Opinie o Marcin Patecki MPX w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Marcin Patecki MPX, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Marcin Patecki MPX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Patecki MPX w Kraków

Marcin Nowy wpis

@davidos w jakim sensie brak wynagrodzenia za diety?

davidos Nowy wpis
 Problem
@Marcin

W takim.... Dieta przeznaczona jest głównie na wyżywienie oraz drobne wydatki. W przypadku gdy pracodawca nie określił w wewnętrznym regulaminie stawek diet zagranicznych a także jeżeli pracodawca jest ze sfery budżetowej, należy stosować wysokości diet określone dla każdego z państw odrębnie w rozporządzeniu. Przykładowe diety w wybranych krajach: - Niemcy: 49 EUR - Francja: 50 EUR - Słowacja: 43 EUR - Chorwacja: 42 EUR - Belgia: 48 EUR Obliczanie diety Pełna dieta przysługuje za każdą dobę (24 godziny liczone od godziny rozpoczęcia delegacji) spędzone w podróży służbowej oraz niepełną dobę według poniższych zasad: - do 8 godzin przysługuje dieta w wysokości 1/3 podstawy - od 8 do 12 godzin przysługuje dieta w wysokości 1/2 podstawy - ponad 12 godzin przysługuje pełna dieta W przypadku, gdy delegowany za granicą otrzymuje ekwiwalent pieniężny na wyżywienie, dieta nie przysługuje. Możliwe jest natomiast, że ekwiwalent pieniężny będzie niższy od należnej pracownikowi diety za pobyt za granicą, wówczas należy mu się wyrównanie do wysokości należnej pracownikowi diety.

Davidos

Firma Mawid, podwykonawca firma MPX Marcin Patecki. Sporo się jeździ po Europie ,niestety firma płaci wynagrodzenie podstawę ,do tego polowe dniówki + kilometrówka, brak wynagrodzenia za diety (Anglia,Francj,Niemcy itd.). Wypłata za tzw.prysznice 1€ za dzień ( gdzie średnio w Belgii , Holandii,Niemczech płaci się za prysznic 3 €). Zostawiam do własnego przemyślenia.....

Edyta Nowy wpis
@Davidos

Twój post pojawił się już dość dawno, czy coś się zmieniło pod względem wynagrodzenia? Może warto przedstawić pracodawcy dodatkowe koszta i porozmawiać na temat podwyżki. Wspomniałeś, że dużo czasu jeździ się po Europie, ile mniej więcej jest się w trasie? Napisz też proszę kilka słów na temat atmosfery i aut, które są przecież podstawą w pracy kierowcy.

Davidos Nowy wpis
 Rekomendacja
@Edyta

Pracodawca , nie przewiduje podwyżek , ponieważ twierdzi , że płaci maksymalnie wysoką stawkę - pensję....ale przelewy robi poza wymaganym terminem czyli jak w pt. jest 10-ty , to przelew jest we wtorek 14-go bądź 13-go wieczorem.... Atmosfera była od samego początku napięta ..... zawsze jakues spory - konflikty z kierowcami .... Auta , przyjedź do szefa i oglądnij sobie sama IVECO EUROCARGO 7,5T

Tobik

Potwierdzam kolegę, pracowałem w MPX i mogę potwierdzić, że Boss nie płaci za delegację , tylko dostaje się ochłapy. Generalnie stawka - 1/2 wnioski + kilometrowka= słaba wypłata:-(((

Tobik
@Tobik

Miało być dniówki;-)

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich? Czekamy na nowe informacje odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Jak wygląda teraz praca w firmie Marcin Patecki MPX w miejscowości Kraków?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Marcin Patecki MPX? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Patecki MPX - Kraków

Marcin Patecki MPX
1.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ks. Józefa Meiera 20D lok. 38
    31-236 Kraków
  • NIP: 9451493044 REGON: 122797892

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marcin Patecki MPX