Opinie o TESCO DC KOMORNIKI w Komorniki Młyńska 4

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TESCO DC KOMORNIKI. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TESCO DC KOMORNIKI o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO DC KOMORNIKI w Komorniki Młyńska 4

Olek,

A to tutaj stosują odprawy dla ludzi zwalnianych z pracy?

Wojciech Sołtysiak
@Olek,

Jakie odprawy?Olku,o czym ty tu piszesz?W naszym DC już dawno nie było żadnego zwolnienia toteż nikt nie dostał odprawy bo nie ma takiej potrzeby. Magazyn normalnie pracuje,prąd i zużycie wody w normie,wszystkie firmy zewnętrzne działają na podstawie podpisanych umów.Ochrona nadal sprawdza wszystkich wchodzących i wychodzących od stóp do głów. Mamy trochę problemu z operatorem stołówki,ale liczymy na podpisanie nowej umowy z poprzednim ajentem.Już nawet przywiózł nowe szklanki i talerze więc to tylko kwestia krótkiego czasu.Normalna sielanka ale swoje trzeba zrobić.Dobrze że manager który sprawuje władzę spod Łodzi nie każe ładować palet na 2,20,a normalnie na 1,70 lecą.Pozdrowienia z DC Komorniki.

Ter Nowy wpis
@Wojciech Sołtysiak

Kogo obsługujecie?

Dziewczyny jaki styl panuje w TESCO DC KOMORNIKI?

Witia Nowy wpis

Wschodnioeuropejski lub zachodnioukrainski.

Dziewczyna Nowy wpis

Przecież magazyn tesco już dawno zamkneli

Rzesław Nowy wpis
@Dziewczyna

Nie ,nie zamknęli koleżanko.Jesteś w błędzie.Nie ma od dawna żadnych zwolnień z DC Komorniki.Magazyn działa i będzie działał jeszcze przynajmniej rok.

Jakiego mogę użyć nicka?

Co za ....Sprawdziliscie chociaż na jakiej ulicy było DC Tesco Komorniki?Dalej twierdzę że wasza niekompetencja nie zna granic.Wasza reklama z p.Bogusławem może coś zmieni,ale weźcie się do pracy i zacznijcie sprawdzać krs-y,to będziecie więcej wiedzieć.Trochę własnej inicjatywy oraz empatii !!!! ps.magazyn był na Kolumba 25 .

Czy ktoś może napisać jakie odprawy sa na komornikach dla zwalnianych ludzi ? Dzieki

Min-max
@Piotr

Zależy od czynników.....min,pensja plus jedną pensja przy warunkach spełniających regulamin zwolnień . Przy spełnieniu wszystkich warunków można otrzymać maximum odprawy wynikającej z ustawy,a więc sporo.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie TESCO DC KOMORNIKI? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Механик / Младший механик
Komorniki
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Poznań Komorniki
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Młodszy operator maszyn/operator maszyn
Asistnet Work Group

Czy pracodawca TESCO DC KOMORNIKI organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Walenty

Tak organizuje.W piątek było szkolenie pt:Wiedza jest potrzebna.Dzisiaj było dla wszystkich pracowników szkolenie pt: Niekompetencja w niektórych serwisach internetowych. Trzeba przyznać że sale szkoleniowe pękały w szwach,ale to chyba dlatego iż pracodawca zapewnił jak i śniadanie , obiad oraz podwieczorek i wszystko to z najlepszej restauracji w Poznaniu.Normalnie podziękować i prosić o następne szkolenia.W szkoleniach brało udział 400 osób zatrudnionych na etacie oraz 1300 osób współpracujących.

Feliks

Z całą pewnością zamknięcie firmy wiąże się z kłopotami bez dwóch zdań!

Zięba
@Feliks

Dla kogo? T umanie?

Rudy 102

Rudy opinia 102 zamknięte Tesco Komorniki,nie ma już kogo obgadywać ani na kim się wyżywać.Administratorzy-można zamykać wątek,nic tu nie zostało.

Pracownik 031

No i gdzie są teraz Ci hejterzy Tesco? AAAA pewnie głupio się im zrobiło, że nie wyszło tak jak pisali poniżej.

@Pracownik 031

Masz racje, trzeba oficjalnie przyznac i przede wszystkim podziekowac, ze firma zachowala sie bardzo w porzadku wobec zwalnianych pracownikow, przede wszystkim do tych ktorym umowa konczyla sie w lipcu, trzeba rowniez powiedziec ze trzymala pracownikow w niepewnosci do ostatniej chwili...wobec powyzszego trzeba posprzatac, zamknac magazyn i ostro wziac sie za poszukiwanie nowego zajecia...

@Pracownik 031

Po prostu nie ma już co pisać ale cieszyć też się ma ma z czego, plany wakacyjne poszły w kanał, teraz szukanie pracy, też firma nie wybrała dobrego momentu

Pracownik 031
@Tescopan

Nigdy nie jest dobry moment więc należy się cieszyć, że ludzie nie zostaną zwolnieni z pustymi rękoma.

Picking
@Pracownik 031

Jakie głupio??? Ustawią Cię tą odprawą do końca życia? Nie, a pracy musicie szukać, powodzenia :)

Kasa na koncie
@Jarosław K.

Trzeba oficjalnie przyznać.....Jak będzie kasa na koncie to pogadamy o porządnej firmie...

Aron
@Tescopan

A my w teresinie musimy zostawać po godzinach bo przyjęliśmy cześć waszych sklepów a ludzi więcej nie zatrudnił bo nikt nie chce tu chorować.

@Aron

Nawet nie jest Nam Was żal

Jarosław K.

Wiecie co, coś mi zaczyna cuchnąć, na zebraniu angol z pseudo zarządem oficjalnie zapowiedzieli, że wszystkie umowy, które kończą się w czerwcu i lipcu będą przedłużane (kilka osób ma to nawet nagrane na komórach), jest połowa czerwca i cisza...umów brak, niby czekają na wynik negocjacji z związkami, choć za "diabła", nie wiem w czym to przeszkadza jeśli chodzi o przedłużenie umów!!!, owszem jeżeli chodzi o wypowiedzenia to inna sprawa, chcą się nas pozbyć do końca lipca, żeby nie przedłużać do sierpnia terminów wypowiedzeń, cuchnie mi to coraz bardziej, kierownictwo stocku, opakowań, technicznych, niektórzy KZ i KZM już na L4 !!! Żeby tylko nie było przypadkiem tak, że zamkniemy magazyn, a oni nam kopa dadzą, poklepią po plecach dadzą ptasie mleczko i rozwiążą umowy z upływem czasu na który zostały zawarte... i będziemy bez niczego, bez odprawy, bez wypowiedzenia...z dnia na dzień będziemy bezrobotnymi....To są mega korporacyjne cwaniaczki i pamiętajcie, że mają nas za nic - za niepotrzebne śmieci, których trzeba na maxa wykorzystać i których trzeba się najszybciej i najtaniej pozbyć, dlatego wydaje mi się, ze trzeba im dać jeszcze tydzień...jak nie bedzię przedłużeń umów to cała załoga musiałaby na L4, niech sobie sami sprzątają i zamykają ten (usunięte przez administratora) - a do tego jesteśmy im tylko jeszcze potrzebni!!! Nie możemy się dać w kosmos wyj*****, to nasza ostatnia karta przetargowa... Zapraszam do komentowania!!!

dsdsdsd
@Jarosław K.

proszę masz komentarz. obecnie jedynie do czego jesteście tam potrzebni to posprzątanie magazynu który trzeba zdać bodajże do 1 lipca. rozwinę 1 lipca magazyn musi być w takim stanie w jakim firma go wynajęła od właściciela. By wróciło wszystko do pierwotnego stanu nie może tam być nic, prócz : ramp, ścian, wc jesteście tam po to by posprzątać. nie myślcie siebie że kierownictwo z komornik musi zdać magazyn, nie nie moi drodzy może przyjechać "X" z Teresina, Krakowa, CZ, i zdać ponieważ umowę podpisywała firma Tesco nie mająca jeszcze oddziału w komornikach. Więc te kierownictwo co poszło na l4 - wybaczcie zachorowali zapewne już ich w tej pracy nie zobaczycie. co się tyczy kierownictwa: palet i technicznego - oni pracę już se klepnęli - wracają w swoje pierwotne strony - prawidłowo niech wracają tam skąd przyszli. jak mi zaraz ktoś napisze bo słyszał coś o inwestycji prywatnej na terenie Poznania - wyjaśnię łopatologicznie skąd pomysł na takie posunięcie. co się tyczy kierownika stock - a co miał biedak zrobić skoro on ma aby maturę?! nie wierzę że dostanie ktoś odprawę, ponieważ firma się zamyka gdyż jest nie rentowna, a więc nie przynosi zysku. skoro nie przynosi zysku jest na minusie. będąc na minusie jak można wypłacić odprawy???? no z pustego nawet Salomon nie naleje. weźcie pod uwagę fakt ze ci co uciekli jak szczury na l4 - mają umowy na czas nieokreślony i im się odprawy należą!

O.
@dsdsdsd

Po Twoim wpisie można wywnioskować, że już w Tesco nie pracujesz. Praktycznie wszystko co napisałeś to Bzdura. Znajdź sobie człowieku pracę bo z tego co widać to żyjesz cały czas w świecie Tesco i boli Cię (usunięte przez administratora) że wszyscy mogą coś dostać na pożegnanie a ty jedyne co dostałeś to kop w (usunięte przez administratora)

dsdsdsd
@O.

prawda w oczy boli a wpis po wyżej od "Tesko 18.06.2019 12:46" pokazuje gdzie jest prawda - 2500 zł na kartę oprawy - ja pierdziele serio !!!!!! ? i to zapewne brutto a nie netto! w sumie, a co mi tam wiecie czemu tak pięknie są oczy mydlone? bo nie ma kto posprzątać tego bałaganu. jak retrakarze, pickerzy położą l4 to kto u licha skompletuje wyprawkę do Teresina? KZ? wsiądą na wózek i będą ściągać palety z regałów, a może będą końcówki towaru robić w kanapkę , ej czekajcie najpierw przecież ten towar trzeba wyjąć z półpickingu na paletę- zapomnijcie oni tego nie ogarną. zostaną im ludzie z agencji i/lub ściągniecie pomocy z Teresina. jak mi nie wierzycie zadzwońcie do inspekcji pracy - zapytajcie się kto kłamie a kto mówi-pisze prawdę lub radca prawny ( w każdym mieście musi być darmowy adwokat, powie wam prawdę) przecież niczym nie ryzykujecie wykonaniem telefonu. Nikt was nie będzie wypytywał o dane personalne, nazwę firmy. KTO PYTA NIE BŁĄDZI

KoniecznieP
@dsdsdsd

Ludzie w porządku tylko naród miało inteligentny. Zapomniałeś dodać "prawdopodobnie" 1) informacja o przedłużeniu umów została ogłoszona na forum, a zgodnie z prawem polskim umowa słowna jest tak samo traktowana jak umowa pisemna. 2) "patrząc na dane historyczne" te pieniądze są wypłacane przy ostatniej wypłacie wraz z odprawa nie na kartę. 3) nikt was na siłę nie będzie trzymał jeżeli ktoś będzie chciał to pójdzie na L4, jeżeli bonus będzie 2500 to pójście na L4 będzie bardziej korzystne (bonus vs. wypłata sierpniowa [średnia z 3msc]) 4) kierownicy siedzą na L4 bo brakuje im kilku tygodni do 3msc okresu wypowiedzenia a żeby wyciągnąć jak najwięcej z tesco muszą wrócić w lipcu. 5) nie wiem z którego kotasa pochłaniasz informację ale są one mało prawdziwe i śmieszne. 6) dołącza się do komentarza "kto pyta nie błądzi" tylko jeszcze warto odezwać się do związków zawodowych.

Picking
@O.

Czekajcie sobie na te odprawy, jeżeli coś w ogóle dostaniecie, to będą to grosze, zamiast czekać, to weźcie się za szukanie porządnej pracy, która przyniesie wam zyski, a nie piszecie bezsensowne komentarze jak dzieci...

Damian
@dsdsdsd

Cały czas czekamy na łopatologiczne wyjaśnienienia,doczekamy się?Damian

Ukrainoczka

Bardzo się cieszę że ten (usunięte przez administratora) będzie w końcu zamknięty. A najbardziej się cieszę z kierownika monitoringu, który nie fajnie się zachowywał. Gratulacje Tesco. Fenkiju

Tesko

Prawdopodobnie związki dogadały się z Tesco. Odprawa od związków ma być 2500 zł przelane na karty clubcard do wykorzystania tylko w Tesco.

admin

buahahaha czołg, johny bravo, gryzoń i ten z brzydkim wyrazem w nazwisku pewnie majty zabrązowiali, to powodzenia życzę :D

Kierownik

Masakra

@Kierownik

Z czym

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Waldemar "wspaniały"
@Zainteresowany

Tak.Na miejsce 2 panów z monitoringu lgtb,a nawet 3 tylko jeden sie nie przyznaje

@Zainteresowany

Ale na co rekrutację, ty tam czytasz że to zamykają lada dzień.

Xxx

Wy myślicie, że dostaniecie odprawy ? Osoba która kończy się umowa pewnie nie przedłuża i tym samym stracą możliwość dostania odprawy a takich osób jest z połowę

ktos
@Xxx

z tym, że umowy już są przedłużane....

Xxx
@ktos

A kiedy Ci się kończyła umowa ? Bo sądzę że jak w lipcu to nie

Enriqe

Kto się wybiera do pracy do Eurocash?

ascasc
@Enriqe

znając życie większość, a pierwsi będą Ci co zawsze z Eurocash się śmiali

Bomba

Kto jest kierownikiem Logistyki w DC? Pan (usunięte przez administratora)nadał rządzi?

300 ta.

Teraz KZ pójdą na picing do Euro cash.

Sadam
@300 ta.

Tak napewno, jak dostaną odprawy to beda sobie lezeli ...... do gory. A Ty pojdziesz kompletacje rzeźbić.

słoneczko
@300 ta.

bo tylko na to stanowisko można im powierzyć

słoneczko
@Sadam

odprawy? o czym Ty mówisz? tak przypadkiem całkiem niedawno nie były wypełniane wnioski o premię???? to bezie właśnie ta odprawa! nie zapominajcie że są jeszcze do wypłacenia ekwiwalenty do wypłacenia!

Błażej
@słoneczko

Jakie wnioski o premie? Ty myślisz? Nikt żadnych wniosków o premie nie podpisywał zresztą jak można podpisać wniosek o premie? Wnioskujesz by ją dostać czy jak? ... Ludzie niby dorośli a głupi... A ekwiwalent się dostaje za niewykorzystany urlop lub za pranie odzieży roboczej więc nie pisz o rzeczach o których nie masz pojęcia a odprawa będzie ale nie dla Ciebie to jest pewne :-)

Tescokiller

To nie miało prawa przetrwać. Na początku było spoko. Teraz to jest istny (usunięte przez administratora) Szczęście że zamykają ten badziew. Najbardziej zakłamana firma jak istnieje. Mydla tylko oczy pracownikom, nie mają jaj żeby powiedzieć co się w firmie dzieje. Kierownicy uśmiechnięci i udają że jest wszystko ok. Ale teraz naszczescie (usunięte przez administratora) się w końcu wylało. Pozdro dla konsumenta napojów %.

@Tescokiller

Jak masz jaja to się podpisz "killerze" .

@Tomek

Olgierd Von Everec

Damian
@Tescokiller

Panie (usunięte przez administratora)odwagi brak?

@Damian

????

:-)

@Tescokiller

Ciekawe ze teraz nagle kierownictwo się udziela i podaje imiona... Wcześniej jakoś była cisza bo się baliście o własne tyłki. Jedynie Komar się raz chyba odezwał. Teraz nie macie już nic do stracenia więc jesteście mądrzy. Tak samo się nie ujawnię jak te magicznie odejmowane od premii punkty, nie raz nie wiadomo skąd i za co.

@Tescokiller

Dajcie spokój, my pracownicy jak i kierownictwo straciliśmy prace tak samo (i nie oszukujmy się było to do przewidzenia, każdy z nas chodzi na zakupy i widzi jak to wszystko wygląda i do czego zmierza - wyjścia Tesco z kraju...), różnie bywało, raz lepiej, raz gorzej... Każdy z nas musi sobie teraz poradzić, większość z nas ma jakieś zobowiązania, kredyty na mieszkania lub/i kredyty na samochody, z dwojga złego jeżeli będzie jak mówi zarząd (wypłacą odprawy itd...), to trzeba powiedzieć, że Tesco resztki godności jednak zachowało...

Work087
@Damian

Mi nie brak odwagi, ciebie nie ma na magazynie może zapytasz mi się w twarz a nie używasz mojego nazwiska w internecie Zara mogę zaciągnąć porady prawnej odnośnie danych osobowych i będzie kupa.

Taka prawda

Polityka tej firmy jest śmieszna tak samo jak to co wyprawiają "prezesi" tej firmy , mówienie że magazyn przetrwa , mydlenie oczu , menadżer dystrybucji który ucieka po 20 latach , bo wie że i tak zamkną magazyn , i miał rację ... Zarząd , kierownicy , to jakaś kpina , ludzie którzy przychodzili do pracy i wiedzieli od nowego menadżera to że magazyn ma być zamknięty że są to plotki , oszukiwanie ludzi , a teraz dawanie niby wielkiej pomocy , to jest jakaś patologia a nie miejsce pracy , nie polecam pracy w takim miejscu jedyny plus to taki że w końcu odważyli się powiedzieć że zamykają centrum dystrybucji , i do tego ponad 200 osób straci pracę w okresie letnim jak i plany które mieli na ten okres , tak nie zachowuje się korporacja raczej słaby prywaciarz ????

@Taka prawda

Czyli taki prezent na dzień dziecka i odrazu impreza z dziećmi na pożegnanie.

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO DC KOMORNIKI - Komorniki

TESCO DC KOMORNIKI