Opinie o Wydawnictwo Zielona Sowa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Wydawnictwo Zielona Sowa, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wydawnictwo Zielona Sowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Zielona Sowa w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Wydawnictwo Zielona Sowa? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Kandydat Nowy wpis
Kandydat

Brak kontaktu po rozmowie rekrutacyjnej. Powinno mnie to dziwić, ale wydawnictwa chyba uważają to za standard. Zmieniło to trochę moją pozytywną opinię o firmie. Mam jedynie nadzieję, że to moja sytuacja była wyjątkiem, a nie regułą.

Mirosław Nowy wpis
@Kandydat

Skoro brałeś udział w rozmowie rekrutacyjnej do pracy w tym wydawnictwie to pragnę Cię zapytać, jak cała ta rozmowa przebiegała? Napiszesz o jakie kwestie pytał pracodawca i czy podczas rozmowy pracodawca ten weryfikował w jakikolwiek sposób Twoją wiedzę i umiejętności? Daj znać bo mnie to ciekawi.

Kandydat Nowy wpis
Kandydat
@Mirosław

Rozmowa przebiegła bardzo miło. Było trochę ogólnych pytań o doświadczenie, jednak głównie rozmowa dotyczyła stanowiska i tego, jak działa firma. Oczywiście padło pytanie o stawkę i dostępność. Podsumowując, była to standardowa rozmowa jak w wielu firmach. Żadnych zadań, żadnych podchwytliwych pytań, czy też koszmarków — gdzie widzisz siebie za 5 lat itp.

Hej, czy w firmie Wydawnictwo Zielona Sowa płacą za nadgodziny?

@Pytanie

Nie nie płacą a gdy mogą odciągną wszystko by można by człowiek nie zarobił Nie polecam były pracownik

Pracownik ZS
@Pytanie

Jeżeli chodzi o nadgodziny to wszystko jest kwestią wcześniejszych ustaleń z przełożonym danego działu, mogą być zarówno płacone jak i do odbioru, to co się wcześniej ustaliło. Obecny pracownik

JUBe

Na pierwszy rzut oka widać, że to dziadowska firma. Po przesłaniu CV z portfolio otrzymałam e-maila od razu z zadaniami rekrutacyjnymi. Do zilustrowania 2 książeczki, nawet nie zapraszając mnie na rozmowę kwalifikacyjną, śmiech! po tym etapie kolejny etap - już w biurze, oczywiście za darmochę. 4 dni na zadanie, gdzie nikt nie raczy wykonać telefonu, żeby poinformować o e-mailu. Naciągacze i tyle w temacie! Jakby tego mało - pan kierownik kreatywny ujawnił w mejlu wszystkie osoby biorące udział w rekrutacji. Panie kierowniku - to jest karalne!!!! Mamy RODO.

Irena
@JUBe

@JUBe Nie bardzo mogę zrozumieć jak wygląda drugi etap rekrutacji w Zielona Sowa. 4 dni na zadanie w biurze? Możesz jaśniej rozwinąć ten wątek?

Gosia
@JUBe

To chyba normalne, że podczas rekrutacji prosili o wykonanie zadania, a wysyłając je nie dajesz prawa do ich wykorzystania, więc ilustracje pozostają Twoje. Wydawnictwo nic z tego nie ma. Do biura zaprosili na rozmowę, co też jest OK i raczej nikt za przyjście na rozmowę nie płaci, przynajmniej mi się to nie zdarzyło. Potem dali 4 dni na wykonanie kolejnego zadania - 2. etap. Nie dogadałam się z nimi, bo chciałam pracować jako freelancer, a oni szukali osoby na caly etat do biura, ale moim zdaniem rekrutacja była całkiem normalna. Naprawdę siedziałaś 4 dni w biurze?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Wydawnictwo Zielona Sowa rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Regionalny Koordynator Sprzedaży?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kasia

@Karol a ile mniej więcej zarabia tu ilustrator książek?

Anita

Czyżby dobra praca byłą powodem tej ciszy na forum?

Dawid

Każdy wycenia swoją pracę inaczej niż wydawnictwo. Jedni przyjmują warunki i są zadowoleni a inni nie , ale tak już bywa nikt tego nie zmieni.

Karol
@Dawid

Niestety jest dużo ilustratorów / grafików godzących się na bardzo niskie stawki, co psuje branżę. Jak tacy ludzie są w stanie wyżyć - nie mam pojęcia, chyba, że rodzice ich utrzymują a ilustrowanie traktują w kategorii "dorobienia sobie".

Ania

Odradzam ilustratorom, oferują śmiesznie niskie stawki - zilustrowanie książki liczącej 24 strony wycenili na 1500 zł brutto a przecież to jest miesiąc pracy... Ciekawe, czy sami chcieliby pracować za taką jałmużnę. O dodatkowym wynagrodzeniu za przekazanie praw majątkowych można sobie jedynie pomarzyć. Po prostu szukają frajerów...

Irena

Warunki podane przez @Kapitan nie wyglądają źle. Czy do tego sprzedawcy mogą liczyć na jakieś benefity, poza służbowym samochodem i telefonem? No i czy atmosfera w pracy jest przyjemna?

Kapitan

Jakie są warunki pracy dla regionalnych przedstawicieli. Wiszą teraz ogłoszenia i jest prowadzona rekrutacja. Zastanawiam się nad tą firmą gdyż branża ciekawa ale różnie bywa więc proszę o konstruktywna opinie. Premia zarobki system,czas pracy itp. Dziękuję z góry

Koza Bereza
@Kapitan

Działalność gospodarcza i podstawa 4500 netto, z której musisz sobie opłacić ZUS i podatek dochodowy. Z premiami bywa różnie, bo są wysokie targety. Auto służbowe i telefon oraz palmtop z gps.

fish

to jak jest z tymi zarobkami na PH?

sowa

@nevergoaway przyznać musze ze jestem zadowolona :)

Joanna

Zdecydowanie polecam dla osób zdesperowanych! Stanowisko specjalisty ds.sprzedaży za niecałe 2000 zł miesięcznie.. Szanowni Państwo z Wydawnictwa Zielona Sowa. Proszę mi odpowiedzieć co motywuję człowieka do pracy? Pieniądze? To może ja za darmo przyjdę pracować :))) Pozdrawiam J.

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Zielona Sowa - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wydawnictwo Zielona Sowa
1/5 Na podstawie 3 ocen.