Opinie o Databroker S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Databroker S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Databroker S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Databroker S.A. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Aga

Nie polecam pracy w tej firmie. Zdziwiłam się ze tak szybko się dostałam. Po 1. (usunięte przez administratora) co do warunków współpracy., Miało być 19 zł na godzinę plus premia za umówione spotkanie, haaa później okazało się inaczej 4 leady trzeba mieć żeby pozostać w tej firmie inaczej cię wyleją. PO 2. Superwizorzy zachęcają tak się uśmiechają ładnie pięknie abyś tylko pozostaŁ/ pozostala w pracy.nIECH KURNA SAMI POPRACUJA TROCHE I ZONACZA CZY KLIENCI SA TAK ZAINTERESOWANI A NIE TYLKO GADAC JAK MAMY PRACOWAC HA. Niestety rzeczywistość okazała się nie być tak piękna jako mówiono obiecano kokosy nawet 5 tys haha . Po 3. System w którym pracujecie jest do niczego za szybko przychodzą polaczenia nie zdążysz nawet wszystkiego zrobic. Po 4. Klienci do których dzwonicie nie są kompletnie zainteresowani niczym!!!!. RADZE WAM NIE ISC DO TEJ PRACY BO ZA TYDZIEN MOZECIE POZOSTAC NA LODZIE Z NICZYM TAK JAK JA ! !!!!

Jadzi

Nie polecam pracy wyplaty nie na czas , za cały miesiąc pracy musisz czekać na swoje wynagrodzenie. Praca pod presją czasu , byłem na różnych projektach raz oświata potem dyrektorzy co chwilę coś zmieniają. Ocena rozmowy źle powiesz jedno słowo od razu już osoba która zajmuje się ocrna rozmowy oceni ciebie źle a niech sama usiądzie i tak przez miesiąc niech popracuje . Połączenie wpada za połączeniem nie ma czasu nawet odetchnąć człowiek jest jak pajac wymagają

Zależało mi na dosyć szybkim podjęciu pracy i mogę polecić. Rozmowa przeszła sprawnie- konkrety. Szkolenie rownież sprawne bo tylko 3 dni, i rozpoczęcie pracy. Duże wsparcie w ciągu 2 pierwszych dni No i oczywiście pózniej. Atmosfera bardzo dobra- na plus. Polecam.

Pytanie Nowy wpis

Czy Databroker S.A. zatrudnia studentów?

databroker S.A. Nowy wpis
@Pytanie

Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Jak najbardziej nawiązujemy współpracę ze studentami. W razie zainteresowania serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 507-010-42 lub 502-040-877. Można również nadesłać aplikację na adres: cv@databroker.pl Pozdrawiamy, zespół databroker S.A.

ikonka

Sprawdź 4 opinie klientów firmy Databroker S.A. w Warszawa.

Sprawdź
gosc Nowy wpis

Bardzo fajna atmosfera - to rzecz na którą chciałabym zwrócić uwagę, zero spięcia, zarobki jak na początek pracy sa dla mnie spoko także gdyby się ktoś zastanawiał to próbujcie swoich sił.

PRACOWNIK Nowy wpis

Polecam pracę w tej firmie. Przepracowałam już jakiś okres czasu i jestem zadowolona, sprawne wdrożenie, wynagrodzenie na czas, fajna współpraca z kierownikami.

Lidi1234

Zdecydowanie NIE POLECAM. Po 3 dniach szkolenia i podpisaniu umowy pracowałam tam krótko. Co się okazało? To,że klienci nie chcą rozmawiać, odkładają słuchawke, (w najlepszym przypadku),ponad to grupa nowych osób dostała informacje dopiero przy rozpoczynaniu pracy,że mogą być nakładane na nas kary za np. przeczytanie złego podsumowania zamówienia klientowi itp. To powinno być mówione przy podpisywaniu umowy a nie po rozpoczęciu pracy. Te pieniądze odcinane są od pensji, która jest najniższą krajową. Tak samo po dwóch tygodniach pracy jak ktoś chce się zwolnić, to nie dostaje NIC. Żadnego wynagrodzenia, bo w tej firmie zapłacą ci dopiero, jak przepracujesz 140 godzin czyli około 3 tygodnie. Pracodawca ma obowiązek wypłacić pensje niezależnie od przepracowanych godzin. Jeśli nie sprzedasz określonej liczby dostępu czy produktów to mogą ci potrącić z pensji. Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie!!!

Szczerze mówiąc to uczucia mam mieszane, szkolenie było naprawdę rzeczowe i przyjemne. Trenerka bardzo dobrze nakreśliła charakterystykę produktu, przekazała wszystkie potrzebne materiały i ćwiczyła z nami rozmowy. Nasi supervisorzy również byli bardzo rzeczowi, oczywiście nie mogę zarzucić im niczego, co byłoby nie okej według mnie, ponieważ to właśnie ich rolą jest pokazanie nam co robimy źle i skorygowania na przyszłość ewentualnych błędów. Największą drzazgą w oku chyba jest fakt, że jeśli pracownik nie wyrobi określonej przez „górę” normy to zostaje zwolniony do domu po połowie dnia pracy (4 godzinach) przez co automatycznie spada ilość przepracowanych godzin - a co za tym idzie - zarobku. Wypłaty oraz wszelkie premie otrzymałem na czas (u nas wypłaty były 10 dnia każdego miesiąca), a nawet wcześniej, więc tutaj jak najbardziej na plus. Praca jak najbardziej dla osoby, która ma w sobie smykałkę handlowca (bo jednak poniekąd praca polega na przedstawieniu sprzedawanego produktu) i dar do przekonywania publiki.

Kandydat

Dzień dobry. Czy pracownicy z długim stażem dostają umowę o pracę?

Jestem przyszłym studentem pierwszego roku, do databroker aplikowałem będąc bez doświadczenia. W ciągu kilku dni przeszedłem miłe spotkanie rekrutacyjne i fajne szkolenie. Według mnie wynagrodzenie jest dużym plusem jak na pierwszą prace, no i godziny pracy bo wszystkie wieczory wolne. polecam :)

Czy Databroker S.A. zatrudnia studentów?

databroker S.A.
@Pytanie

studentka

Praca odpowiada mi godzinowo, weekendy są wolne a to super opcja przy studiach zaocznych. Do tego można przyjść bez doświadczenia, praca rozwojowa. Zespół zgrany, opiekunowie projektu sympatyczni, można się dogadać w każdej kwestii. Bardzo fajna i luzna atmosfera a to duży plus. Polecam dla studentów :)

Maja

Przepracowalam 3 dni oczywiście wcześniej przechodząc 4 dniowe szkolenie, nie polecam stawki bardzo niskie, superwizorzy owszem pomocni ale jak tylko zauważa ze w międzyczasie ktoś rozmawia na temat wypłat na od razu zmienia biurko o ile stolik 80 cm na 50 cm można nazwać biurkiem, ogólnie miejsce bardzo przytłaczająca piwnica bloku mieszkalnego przy elektoralnej 12 A, w Lato gorąco parno, jadalnia blisko toalet smrod moczu niesamowity obrzydliwy, pokój relaksu jak speluna na Pradze ściany stoły podrapane. (usunięte przez administratora)

Praca przyjemna, dobra lokalizacja, miła atmosfera od samego wejścia. Polecam

Katarzyna D.

Polecam. Zgrany zespół, miła atmosfera. Godziny pracy i wolne weekendy na plus.

Edyta Jawicka

nie miłe teksty ze strony przełożonych na temat mojego wyglądu, gdzie mogę to zgłosić? jak tak dalej pójdzie to skoczę z mostu, po prostu..

Anonim

Pracuje od kilku miesięcy i polecam! Dobra atmosfera, ludzie tam pracujący wyjątkowo przyjaźni. Mimo różnych opinii postanowiłem spróbować i nie żałuję! Zarobki w porządku, bez opóźnień. Szybkie i treściwe szkolenie, praca w normalnych godzinach, bez weekendów. Jest dobrze

Jadzi

databroker S.A.
@Jadzi

Dzień dobry, dziękujemy za opinię choć głęboko się z nią nie zgadzamy:) Zapewniamy, że wypłaty są dokładnie na czas, w terminie przewidzianym umową. Ewentualne opóźnienia mogą mieć związek z godzinami księgowań wpłat przez banki. Dział kontroli jakości zawsze dokładnie opisuje swoje zastrzeżenia, które mają na celu udzielenie pomocy konsultantowi - informacja zwrotna to klucz do rozwoju zawodowego i wzrostu kompetencji. Co do połączeń, cóż powiedzieć, taka praca:) Dzwonimy do klientów co skutkuje rozmowami w sporej ilości:) Mamy jednak przerwy, które wystarczają nie tylko na oddech ale na odpoczynek, integrację, posiłki itd. Pozdrawiamy, zespół databroker S.A.

Nancy
Klient
@databroker S.A.

Pracowałam w callcenter gdzie nie wpadały połączenia za połaczeniem a leadów mimo to było dużo , faktycznie można było odetchnąć między jedna a druga rozmowa.

Nick

Pracuje nie całe dwa miesiące i na razie jest super. fajna atmosfera a przelozeni pomagaja jak cos jest nie tak. To dopiero moja druga praca i moze nie mam takiego porownania ale zdecydowanie polecam

Co myślicie na temat pracy w firmie Databroker S.A. na stanowisku Konsultant Telefoniczny? Właśnie poszukują pracowników. Czy 4900 PLN to odpowiednie wynagrodzenie?

Aga

aga
@Aga

To pprawda jest

databroker
@Aga

Pani Agnieszko, Myślę, że nie jest u Nas jednak tak źle i strasznie jak Pani to opisała, ponieważ ciągle dostajemy od Pani wiadomości z zapytaniem o rekrutację na nowe projekty w naszej firmie. Pozdrawiamy, databroker S.A.

Johny
Kandydat

Siema! Po powrocie z Londka szukam nowych wyzwań zawodowych, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Liczę, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Warszawy. Proszę, opiszcie jak pracuje się w firmie Databroker S.A.? Czy dobrze płacą? Czy jest tam opcja na obiady w pracy? Jakaś kantyna lub SmartLunch żeby nie nosić obiadu do roboty? Pozdrawiam Johny

Anna
@Johny

Dzień dobry Johny. Jest spoko choć czasami myślę, że nasze szefostwo nie lubi benefitów. Odpowiadając na pytanie dotyczące jedzenia w pracy to rekomenduję firmę Geberit z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciółki, która jest tam zatrudniona) zamawiają obiady przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. To dość wygodne rozwiązanie, szczególnie jeśli idzie o reklamacje, które załatwia się od ręki. Życzę szczęścia w nowej robocie. Anna.

Zostaw merytoryczną opinię o Databroker S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Databroker S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Databroker S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Databroker S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 12 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Databroker S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Databroker S.A., to 4, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Databroker S.A.?

Kandydaci do pracy w Databroker S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Databroker S.A.