CHILID SP. z o.o.

Gliwice

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o CHILID SP. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CHILID SP. z o.o.

Już mi szkoda czasu

W internecie firma wygląda super, ale niestety już na wstępie pozostawiła duży niesmak. Zanim nawet zaproszą człowieka na rozmowę, każą robić jakieś zadania, do których wytyczne są kompletnie niejasne - "tu masz case studies - jak wypromujesz ten kontent?". Koniec. A później piszą, że nie są zainteresowani kandydaturą, bo moje materiały są bardzo dobre, ale na temat jednego z case studies, a nie... czegoś innego. No właśnie, czego?? Tyle wysiłku i godzin spędzonych na marne!

Patrycja (Chilid)
@Już mi szkoda czasu 08.08.2017 18:53
W internecie firma wygląda super, ale niestety już na wstępie pozostawiła duży niesmak. Zanim nawet zaproszą człowieka na ro...

Dziękujemy za feedback, każda uwaga dotycząca naszej rekrutacji jest dla nas wartościowa i pozwala nam wyciągnąć wnioski. Wytyczne celowo są dość ogólne, aby już na tym etapie sprawdzić sposób myślenia, pomysłowość oraz zrozumienie naszych potrzeb przez kandydata. Z przyjemnością udzielamy bardziej szczegółowej informacji na temat wartości wykonanego zadania każdemu z kandydatów, który o taką informacje poprosi :-) Jesteśmy do Pani/Pana dyspozycji w tym temacie.

scrin

hej ho wam ludzie :) dajcie znać jak pracuje się w chilid, jestem tutaj nowy i chciałbym właśnie na ich temat znaleźć trochę informacji, bo kiepsko z wieściami o nich w internecie a słyszałem o nich sporo dobrego, no nic, jak coś wiecie to po prostu dajcie znać, a będę wam bardzo wdzięczny :) pozdrówki

Zostaw opinię o CHILID SP. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CHILID SP. z o.o.