Elprotech Sp. z o. o.

Komorniki

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 16 ocen.

Opinie o Elprotech Sp. z o. o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elprotech Sp. z o. o.

anekin

W ogóle jak tu z rekrutacją? Otwierają ją co jakiś czas, czy też trzeba mieć znajomości, by sie tutaj dostać, bo jak patrze na daty komentarzy, to pojawia się 1-2 rocznie.

stażuś

no wiecie, może jakoś dacie radę mi tutaj przetłumaczyć jak to zrobić, żęby mnie wzięli do rpacy. fakt produkty mają całkiem w porządku, ale i tak dla mnie jest najważniejsza praca i to ile można zarobić. Proszę bardzo o wypowiedzi kogoś kto wie albo może załatwić pracę. byłoby mi bardzo z tego powodu miło jakby zarobić by mi taka osoba dała

Moralez

Elprotech - nie ma już nic. Pracownicy - rozeszli się po innych firmach. Dawni prezesi - próbują swoich sił w innych "biznesach" Ogólnie nikomu nie chciało się wskrzeszać firmy choćby pod inną nazwą. Takie jest moje zdanie. Ludzie zawiedli się na niektórych osobach. Bez wymieniania funkcji i stanowiska. Po prostu model w jakim funkcjonował Elprotech w końcu się zestarzał i firma nie dostosowała się do istniejących warunków rynkowych.

Moralez

Elprotech nie wypłacił pracownikom pensji od września 2012. Po ogłoszeniu upadłości, Syndyk przejął zobowiązania wobec pracowników a raczej zgłosił wszystkie zaległe wypłaty do Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Ludzie dostali zaległe pensje tuż przed świętami Wielkanocnymi.

Jaro

Człowieku! Jak możecie skutecznie odzyskać kasę jak jej nie ma ???

Witja

Informacja dla wierzycieli! Nie dostaniecie nawet złotówki. Pracownicy będący w II kategorii kolejności zaspakajania należności nie otrzymają od upadłego zaległych wypłat bo nie ma kasy. (Wnioski o wypłaty syndyk skierował do FGŚP). Wierzyciele z III kategorii (między innymi hurtownie które wtopiły na kilka mln PLN) nie dostaną nawet 1gr.

Wyhujani

Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu, XI Wydział Gospodarczy do Spraw Upadłościowych i Naprawczych postanowieniem z dnia 20 grudnia 2012 r. w sprawie o sygn. akt XI.GU.288/12 ogłosił upadłość dłużnika Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne "ELPROTECH" Sp. z o.o. z siedzibą w Komornikach z opcją likwidacji majątku dłużnika. Wyznaczono sędziego-komisarza w osobie SSR Ireny Flotyńskiej. Wyznaczono syndyka w osobie Barbary Kaneckiej-Kaczmarek, ul. Mickiewicza 19/3, 60-833 Poznań. Sprawa została wpisana do repertorium "GUp" pod sygnaturą akt XI.GUp.92/12, do której to wzywa się wierzycieli upadłego, aby w terminie 3 (trzech) miesięcy od dnia obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym o ogłoszeniu upadłości zgłosili swoje wierzytelności wobec upadłego na ręce sędziego-komisarza. Wzywa osoby, którym przysługują prawa oraz prawa i roszczenia osobiste ciążące na nieruchomościach należących do upadłego, jeżeli nie zostały ujawnione przez wpis w księdze wieczystej, do ich zgłoszenia w terminie 3 (trzech) miesięcy od dnia obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym pod rygorem utraty prawa powoływania się na nie w postępowaniu upadłościowym.

Leon

[usunięte przez moderatora]!!! Firma znajduje się w stanie upadłości. Typowa piramida finansowa. Nabrali towarów za miliony i nie zapłacili za nie. Sami mają na kontach prywatnych też miliony! Trzymać się od tych ludzi jak najdalej !!!!!

Bartłomiej Lesisz

Witam Skutecznie realizujemy sprawy przeciwko Elprotech Sp. z o. o. . Odzyskujemy pieniądze. Kontakt do mnie: Bartłomiej Lesisz kom.: 506 158 100, tel. (071) 722 80 35 fax.: (071) 722 80 36 www.pol-finanse.com

Zostaw opinię o Elprotech Sp. z o. o. - Komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elprotech Sp. z o. o.