Opinie o WIBO Adamczak Sp. k. w Kartuzy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie WIBO Adamczak Sp. k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie WIBO Adamczak Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIBO Adamczak Sp. k. w Kartuzy

kontrola

"jesteś cały czas pod nadzorem" - święta prawda. zarządzanie siedzącej w Hiszpanii właścicielki poprzez sieć ulubionych pracownic, mających oczy dookoła głowy - najdelikatniej mówiąc

olaA

cześć ile osób pracuje w jarketingu i jak długo pracują?(ile lat); widziałam oferte na opiekuna marki, z postów poniższych wiem, że ciągle szukają, czy to znaczy, że nie narodził się jeszcze taki idealny, czy ciągła rotacja?

Domi

A jak z pracą w administracji? Warto aplikować?

Paulina
@Domi

Mnie udało się dowiedzieć, że pracując w Wibo w administracji zaoferują Ci: stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie na podstawie umowy o pracę, motywujący pakiet wynagrodzeń, szansę rozwoju osobistego i szkoleń związanych ze stanowiskiem pracy oraz pracę w atmosferze współpracy. Trzeba powiedzieć, że to już bardzo atrakcyjne warunki. Jak myślisz?

Lol
@Paulina

Część by się zgadzała tj motywujący pakiet wynagrodzeń, szkolenia Ale atmosfera współpracy??? Tam się tego nie znajdzie ale mobbing to już szybciej

gienia
@Paulina

Myślę, że skopiowałaś to z ogłoszenia, jakie publikują w portalach internetowych. Niestety, nijak się to ma do rzeczywistości

Jak wygląda praca w biurze? Np w marketingu? Księgowości?

Lola
@Anna

Nie polecam. Zero wsparcia i pomocy i ciągle pretensje.

Xxx
@Anna

Porażka, co byś nie zrobiła zawsze będzie źle. Możesz dac z siebie 150% i tak za mało

Pracownik Produkcji

ogólnie rozmowa jak każda inna standardowe pytania

jeśli znalazłeś ogłoszenie na info kartuzy skontaktowałeś się z nimi a oni oddzwonili to się nie obawiaj z braku personelu i tak cię zatrudnią tylko trzeba powiedzieć że uczysz się i chcesz uczyć się zaocznie bo wtedy firma nie odprowadza za ciebie składek

logo firmy Dietetyk
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca- Termy
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.
Madzia

Zastanawiam się ,czy są może zniżki na te produkty dla pracowników?

Gloria
@Madzia

Tak są duże zniżki

co robić

Zastanawiam się czy warto iść tam do pracy na produkcje, a jak czytam te opinie to już sama nie wiem... Dużo jest tych nadgodzin i pracy ponad normę? Mam małe dziecko i nie mogę przesadzać. Może ktoś mi powiedzieć jak faktycznie wygląda praca i czego się spodziewać?

nina
@co robić

Nie idź!

Expracownik
@co robić

Nikogo nie interesuje ,że masz małe dziecko.. jest zamówienie do zrobienia i siedzisz rąk długo,aż się to zrobi. Pracowałam tam kilka lat temu była masakra a z relacji aktualnych pracowników nic się nie zmieniło.

Artur
@nina

Odradzasz podjęcie pracy w Wibo, ale nie napisałaś konkretnie co za tym stoi. Jak wygląda praca na produkcji i w jakich godzinach się pracuje?Dzięki.

Amadeodeodeo

Nowa Pani w logistyce - brawo, brawo. Brak umiejetnosci, konkretne pieniadze i dobre uklady. OBY TAK DALEJ. Jak zarobic aby sie nie narobic,

kolargol

Albo chcemy pracować w dobrej firmie i dobrze zarabiać albo szukajmy lekkiej pracy.

beta
@kolargol

Uzasadnij, dlaczego według ciebie jest to dobra firma?

beta
@kolargol

Dobra firma powiadasz? Chyba nie myślisz o tej konkretnej?

nim13

(usunięte przez administratora) Nie polecam.

wibo

Firma, w której pracownik może zapomnieć o swoich prawach. Omijać z daleka

Leokadia

Jedna z najgorszych firm na pomorzu. Zero szacunku dla pracownika!

Gara

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami odnośnie WIBO , ludzie przesadzają.Nigdzie nie jest łatwo a pracować trzeba. Wiadomo praca na akord ile zrobisz taką masz pensje. Umowa i pieniążki zawsze na czas. Osobiście jak czytam opinię ,że ludzie którzy tam pracują wykańczają się psychicznie to mnie to śmieszy. Nigdy nie odczułam takiej sytuacji.Czasami bywają sytuacje,że coś zdenerwuje ale tak bywa wszędzie, nie ma ideałów.Ale na pewno nie wpływa to psychikę, bez przesady. Według mnie to kwestia nastawienia każdego człowieka z osobna.Dlatego gdy szukam pracy nie czytam opinii w internecie , według mnie zawsze trzeba sprawdzić jak wygląda daną praca osobiście , bo osoby postronne zawsze mają dużo do mówienia.Zawsze można próbować a jak dana praca nie pasuje to się zwolnić.

kartuzjanka
@Gara

nie zgadzam się. Pracowałam tam- im więcej pracujesz tym więcej zarobisz-nie! w tej firmie wyrabiałam ponad normę i nie dostawałam za to większego wynagrodzenia. Moje współpracowniczki również nie. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Karol
@kartuzjanka

Obie z Was posiadacie inne doświadczenia związane z pracą w Wibo z Kartuz. Jedna z Was uważa, że stawka się zwiększa wraz z wyrabianą normą, inna zaś uważa zupełnie inaczej. Od czego zależy ta Wasza różnica zdań? Przecież nie może być aż takiej dysproporcji. Czy znajdzie się tu ktoś, kto zweryfikuje komentarze obu użytkowniczek?

młoda
@Karol

pracowałam tam kilka lat temu, i tak jak pisze kartuzjanka. Jeśli wyrobisz więcej ponad normę to zwyczajnie obetną ci stawki. Ileż ja się nawkurzałam... człowiek w listopadzie starał się, aby na święta więcej zarobić a tu bach.. stawki obcięte i znów masz g***.

ona

zatrudniają osoby w biurze na stanowiska których nie ma i zupełnie nie trzymają się ustaleń....firma bez planu zarządzania

zniesmaczona

dajcie sobie spokój z wibo .... nie szanują ludzi i oszukują. Kłamstwo w żywe oczy i brak prodwsjonalizmu

Weronika

Jak obecnie prezentuje się sytuacja w Wibo? Czy uległy zmianie warunki zatrudnienia? Czy firma ma wprowadzone dodatkowe profity dla pracowników? Jakie to są dodatki? Czy istnieje możliwość otrzymania premii na przykład świątecznej? Myślę, że odpowiedzi na pytania ułatwią osobom zainteresowanym pracą w firmie podjęcie decyzji o złożeniu CV.

Znający prawo pracy

PRACA W AKORDZIE JEST ZAKAZANA!!!!!!!!NORMA A AKORD TO DWIE RÓŻNE RZECZY. BHP W POLSCE JEST TAKIE SAME!!!!PRACOWNIK MA PRACOWAĆ SWOIM TEMPEM , NIE POCIĆ SIĘ , NIE BIEGAĆ ITD.

Beata
@Znający prawo pracy

Masz dość obszerną wiedzę z zakresu BHP. Czy pracujesz aktualnie w firmie Wibo? Jeżeli tak, to proszę Cię o zamieszczenie kilku zdań na temat swojej oceny tego miejsca pracy - jak oceniasz warunki zatrudnienia, w oparciu o które z tą firmą współpracujesz? Uzyskałeś stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na dłuższy okres czasu? Czy taki rodzaj umowy jest oferowany wszystkim pracownikom tejże firmy?

Jas
@Znający prawo pracy

Jest to gdzieś ujęte?

ona

Nie polecam! - zatrudniają ludzi w biurze na stanowiska, które jak się później okazuje - nie istnieją - obiecują co innego, kłamią i łudzą ... nie wywiązują się z ustaleń - a na koniec kradną czyjeś kontakty i pozbywają się pracownika bez podania powodu. Brak profesjonalizmu i dobrych obyczajów postępowania z ludźmi.

Mieczysław
@ona

Miałaś sytuację, że zaraz po zatrudnieniu na dane stanowisko pracy w firmie Wibo okazało się, że finalnie Twoje obowiązki wyglądały zupełnie inaczej? Próbowałaś może ustalić, dlaczego tak się stało? Z dnia na dzień stanowisko zostało usunięte przez pracodawcę, dlatego przekazano Ci do wykonania inne obowiązki? Napisz proszę coś więcej na ten temat.

pietrucha

Pracowałam tam kiedy były jeszcze tylko dwie hale. I czytając komentarze widzę, że dużo się nie zmieniło. Była to moja pierwsza praca (oprócz prac sezonowych nad morzem) i pokladałam w niej duże nadzieje, ale tak jak niektórzy tu piszą, były Panie które pracowały tam baaardzo długo, miały swoje przywileje, mogły więcej, a jak miały kogoś młodego do przyuczenia to od razu ryk, bo nowy będzie spowalniał i nie wyrobią swojej normy. Brygadzistki to też tragedia. Kiedy przychodziłam do pracy i widziałam, że tego dnia podlegam "tej" brygadzistce, dostawałam bólu brzucha z nerwów. Nie jestem leniwa i chciałam pracować, ale czasem lepiej się poddać niż dawać się poniżać. Wytrzymałam pół roku.

Kasha

Jedna wielka TRAGEDIA. Żeby było dobrze najpierw trzeba by było pozbyć się starszych wiejskich konfitur, ich córek i wnuczek. Cała kadra, kierownictwo do wymiany!

kartuzjanka

Pracowałam w wibo w latach 2010-2011. Umowa zlecenie, o umowie o pracę można było ubiegać się po wielu latach pracy, mieli ją tylko starsi pracownicy którzy pracowali tam ponad 15lat. Zarobki- 1000-1200zł miesięcznie. Trzeba było wyrabiać normę, praca na akord. Sama wyrabiałam ponad normę chcąc dorobić trochę do pensji, jednak nigdy nie zarobiłam więcej. Szybko więc przestałam być ambitna i nie wyrabiałam więcej niż normę:) Częstą praktyką w tej firmie była praca po godzinach, jak łatwo się domyślić- dodatkowe godziny nie wpływały na zwiększenie pensji. Odbywało się to na zasadzie: godzina przed końcem zmiany przychodzi na halę brygadzistka i informuje że zostajemy godzinę dłużej, gdyż trzeba wyrobić kilka tys więcej kosmetyków, gdyż takie jest zamówienie za granicę. I zostawałyśmy dłużej w pracy, aż nie wykonałyśmy zamówienia.Z tej pracy zwalniali bez powodu, wszystkie moje koleżanki z którymi pracowałam kiedy zatrudnili mnie w tej firmie, zostały zwplnione z dnia na dzień, po 2-3 miesiącach pracy. Wytrzymałam tam pół roku i sama odeszłam kiedy znalazłam lepszą pracę. Nie polecam tej firmy. Moje sugestie dla Wibo: szanujcie ludzi Lubię atmosferę w Wibo za: pracownicy wprowadzali miłą atmosferę

Szukają kogoś do działu jakości, czy ktoś może napisać jak tam jest i ile płacą ?

Zostaw merytoryczną opinię o WIBO Adamczak Sp. k. - Kartuzy

• Jak się pracuje w WIBO Adamczak Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy WIBO Adamczak Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIBO Adamczak Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WIBO Adamczak Sp. k.?

Kandydaci do pracy w WIBO Adamczak Sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WIBO Adamczak Sp. k.