Opinie o Cukiernia Sabinka Sabina Grzenkowicz w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cukiernia Sabinka Sabina Grzenkowicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cukiernia Sabinka Sabina Grzenkowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Sabinka Sabina Grzenkowicz w Wejherowo

Krzychu Nowy wpis

Cześć Witam. Chciał bym się dopytać o stanowisko Kierowcy. Pracowałem już kiedyś na podobnym stanowisku. W jakich godzinach pracują kierowcy, jakie rejony i no kaska, jakie wynagrodzenie.

Administrator Nowy wpis

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko sprzątanie w firmie Cukiernia Sabinka Sabina Grzenkowicz? Jak oceniacie jego przebieg?

Dziewczyna Nowy wpis

Witam. Mam pytanie czy warto się zatrudniać? Jaka jest płaca dla ekspedientki? Czy są możliwe nadgodziny ?

Guuzuu Nowy wpis

Nie polecam.. Firma nie trzyma się dobrze, szefostwo chamskie i niemiłe. Coraz więcej pracowników myśli nad odejściem

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Cukiernia Sabinka Sabina Grzenkowicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Leszno
Franek

Forum pracownicze nie jest odpowiednim miejscem do pisania uwag dla klientów!!

Minionek
@Franek

Tak trzymać :) od skarg jest fejs email Google opinie a nie gowork :)

MONIKA

Witam. Zamawiałam na początku lipca tort truskawkowy na śmietanie na 6 urodziny mojej córki. Niestety po raz kolejny i ostatni się zawiodłam. Zamawiając zaznaczyłam aby ilość biszkoptu mniej więcej była taka sama jak kremu, niestety tort był okropny. Najpierw było 2-3 cm śmietany, potem 3 cm kremu, następnie 0,5 cm biszkopt, później znowu 3 cm kremu i na końcu 1 cm biszkoptu. Do śmieci wrzuciłam 3/4 tortu bo nikomu nie smakował. Podziwiam tak renomowaną cukiernię że nie dba o klienta. Niestety teraz liczy się ilość a nie jakość. NIE POLECAM!!!

Minionek
@MONIKA

I po co tu to piszesz to jest forum dla osób które są zainteresowane praca w cukierni a nie miejsce gdzie pisze się jakieś skargi... Nie smakowało to mogłaś iść ze zwrotem i napisać na fejsie albo na Google opinie a nie zawalasz forum jakimiś wypocinami.. MASAKRA CO DO PRACY PRACOWAŁEM WEEKENDOWO, SEZONOWO KIEDYŚ BYŁO OK TERAZ NIE MAM POJĘCIA POZDRO :)

Regina

Może ktoś podpowie czy cukiernia potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

ala
@Regina

jutro tlusty czwartek to pączki stare sprzedawane będą. w zeszkym roku takie mi sprzedali wiec juz tam wogóle nie chodzę.

Barbara

Tort który zamówiłam na zlote gody rodziców był smaczny i pięknie wykonany .Wszystkim bardzo smakował.Polecam !

Justyna

Jak pracuje się wam w firmie? Potrzebujecie aktualnie pracowników?

stalyklient

Od wielu lat kupuje i zamawiam ciasta w cukierni i ciagle widze te same twarze zamowienia skladam u tej samej Pani od wielu lat i zawsze wszystko jest ok. Na kasie bardzo mile sprzedawczynie, kierowca od x lat ten sam mily, usmiechniety.. Pozdrawiam i polecam

Były pracownik.
@stalyklient

Bzdura!

cwaniak

To jest jedno wielkie dno, wszystko co zleci na ziemie to trafaia spowrrotem do pudelek. pracowałem tam i nie polecam kupować tego brudu. Jak byście tam robili to nawet za darmo tego by nikt z was nie wzioł. Ja podziekuję za taką cukiernie i produkty, a ci co tam kupują to życzę smacznego. brud brud i nic więcej

Były pracownik.
@cwaniak

Zgadza się!

....

Zamówienia telefoniczne składam zazwyczaj u Pani która pracuje tam X lat . Nigdy niebyło jakiegoś problemu zawsze uśmiechnięta i miła.. Pozdrawiam stały klient

Monika S.

Zamawiam tam torty od wielu lat. Myślę, że nie jestem łatwym klientem, bo najczęściej mam prośby wymagające dodatkowego nakładu pracy, kreatywności i profesjonalizmu. Nigdy dotąd się nie zawiodłam- zawsze torty są smaczne i chyba piękniejsze niż bym oczekiwała. Kontakt z firmą główną (bo zawsze tam zamawiam) bez najmniejszego zarzutu- miła i bezproblemowa obsługa. Ceny są adekwatne do jakości. Osobiście bardzo polecam!!!

Pracowałam tam jakąś chwilę, i jest to prawda że co spadnie na podłogę jest sprzedawane innym ludziom. A no i fakt nie ma tam radia, a czasem by się przydało. Też praca tam jest stresująca, brak fajnej atmosfery. Praca w stresie. Ja nie polecam, ale ciasta są w miarę okey, a torty to nie wiem bo nie zamawiałam tam.

niezadowolony

Tak samo miałem przygodę z tortem widocznie idą na ilość a nie na jakość a obsługa młodej pani na 3 maja jest bezczelna najlepiej to olać tą ciastkarnie nich posmakują smak goryczy to nie jest jedyna ciastkarnia w mieście. zZ pozdrowieniami dla pani właścicielki.

masakra

Od kilku lat zamawiałam torty na urodziny i byłam zadowolona.ALE TAKIEGO NUMERU SIE NIE SPODZIEWAŁAM, ZAMAWIAJAC TORT BEZ ZADNEJ CZEKOLADY I PODKRESLAŁAM TO PANI W CUKIERNI . ZAPŁACIŁAM ZA NIEGO PRAWIE 200ZŁ I DOSTAŁAM TORT CZEKOLADOWY.WIĘC POSZEDŁ W KOSZ.A JAK POSZŁAM ZAREKLAMOWAC TORT TO DO DZIS ZADNEGO ODEZWU NIE OTRZYMAŁAM.WIEC JUZ NIKOMU NIE POLECAM TEJ CUKIERNI BO MOZECIE MIEC TEZ NIESPODZIANKE JAK MY.

nadia

Zamawialam tort na 18-stke. Wykonanie przepiękne,za to jakość ciasta beznadziejna. Ciasto marczello suche jak wiór.Większość gości nie zjadła ciasta a pieniądze poszły w błoto... :-(

o******2

Weś to usuń uczena ok bo. w tej cukierni jest naprawde spoko . Nie wiesz nie gadaj nie było cie tam więc nie pisz . Ja natomiast uwarzam ze wyroby te są barddzo dobrej jakości i pracownicy starają sie by te ciasta były doskonałej jakości. A wspomniałaś uczena o sszefach tej firmy . Powiem szczeze ze pani sabina grzenkowicz nie mozna powiesziec takich zeczy o niej . A o panu kamilu grzenkowicz złego słowa jeszcze nie powiedziałem i nie powiem jest super i tyle . Pani Emila tez jest wpożądku nigdy nie krzyczała (ja nie słyszałam ) i jest bardzo miła .. Pozdrawiam wszystkich pracownikuw i szefuw :)

Poracowalem tam niedawno jakis czas dziwe sie tylko tym co tam pracuja podzielam opinie xxx malo tego szefostwo ma monitoring normalna sprawa w tych czasach ale dotego stoi i patrzy czasem przez cala noc nad pracownikami jakby wszyscy chcieli cos tam wyniesc praca jeszcze nie skonczona o wygania ludzi do domow bo chce zaoszczedzic bo jak tu wpisac godziny jak np 2 20 mowi iccie juz nawet radio jej przeszkadzalo za co skarcila tam pracownikow smiech na sali najlepiej nie rozmaiac nie smiac sie tepo pracy duze niewiem jak oni tam wytrzymali tyle czasu ja podziekowalem

xxx

Niezgadzam sie z opinia o pracownikach wiekszosc jest wporzadku da sie normalne pracowac produkcja poukladana jest super przez prowadzacych tam zmiany Za to szefostwo jest jak w ruskim czolgu choleryczne i wyniosle jakby niewiadomo kim byli wyplaty sie spoznaja lub na raty jedna wielka kombinacja czysty wyzysk do cna

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Sabinka Sabina Grzenkowicz - Wejherowo

• Jak się pracuje w Cukiernia Sabinka Sabina Grzenkowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia Sabinka Sabina Grzenkowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cukiernia Sabinka Sabina Grzenkowicz?

Cukiernia Sabinka Sabina Grzenkowicz
  • 12 MARCA 151C