CENTRUM MEDYCZNE ROYALMED

Łomianki

Opinie o CENTRUM MEDYCZNE ROYALMED

olo

czytam te opinie i się zastanawiam jak rzreba mieć mały mózg żeby na gowork z opiniami o PRACODAWCACH zostawiać opinie na temat pachołów na parkingu czy szukania szczepionki po aptekach.

szantal1992

Nie polecam Royalmedu , długi czas oczekiwania na prywatne wizyty do ginekologa , a jak jush oczekujesz na długo wcześniej zaplanowaną wizytę , Panie dzwonią i informują ze wizyta nie może się odbyć. Miałam tak 2x a pilnie potrzebowałam się dostać do lekarza . Wstyd poprostu, nie polecam tej placówki . Mieszkanka Łomianek

Nie polecam tej placowki - jest tam niebezpiecznie

pajka1234 02.02.17, 14:27 A ja tej placówki nie polecam. Na parkingu wieczorem uszkodziłam sobie samochód bo z ziemi wystawał kawałek pachołka niewidocznego po ciemku. Zgłosiłam szkodę do placówki aby zapłacili z polisy OC ale Dyrektor arogancko odpowiedział mi ze nie zgadza się na to. Bez podania argumentu a wcześniej oszukiwał mnie , ze w ogóle takiej polisy nie posiada. Szczyt arogancji i nie liczenia się z pacjentami. Jest placówka świadcząca usługi i jest przy niej parking i za szkody na tym terenie odpowiada Royal Med. Najlepiej brać pieniądze i za nic nie odpowiadać.

Jerzy Kaniecki

Cóż, można być ubezpieczonym w NFZ, a i tak zdrowie pacjenta jest na ostatnim miejscu. Mając podpisany kontrakt z NFZ-em, recepcjonistki robią wszystko, aby wyciągnąć od pacjenta opłatę za wizytę. Uważają się za ważniejsze od samych lekarzy. Wszędzie tam, gdzie się leczę, o wszystkim decyduje lekarz. Tutaj prym wiodą zakompleksione paniusie, niezbyt uprzejme i wmawiające sobie i otoczeniu, że są kimś więcej niż są. Podsumowując: Prowincjonalna placówka, niegodna uwagi osób mających szacunek dla samego siebie i własnego zdrowia.

Kamil

Bardzo dziękuję pani dyrektor za kontakt oraz za to że musiałem w czwartek 28.02.2013r. jeździć po całych łomiankach z 2 miesięcznym dzieckiem i szukać szczepionki. Panie w aptece wywalały oczy, jak się udało zdobyć szczepionkę w przychodni w proszka o całe 30 zł taniej niż w royalu to panie w royalu były w szoku mało co im oczy nie wyskoczyły. Bardzo też dziękuję za mądre rady pań które radziły przyjechać za tydzień. Poza tym czas oczekiwania 40 minut na wizytę to trochę przesada. Mało tego zostałem oszukany ok 1,5 miesiąca temu na 30 zł, cennik na stronie 110 zł a panie kasują 140 przy kasie nie informując o zmianie cennika - była spora awantura ale jakoś udało się odzyskać pieniądze. Niestety przychodzi schodzi na psy jeżeli przyjmuje się pacjentów ponad swoje możliwości. Lekarze są jak najbardziej ok., mam tylko wrażenie że kontroli nad tą przychodnią nie ma nikt bo są klienci więc po co się wysilać. Szkoda że przez takie zachowanie traci na tym małe dziecko które płacze i cierpi a do tego musi przez Państwa podróżować po Łomiankach żeby odnaleźć szczepionkę. ZERO ROZUMU !!!!!

Zostaw opinię o CENTRUM MEDYCZNE ROYALMED - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTRUM MEDYCZNE ROYALMED