Digi Pres

Łomianki

Opinie o Digi Pres

użytkownik zarejestrowany

Ememens

w dodatku nie wyrzucają pracownika bez powodu, jak to jest w wielu firmach w tej okolicy... firma najbardziej na plus uwazam

Rozczarowana

Nie polecam nikomu chyba że ktoś lubi być obserwowany przez 8 godzin w pracy, atmosfera stresująca nieciekawa, czepianie się o szczegóły.

zadowolona

a ja pracuję 5-ty rok w Digi Pres i zupenie nie zauważyłam tego braku organizacji czy upokażania na każdym kroku. Powiedziała bym , że szefostwo jest miłe , przygotowane profesjonalnie do kierowania firmą a przy tym wymagajace wiele od siebie i zatrudnionych osób. Niestety nie wszyscy się do tego nadają ... i dobrze że ich z nami nie ma :)

gosc

bardzo nie polecam. stersujaca atmosfera, brak organizacji, brak mozliwosci rozwoju. ciagla kontrola i upokarzanie na kazdym kroku.

Zostaw opinię o Digi Pres - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Digi Pres