynagrodzenie?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Zaskoczona
@Lidia

Szanowna Pani o tym co się dzieje w Blumie można by książki pisać ale nie o to chodzi jeśli wypłaty mają być do 10 a owy 10 wypada w sobotę to 9 jest traktowany jako 10 , tak więc pracownicy już 2 dzień nie mają wypłat .

Pomocna?
Tak3Nie3
Zgłoś1
Bplo
@Zawiedziony

Może teraz prezes w kopertach daje

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
pracownik.nr.1
@Zawiedziony

dac im tysiunc złoty kary! a niech boli!

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
$$$

Afere robicie jak byście nie dostali wypłaty z dwa miesiące może to poprostu wina systemu lub cos innego jutro sie na pewno dowiecie

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś1
Bpl
@$$$

System tak pewnie jest

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
pracownik.nr.1
@$$$

no jeden co mysli normalnie!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ddd

Najłatwiej jest zwalić na system i mieć czyste ręce jak jest jakaś pomyłka to system tak obliczył a takie sytuacje mogą się zdarzyć ale skoro system robi psikusy to go zmienić albo robić przelewy wcześniej a nie na ostatnią chwilę

Pomocna?
Tak4Nie3
Zgłoś
pracownik.nr.1
@Ddd

nie wierze w to co tu czytam! :D afery, paragrafy, systemy... no jesteście cudowni po prostu. granda jakby firma zalegała co najmniej pół roku z płatnościami :D przelewy poszły dwa dni później i forum całe krzyczy! nie zawiodłem się, zabawiajcie mnie dalej. I cieszcie się, że Was ktokolwiek chce zatrudniać... jeszcze ;)

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś1
Aaa

A co powiecie jak firma nie wypłaca od kwietnia wypłaty firma stoldrew Brzeźno i Jasin?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś1
Dramat
@Aaa

A tak ciężko to zgłosić do inspekcji pracy? Z tego co słyszę to każdy płacze a nikt z tym nic nie zrobił

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Blo
@Aaa

Witam czy ktoś wie co się dzieje

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Adolf
Nazwa działu: Produkcja

Dostaliście wypłaty??

Pomocna?
Tak2Nie14
Zgłoś2
.
@Adolf

Nie ????

Pomocna?
TakNie6
Zgłoś
Bpl
@Adolf

Przecież jest wypłata do 10 tak jest W umownie

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Bpl

Krysia pomyliły Ci się strony

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Brawo

Ile dostajesz za promowanie tej strony I właśnie te forum dotarło do dna

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Jacek
@Adolf

Tak myślałem ze tu znajdę jakieś info. Nie dostałem. Szkoda.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Przykro Mi

Premię za 10 lacie daliscie ale wypłaty odrazu mniejsze .Nie pracuję tu zbyt długo bo 5 lat i do tej pory naprawdę miałem tą firme za pożądaną i uczciwą jako nieliczny .Ale po tej wypłacie straciłem wiarę. PANIE PREZESIE DLA PANA 200 ZŁ TO MOŻE NIEWIELE ALE DLA MNIE BARDZO DUŻO .JEST MI POPROSTU PRZYKRO .

Pomocna?
Tak10Nie2
Zgłoś1
Marcin
@Przykro Mi

Wszyscy pracownicy pracujący obecnie w firmie Blum Polska otrzymali premię za 10 lecie? Skoro firma uhonorowała rzekomo w taki sposób pracujące osoby to, czy mógłbyś napisać, czy istnieją również inne pozapłacowe świadczenia dodatkowe? Wielu pracodawców w różny sposób motywuje swoją kadrę pracowniczą, dlatego ciekawi mnie, jak to wygląda w przypadku tego pracodawcy. Mam nadzieję, że zechcesz napisać.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bpl
Nazwa działu: Produkcja
@Przykro Mi

A siano to gdzie

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Nygus

Gdyby wszyscy pracownicy na lini wzieli sie do roboty a nie jak niektórzy chodzą co 5 min do wc lub robią sobie zupki chinskie w kubeczkach po przerwie .To NORME WYROBILIBYSMY BEZ PROBLEMU .Ale jesli pieciu robi sumiennie trzech zajmuje sie pierdołami, jeszcze paru nastepnych dochodzi do siebie po ciężkim UDANYM weekedzie .NO TO NIESTETY NA KONIEC MIESIĄCA JEST 8 % .PROPONUJĘ WZIĄŚĆ SIE CO NIEKTÓRYM DO ROBOTY A NIE TYLKO NARZEKAĆ

Pomocna?
Tak16Nie7
Zgłoś
GrammarNazi
@Nygus

*wziąć

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
BLADE nocny łowca
Nazwa działu: Produkcja

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych pracą ,jak również pracujących w firmie BLUM POLSKA. Jestem pracownikiem tzw. RSów-czyli dla niewtajemniczonych zwykłym pakowaczem. Z firmą jestem związany od kilku lat i cały czas mam nadzieję, że ta, na czele z naszym "kapitanem statku" i jego "oficerami", w końcu oprzytomnieje. Cały czas jest gonitwa za wynikiem, codziennie słyszymy, że "... mało, mało ...". Wszystkie linie podporządkowane są pod linię IP63G, która jest najnowocześniejsza i na której każdy artykuł wyjeżdża z prędkością światłą ... Niestety, pozostałe linie już tak nowoczesne nie są, a każda próba dorównania do ilości sztuk zjeżdżających z taśmy IP63G jest po prostu niemożliwa. Moje pierwsze pytanie brzmi: Dlaczego na każdej linii nie ma osobno wyliczonej wydajności?, skoro praca na nich nie jest równa. Nasi szanowni przełożeni myślą chyba, że ludzie w naszej firmie nie myślą, a moim skromnym zdaniem jest tak: Firma zwiększyła normy do maximów linii IP63G, przy czym wydłużyła np. czas potrzebny na sklejenie kartonów, co w konsekwencji daje pracodawcy większe ilości sztuk na godzinę, a nam normy, które są nie do spełnienia, a idąc dalej przy takich ilościach sztuk, które wystarczają do wypełnienia planów produkcyjnych, zabrała wszystkie nadgodziny z tego co słyszałem, przynajmniej do końca roku ... Tematów myślę jest więcej jak np. podwyżki, o których była mowa w ostatnim kwartale zeszłego roku. Usłyszeliśmy wtedy"...Trwają rozmowy z Austrią w tej sprawie ..." - , a tutaj już maj i żadnej innej deklaracji. Swoją drogą jak przy pieniądzach już jesteśmy, to jestem ciekawy ile osób w tym roku dostanie przeszeregowanie na starszego pracownika produkcji, bo z tego co wiem, to bardzo duża rzesza osób na to liczy. Ciekawe co w tym roku usłyszą , że za dużo chorowały? Czy, że ich wiedza produkcyjna jest niewystarczająca? Czas pokaże. A teraz żeby nie było, że cały czas tylko narzekam, to chcę napisać, że bardzo fajną inicjatywą było wprowadzenie busa pracowniczego, ponieważ duża liczba osób na tym skorzystała i sobie to rozwiązanie chwali, oraz długo wyczekiwana karta MULTI SPORT. Mam nadzieję, że firma nie poprzestanie na tych projektach i będzie dążyła do tego, aby ludzie tworzący nasz zespół, nie musieli szukać lepszych warunków pracy w konkurencyjnych zakładach.

Pomocna?
Tak9Nie4
Zgłoś
Morszczuk
@BLADE nocny łowca

Podoba mnie się Twoja wypowiedź. Gramatycznie poprawna ;) co do czasu sklejania kartonów to linie nie są tak szybkie, aby kartoniarki nie nadążały ;) normy da się wyrobić bez problemu tylko chore wymogi jakościowe na to nie pozwalają(co przekłada się na bzdurne usterki i czas potrzebny na ich usunięcie), jeśli wiesz co mam na myśli ;)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Cacek
Nazwa działu: Produkcja
@Morszczuk

Ty chyba nie wiesz co piszesz, po pierwsze produkt, produktowi, nierówny... Na jednym można wyrobić normę z palcem w nosie, a na drugim trzeba nieźle się spocić, bo gdybyś umiał liczyć i patrzeć, to byś widział jak jest w rzeczywistości, po drugie, przy dobrym dniu na ścianie w 30min. odbieramy 300 sztuk ważące ok7kg, co daje nam ponad 2tony... Przerzuć tyle samo węgla, w tym samym czasie, a przypominam że, nikt nie jest ze stali. Jedynie zgodzę się z tobą iż wymogi jakościowe małymi momentami trochę ograniczają.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Cacek
Nazwa działu: Produkcja
@Cacek

Zapomniałem dodać, że dlatego iż odbieramy na ścianie tak dużo, to będą roboty nas zastępować, co mnie niezmiernie cieszy i mogę pochwalić firmę za taką decyzję i poczynione inwestycje. ????

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Urszula
@Cacek

Znakomicie, że tak aktywnie udzielasz się w bieżącej dyskusji. Skoro posiadasz tak dużą wiedzę na temat tego, jak działa firma Blum Polska, to dobrze byłoby, jakbyś powiedział nam coś odnośnie ogólnych warunków zatrudnienia, na jakie mogą liczyć jej pracownicy. Znalazłam na ich stronie informację, że organizują praktyki dla studentów Mechaniki i budowy maszyn oraz Automatyki i Robotyki. Orientujesz się może, czy za jego odbycie oferują jakieś wynagrodzenie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Morszczuk
@Cacek

Nikt nie zmusza Cię do tego abyś przerzucał te kilogramy. Firma na siłę Cię nie trzyma ;) w każdej firmie znajduje się jakaś maruda. Człowieku, jak jest Tobie tak ciężko to dlaczego nie zmienisz pracy? Jak mi było źle to zmieniłem pracę i tyle. Oczywiście,pewnie będzie mowa, że kredyt mieszkaniowy i rodzina na utrzymaniu, ale narzekaniem swojej sytuacji nie poprawisz.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Cacek

Co 2-3 lata potężne inwestycje, nowe maszyny, również nie tanie, a czy nowa wypłata? Ależ skąd, szkoda że najważniejszą inwestycją nie jest pracownik, od którego tak wiele zależy, bo skoro kazdy wykonuje swoją pracę na najwyższym poziomie, to firma ma renomę i wypracowaną jakość, jak ma te cechy, to ma zamówienia i pieniądze, które inwestuje w rozwój firmy, pod tym względem mogę pochwalić, bo polityka jest bardzo dobra, od strony materialnej, ale trzeba pamiętać że to człowiek, zwykli pracownicy kierują maszynami, oraz każdą strukturą, tak aby firma rosła w oczach i tam trzeba docenić i do inwestować, bo nie ma takiego, który przychodzi do pracy dla zabicia czasu, to nie hobby, ani wolontariat, to tylko praca.

Pomocna?
Tak38Nie
Zgłoś
kwiatek_nagrobny_od_bluma
Nazwa działu: Marketing

Współczuję pracować w tej firmie, zwłaszcza gdy zarządza nią ktoś nie mający tak naprawdę pojęcia o zarządzaniu. Pracowałem tu swego czasu i powiem, że takiego spektaklu przede wszystkim mobbingu nie widziałem jeszcze nigdy wcześniej. Pan "kapitan" okrętu powinien zostać pozwany do sądu za traktowanie pracowników w ten sposób, do tego ta dwulicowość.... wstyd dla firmy, serdeczne współczucia dla tych, którzy nadal zmuszeni są męczyć się z tym "mistrzem"....

Pomocna?
Tak23Nie6
Zgłoś
Bill
@kwiatek_nagrobny_od_bluma

Nowy pracuję nie za długo ale z moich obserwacji w tej firmie niektórym to pokrecily się obowiązki a zwłaszcza tym nieco wyżej postawionym chodzi o brygadzistaw I opiekunów ich celem nie jest usprawnienie całej tej produkcji tylko wypominanie spoznien o minutę- lub dwie chociaż i tak pracujemy po 8 godz. , zapisywanie samych bzdur na nasz temat sam czytałem parę razy już te informacje , będąc przełożonym tych ludzi zastanowił bym się za co tak wogóle im płacę bo dla mnie to równie dobrze mógłbym te pieniądze wyrzucić przez okno , pracowałem wcześniej w dużo większych firmach i tam opiekun tz. lider miał więcej obowiązków tu tylko siedzi buja się po całej hali a jak mu się nudzi szuka jakieś afery na taśmie żeby tylko cokolwiek napisać w swoim komputerku

Pomocna?
Tak20Nie13
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kandydat

Wiecie coś o pracy na magazynie, a nie na produkcji? Czas pracy, zarobki, atmosfera???

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gamoń

Podobno jest tylu chętnych, że przebierają... Serio? Wierzycie w to i wciskacie nam takie kity? Serio, myślicie że my na lince, nie mamy własnego rozumu i że nie potrafimy myśleć, że nie widzimy co się dzieje? "dziękuję" , że pokazujecie co myślicie o większości z nas, czuję się "doceniony" Zaskoczę was! Znamy własne prawa, oraz własną wartość... Więc chyba czas się wziąć do pracy "tam na górze"... Niezadowolenie rośnie! Proponuję również przeszkolić kierowników, brygadzistow z kodeksu pracy.

Pomocna?
Tak36Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jaki
@Gamoń

Brawo jedno się z Tobą zgodzę jak się podpisałeś ha ha

Pomocna?
Tak20Nie
Zgłoś
...
@Jaki

G=M tak trudno zrozumiec aluzje?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dali

Jak wypłaty po zmianie regulaminu?

Pomocna?
Tak5Nie2
Zgłoś1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ali
@Dali

Super jestem zadowolony myślałem że będzie gorzej

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Alibaba
@Ali

Dostałeś 30 zł więcej i już jesteś podjarany ? Dużo do szczęścia ci nie potrzeba...

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ali
@Alibaba

Jakie 30 złoty 20

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zmiana C

Pytanie do Zbyszka. Jak to jest, że jeden może pracować na LC bez zdolności a drugi nie?

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ali
@Zmiana C

Bo Ty jesteś ten drugi a ktoś musi być pierwszy

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Aga

Witam, mój mąż planuje zmiany pracy, czy ktoś może napisać jaki jest socjal, atmosfera oraz zarobki na produkcji ??

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ali
@Aga

Co taka (usunięte przez administratora) że żona szuka mu pracy lepiej niech zostanie tam gdzie robi

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Cacek
@Aga

Jak ma być, skoro już się w radiu ogłaszają....? Tak na chłopski rozum... gdyby było b. dobrze, to pracownicy sami by kogoś polecili, a nawet przyprowadzili, tak jak kiedyś się to odbywało, można było się dostać tylko przez znajomości, teraz? Hmm... Jak słychać, a nawet i widać, biorą jak popadnie, nawet już założonego standardu wiekowego się nie trzymają. Normy? Wyśrubowane że głowa mała i czuję że w ten sposób, wyrównają sobie tą pseudo podwyżkę (przesunięcie premi obecnościowej w podstawę) dla nowych to i może fajnie wygląda na paperku, ale my na koncie nie będziemy widzieć różnicy. Szkoda że firma upada tak nisko jak firmy, z których kiedyś to my się śmialiśmy, jeszcze trochę to oni z nas będą się śmiać. Nie wiem czy założyli sobie na cel żeby pokazać nam że może być gorzej, że nie mamy prawa narzekać, czy jak...? Może, ktoś mi odpowie, bo nie wiem co się dzieje z tą firmą...

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bpl000
@Cacek

To ciekawe za poprzedniego Mistrza jakoś problemu z ludźmi nie mieli. Chyba ktoś się przeliczył a poza tym poprzedni Mistrz miał kulturę u umiał rozmawiać z ludźmi. Chyba w tym tkwił sekret a teraz zostali sami karierowicze po trupach

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jaki
@Bpl000

Problem z ludźmi do pracy jest wszędzie.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Cacek
@Jaki

Właśnie... W tej firmie jest jak wszędzie, problemu by nie było, gdyby było inaczej i płacili nieco więcej, firmę stać na podwyżkę. Stać ich na to by było jak kilkanaście lat temu i wyróżniać się pod względem płacy...

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
starszy
@Cacek

Ja się dołączę i podpowiem że co do 10-cio lecia w tej firmie to też śmiech na sali...ok skoro rzekomy kwiatek jest od dzieci .. ok,medal....bez komentarza....ale to tylko na tyle stać firmę w zamian za pracę jaka wykonuje produkcja? Ponoć UTR jest inaczej tolerowany ,więc może w końcu ktoś coś zrobi z tym.

Pomocna?
Tak6Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Starszy
@starszy

Jak Ci się niepodoba to droga wolna.Ja jestem zadowolony mam umowę na stałe i choruje sobię ile mi się podoba.

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
były pracownik

nie polecam tragedia

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
uouj
@były pracownik

Dlaczego tak twierdzisz źle tam jest ze ciezka praca czy ludzie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bpl

Może żeby zachęcić pracowników do chodzenia do pracy a nie chorowania bo nie wierzę że wszyscy są naprawdę chorzy firma powinna pomyśleć o dodatku dla tych co nie chodzą na L4 wypłacaną np co 3 miesiące . Niektóre firmy tak robią i wiem że potrafi to zmotywować pracownika.

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bplo
@Bpl

Dobry pomysł nawet super .Paru chorowitym dbać wypowiedzenie tak do przykładu

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
L4
@Bpl

Bpl dobrze piszesz. Popieram w 100% jestem zaaa

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Xxx
@Bplo

A skąd ten pomysł, różne są przypadki A jak tobie przytrafił by się jakiś nieszczęśliwy wypadek to też chciałbyś dostać wypowiedzenie najpierw pomyśl co piszesz A dopiero potem pisz nie każdego można mierzyć jedną miarką

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Albert
@Bpl

Skoro ciężko jest dostac 1 dzień urlopu to można mieć cały tydzień elki dziwne że brygadzisci jeszcze tego nie pojeli ????

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Abcd

Czy praca w blumie jest ciezka i na czym polega na produkcji?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gfb

Czy firma przez okres letni stoi?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Adamossss

Zweryfikowany użytkownik

 Rekomendacja

Witam. Z nowym rokiem zastanawiam się nad zmianie pracy... I moje pytania są proste i klarowne :) Jak jest w Blum-ie.? *czy jest ciężka (wiadomo dla każdego będzie inna - pytam tak ogólnie przychodzicie zjebani po robocie :#) *Jaki jest socjal *Atmoswera w firmie ! To jest ważne dobra /zła *czy jest możliwość nadgodzin *i ostatnie - kasa ile na start a ile tak po roku pracy... Dzięki pozdrawiam...

Pomocna?
Tak27Nie
Zgłoś
Arkadiusz

Zweryfikowany użytkownik

Opinia pozytywna ;) pracuje obecnie w Bridgestone Poznań sp. Z o.o. i firma wywarła na mnie ogromne wrażenie;)

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dino

Bardzo dobre zagranie, z przesunięciem tej premii w podstawę ... Muszę powiedzieć że byłem zaskoczony, tym bardziej że osoby które regularnie chodzą na L4, zyskają sporo, my właściwie też, kto umie liczyć, ten wie że tego grosza będzie więcej... Po części to jest żeby morale już obecnych pracowników podbudować, ale moim zdaniem głównym celem jest by zachęcić potencjalnie nowych pracowników do współpracy, teraz ta podstawa wygląda dużo lepiej, dla zainteresowanych tą firmą, a my? No cóż... Pracuje już tu tyle lat, że dziś nie dowierzam w dobre intencje i szukam drugiego dna... Nie chce spekulować i snuć teorii spiskowych, więc dlatego czekam niecierpliwie na czerwiec, lub kolejne posunięcie firmy....

Pomocna?
Tak17Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dino

Co jakiś czas wchodzę z ciekawości na opinie tej firmy i stwierdzam że ludziom wystarczyło dać multisport i już cisza... Nie mówię że to źle, tym razem plus dla firmy, że jednak coś działają aby poprawić morale pracowników, ale czy to wystarczy? Czy to było tylko po to by zamknąć usta niezadowolonym? Hmm... Nie wiem, ale czym się kierowali... Ale wiem, że to nie wystarczy na dłuższą metę, wiemy i widzimy że nowy nabór trwa już dość długo, "za długo" z perspektywy firmy, czym jest to spodowodowane? A no tym że oferta może i nie jest zła, ale nie jest zbyt konkurencyjna, powiedziałbym że średnia... Chciałbym podać konkretną kwotę, ale nie wiem czy mogę że względu na politykę, ale te 200zl więcej na start dla młodszego od stycznia..., ( nie będę dodawać, że trzeba by było wyrównać wszystkim pracownikom) myślę że by wystarczyło. Wiem też że są osoby wyznaczone, żeby przeglądać i śledzić takie opinie, więc to chyba byłoby warte do przemyślenia na ostatnie miesiące tego roku.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
jogi
@Dino

Widać wolą zatrudniać nowych....nie kończenie normalnych pod względem szanowania pracy , niż mieć szacunek dla starszych pracowników. Tak podchodzi blum do pracowników stażowych , a co do tego 10-cio lecia w firmie to się zgadzam z przed mówcą . Tylko się ośmieszają z tym kwiatkiem i medalikiem, ale pewnie Ci wyżej postawieni za 10 lat są szanowani i pewnie wynagradzani tak jak powinno to wyglądać. Brak słów za szacunek....

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tiki
@Dino

Uspokojenie jest wynikiem wymiany opiekunów w jakimś stopniu.Na zmianie C został jeszcze do wymiany brygadzista ze swym chorym podejściem do ludzi

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jaki
@jogi

Witam Wszystkich nowi nie koniecznie normalni .A Wy kim jesteście starsi MAM TEGO DOŚĆ!!!!!!Jestem z zmiany B I od jakiegoś czasu obserwuję pewną sytuację.Pan zły i czub uparli się na pewnej osobie sam słyszałem jak ośmieszają go publicznie i wyzywają go takie świństwa .Powiedziałem dość i sam osobiście mu to powtórzę a co tym zrobi to jego sprawą .

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Leon
@Jaki

Leon mam Was w pompie

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bobi
@Jaki

I co Panie młodszy czy straszy powiedziałeś tej osobie wprost w oczy? Zadowolony?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nowy

Co za wieści krążą po firmie mam potwierdzone informacje że prawie w tym samym momencie co zakończyła się inwestycja budowy magazynu nad polskim morzem zakończyła się również budowa prywatnych domków najwyższych władz. Czy to przypadek??

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomal
@Nowy

Hej ja słyszałem że to całe osiedle się wybudowało hahaha pewnie dla Ukraińców bo Polaków do pracy coraz mniej

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tomal
@Tomal

Masz racje ludzie takie pierdoły opowiadają ze czacha pęka

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nowy
@Tomal

Pewnie ze pierdoly ile ja tych bajek musze się codziennie nasłuchać

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zmiana C

Pytanie do zmiany A i B. Jak wygląda u Was sprawa z nadgodzinami? Dobrowolne czy przymus?

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Olo
@Zmiana C

A u Was na C jak jest?

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jacek
@Olo

Zmiana C jest super. Mamy nawet taką piosenkę. " I hop sa sa jak linka szybko mknie. Dalej dalej do roboty śpieszmy się" Co dzień na odprawie sobie śpiewamy. A kto nie śpiewa robi 10 pompek

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lolo
@Jacek

Super jacku chce być taki jak ty ☺️

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Super J
@Lolo

Czyli jaki ????????????

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tiki
@Super J

Chybanie taki pusty:-)

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Blumiank

Coś dziwnego dzieje się w Blumie w księgowości...

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ktos
@Blumiank

za mało hehehe

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Starszy

Dostaniesz w tej firmie jedynie kopa.Pokazują na 10 lecie co dostajesz za tyle lat drewnianego kwiatka i medalik żenada .

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dino
@Starszy

Jakie podejście do pracownika, taki prezent... Czyli sztywne i drewniane... Humorystyczne, ale prawdziwe... Firma ta już nie chce się wyróżniać w żadnym aspekcie, polityka tej firmy prowadzi do tego być bez wyróżnienia i co za tym idzie, nie godna uwagi, a już tym bardziej polecenia...

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
PH

Witam, czy ktoś się orientuje jaką podstawę netto - na rękę można otrzymać na stanowisku Przedstawiciel Handlowy, czy premie są realne (miesięczne czy kwartalne, ile wynoszą na rękę) jakimi samochodami jeżdżą PH, czy mogą użytkować prywatnie oraz ile ich to kosztuje, czy są jakieś limity? Dzięki za odpowiedź.

Pomocna?
Tak26Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Abcd11

Jak wygląda praca na produkcji ? Czy weekendy są wolne i jaki jest system pracy? Warunki finansowe są adekwatne do wykonywanej pracy ?

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Blum Polska - Swarzędz

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Blum Polska