Opinie o Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ista Customer Service Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Natalia

@Ktoś ktoś, dziękuję za Twoja opinię. Mógłbyś dodać, czy uważasz, że firma jest rozwojowa i otwarta na pracownika i mając odpowiednie wykształcenie i staż pracy można liczy na awans i podwyżkę? To co piszesz o szkoleniach jest bardzo ważne. Podnoszenie kwalifikacji i docenianie pracownika jest bardzo motywujące do dalszej pracy. Czy poleciłabyś tą firmę innym osobom szukającym zatrudnienia?

Natalia

@Ktoś ktoś, czy mógłbyś wypowiedzieć się na temat firmy i warunków zatrudnienia? Na jakiego rodzaju umowę może liczyć pracownik na początku zatrudnienia? Zlecenie, czy na czas określony? Dodaj kilka słów na temat atmosfery w pracy i relacji z przełożonym. Czy jesteś z nich zadowolony? Czekam na Twoją opinię.

Ktoś ktoś
@Natalia

Nie wiem jak jest teraz przy nowo zatrudnionych ale ja mam umowę na czas nie określony jednak ja tu już trochę pracuję. Chyba pierwsza umowa jest na 3m-ce, a jak kolejne nie wiem. Wiem, że są też staże jeśli ktoś jest chętny. Wiadomo ze.na początek dostaniesz jakąś kwotę brutto na umowie ale z czasem to rośnie. Szkolenia są że wszystkiego i może to część nie będzie potrzebna do pracy rozliczeniowca ale mieć.wiedze co z czego trzeba mieć. Atmosfera jest luźna, ludzie nie mówią do siebie na Pan Pani.. każdy mówi sobie cześć. Z kierownikiem również wszystko jest do załatwienia. Nikt nikomu kłody pod nogi nie kładzie ;) wszystko zależy od nas samych i naszego podejścia do pracy. Firma ma luxmed, benefit. Są też programy wspierające pracowników, szkolenia różnego rodzaju i dofinansowania. Sami pracownicy mają okazję wspomóc różne charytatywne akcje co jest mega plusem. Jeśli komuś warunki firmy nie odpowiadają zawsze może iść w lepsze miejsce :)

Aaaa

Niestety są też normy do wyrobienia, z których co miesiąc jest się rozliczanym. To bardzo stresujące, a zadania są coraz bardziej skomplikowane. Jednak wiele osób daje sobie radę i są zadowoleni.

Natalia

@MP, czy możesz napisać jak to dokładnie wygląda? Chętnie dowiemy się więcej informacji w tym temacie. @InspektorFlamingo, a jak ma się kwestia warunków pracy w firmie Ista Shared Services? Zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku, proszę Cię o rzetelną oraz kulturalną opinie.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Xyz

Cześć ;) może ktoś udzieli mi informacji na czym polega praca w dziale PDM?

MP

Jasne, że masz benefity. Wykorzystujesz sobie je na bony na co chcesz spośród wybranych np. kino, sklepy.

Natalia

@MP, czy wiesz coś w temacie benefitów w firmie Ista Shared Services Polska? A może posiadasz wieści dotyczące nowych rekrutacji do tej firmy? Zachęcam Cię do odpowiedzi, chętnie dowiemy się nowych informacji! Świeże wieści dotyczące pracy w tej firmie będą bardzo przydatne dla innych użytkowników forum!

MP

Szkolenie wstępne przeprowadzone jest bardzo profesjonalnie, ale to " kropla w morzu". Sporo materiału do opanowania, a przez pierwsze pół roku może nawet do roku ciągła nauka zadań. Praca wymaga analitycznego myślenia; jest wiele zawiłych przypadków, co ciągle trzeba konsultować z innymi. Praca raczej dla osób lubiących pracować w grupie. Ciężko odnaleźć się dla indywidualisty.

NieWieder

Nie polecam pracy w tej firmie. Ciągła nauka nowych zadań. A wiadomo że jeżeli ktoś jest do wszystkiego, ten jest do niczego. Materiału do opanowania sporo. Z pomocą przy trudnych lub zawiłych przypadkach mają problemy nawet mentorzy. Niemcy czepiają się o byle co. Nic tu nie jest do końca jasne. Nie jest tu ważne że polubiliście jakieś zadanie i będziecie je wykonywać chętnie i dobrze. Tak fajnie nie będzie. Chwila moment i będziecie musieli się uczyć kolejnych nowych rzeczy. Jak dla mnie za dużo zmian. Na szczęście już nie muszę tam pracować.

chętny
@NieWieder

a duża jest rotacja w tej firmie? jak to wygląda?

Xxx

Jak często są przyjęcia do Gliwic? Czy może niebawem będzie jakaś rekrutacja?

Zuzia
@Xxx

Zerknij na ich stronę. Tam są wywieszone rekrutacje. I na FB tez ostatnio widziałam.

Natalia

@NieWieder, a co możesz napisać o atmosferze podczas wykonywania pracy w firmie Ista Shared Services? Czy podczas Twojej współpracy z tym pracodawcą otrzymywałeś jakiegoś typu benefity? Chętnie dowiemy się więcej , zachęcam Cię do kolejnego wpisu! Proszę także obecnych pracowników tej firmy do nowych komentarzy w tym wątku, z wielką ochotą poznamy aktualności dotyczące pracy w Ista Shared Services!

Robert

To chyba dobrze, możecie więcej zarobić!

Natalia

@Ajka, dysponujesz może informacjami odnośnie do powodu występowania ciągłych nadgodzin w Ista Shared Services Polska? Co aktualnie dzieje się wewnątrz tej firmy? Czy to w jakiej jest kondycji obecnie wpływa na potrzebę realizowania nadgodzin? Czy są one inaczej płatne? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

Darkam
@Natalia

Nadgodziny są tylko w 1 połowie roku i nie wynika to z kondycji firmy ale ze zwiększenia ilosci pracy w tym okresie. Co roku nadgodzin jest mniej.

Toru
@Darkam

W I połowie roku? Chyba jedynie dla rozliczeń... W niektórych zespołach nadgodziny ciągną się przez prawie cały rok a miesiące bez nadgodzin można policzyć na palcach jednej ręki.

ona

co jest z tymi nadgodzinami w ista? Czyli wymuszają żeby pracownik harował ponad etat? Niby nie powinno się nikogo zmuszać do pracy ponad etat obojętne czy to płatne czy nie. No chyba że ktoś nie ma własnego życia i się na to godzi....

Od koleżanki pracującej w iście słyszałem, że jest dużo nadgodzin - to prawda?? Czy w soboty też się pracuje? Chodzi o stanowisko z niemieckim

Ajka
@Marcin

Nadgodziny praktycznie bez przerwy od lutego do końca maja. W lutym/marcu nawet 10 nadgodzin. W tym okresie tez są zlecone soboty.

Osoba

Rzekomo inwestują w kapitał ludzki a po trzech miesiącach wywalają pracownika na bruk! Chcą żeby pracownik przyswoił cały zakres materiału z każdej możliwej dziedziny, a na koniec przez półtorej tygodnia odbywają się przygotowania do właściwej pracy. Po czym człowiek ląduje z niczym, bez pracy - oto ich wielka inwestycja w kapitał ludzki! Kpina z człowieka.

Janusz
@Osoba

Przykro mi to mówić, widocznie byłeś za słaby, żeby zostać. Pozdrawiam

Pracowałem w Ista dwa lata. Był to dla mnie bardzo dobry czas. Poznałem ciekawych ludzi, rozwinąłem umiejętność posługiwania się językiem obcym, poznałem SAPa. Jeżeli chodzi o warunki finansowe to są znane na początku i można się na nie zgodzić lub nie. Praca jest bardzo dobrze zorganizowana, od początku wiesz co będziesz robić. Koordynator poprowadzi Cię „za rękę”. Bardzo dobrze wspominam „imprezy firmowe” ;) Dla osób zaraz po studiach, aby zdobyć cenne doświadczenie, serdecznie polecam. Są w Ista też osoby – jest ich całkiem sporo – którzy pracują tam po 10-20 lat więc pewnie się im dobrze wiedzie skoro dalej pracują. Ja swoją przygodę zakończyłem, ale innym polecam. Pozdrawiam także zespół Ista bo wiem, że czytają to forum :) Miło się z Wami pracowało!

Natalia

@nie_jestem_robotem, rozumiem, że nie jesteś zadowolony z warunku finansowego oferowanego przez Ista Shared Services Polska Sp. z o.o. Jak natomiast wyglądają pozostałe warunki? Czy mógłbyś wskazać plusy, które skłoniłyby nowych pracowników do ubiegania się o zatrudnienie w Ista Shared Services Polska Sp. z o.o.?

nie_jestem_robotem

Coraz gorzej, niestety, ISS z roku na rok płaci coraz mniej (w proporcjonalności do rynku). Zdecydowanie odradzam

Natalia

@yyyy, dobrze, że jesteś zadowolony z Ista Shared Services Polska Sp. z o.o. jako pracodawcy. Mógłbyś jednak rozwinąć swój wpis i napisać co najbardziej podoba Ci się w pracy w tej firmie? Czy pracodawca jakoś szczególnie dba o swoich pracowników? Jaka atmosfera występuje na co dzień? Twój komentarz zainteresuje osoby, które rozważają złożenie aplikacji do firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Ista Customer Service Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ista Customer Service Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ista Customer Service Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ista Customer Service Poland Sp. z o.o.