Chilid Sp.j. A. Zarudzka P. Majchrzak

Gliwice

Chilid Sp.j. A. Zarudzka P. Majchrzak

Opinie o Chilid Sp.j. A. Zarudzka P. Majchrzak

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co sądzicie o zarobkach w Chilid Sp.j. A. Zarudzka P. Majchrzak? Czy w ostatnim czasie uległy one zmianie?

MJ

Niedługą będą dwa lata, od dnia kiedy dołączyłam do Chilid. Po pierwszym roku studiów zaaplikowałam na staż i dostałam szansę na niesamowity rozwój i pracę, ze świetną ekipą. Po zakończeniu stażu (3miesiące) czułam, że zdobyłam mnóstwo nowej wiedzy, umiejętności (Scrum, praca z zagranicznym klientem, najnowsze technologie, code review każdej napisanej linijki kodu) dlatego też postanowiłam zostać na dłużej jako front-end developer. Będąc studentką nie mam najmniejszego problemu w łączeniu pracy z uczelnią, ze względu na możliwość dopasowania grafiku pracy do planu zajęć. Benefity, multisport, obiady czwartkowe, regularny feedback (który działa w dwie strony!) , ciekawe projekty, wypłata zawsze w terminie i świetne biuro! Wszystko czego potrzeba w miejscu pracy. Poleciłam firmę znajomym, co jest najlepszym dowodem, że jest to miejsce gdzie warto pracować.

Kaśka

Pracuję w Chilid od 2 lat i nie jestem w stanie porównać tego miejsca do żadnego poprzedniego w którym byłam. Pracuję z ludźmi, dla których ważne jest to co robimy. Dla mnie to niezwykle istotne, aby pracować w zespole, w któym otwartość, jakość, zaufanie, zaangażowanie - mają znaczenie. Mogę rozwijać się w tych obszarach, które są dla mnie ważne. Jestem tu, bo pracuję z ludźmi, których lubię/którzy mnie inspirują. Nie mam szans znudzić się tym co robię. Chilid gna do przodu, nie odbierając mi tym samym poczucia bezpieczeństwa, a raczej motywując mnie do sięgania po więcej!

Proszę o wypowiadanie się w taki sposób na forum, który będzie w stanie pomóc osobom zainteresowanym pracą w Chilid Sp.j. A. Zarudzka P. Majchrzak.

chartt

z zewnatrz wyglada spoko ale jak sie troche pozna te uklady to nic fajnego. Jest dużo o wiele ciekawszych i bardziej rozwojowych firm w okolicy. Nie polecam

Szkoda czasu

W internecie firma wygląda super, ale niestety już na wstępie pozostawiła duży niesmak. Zanim nawet zaproszą człowieka na rozmowę, każą robić jakieś zadania, do których wytyczne są kompletnie niejasne - "tu masz case studies - jak wypromujesz ten kontent?". Koniec. A później piszą, że nie są zainteresowani kandydaturą, bo moje materiały są na temat jednego z case studies, a nie... czegoś innego. No właśnie, czego?? Tyle wysiłku i godzin spędzonych na marne...

Si
@Szkoda czasu 08.08.2017 18:51

Hej możesz coś więcej dodać na priv? Zastanawiam sie czy iść na rozmowę

Pat2

Super miejsce na maksa!!! Rozwój osobisty i masa wyzwań jest praktycznie codziennie. Super ludzie i atmosfera, człowiek każdego dnia przychodzi do pracy z uśmiechem na twarzy. Bardzo polecam.

Pat

Najlepsze miejsce ever! Super pracodawcy,bardzo wyrozumiali. Pracownik na pierwszym miejscu. Wiadomo robota ma być wykonana dobrze i na czas. polecam

Łysy

Kasa była zawsze w terminie i to koniec pozytywów. Zdążysz się wyrobić, to ustanawiasz sobie nową normę. Jak dojdzie do momentu, że się nie wyrabiasz, to: "doba ma 24 godziny masz jeszcze dużo czasu" Pokaż, że potrafisz a robisz za czterech. O podwyżce można pomarzyć. No i trudno nie wspomnieć o tym, że od osoby na "menadżerskim stołku" wymaga się minimum emocjonalnej stabilności. To, jak bardzo w tej firmie człowiek jest psychicznie i intelektualnie drenowany zrozumiałem dopiero jak zmieniłem miejsce pracy.

xx

Co za bzdury piszecie? Pracuję w Chilid kilka lat. To prawda, pracy jest dużo, ale zawsze dostaję pieniądze w terminie i co roku podwyżkę. Hejters gonna hate ;)

an

Odradzam! Pracy kupe, kasa nie jest płacona w terminie! o ile jest wogóle placona. Firma pomimo zalegania mi z wypłata, sciemnia ze kasy nie ma.

miernota

Odradzam - [usunięte przez moderatora]

jet

Ja miałem i zdecydowanie odradzam! Jak bedzie ktos zainteresowany opinia zapraszam na priv.

Zostaw opinię o Chilid Sp.j. A. Zarudzka P. Majchrzak - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chilid Sp.j. A. Zarudzka P. Majchrzak