Opinie o Eco Vital w Poznań

Eco-Vital sp. z o.o. sp. komandytowa www.eco-vital.pl Eco Vital opinie i praca tylko na gowork!

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Vital w Poznań

anonimowa

Na poznańskim Gumtree jest ogłoszenie do ecovital na stanowisko pakowaczki. Czy ktoś może wypowiedzieć się czy nie ma tu haczyka? Bowiem już kilka razy szłam na rozmowę w sprawie pracy w magazynie itp, a okazywało się, że mam być PH :/

karol79

az tak wam sie podoba? narzekac niby nie moglem ale meczyly mnie te wyjazdy... 3 dni naprawde zapieprzu.... ciezko bylo jakos nie moglem sie odnalesc takze zrezygnowalem po 2 miesiacach

pinka86

zawsze jest kierowca. :) pozytywne nastawienie to podstawa! :)

gość

Mam szkolenie we Wrocławiu.Dzięki za info.A jeszcze jedno:jak to jest z wyjazdami na pokazy??czy trzeba dojeżdżać samemu do innego miasta czy zawsze jest kierowca??bo na rozmowie zapytali mnie czy bede mogła dojechać np.do Poznania pociągiem albo samochodem??jak to wygląda w praktyce:)

Telemarketer

Paweł Matys ze swoimi spółkami ucieka z Polski i przenosi wszystko do Charkowa na Ukrainie

przyjmą każdego naiwniaka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
pinka86

bylam juz na 3. :) fajnie, na poczatku bylam przerazona tym wszystkim ze sobie nie poradze itp. teraz jest super :) nie, umowa na czas nieokreslony :)

sabi

Pianka86 a bylas juz na pierwszym wyjezdzie? Jak wrazenia?Na ile sa podpisywane umowy, co miesiac?

pianka86

nie nic nie trzeba odrazu sprzedawac. :P tez niedanwo bylam na szkoleniu, rowniez sie wahalam ale teraz nie zaluje. wszystko przyjdzie z czasem :) mozna sie zwolnic w kazdej chwili/

ktos

"Gosc" masz szkolenie w Lodzi? Tez z checia poznam odpowiedzi na te pytania

gość

Mam pytanie: a podpisuje się jakąś lojalke na początku?Trzeba pracować jakiś czas czy można się zwolnić jak będzie coś nie tak?I jak to wygląda na początku?Czy przedstawiciel musi już coś sprzedać na swoim pierwszym pokazie??Bardzo proszę o odpowiedź,bo jutro mam szkolenie a jeszcze się waham :/

scriben13

Czy ktoś jedzie w najbliższy wtorek z Torunia do Poznania na szkolenie? Może zorganizować jakiś wspólny przejazd? :) Jak ktoś jest chętny to proszę o (usunięte przez administratora)

Rozek

no jest to umowa zlecenie, ale wyviagnac mozesz spokojnie ok 6-10 tysi. zalezy jeszcze czy jestes dobry. tez wahalem sie przed ta umowa zlecenie, ale teraz wiem ze bylo warto.

zainteresowany

witam, mam rozmowę na szkoleniowca i się waham trochę tej pracy bo umowa zlecenie, ile można wyciągnąć średnio miesięcznie na tym stanowisku, może ktoś napisać

piter

trzeba przyznac ze na szkoleniu troche przetyrali sam bylem jakies 2 miesiace temu i wiem ze latwo nie jest teraz juz sam prowadze pokazy i sprzedaje. z kasa roznie, czasem wiecej czasem mniej sale na tych 8 tysiacach zawsze sie jakos kreci praca jest ciezka i wymagajaca dlatego tylko 3 dni w tygodniu. oczywiscie mozna wiecej ale po co sie przemeczac :) lepiej z rodzinka posiedziec i sie polenic na poczatku nie bardzo mi sie podobalo balem sie ze bedzie to taki wyscig szczurow i hcyba tak bylo ale teraz po czasie zakumplowalem sie z przedstawicielami i kazdy wyjazd jest spedzany w mlodym towarzystwie ale oczywiscie za zona tesknie najbardziej hahaha :P

krystian

fajnie, że wam się podoba. Fakt, egzamin do najłatwiejszych nie należy, ale wierze, że dacie rade. jak przejdziecie egzamin, to fajne doświadczenie i duuuuża kasa na was czeka :) mam nadzieję, że nasza załoga się powiększy.

Zachwycona:)

Piotr - 2013-04-03 12:52:20 Ja jestem w trakcie szkolenia. Szkolenia trwają cały dzień, 3 dni. Podoba mi się, pozatym mam doświadczenie, dzięki czemu łatwiej mi to wszystko ogarnąć. Tak naprawdę na tym szkoleniu mówią wszystko, od A do Z. Mam tylko nadzieję, że samemu też będzie można się wykazać.Ja też jestem w trakcie tyle że w Łodzi :) To jest faktycznie poziom! Szkolenie meeeeega! Nie mam doświadczenia w sprzedaży, a właściwie nie miałam bo po tym co tu zobaczyłam u J. to już wszystko wiem! Jutro egzamin więc trzymajcie kciuki bo słyszałam że bardzo trudny jest?

Mikolaj

no fajne sa szkolenia, ale praca chyba bedzie ciezka ;)

bellasa

piszcie jak wrazenia po szkoleniu. ;)

tomewel

witam czy jest ktoś może z Olsztyna albo okolic? Zostałem zaproszony na szkolenie, które odbywać się będzie w Poznaniu. Jednak fizycznie nie dam rady dojechac tam jutro na 10. Może ktoś jedzie samochodem? [usunięte przez moderatora]

nowa

zgadzam się z tobą :) ja też konczyłam w łodzi. Jaro wymiata! A firma ekstra! już zarabiam pierwszą kaskę a pierwsze pieniążki już mi wpadły :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Vital - Poznań

• Jak się pracuje w Eco Vital?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Vital tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Vital?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco Vital?

Kandydaci do pracy w Eco Vital napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco Vital