Arma-San Sp.j. Sławomir Bartczuk Waldemar Kownacki

Łomianki

Opinie o Arma-San Sp.j. Sławomir Bartczuk Waldemar Kownacki

WacekMalys

Omijać szerokim łukiem DNO, DNO i 2metry mułu, firma wyzyskując pracowników, właściciele oszukują na każdym kroku, co innego mówią na rozmowie a co innego robią w rzeczywistości, nie wspomnę że pracownicy oszukiwani są na pensjach. Upadająca firma bez potencjału, cofająca się w rozwoju opierająca się na kłamstwie i wyzysku, młody zdolny i ambitny pracownik wyjdzie z tej firmy tak bardzo ubogi w wiedzę że ciężko będzie mu znaleźć inną w tej branży P.s Wpis "wyjaśniający" sprawę ma się nijak do prawdziwego zdania Pana Sebastiana i Pana Krzysztofa, niezła reklama nowej firmy gratuluję. Nie pozdrawiam

Arma-San Sp.J. Bartczuk, Kownacki
@WacekMalys 17.05.2017, 20:28

Na wstępie pragniemy zaznaczyć, że nasza firma istnieje na rynku polskim od ponad dwudziestu lat i wciąż się rozwija. Do dziś pracują z nami osoby, z którymi budowaliśmy naszą firmę. Każda opinia jest dla nas ważna, natomiast nie możemy potraktować ostatniej opinii o naszej firmie poważnie, ponieważ jest ona anonimowa. Jeśli Pan/i ma konkretne uwagi do współpracy z nami, serdecznie zapraszamy do siedziby naszej firmy przy ulicy Warszawskiej 185 w Łomiankach.

Byli pracownicy - Krzysiek i Sebastian

W dniu dzisiejszym dowiedzieliśmy się (usunięte przez administratora) iż rzekomo to my wystawiliśmy powyższe opinie. Otóż wyjaśniamy, że wbrew fałszywym oskarżeniom, nie jesteśmy autorami tychże wpisów. Pracowaliśmy w firmie Arma-San odpowiednio 15 i 13 lat i musielibyśmy być „niespełna rozumu”, aby tyle czasu dać się "wyzyskiwać". Czas spędzony tam, zarówno nam i jak sądzimy, również firmie, dał wymierne korzyści. Mieliśmy swój wkład w jej rozwój, ale i ona dawała nam możliwość zdobywania wiedzy i doskonalenia zawodowego. Na naszą decyzję o rozstaniu wpłynęły w dużej mierze zdarzenia losowe zwiększające zakres prywatnych obowiązków pochłaniających znaczną ilość czasu a po części chęć spróbowania czegoś „nowego”. To, że założyliśmy własną poniekąd konkurencyjną firmę, cóż… historia ponoć lubi się powtarzać. Co do upadania firmy Arma-San, to nic nam na ten temat nie wiadomo. Firma ma duży potencjał i silną pozycję na lokalnym rynku, więc nie sądzimy i nie życzymy, żeby do tego doszło. Nie wiemy, co autentyczny autor opinii podpisujący się raz jako Romek a drugi raz jako Sebastian miał na celu i komu chciał zaszkodzić, bardziej nam, czy bardziej właścicielom Arma-Sanu. Jeśli nam, to ewentualną krytykę przyjmiemy telefonicznie (Krzysiek – 660 618 395, Sebastian – 510 250 820) albo prosto w oczy. Co do pracy w Arma-Sanie, nie podzielamy powyższych anonimowych opinii. Firma z dużym potencjałem dla ambitnych i chętnych do pracy.

Sebastian

Nie polecam. Warunki zatrudnienia bardzo słabe i nie słowni właściciele.

Szukasz pracy?

Romek

Podupadająca firma, wyzykująca pracowników. Trzymajcie się z dala.

Zostaw opinię o Arma-San Sp.j. Sławomir Bartczuk Waldemar Kownacki - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arma-San Sp.j. Sławomir Bartczuk Waldemar Kownacki