Opinie o Bemko w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bemko. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bemko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bemko w Łomianki

ongiś Nowy wpis

zari, u nich szczerze powiedziawszy nie zawsze wszystko było dobrze poukładane. Teraz wydaje mi sie, że wychodza na prostą ,ale pracownicy mogą nie mieć już tyle zaufania. Może odświeżenie kadry by coś dało..

luft Nowy wpis

jak ktoś chce pracować po 9 h dziennie za psie pieniądze to polecam. 9 h bo jest godzinna przerwa, ale albo idziesz na przerwę i masz zaległości albo robisz 9h. raczej mało osób korzysta z tej przerwy. Pracy jest dużo a wynagrodzenie marne... premie wołają o pomstę do nieba...

RED Nowy wpis

hej nie wiem czemu tak namawiacie na "BEMKO". ja pracuje - zarabiam 2000zl netto i za poł roku nikt nawet nie powiedział ze coś jest nie tak oceniam 10 z 10 Pozdrawiam

pracownik Nowy wpis

1500 podstawy, malo czytelny katalog, bonusy wyplacane hurtowniom z pensji pracownika zero socjalu, gps (usunięte przez administratora) sciagniety z zexta i elhurtu warszawa szpiegowana poczta komputer telefon

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Bemko? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Kontroli Jakości (m/k)
Łomianki
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Piekarnia - krojenie ciast
Golden Serwis Sp. z o.o.
logo firmy MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH
Adal Sp. z o.o
321 BOMBA

rzeczywiście beznadzieja, 1500 netto podstawy i cały czas za coś obcinają, handlowcy jeżdżą po swoich Klientach i żalą się że źle że nie dobrze. Ale Pan [usunięte przez administratora] chyba nabrał złych nawyków w takiej jednej firmie z Sulejówka.

Zostaw merytoryczną opinię o Bemko - Łomianki

Bemko