Joanna
Były pracownik

Pracowałam krótko, bo projekt mi nie pasował. Niemniej jednak, bardzo dobra firma. Szybka odpowiedź od wysłania CV, dwa dni. Świetnie, krótkie szkolenie. Dużo wsparcia i życzliwości. Firma uczciwa i dająca szansę na rozwój. Jeżeli ma się sporo zaparcia, polecam, choć myślę, że to zależy od projektu właśnie. Żałuje, że musiałam zrezygnować, bo naprawdę wszystko było na najwyższym poziomie.

TooJaa
 Pytanie

Hej mam pytanie odnośnie stawki godzinowej. 14,70 brutto więc to prawda, że jest to 9 zł na rękę? Chodzi o osoby nie uczące się i po okresie 26 lat?? Pilne! :)

Joanna
Były pracownik

Pracowałam krótko, bo projekt mi nie pasował. Niemniej jednak, bardzo dobra firma. Szybka odpowiedź od wysłania CV, dwa dni. Świetnie, krótkie szkolenie. Dużo wsparcia i życzliwości. Firma uczciwa i dająca szansę na rozwój. Jeżeli ma się sporo zaparcia, polecam, choć myślę, że to zależy od projektu właśnie. Żałuje, że musiałam zrezygnować, bo naprawdę wszystko było na najwyższym poziomie.

Byczek Nowy wpis
Kandydat
@Joanna

A krówki latały...

Smacznego Nowy wpis
Kandydat
@Byczek

No i świstak też siedzi.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Databroker S.A.?

mm
Były pracownik
 Pytanie

Pracowałem przez 2 tygodnie dłużej nie dałem rady, dlaczego? Ileż można dziennie czytać z kartki oklepane formułki czy naciągać ludzi na publikacje WiP, ludzi którzy ewidentnie nie są zainteresowani, bo posiadali już dostęp do portali i albo nie są z nich zadowoleni, albo dalej je posiadają. Pracowałem na oświacie, więc dzienny kontakt z dyrektorami szkół i oszkiwanie sekretarek ,,dzwonie z oficyny oświatowej, zamiast powiedzieć dzwonię by wepchnąć wam niepotrzebne g***o za co dostane 2 złote.... i dzień w dzień to samo, brak zmian jedna formułka, jedna odpowiedź na słowa rozmówcy, czytana niczym mantra, po kilku dniach można zwariować, bo ponad to towarzyszy wam nieustnne poczucie porażki bo nikt tego nie chce... a jeszcze lepiej kiedy ktoś zechce, zbieranie i wpisywanie danych na szybko, bo zaraz połączy was z innym klientem. Za co ten stres za 18,30 na godzine plus premia, premia której nie uświadczysz bo zawsze osoby sprawdzające twoje rozmowy powiedzą że coś jest nie tak jak powinno, bo byłeś zbyt mało przekonywujący sprzedając szczęście w formie portalu oświatowego. No brak słów. Pracy nie polecam, wręcz odradzam jeśli ma się jakiś wybór lepszy niż bycie ręcznikiem w który wytrą swoje niepowodzenia dyrektorzy, i nauczyciele, zarobki marne, praca monotonna i bez celowa, pod presją czasu co dodatkowo stresuje. Jedyny mały ale jednak plus to w moim przypadku w miarę ok koordynator, który niestety miał na tyle wyprany mózg przez firmę że wmawiał ci często że sprzedaż tego szczęścia to najlepsze co może się w życiu spotkać. Polecić jedynie mogę dla osoby dla której naprawdę klepanie wierszyka codziennie przez 8 godzin pracy, to nie problem, i która lubi być wyzywana, zawracając niep potrzebnie czas ludzią którzy go nie mają. Co najgorsze jeszcze na koniec dodać należy firma nakazuje przedstawienie się swoim imieniem i nazwiskiem, SWOIM IMIENIEM I NAZWISKIEM OKŁAMUJĄC SEKRETARKI, SPRZEDJĄC (usunięte przez administratora) 2 TYGODNIE TYLE MI WTSTARCZYŁO BY NAPISAĆ TO CO TU WIDAĆ, CIEKAWE JAKIE KSIĄŻKI PISAŁ BYM PO ROKU W TYM CYRKU.

databroker S.A.
Pracownik
@mm

Dzień dobry, dziękuję za opinię. Przykro się czyta tak emocjonalny i negatywny wpis, niemniej zdaję sobie sprawę, że nie każdy czuje się swobodnie w pracy z klientem. Wymaga ona bardzo wiele umiejętności, wysiłku i charakteru, daje za to mnóstwo satysfakcji, do której osiągnięcia potrzeba jednak często więcej czasu niż, wspomniane w wiadomości, dwa tygodnie. Pragnę ponadto podkreślić, że wszystkie informacje uzyskiwane podczas rozmów z naszymi konsultantami są prawdziwe i nie może być mowy o jakimkolwiek „oszukiwaniu”. Jeśli doszłoby do podobnej sytuacji nasz dział kontroli jakości wychwyciłby to bardzo szybko. Sam autor zwraca na to uwagę pisząc o „osobach sprawdzających rozmowy”. Jak pisałem wcześniej, praca z klientem nie należy do łatwych i z pewnością jest wyjątkowo trudna szczególnie dla osób, które nie chcą przedstawiać się w rozmowach z imienia i nazwiska. Uczciwość, transparentność i kultura osobista są w tej branży tak naprawdę najważniejsze. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego! Radosław Wnukowski databroker S.A.

mm Nowy wpis
Były pracownik
@databroker S.A.

Niestety ale mówienie pół prawdy do kłamstwo. Na szkoleniu jasno zabroniono nam mówić na początku rozmowy że dzwonimy z wip, nakaz oficyna oświatowa... mówienie że to ważne informacje no proszę, dostep do portalu to nie ważna informacja. Ponad to aktualnie pracuje z klientem, ale jest to prawdziwa praca gdzie negocjuje, prowadzę rozmowy i doradzam. Kartka przed sobą trzymana i powtarzanie tego samego to nie praca z klientem a zwykłe zamienianie się w robota. Ponad to klienci jasno zaznaczali jakie zdanie mają o dzwonieniu do nich z portalem o którym już kilkukrotnie mówili że nie chcą go

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Databroker S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Vasia
Były pracownik
@Pytanie

Tak. Pracownik otrzymuje za darmo kartki ze skryptem do wykucia na pamięć

Joanna
Były pracownik
@Pytanie

Nie wiem co to za chamskie i dość nieżyczliwe komentarze. Nie potwierdzam. To callcenter, jak trafisz na projekt stricte sprzedażowy, to masz cel do wyrobienia i jest to obecne w każdej firmie, w każdej tego typu. Zresztą, na początku wszystko jest wyjaśniane od A do Z, więc można zrezygnować już na szkoleniu.

Kamila
@Joanna

Cześć Joanna! :) A jakiego wynagrodzenia się można spodziewać w firmie? Czytałam niżej, że jest stawka godzinowa plus prowizja. Ile więc mniej więcej może wynosić miesięczna wypłata z wliczeniem do niej tych prowizji? Jest zadowalająca? :)

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 115 dni.
 Pytanie

Czy w Databroker S.A. panuje luźna atmosfera?

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Databroker S.A.? 

Vasia
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Co to za pytanie? W żadnym Call Center nie ma czegoś takiego jak premia uznaniowa. Jak nie wyrobisz targetu to nie masz premii i wypad z baru.

Szukający Pracy

Witam. Czy jest możliwość podjęcia pracy na 5- 6 godzin dziennie. Ile wynosi stawka za godz brutto? Umowa zlecenie czy o pracę?

databroker S.A.
@Szukający Pracy

Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Można nawiązać współpracę w wymiarze, o który Pan pyta. Startowa stawka godzinowa jest nie mniejsza niż 17zł/h brutto + prowizje uzależnione od wyników. W razie zainteresowania serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 507-010-42 lub 502-040-877. Można również nadesłać aplikację na adres: cv@databroker.pl Pozdrawiamy, zespół databroker S.A.

Darren340
@Szukający Pracy

Tylko umowa zlecenie. Na więcej nie masz co liczyć

TooJaa
 Pytanie

Hej mam pytanie odnośnie stawki godzinowej. 14,70 brutto więc to prawda, że jest to 9 zł na rękę? Chodzi o osoby nie uczące się i po okresie 26 lat?? Pilne! :)

databroker S.A.
@TooJaa

Dzień dobry, sugerujemy skierować to pytanie do innego działu ponieważ nie ma ono związku z wątkiem dotyczącym naszej firmy:) Pozdrawiamy, zespół databroker S.A.

Rozbawiona
 Problem
@databroker S.A.

Jak to ? Zapytanie do Firmy Data Broker o stawkę nie ma związku z wątkiem dotyczącym firmy Data Broker ? Przecież właśnie na ten wątek odpowiadacie !!! No gumka w majtkach mi pękła ze śmiechu. Przyjdź do nas, sprzedawaj książki przez miesiąc a później powiemy ci ile zarobiłeś na śmieciówce. Bo my jako zespół databroker nie wiemy jakie są stawki za godz.

1
Darren340
@TooJaa

Na rozmowie o pracę dostajesz info,że 15 zl za godzinę a na umowie masz 14,70

Darren340
@Rozbawiona

Nie licz, że zarobisz tam jakieś godziwe pieniądze. Więcej dostaniesz za pracę na kasie w Lidlu. Oni wiedzą co i jak ale ci nie powiedzą

Darren340

Z racji tego, że minęło już naprawdę sporo czasu od mojego pracowania tam, stwierdziłem, że mogę napisać coś od siebie. Pracowałem tam krótko ale wiem jak wygląda to od wewnątrz. 1. Są różne projekty, do których mogą cię przydzielić( nie polecam AXA, tam ludzie głównie się na Ciebie drą i nie mam tu na myśli tylko klientów po drugiej stronie,ale też liderkę zespołu) 2. Dużo ludzi, serio. Jest ich tam masa, połowy nawet nie znasz, innych coś kojarzysz, a z innymi siedzisz po prostu w określonej części sali i może się z nimi dogadasz a może nie. 3. Jest system, który niby liczy ci pieniądze za miesiąc. Problem w tym,że nie liczy ci tylko za jeden miesiąc ale za dwa albo nawet za trzy . Więc masz dwa tysiące coś albo więcej cieszysz się a jak przyjdzie co do czego,to dostajesz ledwo tysiąc. 4. Spóźnienie z wypłatą. Notoryczne. 5. Super liderki grupy, ta u której byłem była świetna i dlatego szkoda mi,że często i gęsto zostawała po godzinach. 6. Bazy źle zrobione. Nie raz dzwoniłem na numer do kogoś do kogo nigdy nie należał. 7. Jedna malutka łazienka na piętrze, z jedną kabina i dwie kolejne malutkie na dole. Bardzo często zajęte więc nie ma co liczyć na szybkie wyjście do łazienki, tak żeby nie stracić za bardzo przerwy. 8. Malutka kuchnia, a tak jak mówiłem sala jest ogromna i od groma tam ludzi pracuje. Gdzie mają niby usiąść albo zostawić jedzenie? 9. Sala z tv. Nie raz jak przychodziłem na przerwę,siedziało tam tyle ludzi, że nie było nawet jak usiąść do stołu z talerzem. Jest po prostu zbyt mała jak na tyle pracowników. 10. Przerwy w dostawie prądu jednego dnia nawet i pół godziny siedzieliśmy nic nie robiąc zanim to naprawili. 11. Całkiem spoko dojazd. Od metra Ratusz Arsenał dziesięć minut piechotą. Ogólnie to oceniam to jako uczącą realiów życia lekcje. Więcej nie zatrudnię się w takiej firmie bo mi to po prostu nie odpowiadało a i nie podoba mi się ich podejście. Jak ktoś chce przeżyć taką nauczkę na życie to polecam. Jak nie to radzę szukać czegoś lepszego. Pozdrawiam serdecznie :-)

Rozbawiony

Byłem na rozmowie i podziękowałem. Pani z kadr przez całą rozmowę klepała formułkę jakby nauczyła się na pamięć skryptu a przecież ona nie pracuje na słuchawce :O. Nie potrafiła powiedzieć na jaki projekt zostanę przydzielony, czy szkolenie jest płatne. Na moje pytanie jak wygląda system premiowy co jest dosyć ważne i jakie są premie stwierdziła że nie wie i to zostanie powiedziane na szkoleniu.

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Databroker S.A.?

Odp:
@Pytanie

Wisielczo

X
 Pytanie

Zostałem zaproszony na szkolenie. Czy jest opcja że go nie przejde i powiedza w trakcie że się nie nadaje?

databroker S.A.
@X

Dzień dobry, dziękujemy za udział w dyskusji. Szkolenie to czas przede wszystkim na naukę oraz bliższe poznanie zespołu i firmy. Weryfikujemy oczywiście stopień przygotowania do współpracy ale od tego mamy doświadczony zespół trenerski żeby do tej współpracy odpowiednio przygotować. Proszę być dobrej myśli:) Pozdrawiamy, zespół databroker S.A.

HR
@X

Nie ma takiej opcji. Przyjmują z ulicy każdego bo na śmieciówce za najniższą krajową stawkę nikt tam nie chce pracować.

ExPracownik

Kto te posty tu smaruje? Kierownictwo? I samo sobie odpowiada? W DT dają śmieciówkę z najniższą krajową stawką. Targety są tak wyśrubowane że tak jak jedna z SV powiedziała że nie po to się je narzuca aby je osiągnąć. I dzwonisz jak ten jełop po kilka razy dziennie to tego samego klienta z jakąś niepotrzebną książką, prosisz do telefonu kogo kolwiek i na litość żebrzesz aby coś kupiła. Omijać szerokim łukiem tą firmę.

TooJaa
 Pytanie

Mam możliwość przyjścia na szkolenie dlatego pytam szczerze pracowników o stawkę na czysto.. po odcięciu wszystkich składek. A jeśli chodzi o dział nie wiedziałam co mam zaznaczać :) słuchy doszły mnie że po okresie 26 lat przy pełnym wymiarze godzin to 1500 zł :/

databroker S.A.
@TooJaa

Witamy ponownie, Oferowana przez nas stawka początkowa jest wyższa niż przedstawiona w komentarzu:) W razie dodatkowych pytań proszę śmiało dzwonić pod jeden z numerów rekrutacyjnych: 507-010-426 lub 502-040-877. Jednak nawet w przypadku stawki, o którą padło pytanie tj. 14,70zł brutto wynagrodzenie netto jest wyższe i wynosi blisko 11zł netto. W razie dodatkowych pytań gorąco zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji. Pozdrawiamy serdecznie:) Zespół databroker S.A.

Yvvonne
 Pytanie

Witam, - czy Databroket oferuje tylko pracę w godzinach 8-16? Czy w zmniejszonym etacie również? Interesuje Mnie 7/8 etatu bądź 3/4. Czy jest to możliwe? - Jaka kwotę brutto oferuje firma swoim pracownikom na tzw. "dzień dobry" i czy są podwyżki po przepracowaniu jakiegoś czasu? Pozdrawiam

databroker S.A.
@Yvvonne

Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Wymiar współpracy może być do pewnego stopnia negocjowalny a dyspozycyjność podana w wiadomości nastraja nas optymistycznie:) W razie dalszego zainteresowania szczegółami oferty, zachęcamy do kontaktu mailowego: cv@databroker.pl lub telefonicznego: 507-010-426 oraz 502-040-877. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół databroker S.A.

Magda

Tak się zastanawiam ile jest prawdy w tym wszystkim i kto pisze te komentarze. Też tam pracowałam i odczucia mam odmienne. Ten kto się obija albo nie nadaje się do pracy to oczywiście narzeka i doszukuje się wszędzie problemu. Ludzie weźcie się za pracę a nie za pisanie takich głupot. Ja się zwolniłam bo znalazłam coś innego w kierunku mojego wykształcenia, ale doświadczenie zdobyte bezcenne. Naprawdę polecam.

Monika

Witam Szczerze odradzam pracę w databroker. Przepracowałam tam dwa dni i z powodów rodzinnych musiałam zrezygnować i złożyłam wypowiedzenie, powinni zapłacić mi za dwa dni pracy plus zwrot kosztów za identyfikator czyli coś około 200zl a w przelewie dzisiaj widniała kwota 2zl. Szczerze odradzam banda oszustów.

databroker S.A.
@Monika

Szanowna Pani, Jeśli otrzymała Pani wynagrodzenie, które, Pani zdaniem, jest nieadekwatne do czasu spędzonego w databroker SA, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistej wizyty w firmie, w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Z Pani wiadomości wnioskujemy jednak, że do czasu współpracy błędnie wliczyła Pani czas przeznaczony na szkolenie co zaowocowało powyższym wpisem. Przykładamy dużą wagę do transparentności warunków zatrudnienia, które dokładnie i kilkukrotnie objaśniamy przed podpisaniem stosownych dokumentów, ponawiamy więc zaproszenie do kontaktu w celu wyjaśnienia sytuacji łączone ze stanowczą prośbą o nieużywanie obraźliwych, niemerytorycznych sformułowań w toku dyskusji. Pozdrawiamy, zespół databroker S.A.

essa
 Pytanie

Byłem na rozmowie, zostałem zaproszony na szkolenie 3-4 dniowe, może się ktoś podzielić opinia jak na tym szkoleniu jest? mogę się już powoli cieszyć ze dostałem prace?

Norbert
@essa

Jak ogarniesz temat ze szkolenia, mozesz sie smialo cieszyc:) Ja na szkoleniu najpierw uczylem sie produktu a pozniej cwiczylem rozmowy z trenerka. Spoko opcja, troche teorii, troche praktyki i mozna zaczynac. Tyle, ze warto przysiasc nad materialami, ktore dostaniesz na szkoleniu i powinno byc ok. Pozdrawiam:)

Pytanie
 Pytanie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Databroker S.A.?

databroker S.A.
@Pytanie

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Wspólnym doświadczeniem niemal całej kadry zarządzającej w databroker S.A. była praca na stanowisku konsultanta telefonicznego. Staramy się budować nasz zespół w oparciu o osoby, które znają tę pracę od podstaw i są nastawione na rozwój kompetencji zawodowych. Rozwijając firmę patrzymy przede wszystkim na nasz zespół i osoby, które są gotowe sprawdzić się w nowej roli. Pozdrawiamy, zespół databroker S.A.

Maciej

Cały ciąg komentarzy napisany przez etatowego propagandystę zatrudnionego w databroker. Kto normalny miałby cel i interes wypisywać tak pochlebne komentarze o pracy w call center za 2 tysiaki gdzie wciska się ludziom jakiś niepotrzebny kot przez telefon. Kot który nie jest niczym wyjątkowym i można go sobie załatwić taniej z innych źródeł jak kto bardzo chce. I jeszcze to bezczelne napomnienie o „sloikach” bo wiadomo ze człowiek który przyjeżdża tylko z walizka, która gotówka na pewno wypchana nie jest, niepewny jutra, bez kolegów którzy pomogą znaleźć normalna prace za normalne pieniądze, jest głównym targetem takich pseudofiremek-pseudopracodawcow. Weź się człowieku który to wszystko piszesz za normalna robotę - nie wiem wnoszenie i podłączanie pralek, składanie mebli czy układanie podłogi to zobaczysz co to jest normalnie płatna i produktywna praca a nie płacenie grosza ludziom na słuchawce za wciskanie kitu i zarabianie na tym jakiegoś śmiesznego procentu. Ponizasz się ale twój fart ze przynajmniej anonimowo bo podpisujesz się jako szczęśliwy (usunięte przez administratora) ktoś-nikt kto nigdy nie istniał. Szkoda ze mamy czasy ktore na ten bezkarny internetowy kit pozwalają i dyskutujesz tu komentarz po komentarzu praktycznie z sobą samym pod różnymi imionami i przyznajesz/(cie) sobie racje. Pozdrawiam

databroker S.A.
@Maciej

Szanowny Panie, dziękujemy za udział w dyskusji. Wszystkie komentarze pisane w imieniu zespołu databroker S.A. są odpowiednio podpisane i jedynie nawiązują do treści komentarzy. Cieszymy się, że są osoby zadowolone ze współpracy z nami i uważnie czytamy opinie osób, które tego entuzjazmu nie podzielają. Uważamy, że warto otworzyć się na opinie osób, które się z nami nie zgadzają choćby dlatego, że możemy nauczyć się innego, być może wartościowego spojrzenia na świat. Pozdrawiamy, Zespół databroker S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o Databroker S.A. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Databroker S.A.