Auto Idea

Olsztyn

Opinie o Auto Idea

AK

Panowie zarobki rzędu 6000 zł są zarobkami brutto ( bijecie pianę nie wiedząc o czym ogłoszeniodawca pisze ).Mechanicy z DOŚWIADCZENIEM średnio na dziale LKW zarabiają od 3500 zł netto wzwyż ( doświadczony mechanik) , znam ten serwis od 5 lat i poznałem wszystkich mechaników. Zasada zarobków jest bardzo prosta jeśli nie wyrobisz minimum np .80 h zafakturowanych w miesiącu to nie zarobisz większych pieniędzy ( nie jest problemem wyrobienie tych godzin bo roboty mają do oporu).Same stawki za 1rbh zaczynają się od 120 zł więc jak w garażu , większość z przedmówców zarzuca że ceny mają zaporowe ale jak już nikt w Olsztynie nie daje sobie rady to i tak jadą do serwisu.Rotacja mechaników jest duża bo pracownicy składający swoje CV kłamią że mają doświadczenie i przed podpisaniem umowy obiecują złote góry ,co życie później weryfikuje .Sam zatrudniam kierowców młodszych i starszych i też mam podobne problemy.Kierownik serwisu LKW ma swoje lata i faktycznie nie ogarnia serwisu, nie rozwija go , ma problemy z komunikacją itd , cóż ma chłop swoje lata i chce do emeryturki dotrwać . Sama obsługa przez doradców jest profesjonalna a co najważniejsze w momencie awarii zawsze pomogą.Od jakiegoś czasu jest tam dużo lepiej z dogadywaniem terminów ,napraw czy z negocjacjami cenowymi.Może faktycznie dyrektorzy powinni zmienić kierownika na młodszy model .W każdym nigdy się nikomu nie dogodzi w 100% .

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Czy jacyś aktualni pracownicy mogą powiedzieć coś o pracy w Auto Idea w Olsztynie? Przewija się tutaj dużo niekonkretnych wypowiedzi, a pojawiła się oferta pracy na mechanika (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/olsztyn;l?oferta_opinie=pracuj.pl5506517), więc kogoś może to zianteresować i szukać opinii o pracodawcy.

Tolek
użytkownik zarejestrowany

Forum jest dla wszystkich ale jak dorwie się ktoś i zaczyna przeklinanie to wybaczcie nikt tego nie będzie czytał!

Klient

To że kierownik ma takie podejście a nie inne to nie znaczy że nie wiem co się dzieje na warsztacie .Jestem klientem od 6 lat serwisu i serwisuje tam soje pojazdy , a mam ich 11.Nigdy nie było tam bałaganu jak w "oborze" , choć czasami jak mają natłok pracy widać jakieś pudełka itd. Każdy serwis ma swoje lepsze i gorsze dni tak samo jak z naprawami , na innych serwisach jest tak samo.Nigdy nikomu się nie dogodzi w 100% , posiadałem konkurencyjne marki pojazdów i w innych serwisach też zdarzały się pomyłki. Jesteśmy tylko ludźmi

Tutek
użytkownik zarejestrowany

Każda firma może miecz gorszy i lepszy czas, ale to nie koniec świata. Ocenianie firmy przez pryzmat jednego człowieka jest nieuczciwe, a może nie lubicie tej pracy?

mbn

fach fachem ale nie kierownictwo pracowałem tam jakiś czas i wiem co się dzieje brak roboty klientów forum dla wszystkich na hu robić forum dla pracownikow żeby słodzili czy klientów żeby wiedzieli jak jest talizman coś ci się pomyliło każdy ma prawo wyrazić tu swoją opinię

Talizman
użytkownik zarejestrowany

Chciałbym wyjaśnić, że to jest forum dla pracowników a nie dla klientów. Jeszcze nie spotkałem się z warsztatem w którym wszyscy klienci byliby zadowoleni. Pracownicy nie narzekają, przynajmniej tu gdzie pracuję. Jak ktoś lubi swój fach to będzie mu dobrze

asd

Tadeusz nie ma jaj i swojego zdania jest tylko marionetka w tym teatrze w dodatku bez wiedzy wymienić go na młodszy model.

Emerson

nnie polecam że względu na kierownika Tadeusza jak on się zmieni to przyjadę nie da się z nim gadać żal emeryt co tylko stara się sytuacje zarządzać jak coś nie wyjdzie a nawet to mu nie wychodzi

on

jest tam taki co jak szczur wygląda na dziale ciężarowych robił mi autko był tak szybki że moja córka 12 letnia szybciej się rusza od niego a ten jego wąs i gadka masakra nie polecam tego serwisu nie ma ładu i składu kierownik o niczym pojęcia nie ma stara data wyjdzie pochodzi i się schowa i będzie jadł kanapki przy klientach jak by stołówki nie miał doradca jeden wypryszczony jak by nigdy nie bzykał a jego wiedzą na poziomie kierownika o wszystko się pytał mechaników jednym słowem nic dziwnego że tylko każdy jeździ jak musi dla tego takie pustki są.

atego

ostatnio byłem robić klimatyzację porażka nawymieniali części a i tak nie działało musiałem przyjeżdżać po tygodniu jeszcze raz A Tadek kierownik serwisu porażka jak nie wie co się dzieje

daro

zgodzę się pracowałem tam jakiś czas i stwierdzam że widać to że kierownik nie ma o niczym pojęcia jest marionetka Pana W zatrudnia takich co nie stwarzają dla niego zagrożenia ani problemów siedzi w swoim akwarium i patrzy w monitorek i wcina kanapki każdy kto był wie jak jest

kierowca

kierownik z działu ciężarowego nie ma o niczym pojęcia dla tego klienci nie chcą z nim gadać a co najważniejsze lepsze przyjeżdżać na serwis podstawy dają małe dla mechaników a to co piszą w ogłoszeniach o pracę z zarobkami to ściema jak wyrobisz godziny na premie to i tak ci zabierze dla siebie po za tym brud syf jak na standardy Mercedesa wystarczy zajechać i samemu postawić opinie kierownik z komuny a na hali nie warsztat tylko obora

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Auto Idea to jedna z największych grup dealerskich.W chwili obecnej mają nowe oferty pracy i proponujemy kontakt na adres e-mail:leszek.waszczynski@autoidea.mercedes-benz.pl

Jarooo

Dwoch jest tam takich co ukradli KSIEZYC hahaha

Parówa

Ja tylko wiem ze obiecuja kokosy a jest tak ze masakra 3 za wyplate na czas

Tutek
użytkownik zarejestrowany

Firma jest spoko. Jak wszędzie trzeba się starać żeby szła sprzedaż bo to podstawa. Jak eis trafia fajni ludzie w pracy to jest super bo przecież tyle czasu jesteśmy razem. Generalnie jest fajnie i oby tak dalej.

auto idea

A pan kierownik serwisu pkw porażka

Alleluja
użytkownik zarejestrowany

Nie wszyscy klienci są jakoś bardzo wymagający @sync. Rzadko się tacy zdarzają.

4everMerc

Jest jak jest. Nie odbiega AI od normy w branży motoryzacyjnej. Szału nie ma ale idzie wytrzymać. Jak się złapiesz to masz w miarę spokojną i pewną robotę. Na serwisie jest różnie ale w handlu jest spoko. Jak sam nie zrezygnujesz to cie nie wywala. W Białymstoku na ciężarowych siedzi typ co takie numery wywijał, że książki można napisać :-) i dalej siedzi i ściemnia. Kronika kryminalna wzbogacona bogato. Zresztą to wszyscy tam udani a jeden lepszy od drugiego. Disco POLO w A klasie i mokasyny z zadartymi nosami na nogach i jesteś królem na dzielnicy :-) Generalnie jest wesoło.

kumi
użytkownik zarejestrowany

auto idea to akurat autoryzowany delaer , więc z uczciwością pracodawcy nie powinieneś mieć problemu. Oczywiście to Ty musisz dopilnować wszystkich szczegółów aby się odpowiednio zabezpieczyć , ale kilku moich znajomych tutaj pracowało i raczej nie mieli problemów z samą firmą. Warto sprórbować moim zdaniem

grts12

Zepsuli mi samochód ,zapłaciłem 5000zł bez potrzeby ,dalej chcieli wymieniać części jak odbierałem auto to je wcześniej zepsuli( zniszczyli turbinę) ,stwierdzili że to nie oni .OSZUŚCI

bmwsk

witam właśnie odebrałem swój samochód prosiłem o wymianę klocków i tarcz a zrobiono wiele innych rzeczy o których nie prosiłem a tarcze i klocki nie zostały zmienione po mojej osobistej interwencji zostały zmienione lecz prócz tego co prosiłem wymienili mi jakieś przewody dolotowe turbiny gdzie po otwarciu maski nie było znaku wymiany żadnego przewodu , dzwoniąc do salonu Idea powiedziano mi że za wymianę tarcz i klocków od 500 do 1000 a na koniec wystawiono mi fakturę na 4700 1/3wartości auta oszuści i krętacze !

klient

Omijajcie z daleka serwis mazdy w Olsztynie.W rocznej mazdzie przy niedzialajacym lusterku zewnetrznym stwierdzil mistrz serwisu,ze ten typ tak ma!!!!probujac uruchomic mechanizm lusterka przy pomocy WD-40-skandal.Przy okazji monatzu listw ozdobnych uszkodzili mi plastikowa nakladke nadproza z tylu wozu.Jak najdalej od tego serwisu.

KLIENT

WIELKA POMYŁKA ŻADEN SERWIS CENY ZAPOROWE CO BY SIE CHOŁOTA NIE PCHAŁA ZE STRARSZYMI SAMOCHODAMI (BO NIE MAJĄ POJĘCIA JAK JE NAPRAWIĆ :( MERCEDES) A TA KARTA KLIENTA NO TO KOLEJNY PLASTIK W PORTFELU OMIJAJCIE Z DALEKA A U T O I D E A OLSZTYN. POZDRO DLA KIEROWNIKA SERWISU

klient

piekne gadki tylko po to by kupic u nich auto,,,,, mija pol roku i jestes intruzem zglaszajacym usterki.... zaluje ze tam zajechalem

nickt

Podobno zmienił się prezes i teraz zaczyna być inaczej. Czy to wielka ściema?

ex pracownik

Jak wielu, też tam pracowałem, [usunięte przez moderatora] wiadomo-kasa. Pracowałem za dwie osoby, sądziłem że to ktoś doceni, jednak się przeliczyłem. ODRADZAM!!!!! szkoda czasu, chyba że ktoś lubi pracować dla Idei.

były pracownik

Widzę że nic się nie zmieniło w kociołku..:) wiecznie widać ogłoszenia.

xgames

Ten serwis to wielka pomyłka.Wsadzili m do auta pekniętą pospawaną tarcze hamulcową.Omijajcie AUTO IDEE z daleka.Polecam Warszawę !

do "kazek"

przenieś się do olsztyna , może się dowiesz! Bliżej pieca zawsze będzie cieplej:/

kazek

A Wy w tym olsztynie zawsze narzekaliście, weźcie się do roboty i tyle, a nie spiskujecie i jęczycie jak to źle. Dla czego w białymstoku nikt nie pluje na pracodawców.

Tragedia;o

Czytając te wypowiedzi i to co się tam dzieje, odpuczam sobie składania tam swojego CV.

*******

Powiem tak .. [usunięte przez moderatora] ... sporo handlowcow przewinelo sie tez przez salon..np.chlopak (nie bede podawal nazwisk) sprzedal jako pierwszy cls'a a oczywiscie [usunięte przez moderatora] nie bardzo sie kwapili odpowiednio to nagrodzic...wiec odszedl ..

xx

Witam. Czy Wasze opinie dotyczą tylko serwisu, czy również handlowców? Może ktoś z Was pracował tam jako handlowiec? Jak wyglądają sprawy premii i terminowości jej wypłacania?

Dla kogo ta wiedza potrzebna i do czego?

Czy to prowokacja, archiwum plotek, czy forma inwigilacji ludzi? Jest rotacja pracowników, jak wszędzie. Są lepsi i gorsi fachowcy. Ważne, że są tam uczciwi, ludzie i starają się wykonać pracę, jak najlepiej lub jak warunki na to pozwalają (nie zawsze można). Są plusy i minusy, ale po co o tym gadać, skoro nic dobrego z takiej gadaniny nie wynika.

szperacz

Gdzie są lepsze warunki pracy, bo takiej szukam. Jestem mechanikiem i jeszcze trochę więcej. Czy jest Pan zadowolony z obecnego pracodawcy? Podzielam pogląd, że w mechanizacji, samochodziarstwie winny być zatrudnione osoby kompetentne -z odpowiednim wykształceniem, praktyką. Żółtodzioby, mający wiedzę na temat uprawy winny pracować na polu tj. w rolnictwie. Może po znajomości tam zatrudniają? Kolega kolegi? Fakt, że czasem dopiero po pewnym czasie można uczciwie ocenić całokształt czyichś umiejętności - kompetencji.

Martin

Nie polecam nikomu tego pracodawcy!!! Pracowalem tam 24 miesiace..-14razy wyplata byla nie kompletna lub z opuznieniem!! o co trzeba bylo walczyc w doslownym twgo slowa znaczeniu ..takze wysokosc pensji to fikcja, rozmowa o kwocie netto, a puzniej ze to brutto.. i premia niby stala..a nagle znikala...nakoncu stan na koncie przyprawial o lzy...:/ Odziez robocza,srodki czystosci,narzedzia..to fikcja w tej firmie..kierownik dzialu ciezarowek pomylil sie z powolaniem..miejsce burakow jest na polu!!!.. W moim przypadku zostalem bezczelnie oszukany na caloroczny urlop...!!!.. Wieczna rotacja pracownikow...juz nawet imion nie zapamietywalismy..wiem ze po moim odejsciu z tej firmy(o ile tak to mozna nazwac) odeszlo jeszcze wielu moich kolegow..

Zostaw opinię o Auto Idea - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Idea