Abak Biuro Rachunkowe Urszula Majewska

Skierniewice

Opinie o Abak Biuro Rachunkowe Urszula Majewska

T

Pracowałam w tym biurze wiele lat, zanim przeszłam na emeryturę. Z wieloma osobami pracowałam, wiele z koleżanek urodziło dzieci wróciło do pracy. Fakt że trzeba coś umieć, wymagana jest samodzielność, duża wiedza, a osoby które przychodzą świeżo do pracy nawet z innym biur mają bardzo niską wiedzę, dlatego wymagania wobec pracowników są duże i tym trzeba się pogodzić. Jak ktoś chce pracować i uczyć się to niech aplikuje, jeśli tylko "odbębnić" to nie do biura ABAK.

roter

podpytaj w Dorfinie tam mają doświadczenie a za usługi firmy ABAK podziękuję

roter

Patrzą tylko na portfel klienta

grrrrr

Co za amatorka,a pracownicy tacy niemili

lincoln

Nie,nie,nie.Małe doświadczenie a i Panie niemiłe i mało pomocne

skce

Omijać szerokim łukiem, bardzo nieprzyjemne Panie, słaba wiedza.Firma Krzak

fromm

Firma dno, słabe podejście do klienta, mała wiedza, a ceny z kosmosu, a i pracownicy niemili

nick

nie polecam jako pracodawcy. traktują człowieka delikatnie mówiąc źle, atmosfera fatalna

Zostaw opinię o Abak Biuro Rachunkowe Urszula Majewska - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abak Biuro Rachunkowe Urszula Majewska