Opinie o Rt-trans Tadeusz Rybiński w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rt-trans Tadeusz Rybiński. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rt-trans Tadeusz Rybiński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rt-trans Tadeusz Rybiński w Szczecin

Konrad

Już nie narzekajmy bo pracować trzeba ,a są okresy kiedy jest więcej pracy za to można dobrze zarobić. Ja tam polecam firmę!

analnydefibrylator

to już wiem czemu na Wrocław tak często ogłoszenie się pojawia

Sebastian
@analnydefibrylator

Wiele opinii dotyczących firmy było napisane już jakiś czas temu, może od tego momentu coś się zmieniło? Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Rt-trans i wybierasz się na rozmowę kwalifikacyjną, to miło by było, gdybyś opisał tu jej przebieg. Napisz czy zdecydowałeś się tu aplikować, jestem ciekaw co mógłbyś mi powiedzieć.

zainteresowany

Witam, zauważyłem ogłoszenie firmy RT-Trans praca w Bydgoszczy, czy macie jakieś opinie jak sytuacja wygląda obecnie, bo z tego co zauważyłem aktualnych opinii brak z góry dzięki

Siofer

Mają ogłoszenie do Kauflandu ale już się napracowalem dzięki.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rt-trans Tadeusz Rybiński kandydat na stanowisko Logistyk - Dyspozytor Krajowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Paulina

@Szczeciniaka czy zgłosiłeś gdzieś to? Czy kary finansowe były odpowiednio uzasadnione? A może rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Jak zareagował na to? Te informacje są ważne dla osób, które będą chciały się tutaj zatrudnić.

kier
@Paulina

jaja se robisz

Szczeciniak

Odradzam zdecydowanie. Firma wymaga odpowiedzialności materialnej za wszystko, bardzo chętnie stosuje kary finansowe w celu zmniejszenia twojego wynagrodzenia. Żeby zarobić 4 tyś trzeba przepracować 330 godzin w miesiącu na gorącym plastiku z jazdą OUT po autostradach za co oczywiście mogą obciążyć cię materialnie w przypadku kontroli i nie licz na dodatki za pracę nadliczbową czy godziny nocne płacone jest od palety. Praca w systemie noc/dzień w którym skracanie odpoczynku dobowego do 24H to norma. Rozładunki i załadunki z upychaniem palet, które są tak poskładane że wywalenie podczas jazdy czy rozładunku jest również standardem za co płacisz ty to też norma. Ogólnie tragedia, wyzysk i praca dla rogacza w stylu ,,jakoś to będzie''. Plusy firma jak już ci nie zabierze to na pewno na czas wypłaci , tabor może i czasem wysłużony (są też dobre wozy) ale sprawny technicznie i w razie rażących usterek natychmiast naprawiany. Pomoc przełożonych i zawsze można się do gadać. Jak w komentarzu powyżej twoimi przełożonymi będą bardzo mili ludzie i zawsze pomocni a całą resztą martw się sam i za to płać, Nikt cię nie zmusza do takiej pracy, ale jeżeli tak pracować nie będziesz zarobisz grosze i długo nie wytrzymasz. Pozdrawiam i firmie RT Trans i życzę jak najmniej frachtów.

Paulina

@stah, a co podobało Ci się w pracy?

stah

jeździłem na busie, po 12h 5dni w tygodniu! jak chciałem wolne to trzeba było się prosić . Pieniądze marne (usunięte przez administratora) jakich mało, w biurze to same imbecyle o mechanikach nie wspomnę pozdrawiam Tadeusza !!

er-

zastanawiam się nad znalezieniem dla męża jakieś prac u was jako kierowca, kwestioa tylko jest czy potraficie jakieś konkurencyjne warunki zatrudnienia mu dać

lol

Firma nie wypłacalna o kase trzeba sie prosic. Co innego oferuja co innego dostajesz. nie polecam tej firmy banda oszustow

Andrii

Polecam

hhahaa

Chyba nie lałeś gościu, syf jakich mało, dobrze, że udało się sprawnie uciec zanim dobrze zacząłem :)

Aksjo

Zachęcam wszystkich chętnych do charytatywnej pracy. Twoimi szefami będą mili ludzie, którzy słusznie będą uważać, że masz dla nich pracować za pół darmo skoro do nich trafiłeś. A tak poważnie, to nie wiem skąd w tej firmie jest tak mocne przekonanie, że inni mają zasuwać za friko na ich dobrobyt? Może przez starych kierowców zasuwających w RT Transie, którzy jak frajerzy dali się wydymać z umów o pracę i zostali zmuszeni do założenia własnej działalności (gdyby mieli odrobinę odwagi wygraliby z łatwością w Sądzie Pracy taką zamianę), albo się cieszą, że za swoje pieniądze kupili elektryczne paleciaki i nie muszą już majtać ręcznymi? A może dzięki takim, którzy na plecach przenoszą towar do klienta albo na rampę do której nie można podjechać (rozładunek za darmo oczywiście, a jakże!). Płace są na przeciętnym poziomie jeżeli mówimy o kilometrówkach, jeżeli o jazdach w obsłudze Netto – żałosne, ale potrącenia chętnie udzielane i dodatkowe prace za które nie otrzymasz zapłaty lub grosze – na porządku dziennym. Aha, jedna rzecz, która mnie rozwala w RT Transie: najważniejszą rzeczą, którą każdy kierowca musi dopilnować i radzę mu, aby nie zapomniał jest…nabijanie pkt w programie lojalnościowym BP. Masakra. Tam nic innego się tak nie liczy, jak to czy po zatankowaniu nabiłeś pkt na kartę.

kier

za pelny km 60gr za pusty 30gr weekend 300zl za litr oszczednosci 150 zl i zabrali stazowe. ciezko zrobic 12000km w miesiacu . realne 10000

Busiki

Ja natomiast bylem tam chwile na BUSie i powiem że nie było źle. Często można się było dogadać. Ale nie wypowiem się jak jest na N>>>o bo nie miałem kontaktu z tamtymi ludźmi. Zrezygnowałem bo trafił się kontrakt po za RP.

kiero

Odradzam wszystkim tej firmy. Banda naciągaczy i wyzyskiwaczy. Kierowcy jeżdżą resztkami sił. Spedytorzy z Wrocławia dają kierowcom swoje karty i taki bidaczyna jedzie z zapałkami w oczach. Każą kierowcom podczas załadunku nie wkładać karty w tacho,aby czas pracy wydłużyć. Podczas rozładunku kierowcy wciskają PAUZE mimo,że zapieprza paleciakiem w tym czasie. Obciążają za wszystko. 300 zł za litr przepału, zatankujesz na innej stacji aby dojechać to obciążają za różnice w cenie. Spowodujesz kolizję to obciążą Cię za szkodę ,pomimo,że szkoda idzie z OC auta. Chwalą tą "firmę" tylko młodziki co parę dni robią i podniecają się nowymi Actrosami. Omijajcie z daleka,bo pięknie Cię zamówią do roboty u nich a potem wyssają z Ciebie wszystkie flaki. Kto mądrzejszy to już uciekł od nich.

to nie firma

Dołączam się do kolegi

JASIU

Nie polecam tej firmy ! Niewypłacalna! Koszmarne warunki pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Rt-trans Tadeusz Rybiński - Szczecin

• Jak się pracuje w Rt-trans Tadeusz Rybiński?

Zobacz opinie na temat firmy Rt-trans Tadeusz Rybiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rt-trans Tadeusz Rybiński?

Rt-trans Tadeusz Rybiński
1.9/5 Na podstawie 39 ocen.
  • ul. Borsucza 6
    70-887 Szczecin