Kancelaria Paczuski & Taudul

Opinie o Kancelaria Paczuski & Taudul

Patrycja

Jestem również zainteresowana praktykami. Może ktoś z praktykantów napisze kilka informacji w tym temacie?

Maja

Firma prowadzi program trzymiesięcznych praktyk studenckich dla studentów ostatnich lat prawa oraz kierunków ekonomicznych. Chętnie usłyszymy od osób, które dostały się na takie praktyki do Kancelarii Paczuski & Taudul. Czego nauczyły Cię praktyki w tej kancelarii? Czy poleciłbyś je innym studentom?

anjia

podobno u was jakbym chciała się starać o zatrudnienie jako asystentka to muszę wykazać się znajomością języka angielskiego - dajcie proszę znać na jakim poziomie muszę ten angielski znać o raz w jaki sposób jest on weryfikowany podczas rekrutacji

Zostaw opinię o Kancelaria Paczuski & Taudul - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Paczuski & Taudul