Opinie o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

Jako niezależny operator na rynku finansowym, specjalizujemy się w przejęciu funkcji dystrybucyjnych produktów finansowych. Oferujemy skuteczny, planowany outsourcing na rzecz instytucji finansowych (banków, leasingodawców, pożyczkodawców). Nasz najbardziej zaawansowany na rynku system informatyczny umożliwia przejęcie procesu dystrybucji produktów finansowych włączając w to zarządzanie ryzykiem kredytowym, scoring (w oparciu m.in. o raporty BIK/ BIG), przetwarzanie i weryfikacja dokumentów, callcenter. Nasz bezpieczny system informatyczny błyskawicznie wymienia dane z systemami informatycznymi stosowanymi przez banki.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kredytum.pl SA w Kołobrzeg

Tornado

uwaga podaje nowy adres firmy 75-736 Koszalin Gnieźnieńska 38/4 przenieśli sie do koszalina tak widnieje w krs

Poszkodowany

Czy zna może ktoś adres zamieszkania Państwa K ? bo mam problem z kontaktem telefonicznym, więc pomyślałem żeby ich odwiedzić osobiście! Bardzo bym prosił o info.

Z kg

Nie wiem dlaczego ale ktoś z premedytacja ciagle podaje adres portowa 14, chociaż pod tym adresem mieści się inna firma, nie ma kredytum

unclefucker
@Z kg

to znaczy ,ze pani Ż juz pierdzi w pasiak bez prezentów ?

Stosują dość prostą metodę: Nie płać za wystawioną fakturę.Co zresztą widać po opiniach w internecie.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Niezależnie

Jak to jest możliwe żeby ktoś się zgodził na to i pracował za darmo przecież to jest nie realne! Ja prowadzę też spółkę i jestem zarazem Prezesem i szefem ale ludźi potrafię zrozumieć wiem że wypłata jest na pierwszym miejscu bo każdy ma opłaty kredyty itd , no chyba że oni stosują jakieś metody o których inni przedsiębiorcy jeszcze nie słyszeli ? ???

@Niezależnie

Oni mają swoje własne zasady... nie wiedzą jednak, że jeszcze nikt się nie dorobił na cudzym nieszczęściu...

Tak są bardzo wiarygodni, wystarczy poczytać opinie na ich temat.Są tak wiarygodni że pracujesz charytatywnie.

Agent

Hej co wy myślicie o nawiązaniu współpracy z nim bo dostałem Ciekawą propozycję od nich że płacą najwięcej jako firma brokerska, Ale przed sprzedawaniem ich produktów, najpierw wolałbym poznać wasze zdania? Jakie jest ich szefostwo czy Kredytum są wiarygodni ?

Szukający!

Wie może ktoś coś na temat Pracy w Kredytum.pl ? Bo znalazłem ciekawą ofertę pracy,że szukają nowego personelu i tak się zastanawiam czy nie skorzystać z tej oferty i podejść do nich na Portowa 14 w Kołobrzegu, bardzo bym prosił o szereg informacji na temat tej firmy jak z Płacą itd.

doradca

Naiwnych widzę nie brakuje na tym forum. Najpierw to chyba należy zwrócić na konto należne prowizje poszkodowanym agentom, a później można ewentualnie się zapraszać, w celu podjęcia współpracy. Tak wiec nie powielaj Franki bajek na dobranoc, bo tu dzieci nie ma.

Ktoś

Mam wyznaczona rozprawe na 26 maja w Koszalinie :) ktos chce przyjsc ?

zainteresowana
@Ktoś

Dzień dobry, Ja chcę przyjść, ale o której godzinie sprawa i w którym sądzie? Proszę o informację najlepiej tu na forum :)

doradca

Myślę,że przelew należnych, przeterminowanych prowizji na konta agentów, w pierwszej kolejności, później ewentualny krok w sprawie zadośćuczynienia czy pojednania to jedyna realna droga, inaczej ta informacja jest nierealna, wyssana z palca- dla naiwnych.

wkurzony

Na stronie zens.pl taka informacja o Kredytum.pl - czyli oszustach Spółka Akcyjna Kredytum.pl działa na Polskim rynku od 2011 roku. Początkowo rozwijaliśmy branże finansową, pomagając młodym przedsiębiorcą oraz osobom indywidualnym udzielając pożyczek gotówkowych od ręki. Osiągając kolejne sukcesy w firmie powstał dział call center, dzięki czemu możemy zatrudniać setki pracowników, którzy z zaangażowaniem opiekują się każdym indywidualnym klientem. Jesteśmy również zwycięzcami licznych konkursów unijnych, za co zostaliśmy wynagrodzeni sumą ponad 2 400 000zł na dalszy rozwój firmy. Inwestycje pozwoliły zatrudnić pracowników działu IT, sprzedaży online, usług marketingowych oraz usług prawniczych czy biurowych. Nasz sklep pozwoli wypromować Twoją firmę w błyskawicznym czasie, ponieważ dobrze wiemy, że czas to pieniądz! Co więcej, jeśli uważasz, że asortyment naszych produktów nie spełnia Twoich oczekiwań, napisz do nas, a postaramy się jak najszybciej spełnić Twoje oczekiwania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu usług biurowych oraz spraw sądowych, pomagamy klientom stanąć na nogi z trudnej sytuacji. Nasz prawnik przyjął już setki spraw sądowych, możemy chwalić się sukcesami i w tej dziedzinie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Każdego klienta traktujemy uczciwie i z szacunkiem, dajemy możliwość zapłacenia w innym terminie. Udzielamy kredytów na nasze usługi.

Matin

Prosze jeszcze raz dodac ich strukture działania? na czym polega ich proceder? i co Pan rozumie przez powiązanie innych firm ? Np kto jest kim jaka pelni role w ich działalności? i w danej spółce? to jest bardzo istotne? ? Bardzo bym prosil o stosowne wyjaśnienie ?

Franek

Ta firma byla kiedys na wysokim poziomie brok... mozna mylo sie duzo nauczyć! mieli bardzo dobry start! dziwi mnie fak ze jak mozna bylo do tego dopuscic i tak ja zadlużyc! Państwo K ! Kiedys szanowani biznesmeni Tyle włożyli czasu i pracy mieli wszystko szacunek Poważaniem zaufanie i wysoką pozycję na rynku brok!!! fakt jest faktem zaufali nie tym co trzeba i wyszli jak wyszli!!!

@Franek

Ktokolwiek oczekuje szacunku, powinien sam okazywać go innym, a gwarantuję ,że nigdy go nie straci.

doradca

od roku wysyłam do nich maile o rozliczenie się kwota nie jest powalająca może dla nich ale to mój zarobek.Rok czasu ciszy.Jak raz spóźniłam się z wysyłką dokumentów otrzymałam od ich kancelarii wezwanie z naliczoną karą 500 zł.Ciekawe po roku nierozliczenia się ile mogę Wam wystawić kary,nawet nie macie wstydu i honoru odpisać na maila.

Poszkodowana

Czy ktoś wie o tym że jest złożony jakiś pozew zbiorowy do sądu i czy będzie jakaś rozprawa. Też jestem osobą poszkodowaną nie otrzymałam pieniędzy od tej firmy zablokowali strony i nie można wejść na stronę agenta telefonów nie odbierają dobrze pomyśleli,ktoś kto chciał zatwierdzić rachunek do wypłaty nie zrobi tego bo zablokowali stronę.Dzwoniłam do Inspekcji Pracy ale nie pomogą bo mieliśmy umowy o dzieło a nie zlecenie pozostaje droga cywilno -prawna.

@Poszkodowana

Każdy poszkodowany i oszukany, zgodnie z kpk, ma prawo złożyć doniesienie do Prokuratury. W kwestii odzyskania należności zgodnie z kpc, ma prawo wnieść pozew do Sądu. Obecnie najwygodniejszą drogą jest e-sąd. Przez internet, bezstresowo, za symboliczną opłatą. Przypominam,że prawo do wniesienia pozwu wynosi 3 lata, po wyroku sądu, okres do wyegzekwowania należności to dalsze 10lat. Po tym czasie następuje przedawnienie.

gosć

napisz na reklamcja@kredytum.pl ja napisąłem i nie dostaje

ArekEm
@gosć

pisałem już dwa razy i dalej to samo! nawet nie raczą odpisywac

jeden z wielu
@gosć

Nie bądź taki cwany "gościu" z kredytum bo za niedługo skończy się wasza sielanka za kratami, a to co robicie z ludźmi napewno nie przejdzie !!!!!!!!!!!

ArekEm
@gosć

ciągle piszę na reklamacja@kredytum.pl i nic ;/

Kjuba

podpinam temat sms-ów z firmy "kredytum" a w zasadzie odnóg tej "firmy". Nie we wszystkich aparatach telefonicznych jest opcja blokady stąd też ja nie mogę się tego ści....wa pozbyć. Jutro a najdalej w piątek zgłaszam sprawę o nękanie- stalking do Prokuratury. Takim ban....om nie można pobłażać bo będą bezkarnie szerzyć SPAM.

Arek Em

teraz do tego nie dziłą już ch numer telefonu ktory maja podany na stronie ;/ więc zero kontaktu z nimi ;/

ktoś

Jak się dowiedziałem Kredytum przeróżne smsy wysyła i nie tylko do swoich byłych pośredników ale także do ich klientów. W przyszłym tygodniu poczynię kroki prawne aby to się skończyło i poinformuję na forum. Na pewno efektu nie będzie od razu ale mam nadzieję że pomoże.

Zostaw merytoryczną opinię o Kredytum.pl SA - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Kredytum.pl SA?

Zobacz opinie na temat firmy Kredytum.pl SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kredytum.pl SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredytum.pl SA?

Kandydaci do pracy w Kredytum.pl SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kredytum.pl SA