Bemko

Łomianki

Opinie o Bemko

ongiś

zari, u nich szczerze powiedziawszy nie zawsze wszystko było dobrze poukładane. Teraz wydaje mi sie, że wychodza na prostą ,ale pracownicy mogą nie mieć już tyle zaufania. Może odświeżenie kadry by coś dało..

luft

jak ktoś chce pracować po 9 h dziennie za psie pieniądze to polecam. 9 h bo jest godzinna przerwa, ale albo idziesz na przerwę i masz zaległości albo robisz 9h. raczej mało osób korzysta z tej przerwy. Pracy jest dużo a wynagrodzenie marne... premie wołają o pomstę do nieba...

RED

hej nie wiem czemu tak namawiacie na "BEMKO". ja pracuje - zarabiam 2000zl netto i za poł roku nikt nawet nie powiedział ze coś jest nie tak oceniam 10 z 10 Pozdrawiam

1500 podstawy, malo czytelny katalog, bonusy wyplacane hurtowniom z pensji pracownika zero socjalu, gps [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sciagniety z zexta i elhurtu warszawa szpiegowana poczta komputer telefon

321 BOMBA

rzeczywiście beznadzieja, 1500 netto podstawy i cały czas za coś obcinają, handlowcy jeżdżą po swoich Klientach i żalą się że źle że nie dobrze. Ale Pan [usunięte przez administratora] chyba nabrał złych nawyków w takiej jednej firmie z Sulejówka.

Zostaw opinię o Bemko - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bemko