TESCO DC KOMORNIKI

Komorniki

TESCO DC KOMORNIKI

Opinie o TESCO DC KOMORNIKI

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Były pracownik d

Tesco Komorniki Kolumba 25 omijajcie szerokim łukiem wykorzystują pracownika na kaezdym kroku ciągle picking a na rozładunku chodzą tylko wybrańcy taki gołąbek Piotr klichowicz to kawał gnoja z niego swoich traktują rowno a reszta jest traktowana jak śmieć taki kierownik z źołtych komandarek twierdzi ze wszyscy traktowani sa rowno ale to tylko (usunięte przez administratora) jego

szeregowy

Praca idealna dla kogos kto lubi sie narobic i nie ma nic do powiedzenia. Starych pracownikow coraz mniej bo nie kazdy chce patrzec na te wszystkie smieszne uklady. Szansa awansu oczywiscie jest pod warunkiem ze jestes dobrym znajomym szefostwa to i nawet magiczne opcje przejdziesz bez problemu i to nie wazne ze jestes pupilka kierownictwa. Poprostu tak mialo byc i juz dla niepoznaki wezmiemy tez jakiegos pionka z magazynu zeby ludzie nie gadali ale nie przejmuj sie przejdzie i tak lepszy czytaj bardziej w (usunięte przez administratora) wlazaca. A ty szary pracowniku Pbs przez pol miesiaca i nie dyskutuj bo ukraina tylko czeka. Ale poza tym praca (usunięte przez administratora) dostaniesz darmowy owoc raz na jakis czas, talon na szynke. Czlowiek moze sie ustawic.

Wiktoria

Narodowość nie ma tutaj żadnego znaczenia i powinna ona decydować o wysokości zarobków czy wysokości premii. Wiecie czy w TESCO DC KOMORNIKI są jakieś rekrutacje i nowi pracownicy będą mogli liczyć na jakieś zatrudnienie?

Blondyna

Który wg Was kierownik jest zboczony? Słyszałam, że ten w czerwonej kamizelce lubi ładne ukrainki ????

Niezadowolony

Taka niby dobra praca, wiele ogłoszeń a tak naprawdę, to (usunięte przez administratora) w którym nie szanują pracowników, bardziej się ceni pracowników z Ukrainy, tak jest przynajmniej w Tesco DC KOMORNIKI , Normy ciągle śrubowane a Ty biegasz przez 8h aby chociaż zbliżyć się do wyrobienia normy. Zarząd ciągle coś zmienia, wprowadza jakieś punkty karne za jakieś przewinienia, straszy magicznym czerwonym światełkiem za produktywność itd. Kierownictwo ma Cię za Murzyna, który z uśmiecham na ustach będzie robił co pan karze. a jak nie to kara... co to ma być ja się pytam? Jestem operatorem wysokiego składowania , a częściej robię najgorszą robotę nie na swoim stanowisku bo na moim pracuje Ukrainiec który jest oh i ah. Teraz znów podniesiono normy i trzeba jeszcze bardziej biegać z wywieszonym jęzorem aby zadowolić kogoś kto został kierownikiem dosłownie z łapanki i ma przerosty ambicji a w życiu by się z robotę nie wziął tylko siedzi na (usunięte przez administratora) i twierdzi że "Praca jest ważniejsza od Rodziny" gdy coś zgłaszasz że np. żona rodzi , masz pogrzeb czy coś to jego to nie obchodzi i czy to aby jest konieczne abyś nie przyszedł bo jest tyle roboty. Tak że jak ktoś lubi takie warunki to proszę bardzo...

FastPulire
@Auauaua 08.03.2018 20:16

Widzę, że któregoś kierownika zabolala d..a... Ukrainiec pracuje na wysokim skladzie bo jest tańszy a Twoje stanowisko nie zależy od wyników tylko od tego jak głęboko wchodzisz kierownikom w 4 litery. Rotacja na odcinkach dotyczy kilku osob a reszta w ogole nie rotuje. Program rozwojowy nie dla magazynierow bo rąk do roboty zabraknie. Na kilkanascie osób startujących na opcje żadnego magazyniera. Normy są zaporowe i jeśli Ci się uda wyrobić ja to licz się z tym, że w kolejnych dniach będziesz na odcinku, na którym Twoja norma się obniży. Po podwyzkach zarabiam mniej niz kilka miesiecy temu. Grafiki też coraz lepsze.. Nie polecam!!

Siema

Najlepsze jest to że regulamin firmy nie dotyczy znajomych. Nowa osoba jest szkolona czego nie wolno a Ci po znajomości mogą wszystko. Czemu pracownicy z biura mogą chodzić na papierosa a Ci z magazynu nie? Mamy inny kolor skóry?

Zostaw opinię o TESCO DC KOMORNIKI - Komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TESCO DC KOMORNIKI