Opinie o Auto Idea w Łomianki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auto Idea. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Auto Idea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Idea w Łomianki

Skowronek Nowy wpis

Bardzo dziękujemy Panu Marcinowi Romanowskiemu za profesjonalną obsługę. Wszystko zostało bardzo dobrze załatwione. Pan Marcin był dyspozycyjny, odpowiadał na każdy telefon, niezależnie od pory dnia. Czujemy się zaopiekowani i super obsłużeni. Mamy nadzieję ,że kierownictwo doceni zaangażowanie wzorowego pracownika. Dziękujemy!

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Auto Idea?

Jakie wartości są cenione w Auto Idea?

Skromny Nowy wpis

Najlepiej,żebyś zasuwał od rana do nocy za pół darmo. Dobrze się zastanów,czy chcesz być w (usunięte przez administratora)

Czy w Auto Idea zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

K

Nie. Na umowę o pracę.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto Idea, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym w weekendy ŁOMIANKI
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Specjalista ds. Kontroli Jakości (m/k)
Łomianki
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH
Adal Sp. z o.o
Weronika

Nadal mechanik ma najniższą, nadrabianą premią? Ciekawa jestem jakie te premie są, uznaniowe, od liczby klientów, czy od czegoś innego?

Ewa komorowska-Majchrzak

Nie polecam . Brak kompetencji , brak informacji , tumiwisizm . Szczególnie jak na przeglądzie samochodu jest kobieta . Dwa razy poprawiane, ostatecznie wymienione gniazdo USB c . Pracownik niekompetentny , brak informacji o możliwych funkcjach samochodu , brak znajomości funkcji samochodu . Porażka - nie polecam !!

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Auto Idea?

Zależy od stanowisska ale przeważnie podstawa to jest minimalna krajowka nadrabiają premia

już-były-pracownik

Fajni ludzie i tyle dobrego mogę napisać o tej firmie... a to i w sumie nie wszyscy. Bardzo dużo zależy od tego czy prezio Cie lubi czy nie. Premie? musisz się dopraszać i sprawdzać żeby Cię nie oszukali. Rozwój - jak sam będziesz się dopraszać to może Ci się uda gdzieś na jakieś szkolenie pójść - tutaj nie mówię o doradcach, którzy szkolenia mają odgórnie przypisane i obowiązkowe. Dużo pracy i chaos straszny, wszystko na ostatnią chwilę. Większość zatrudniona po znajomości, albo są z rodziny. Awans, podwyżka? zapomnij tam nie ma czegoś takiego, no chyba że jesteś na stanowisku dyrektorskim.

Krzysztof

opinia o serwisie tego salonu serwisowałem moje auto tam 6 lat ostatni przegląd był jak zwykle wykonany mowa o przeglądzie standard ,natomiast po przeglądzie pan serwisant poiformował mnie o problemie z układem hamulcowym i klimatyzacją oraz korozją podwozia i układu hamulcowego przedstawił ofertę na kwote około 12500 pln . ponieważ nie wierzyłem poprosiłem o konsultację w innym serwisie .pan serwisan z Auto idea przedsyawił ,klocki pród i tarcze do wymiany, przewody hamulcowe do wymiany ,blachy które trzymają zaciski do wymiany , klocki i tarcze tył do wymiany , klimatyzacja do wymiany razem z chłodnicą ,oraz jakiś czujnik słońca, ponieważ to było nie wiarygodne sprawdziłem drodzy państwo klocki z przodu razem z tarcza jeszcze na przebieg około 10000 km,klocki tez, tył tarcza dobra grubość ,klocki zdarte od zewnetrznej do 1mm od wewnętrznej dobre , przewód wspomagania dobry ale stwierdzono do wymiany ,był dobry ,klimatyzacja nie była przeglądana co najmniej przez 5 lat chłodnica zapchana razem z przewodami,odskraplacz zapchany skończyło sie wymianą ,woda w układzie klimatyzacji to też nieporozumienie .Do czego zmierzam serwis autoryzowany Mercedesa doprowadził do poważnych zaniedbań auta mojego więcej tam nie przyjadę . zdewastowali moje auto .

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Idea - Łomianki

Auto Idea