novol

Komorniki

novol
4 94

Opinie o novol

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Są na forum jacyś aktualni pracownicy novol, którzy mogliby odpowiedzieć na pytania innych użytkowników na forum?

jan

Słyszałem o złej kondycji finansowej firmy novol. Czy to prawda? I jakie są zarobki n stanowisku kierowniczym?

Kxacyk
@Niecierpliwy 17.01.2017 23:20

W novolu jest tak wszędzie liczy się tylko kogo znasz z kim wódke pijesz itd. A co potrafisz i jak pracujesz to drugi plan. Dlatego firma traci rynek

Patrycja

@Niecierpliwy czy dalej jesteś pracownikiem novol? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w firmie? Na jakie warunki można liczyć w poszczególnych działach? Takie dodatkowe informacje będą pomocne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV.

Szukasz pracy?

romek

no to prawda, teraz widze po ofertach pracy, że bardzo stawiają własnie na te języki i to nie tylko już angieski, ale właśnie też na te azjatyckie coraz częściej.

PM

Powiadasz na partnerstwie? Hmm, firma to ludzie a tu już trudno o partnerstwo. W Novolu każdy kto jest na trochę wyższym stanowisku dowala robotę tym z niższych i później chwali się tym jak swoim w przeróżnych prezentacjach dla zarządu. A zarobki wcale nie są rewelacyjne i te chore współczynniki o których wiadomo tyle że są ale nikt nie wie jak działają, tzn. działają zawsze na niekorzyść - to pewne. Zwolnienia / (-się) też już ostatnio coraz częściej się zdarzają.

mucha

To bardzo dobra firma - powiedziałbym - niezwykła. Jest tylko jedno ale - musisz "ożenić" się za tą firma. Musisz być jej oddany, wierny, posłuszny i jednoczesnie bierny - wtedy ścieżka twojej kariery - będzie taka - jaką obecnie mają najwyższe kadry kierownicze tej firmy

kolik

ja ostatnio od jednego z pracowników Novola usłyszałem dość niepochlebną opinię o nich. Mianowicie uważa , że firma coraz mniej inwestuje w pracownika. Brak jest jasno określonej ścieżki kariery, perspektyw na rozwój, elastyczności w decyzjach kadry, a z kolei doszukiwanie się drugiego dna powodują odejścia pracowników.

@kolik 30.03.2015 02:10

Głuchy telefon nie jest wiarygodnym narzędziem informacyjnym - dlaczego nie piszesz o swojej firmie?

Pracuś

Chyba bardzo krótko pracujesz, skoro piszesz takie brednie. Premie są w zależne tylko i wyłącznie od wyników finansowych firmy, nakład pracy w danym miesiącu nie przekłada się na zarobki. Niemniej jednak to znakomita firma z mądrym zarządem i dobrymi zarobkami.

kasia

@dariusz: nie ma zadnych premii, jest 13ta pensja, ktora ze wzgledu na sposob obliczania miesiecznego wynagrodzenia, tzn: stala podstawa w wysokosci pensji minimalnej + prowizja od sprzedazy firmy w danym miesiacu (nie wiadomo jak owa prowizja jest liczona, jest to tajemnica dla pracownikow)stanowi tak naprawde kompensate niskiego wynagrodzenia w miesiacau nie bedacycm w sezonie wysokiej sprzedazy (jest wyplacana w styczniu, choc niski sezon trwa dluzej).

PRACOWNIK

Premie są uzależnione od wyników w danej grupie pracowniczej - jeśli zrealizujesz plan masz szanse na godziwe wynagrodzenie - w Wielkopolsce rzadko która firma tyle płaci.O kwotach to już raczej trzeba rozmawiać w czasie rekrutacji.

@dojrzały 15.11.2014 17:46

W NOVOL-u lakiernicy zarabiają dobrze i warunki pracy też są OK.

rajfur

jest spoko

KOL

Zawsze się znajdą tacy, którym coś nie pasuje i tacy, którzy wszystko \"wiedzą\" lepiej. Jednak generalnie można powiedzieć, że atmosfera pracy jest dobra, pracownicy mają dobre warunki pracy, pracodawcy dbają o bezpieczeństwo, dobre wynagrodzenia i zabezpieczenia socjalne - ostatnio: ubezpieczenia zdrowotne i karty benefit. Żaden dobry pracownik z firmy nie jest zwalniany. Pozdrawiam wszystkich novolowców

obecny

Super firma, jedna z niewielu w której jest dobra atmosfera, dobre zarobki, opieka socjalna itp., no i ludzie całkiem spoko

Mat

Nie zdarza się, aby pracownicy sami odchodzili z tej Firmy. Warunki pracy, jej organizacja, atmosfera pracy zabezpieczenia socjalne - łącznie z firmowym obiektem Pałac Mierzęcin -gdzie można wypoczywać, bardzo dobre, na europejskim poziomie. Polecam.

Bardzo solidna firma

Zostaw opinię o novol - Komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie novol