Opinie o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. w Zabrze

OBURZONY

Byłem dzisiaj około 14.00 w sklepie firmowym przy piekarni w Zabrzu Rokitnicy. Obsługa tragedia, trzy sprzedawczynie zajmujące się wszystkim tylko nie klientem - w sklepie jeden klient czyli ja z żoną i wchodzi drugi, okazuje się, że to monter klimatyzacji, i się zaczęło, panie wymieniają z nim wszystkie tematy zapominając o kliencie, oglądają na telefonie zdjęcia, które pan im pokazuje, dyskutują, pani która mnie obsługuje nie skupia się na kliencie tylko jej ciekawość jest kierowana na to co robi pan i jej koleżanki, skutek kupno dwóch produktów trwa dziesięć minut. Po zwróceniu im uwagi wszystkie trzy na raz chcą mnie spacyfikować, i mówią, że należy się uśmiechać - zgadza się, tylko, że to ich obowiązek o którym właśnie zapomniały. Panie te nie mają zielonego pojęcia co to klient, więcej, co to język korzyści czy techniki sprzedażowe - no ale to problem pracodawcy. Pan mechanik po zwróceniu mu uwagi miał również swoje wywody ale pospiesznie sklep opuścił, natomiast panie do końca nie odpuszczały.

anna
@OBURZONY

potwierdzam że zawsze tak jest. Panie więcej dyskutują niż obsługują.

Sceptyczna

Odnośnie rekrutacji oszukują ludzi na stawce ( w tym wypadku inne miasto). W ogłoszeniach oferują 3400zł brutto, a w rzeczywistości jest to najniższa krajowa plus premia zależna od obrotu. Nie polecam

kierowca
@Sceptyczna

Postanowiłem aplikować na stanowisko kierowca praca w godz nocnych w Zabrzu czy mogę więcej informacji otrzymać z działu kadr dla tego stanowiska

Katarzyna
@kierowca

Jeśli chciałbyś koniecznie uzyskać informacje od działu kadr to najlepiej byłoby, jakbyś zgłosił się tam bezpośrednio. Zapewniam Cię jednak, że tutaj, na forum, również istnieje duża możliwość uzyskania tego typu informacji. Dowiedziałam się, iż pracując na stanowisku kierowcy w Piekarni Ciastkarni KŁOS będziesz miał dostęp na przykład do pakietu medycznego, atrakcyjnego systemu premiowego czy też ubezpieczenia grupowego. Powiedz, czy już aplikowałeś?

Natalia

Jeżeli regularnie odtwarzasz "Słodkiego miłego życia", to firma Piekarnia Ciastkarnia KŁOS, zachęca do aplikowania w swoje szeregi. Prowadzone są obecnie różne rekrutacje, które można znaleźć pod tym adresem: https://www.piekarniaklos.pl/pl/page/kariera Oferowane jest stabilne zatrudnienie, rozwój kompetencji oraz współpraca z najsłodszym zespołem na świecie. Czy ktoś z Was zdecyduje się na rekrutację?

KUdłata

(usunięte przez administratora)Kłos jest dobrym miejscem pracy i wielkie brawa dla Szefostwa tylko dajcie poszczególnym pracowniką dojsć do słowa i pozwólcie na zebranie z wami a dużo pieniędzy zostanie w waszych kieszeniach .

@KUdłata

Ty chyba pomyliłaś piekarnię Kłos z piekarnią Kłos. Znam osoby, które pracują w Kłosie od 15 lat, ja sama tam pracuję, w prawdzie krótko, ale nie uważam żeby było na co narzekac. Z odrobiną chęci, wszystkiego można się nauczyć. Zawsze jak mam problem dzwonię do menadżer i jeszcze mi się nie zdarzyło żeby nie odebrała telefonu ewentualnie jeśli nie może zawsze oddzwoni i służy pomocą. Może inni pracownicy widzą w tym coś złego że pani menadżer dzwoni nie raz 3 razy do sklepu z pytaniem czy wszystko w porządku lub wpada do sklepu na kontrolę i jeśli ma jakieś uwagi to zawsze spokojnie wytłumaczy co jest nie tak. No cóż taką ma pracę i pewnie innym się to nie podoba. Jestem bardzo wdzięczna pani menadżer i moim koleżankom które mi pomogły wszystkiego się nauczyć. Nie wiem tak jest u Ciebie Kudłata, ale w Tychach wszystko jest w porzadku . Tak naprawdę kto chce pracować to będzie pracował, ale są osoby które potrafią tylko narzekać… Kudłata może to Ty należysz do grupy tych osób.

Sprzedawca

Rekrutacja na stanowisko sprzedawca trwała 1.5 godz. totalna żenada panu kierownikowi regionalnemu chyba się coś pomyliło. Brak szacunku do osoby starającej się o pracę .Nie polecam tej firmy.

Zero szacunku.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Perła

Przyjęłam się do firmy rodzinnejj i tak było do czasu ....atmosfera fajna ludzie ,,życzliwi,, Po czasie okazało się jaka jest prawda . Do dnia dzisiejszego przeklinam moją naiwność wierząc w sprawiedliwość i szacunek. Podsumowując obecnie nastał trend przekazywania do Szefostwa informacji nie prawdziwych , przekręconych. Są osoby które robią krecią robotę żeby.... no właśnie żeby co? Oczernić kogoś, odwrócić uwagę od swojej osoby?ukryć błędy? a może z obawy rozliczenia co robię w czasie pracy? Tak.... znaleźć ofiarę, zdeptać wytknąć błędy.Pod przykrywką koleżenstwa wyciągnąć wszystko co się da wyłuskać najlepsze kawałki i lecieć jak na skrzydłach z informacjami .Jakie to uczucie ? Nie wiem ale parę osób może je opisać. Niestety Szef jak narazie ma klapki na oczach, i ślepo ufa czy tym co trzeba? Myślę, że czas pokaże kto jest kim ???? Może kiedyś zastanowi się nad przysłowiem ,, zamienił stryjek siekierkę na kijek '

Niedoceniana????
@Perła

Szkoda że Cię nie ma. Jednak masz rację. I to była słuszna decyzja.

szary55
@Perła

Witam, oj święta prawda, szefostwo bardzo wieży we wszystko co uwierzy tak naprawdę nie konfrontując tego co usłyszało. Jest kilka osób, które chcą zmian. Grafiki dla pracowników- to jakiś żart i kpina, na 72 godziny (przy dobrych wiatrach i chęciach kierownika :-) ) dowiadujesz sie jak będziesz pracować w następnym tygodniu, telefony że jesteś potrzebny w pracy już na 18 a nie na 22 jak to miałeś w grafiku Jedna wielka wojna na dole, która później idzie do góry i nikt tego węzła nie potrafi przeciąć - wszyscy nowi fajni pracownicy po chwili odchodzą - bo starzy z wygórowanym ego nie chcą pokazać (nauczyć) młodym - może zabiorą to ze sobą do grobu.. Pozdrawiam Perła za szczerość

Daga

Witajcie,pracowałam przez jakiś czas w tej firmie ze względów osobistych musiałam zrezygnować. Kiedyś było ok jak jest teraz każdy widzi.Przyjechalam w rodzinne strony na Święta. Ciekawa co słychać idąc przez Kaufland spojrzałam w kierunku stoiska i tu szok pani bez furazerki bez apaszki smętnie snuje się za ladą zatowarowanie ubogie.Chyba szefostwo wyluzowało bo kiedyś były standardy. Lady wyglądały tak jakby przed momentem przeszło przez nie stado glonojadow.Dzisiaj to samo o 10 brak pieczywa. Przespacerowalam się na całodobowkę tam to dopiero jest Jamajka pełen luz.Dużo się zmieniło nie są już chyba obowiązkowe kompletne stroje paznokcie mogą być pomalowane wogole to zwykły klient nie zauważy mnóstwa niedociągnięć ja byłam szkolona inaczej . Polecenie też chyba już nie obowiązkowe. Spotkałam znajomego A wie że szkolenie przechodziłem w Żorach i też twierdzi że się pozmienialo. Z ciekawości zerknęłam w opinie gogle i tu niespodzianka gwiazdki przyznaje sobie personel. Co do wypowiedzi Knurowa chyba dziewczyna pracuje na zleceniu albo bardzo krótko.Wynagrodzenie fajne trafia się góra trzy razy w roku,uwierz że Menager który planuje takie targety swoje wysłucha i już na kolejny miesiąc po stokroć wszystko przeliczy.

Knurów

Jestem w szoku , gdy czytam te wszystkie opinie . Pracuje w Kłosie już pewien czas i jestem bardzo zadowolona . Kłos jest miejscem pracy na wysokim poziomie a zarobki są bardzo dobre ( dodam że we wcześniejszym zakładzie pracy zarabiałam dużo mniej a obowiązków miałam dużo dużo więcej ) . Piekarnia jest firmą rodzinną i nawet jednego złego słowa nie mogę powiedzieć na właścicieli a opinie na tym forum to dramat . Ja mam nadzieje że zostanę na długo częścią zespołu . Spotykamy różnych ludzi , komunikatywnych , otwartych i chętnych do pracy ale są też tacy , którym nie zależy na pracy i nie chcą się uczyć , uczyć tego co da im pozycje , lepszą przyszłość , stabilnośc życiową , zapłacone rachunki i dach nad głową . Oczywiście czasem jest stres i jak też mam chwilę rezygnacji że może nie dam rady , że się nie nadaje bo kolejki takie że człowiek nie wie jak się nazywa i klient czasem ma muchy w nosie ale warto .....

Blondi

Manago był tak cudowny ze zamiast wpisac badania lekarskie w godziny pracy wolał placic z własnej kieszeni, ale tylko po to by nie wyciekło, iz próbują wykorzystywac naiwnosc pracownika na każdym kroku. Premia? Jaka premia.... Pamietajcie ze to manago na wgląd do Waszych premii zanim zostana wyplacone. Dostac 30 zł premii to nie poszanowanie pracownika.lepiej nie fax żadnej. No i wytlumaczdnie manago ze się nie wiedziało to smiech na sali. Oczywiście nie będę się powtarzac ze ciągle zmiany grafików i ściąganie do pracy to jest rzecz naturalna w tej firmie. Po zwolnieniu się z tej firmy zostala zakupiona tartaletka. W domu otworzone pudełko a tam piękna kwitnaca pleśń. Tłumaczenie manago?? To był cukier puder... Czyli nic dodać nic ująć. I nie łapcie sie na promocje bo oni tak kombinują ze zarabiaja mega dużo A Wy myślicie ze macie taniej. Nie pozdrawiam

Ala

Firma wykorzystuje ludzi jest(usunięte przez administratora)w sklepach menadzerowie nie maj pojecia jak wyglada praca na sklepie tylko cie gnebia. Niech kazdy omija ta firme

ala

to jest firma która nie szanuje pracowników , mówią ze masz przestrzegac standarow ale jak je przestrzegasz to i tak cie wywala bo nie decyduje szef tylko taki manago co nie ma zielonego pojecia jak wyglada obsluga klienta

Ewka

Moje sugestie dla Piekarnia Ciastkarnia KŁOS: Bardzo dobra i mila obslugs w Klosie w Dabrowce Malej,a szczegolnie pani Bozena.Zawsze mila,i umie klientom doradzic!!! Lubię atmosferę w Piekarnia Ciastkarnia KŁOS za: Umiejetnosc doradzenia.

Nikt

Atmosfera jest nie dowytrzymania kierownicy piekarni na strefie ekonomicznej (usunięte przez administratora)

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Piekarnia Ciastkarnia KŁOS?

mała

Nie, niestety nie jest. Jest wręcz przeciwnie. Atmosfera jest fatalna, nowi pracownicy są źle traktowani, wyśmiewani i zniechęcani. Do tego bardzo niska płaca, niewarta takiego wysiłku i pracowania na nocki, nawet w weekendy.

@mała

Wszyscy są źle traktowani nie tylko nowi pracownicy.Przevuez my jesteśmy tylko "robolami"

Maxes

A czy niepełnosprawnych zatrudniaja?

Czy ktoś moze napisać ile zarabia sprzedawca .prosze i dziękuje

Go_si
@Ania

To co masz na umowie plus premia. Czeste zmiany grafiku i ludzi nawet kierownictwa,dobor czesto przypadkowy. Zmiany rozne jak i etaty to sie dowiesz na rozmowie. Kierownik i ludzie jak sie trafi albo pomoga albo przeciwnie. Ja nie polecam ale nie sprobujesz to sie nie dowiesz moze akurat Tobie bedzie pasowac.

Ona
@Go_si

To każdy ma inną umowę i stawkę? Na pół etatu to ile można zarobić?

@Ona

Najniższa krajowa plus ewentualnie premia

Niezdecydowana

Jak z zarobkami w piekarniach Kłos? chodzi o stanowisko sprzedawca. Najniższa krajowa?

Kaśka

Czy ktoś przygotowywał ostatnio "żur śląski" ? Coś chyba z nim jest nie tak.... po otwarciu eksplodował z butelki i był jakiś słodki , obrzydlistwo ..... wylałam. Data był w porządku ale w środku masakra. Nie polecam. Nawet nie ma jak zareklamować....

Anna Urszula

po co ta strona w ogóle istnieje skoro wszystkie niewygodne opinie są kasowane.Może od razu niech się nazywa pochwały dla pracodawcy ;) tylko wtedy byłaby pusta... ogólnie chciałabym napisać coś pozytywnego ale jakoś nie potrafię nic takiego znależć a jak napisze jak naprawdę wygląda praca i płaca to komentarz zostanie usunięty :))) tak wię proszę czytać między wierszami ;)

@Anna Urszula

Oh Pani Aniu, a nagroda na święta Bożego Narodzenia w postaci butelki taniego wina to przecież pozytyw ;-)

W M1 obsługuje jedna Pani, która nie ogarnia czekałam 15 min. A byłam drugą osobą w kolejce. Porażka totalna.

@anonymous

Szanowna Pani, dziękuję za uwagę. Uprzejmie proszę o przesłanie na adres biuro@piekarniaklos.pl daty i godziny, żebyśmy mogli wyjaśnić temat. ----- Z poważaniem, Dział Kadr Piekarnia Ciastkarnia KŁOS

masakra
@anonymous

kabel

Daqna

Sosnowiec nie polecam (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. - Zabrze

• Jak się pracuje w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 6 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.