Chilid Sp.j. A. Zarudzka P. Majchrzak

Gliwice

Opinie o Chilid Sp.j. A. Zarudzka P. Majchrzak

Szkoda czasu

W internecie firma wygląda super, ale niestety już na wstępie pozostawiła duży niesmak. Zanim nawet zaproszą człowieka na rozmowę, każą robić jakieś zadania, do których wytyczne są kompletnie niejasne - "tu masz case studies - jak wypromujesz ten kontent?". Koniec. A później piszą, że nie są zainteresowani kandydaturą, bo moje materiały są na temat jednego z case studies, a nie... czegoś innego. No właśnie, czego?? Tyle wysiłku i godzin spędzonych na marne...

Si
@Szkoda czasu 08.08.2017 18:51

Hej możesz coś więcej dodać na priv? Zastanawiam sie czy iść na rozmowę

Pat2

Super miejsce na maksa!!! Rozwój osobisty i masa wyzwań jest praktycznie codziennie. Super ludzie i atmosfera, człowiek każdego dnia przychodzi do pracy z uśmiechem na twarzy. Bardzo polecam.

Pat

Najlepsze miejsce ever! Super pracodawcy,bardzo wyrozumiali. Pracownik na pierwszym miejscu. Wiadomo robota ma być wykonana dobrze i na czas. polecam

Łysy

Kasa była zawsze w terminie i to koniec pozytywów. Zdążysz się wyrobić, to ustanawiasz sobie nową normę. Jak dojdzie do momentu, że się nie wyrabiasz, to: "doba ma 24 godziny masz jeszcze dużo czasu" Pokaż, że potrafisz a robisz za czterech. O podwyżce można pomarzyć. No i trudno nie wspomnieć o tym, że od osoby na "menadżerskim stołku" wymaga się minimum emocjonalnej stabilności. To, jak bardzo w tej firmie człowiek jest psychicznie i intelektualnie drenowany zrozumiałem dopiero jak zmieniłem miejsce pracy.

xx

Co za bzdury piszecie? Pracuję w Chilid kilka lat. To prawda, pracy jest dużo, ale zawsze dostaję pieniądze w terminie i co roku podwyżkę. Hejters gonna hate ;)

an

Odradzam! Pracy kupe, kasa nie jest płacona w terminie! o ile jest wogóle placona. Firma pomimo zalegania mi z wypłata, sciemnia ze kasy nie ma.

miernota

Odradzam - [usunięte przez moderatora]

jet

Ja miałem i zdecydowanie odradzam! Jak bedzie ktos zainteresowany opinia zapraszam na priv.

Zostaw opinię o Chilid Sp.j. A. Zarudzka P. Majchrzak - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chilid Sp.j. A. Zarudzka P. Majchrzak