TESCO DC KOMORNIKI

Komorniki

TESCO DC KOMORNIKI

Opinie o TESCO DC KOMORNIKI

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Piasek

Czy ktoś z odchodzacych kierowników może mi wyjaśnić co się w tym magazynie dzieje? . Skoro w ciągu roku odeszło ich 4?.

Sprzątanie alejek :-)
@Xd 18.08.2018 09:40

Jak nie wychodzi? w podpierdzielaniu i pisaniu notatek jest najlepsza. A numer 510 wybiera z prędkością światła :D

Zawodowiec

Haha dobre sa te komentarze mówicie o tym ze nie ma równości ze ktoś jest na rozladunkach wy ciagle w pbs a jedziecie po Ukrainie ze dlaczego jeżdżą na wysokim składzie powinni tylko być w pbs haha wlasnie widać po takich wpisach jak chcecie być równo traktowani ...jak wy macie lepsza prace to ok ale jak ktoś inny to juz znajomości i układy typowi Polacy i dlatego Ukraina jest od was lepsza starają sie a wy ? 30% sie stara 20 robi byle robić a 50 ma problem ze musza pracować ehh...

Metal

Ludzie skoro narzekacie na Tesco komorniki to po co tam pracujecie? Sa inne lepsze firmy. Ja znalazłem i jestem szczesliwy. Niech pracuja tam sami Ukraińcy. Uważajcie na mlodego z monitoringu.

Szukasz pracy?

TERESIN

Jaka podwyzka u was od Lipca?

Wysoki
@TERESIN 17.06.2018 13:24

Podobno 150 zl brutto

Erni

Pracuję tam i faktycznie boli mnie to , że pracownicy z za wschodniej granicy zastępują Polaków a moim zdaniem powinno być tak tylko wtedy gdy nas zabraknie na danym stanowisku . A jest tak , że Polak pbs a Ukrainiec na wózku albo na załadunkach .

szeregowy

Praca idealna dla kogos kto lubi sie narobic i nie ma nic do powiedzenia. Starych pracownikow coraz mniej bo nie kazdy chce patrzec na te wszystkie smieszne uklady. Szansa awansu oczywiscie jest pod warunkiem ze jestes dobrym znajomym szefostwa to i nawet magiczne opcje przejdziesz bez problemu i to nie wazne ze jestes pupilka kierownictwa. Poprostu tak mialo byc i juz dla niepoznaki wezmiemy tez jakiegos pionka z magazynu zeby ludzie nie gadali ale nie przejmuj sie przejdzie i tak lepszy czytaj bardziej w (usunięte przez administratora) wlazaca. A ty szary pracowniku Pbs przez pol miesiaca i nie dyskutuj bo ukraina tylko czeka. Ale poza tym praca (usunięte przez administratora) dostaniesz darmowy owoc raz na jakis czas, talon na szynke. Czlowiek moze sie ustawic.

Wiktoria

Narodowość nie ma tutaj żadnego znaczenia i powinna ona decydować o wysokości zarobków czy wysokości premii. Wiecie czy w TESCO DC KOMORNIKI są jakieś rekrutacje i nowi pracownicy będą mogli liczyć na jakieś zatrudnienie?

Blondyna

Który wg Was kierownik jest zboczony? Słyszałam, że ten w czerwonej kamizelce lubi ładne ukrainki ????

Niezadowolony

Taka niby dobra praca, wiele ogłoszeń a tak naprawdę, to (usunięte przez administratora) w którym nie szanują pracowników, bardziej się ceni pracowników z Ukrainy, tak jest przynajmniej w Tesco DC KOMORNIKI , Normy ciągle śrubowane a Ty biegasz przez 8h aby chociaż zbliżyć się do wyrobienia normy. Zarząd ciągle coś zmienia, wprowadza jakieś punkty karne za jakieś przewinienia, straszy magicznym czerwonym światełkiem za produktywność itd. Kierownictwo ma Cię za Murzyna, który z uśmiecham na ustach będzie robił co pan karze. a jak nie to kara... co to ma być ja się pytam? Jestem operatorem wysokiego składowania , a częściej robię najgorszą robotę nie na swoim stanowisku bo na moim pracuje Ukrainiec który jest oh i ah. Teraz znów podniesiono normy i trzeba jeszcze bardziej biegać z wywieszonym jęzorem aby zadowolić kogoś kto został kierownikiem dosłownie z łapanki i ma przerosty ambicji a w życiu by się z robotę nie wziął tylko siedzi na (usunięte przez administratora) i twierdzi że "Praca jest ważniejsza od Rodziny" gdy coś zgłaszasz że np. żona rodzi , masz pogrzeb czy coś to jego to nie obchodzi i czy to aby jest konieczne abyś nie przyszedł bo jest tyle roboty. Tak że jak ktoś lubi takie warunki to proszę bardzo...

FastPulire
@Auauaua 08.03.2018 20:16

Widzę, że któregoś kierownika zabolala d..a... Ukrainiec pracuje na wysokim skladzie bo jest tańszy a Twoje stanowisko nie zależy od wyników tylko od tego jak głęboko wchodzisz kierownikom w 4 litery. Rotacja na odcinkach dotyczy kilku osob a reszta w ogole nie rotuje. Program rozwojowy nie dla magazynierow bo rąk do roboty zabraknie. Na kilkanascie osób startujących na opcje żadnego magazyniera. Normy są zaporowe i jeśli Ci się uda wyrobić ja to licz się z tym, że w kolejnych dniach będziesz na odcinku, na którym Twoja norma się obniży. Po podwyzkach zarabiam mniej niz kilka miesiecy temu. Grafiki też coraz lepsze.. Nie polecam!!

Siema

Najlepsze jest to że regulamin firmy nie dotyczy znajomych. Nowa osoba jest szkolona czego nie wolno a Ci po znajomości mogą wszystko. Czemu pracownicy z biura mogą chodzić na papierosa a Ci z magazynu nie? Mamy inny kolor skóry?

Zostaw opinię o TESCO DC KOMORNIKI - Komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TESCO DC KOMORNIKI