Opinie o Eco Vital w Poznań

Eco-Vital sp. z o.o. sp. komandytowa www.eco-vital.pl Eco Vital opinie i praca tylko na gowork!

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Vital w Poznań

fiona

Czy ktoś już miał styczność ze sprzedażą rezonatorów czy to jest całkiem nowy produkt?

fiona

I jak poszło na rozmowie,Blade? Też aplikowałam na tę stanowisko i zostałam zaproszona na rozmowę.

M.

Skończyłem właśnie szkolenie dla nowych handlowców w Łodzi i jestem pod wrażeniem! Szkolenie super! Szkoleniowiec J. rewelacyjny fachowiec! Aż mi się chce tam pracować! Jak się rekrutujecie życzę wam wyjazdu na szkolenie do Łodzi!

sasa

Byłam pracownikiem biurowym w tej firmie. Wynagrodzenie na czas, stawka . Praca ok, godziny fajne bo 8-16, ale ludzie tragiczni. ogolnie niekt ze soba nie gada, jedynie ci co pracuja od dawna, nowe osoby traktuje sie jak smieci. Prokurent niezbyt sympatyczna chociaz mozna sie dogadac.

Telemarketer

Paweł Matys ze swoimi spółkami ucieka z Polski i przenosi wszystko do Charkowa na Ukrainie

przyjmą każdego naiwniaka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Felek

Mi sie podoba. Praca spoko i bezpresji. :)

miami89

a wam jak sie praca podoba? co sadzicie o trenerkach? dla mnie jest ogolnie spoko bo kasa na czas i fajne premie. tylko ta umowa zlecenie.. chociaz dopoki jestem studentka to jest tak dobrze.

Robert

osoby za to odpowiedzialne? :) Jestem pracowiniem callcenter i nikt mnie do takiej odpowiedzialności za 'fora' nie zmuszał. Sam od czasu do czasu wejdę, bo jestem ciekaw, co ciekawego piszą o naszej firmie. :)

krufka

Rozumiem was wszystkich. Mi ogólnie praca odpowiada, zastrzeżeń nie mam. Tylko umowa zlecenie? ;/ bardzo mi to nie pasuje. Teraz to wszedzie daja tylko te umowy smieciowe! ;/

Goldi

Firma jest na tyle spoko ze szanuje pracowinkow i zawsze placi na czas. Pracuje sie tylko 3 dni w tygodniu u nigdy nie ma dzien wczesniej 'eee musicie Ostac jednak jeszcze 1 dzien' Dla mnie to bylo wazne aby miec konkretne godziny pracy bo poprzednio nie bylo zbyt kolorowo

do blendi

ja też nie mam najlepszych wspomnień z moimi poprzednimi pracodawcami. :) W eco jest spoko, nie ma 'cisnienia' nikt nie patrzy ciągle w ręce, jest dobrze. Kasa jest po części uzależniona od tego ile sprzedasz. Tzn jest podstawa plus prowizje.

blendi

czy ktos jest z Olsztyna? Zostałam zaproszona na rozmowę .Dotychczas pracowałam w firmie z której szybko uciekałam bo tez obiecywali "złoto" a jest tylko smród i 10 stron na forach a firma istnieje na rynku rok czasu-nie chce popełnić kolejnego błędu.zij93

tusk

Jarek napisz jak po 1 wyjeździe

ii

i tak najlepszy jest telemarketing. najlatwiejszy. :P i kasiorka spoko

agrest

jest podstawa calkiem konkretna. no i oczywiscie tez prowizje od sprzedazy ; p

monia

A ja mam pytanie czy jest podstawa? bo z jedenj strony słyszałam że jest 1500 a od kogoś innego, że nie a te 1500 jest jak się wyrobi jakiś tam obrót no i potem jeszcze premie. Albo powiem tak wiem, że dzwony biją, ale nie wiem w jakim kościele:)

praca

praca jak praca. Jezdzisz na spotkania pokazowe i sprzedajesz chetnym naczynia. W sumie ciężko nie jest, bo to co sprzedajemy jest dobre i doceniane przez naszych klientów. ;)

Harcerz

kapiszon1 - 2013-03-18 13:58:32 Ponawiam temat odnośnie kierowca handlowiec pokazy hotelowe z tego co wiem jest co robić no ale jak się chce zarobić to trzeba się narobić jakie auta? podtawa? dodatek za kierowcę? rezerwacja hoteli? gps firmowy? odpowiedzialność za auto i towar?Kapiszonie1 wybacz, że dopiero teraz odpisuję na Twoje pytanie, ale mam nadzieję, że odnajdziesz w tym poście niezbędne odpowiedzi. Otóż jeździmy fitami ducato. Samochód w pełni wyposażony do podróży w dalsze trasy, więc nie masz się o co martwić, że nie dotrzesz na miejsce... :) na wyjazdy jeździmy po kilka osób. Zazwyczaj jest to przedstawiciel, asystent i kierowca, który pełni podwójną rolę bo nie dosyć, że jeździ, to pełni również podobne obowiązki co przedstawiciel. :) co do zniszczenia towaru, to chyba jasne, że jeśli coś się z nim stanie z Twojej winy to ponosisz odpowiedzialność. :) Pozdrawiam!

Jarek

Jestem swiezo po szkoleniu na przedstawiciela handlowego. Powiem tyle ze nie bylo latwo ale jakos dotrwalem. Ludzie rzeczywiscie sympatyczni takze mysle ze wspolpraca bedzie sie ukladac. A w pdzyszlym tygodniu 1 wyjazd!

ogorek

w kazdej pracy tak jest, ze jak sie chce to idzie zarobic. :) praca przedstawiciela/kierowcy no latwa nie jest, ale za to kasa niezla. :) zawsze samochod zapewniaja

kapiszon1

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Vital - Poznań

• Jak się pracuje w Eco Vital?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Vital tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Vital?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco Vital?

Kandydaci do pracy w Eco Vital napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco Vital