Wibo

Kartuzy

Opinie o Wibo

Samara

Praca nudna... 99% kobiet to wiejskie konfitury podpierd****ące wszystkich w zasięgu wzroku. Ekipa z kontroli jakości, kierownictwo jak i reszta, włącznie z psującymi się maszynami pozostawia wiele do życzenia. Pani z HR bardzo miła i dla Niej spory plus. Pomijając te chamskie pustaki z recepcji, które maja sie za ch*j wie kogo, a nie ogarniają nic.

Gara

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami odnośnie WIBO , ludzie przesadzają.Nigdzie nie jest łatwo a pracować trzeba. Wiadomo praca na akord ile zrobisz taką masz pensje. Umowa i pieniążki zawsze na czas. Osobiście jak czytam opinię ,że ludzie którzy tam pracują wykańczają się psychicznie to mnie to śmieszy. Nigdy nie odczułam takiej sytuacji.Czasami bywają sytuacje,że coś zdenerwuje ale tak bywa wszędzie, nie ma ideałów.Ale na pewno nie wpływa to psychikę, bez przesady. Według mnie to kwestia nastawienia każdego człowieka z osobna.Dlatego gdy szukam pracy nie czytam opinii w internecie , według mnie zawsze trzeba sprawdzić jak wygląda daną praca osobiście , bo osoby postronne zawsze mają dużo do mówienia.Zawsze można próbować a jak dana praca nie pasuje to się zwolnić.

...

. . . pracowałem w Delphi, szukam pracy. po tych komentarzach nigdy nie złożę cv w tej firmie. niewiarygodne, że jeszcze gdzieś panuje mobbing . . . przypominają mi sie lata 90-te . . .

jooolka

Praca nie jest ciężka, ale ludzie i atmosfera to MASAKRA w szczególności hala nr.3. Nikomu nie polecam. !

Tam tyle ludzi sie zmienia ze nie pamitam imion co chwile ktos odchodzi nawet panie ze dlugoletnim stazem. tam psychicznie trudno jest wytrzymac ciagly stres i poganianie

To co pisza negatywnie o tej pracy to prawda

Zainteresowany współpracą

Jestem zainteresowany pracą w Wibo. Pojawiły się oferty z pracą na stanowisko Manger Produkcji oraz Kierownik Jakości. Proszę o opinię na temat możliwości dalszego rozwoju oraz jaka panuje atmosfera na stanowiskach wyższego managementu?

Mm
@Zainteresowany współpracą 21.04.2017, 22:52

Masakra nie polecam. Zobacz jaka jest rotacja na tych stanowiskach.

Olalala
@Zainteresowany współpracą 21.04.2017, 22:52

Sprawdzaja ile czasu w kiblu siedzisz

zibi

Kolejny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w którym polak wykorzystuje polaka,gdzie liczy się kasa a nie człowiek.Szefostwo pławie się w luksusach,kupuje kolejne chaty itp.itd.,a pracownik zapier...la za grosze na jego widzimisię.Polska rzeczywistość.

Marta

Czy ktoś może szczerze odpowiedziec jak się pracuje w wibo? Chodzi o aktualne info . Czy daja umowe o pracę? Jak płacą i czy pracuje się tak jak piszą w ogłoszeniu 2 dni na rano, 2 na popo i 2 wolne. I jak z urlopami?? Dzięki z góry za odpowiedź.

@Heniek

Wszędzie trzeba zapi...lać. Jednak lepiej za konkretną kasę niż ku chwale prezesa. Czasy komuny już minęły. Teraz za pogaduszki w pracy przy kawce już się nigdzie nie płaci. Zawsze się znajdą tacy, którzy szukają pracy lżejszej od leżenia. Takim żadna firma nie dogodzi!

nie polecam tej pracy ciagle daja tylko umowy na zlecenie bo boja sie ze mlode pracownice zajda w ciaze im dłuzej tam pracuje tym mniej zarabiam

nie

olo

a pracuje tam jeszcze taka huda wredna kasia

do gość w Wibo

nie ma to jak pochwała samej siebie na forum.

Nick

praca na umowę zlecenie a co z ubezpieczeniem zdrowotnym jest ?

Ewa

Pracowałam tam
@Ewa 27.09.2016, 18:14
Czy ktoś może napisać jakąś aktualną opinie na temat pracy w dziale handlowym, ewentualnie administracja, księgowość ?...

Ewa
@Pracowałam tam 27.09.2016, 22:22
Nie Polecam, masakra w księgowości i administracji. Ciagle wyzysk i psychiczne wykorzystywanie. Wszędzie ale tylko nie do Wibo...

Dzięki, nie mam parcia na pracę ale zadzwonili. Pracowałam niedawno w korpo i nigdy więcej. Tak podejrzewałam, że w Wibo jest podobnie...

lala

Żal mi tych ludzi którzy tam pracują i są wykorzystywani psychicznie

si

@chcemo piszesz takim jezykiem, ze sie raczej na specjaliste nie nadajesz ;) a o dziwo musiales byc gdzies kierownikiem ze taki obeznany w zwolnieniach jestes, albo tam pracujesz... co to w ogole za opinia od kogos kto z posta wynika ze tam nie pracuje nikt kto tam pracuje nie moze napisac nic szczerze dobrego, chyba tylko zeby sie podlizac

ona

mnie tam dziwi ze zwalniaja ludzi jak im tyle odchodzi

nick

a jak wygląda praca i płaca za tę pracę specjalisty ds. handlowych lub pracownika administracyjno-biurowego? (aktualne oferty pracy). Wymagają biegłego angielskiego...bardziej o mowę czy pismo i zrozumienie chodzi?

as

po rozmowie od razu biorą do pracy np. na następny dzień? czy trzeba czekac jakis czas?

Lala

A ja nie narzekam - po podwyżkiach pensja jest bardzo dobra. Pracowac wszędzie trzeba.

papa

a po godzinach poprawiac wady za darmo

papa

hahaha, bedziecie robic w soboty i w niedziele.... i po nocach i w ostatniej chwili

pl

Pracuje się w weekendy tez? i ile średnio miesięcznie da się zarobić?

Jana
@pl 18.02.2016, 20:01
Pracuje się w weekendy tez? i ile średnio miesięcznie da się zarobić?

Minimum 2 tys.

Oni

Oni sobie nic nie robią z tego, że ludzie od nich odchodzą. Przez to, że płacą dobrze, myślą, że za pieniądze można wszystko. To miejsce dla podłych z charakteru lub mających w doświadczeniu techniki mobbingowania. Pozostali to mięso armatnie, pozbawiani jakiejkolwiek energii na życie po pracy. Zastraszanie, zakaz rozmów, zakaz uśmiechania, izolowanie.

użytkownik zarejestrowany

kj

brak opinii kj do ktorego odnosi sie post

ulka

nie polecam.

Lenaaaaa

Planowałam złożyć tam podanie o staż lub praktykę w laboratorium ale po przeczytaniu Waszych komentarzy zaczęłam się bać. Powiedźcie, czy w ogóle mogłabym liczyć na płatny staż (pomimo bardzo małego doświadczenia w zawodzie) i czy można się czegoś nowego nauczyć, o ile stażyści nie są zatrudniani tylko w celu wyzysku. Z góry dzięki! :)

ktpina

NIE POLECAM!!! Okropna atmosfera, szefostwo też!!!

figo

Mowa tu o firmie produkującej kosmetyki Wibo w kartuzach a nie o sklepie meblowym.

Aaaa

Zwalniają się ludzie racja i będą dalej zwalniać też mi nowość. Jest nerwowo nie powiem, że nie... Piszcie co chcecie ja sobie chwalę tę pracę i idzie zarobić Jak się CHCE i się STARA. Pokaż mi firmę gdzie w tych czasach nie ma nerwowych dni i fałszywych ludzi...

nana

Oj ale kręcisz Aaaa... a co powiesz na temat zwalniających się pracowników z kilkuletnim stażu? Z rozszarpanymi nerwami?? Ludzie nie wytrzymują tej harówki i tych marnych groszy. Mówisz, ze Panie z Ukrainy agencja zabierała dużo?? A jak pojechały w rejon Warszawy to tam im zabierać nie będą?? Weźcie skończcie oszukiwać ludzi i wciskać ciemnotę! Na szczęście kończą się czasy, gdzie jak to we wibo mówiono, że za bramą stoją chętni do pracy. Gdyby tak nie było, nie chwytali by się jak tonący brzytwy - pracowników z Ukrainy. Nawet oni was wyśmiali i pojechały tam gdzie można zarobić.

Aaaa

Panie z Ukrainy już dawno nie pracują, bo dużo agencja pracy od nich brała taka prawda , mieszkanie i inne wydatki a kto zaraz w miesiąc będzie zarabiał i wyrabiał normę kiedy zmienia się często stanowisko pracy.... ??? Dlatego dużo osób wątpi po dniu, tygodniu, miesiącu... Cóż się dziwić wtedy są takie negatywy...

nana

@JOKI ha ha ale mnie rozśmieszył twój komentarz. Otóż ukrainki nie dość, że nie wyrabiały normy przez co zarabiały grosze odjechały pod warszawę bo tu jak twierdziły, nie ma możliwości utrzymać się za taką wypłatę! Jeśli nie masz pojęcia o sytuacji, która tam panuje to się nie wypowiadaj! Jeśli Ukraińcy mówią, że za taką kase nie da się żyć, to o czym ty człowieku mówisz??

nana

Poza tym masa komentarzy w których dokładnie były opisane warunki i atmosfera panująca we wibo została usunięta.

nana

Umowa zlecenie. Zatrudniają już ukraińców bo Polacy są coraz bardziej świadomi swoich praw i nie będą harowować za marne grosze. A najlepsze to fakt, że do kibla wychodzi się w towarzystwie brygadzistki bo nie można samemu po halach przemieszczać się. Fakt ten mówi już sam za siebie.

Katia

Pani prezes nie dotrzymuje słowa danego na rozmowie o prace. Nie polecam firmy.

Nie da się napisać nic pozytywnego. Pracuje kilka lat już i nie wiem kto może napisać pozytywny komentarz, bo nikt kto pracuje w tej firmie, nie jest w stanie czegoś takiego pozytywnego napisać, bo to poprostu nie prawdziwe..

Ps

Przeczytałam te "dziwne" komentarze i musze dodac swoją opine! Pracuje w Wibo od kilku lat i uwielbiam te prace -codziennie moge brać udział w tworzeniu tego całego kolorowego swiata - ktory kobiety uwielbiają .Moze Panie ,ktore sie nie sprawdziły i musiały odejść w ten sposób odreagowuja swoją frustracje i stad ta żółć w opiniach.Wibo stawia duze wymagania to prawda -ale za to jak sie sprawdzisz czujesz sie doceniony.Wynagrodzenie rewelacyjne dla mnie -ale to akord ,wiec kazdy ma inne.Warunki pracy ? Hale produkcyjne ciepłe ,wszędzie wentylacje .Pracuje sporo pracownikow z prawie 20 letnim stażem / dostają do pensji dodatek stazowy / Paniom ,ktorym nie powiodło sie w Wibo życzę zeby znalazły swoją pasje zawodowa .Zla energa ,ktora tak pielęgnuja nie pomoże im rozwiązać problemów .

nana1
@Ps 29.01.2015, 13:25

No i zapomniałam się odnieść do warunków pracy: Na halach gdzie stoją zgrzewarki zainstalowane są dwie klimy, wyłączane są przez panią dyrektor bo drzwi nie są zamykane. Dodam, że na hali panowała temperatura 33 st Celsjusza, dziewczyny słabły, poty leciały, smród od acetonu nieziemski. W ziemie pilot chowany, żeby nie nagrzać sobie przypadkiem za to trzeba prawie w kurtkach siedzieć.

ps2
@Ps 29.01.2015, 13:25

"Pracuje sporo pracownikow z prawie 20 letnim stażem " - są tylko 2 panie co mają ponad 20 letni staż :)

Funia

Tak tylko sie zastanawiam gdzie sie podzial moj poprzedni komentarz??? Kto zadzialal by go usunac?

nana1
@Funia 24.01.2015, 17:39

Może go ocenzurowali i okazało się, że nie było już co wstawiać? Może spróbuj drugi raz?

xxx

Naprawdę nie polecam, ( usunięte przez administratora ) będzie nic się nie zmieni.

Aaa

Praca jak to praca na akord i jak sobie zapracujesz taka wypłatę dostajesz. Idzie szybko się wprawić. Tylko chcieć i pracować solidnie :)

Nieznajomy

Witam miałam/em przyjemność pracować w firmie wibo płaca na akord. zarabia się tam średnio 20 zł dziennie jeżeli Sz.P. nie poinformują nowej osoby co i jak się tam robi lub oczywiście zapomną bo mają bardzo dużo spraw na głowie pracownik za darmo poprawia i wykonuje pracę jeszcze raz. nie polecam totalna masakra praca w mrozie trzeba przechodzić z hali na drugą hale. Nie polecam chyba, ze jest ktoś bardzo zdesperowany lub nie ma żadnych środków do życia. Biura super extra wypasione a produkcja porażka 3 krzesła na krzyż o wszystko trzeba prosić wręcz walczyć o swoje, żeby mieć co np. metkować . Nie polecam absolutnie. =]

@Nieznajomy 04.12.2014, 09:55

ja zgłosiłam do pip w Starogardzie firmę Ryby Mielewczyk Kościerzyna i jest lepiej

Aaa

Wszędzie tylko nie tam. Wrogowi nawet nie polecę. Typowa rodzinna spółka.

her

Prawda jest taka, że jeśli ktoś chce pracować, to po prostu wezmie się do pracy (i na pewno zobaczy efekty tej pracy), zamiast wiecznie narzekać i czekać na 'lepsze jutro'. Polecam też rzadziej zakładać nogę na nogę i urządzać sobie pogawędki, ale jeśli komuś odpowiada wypłata 900 zł/mies, to można i tak. Z takim podejściem to nigdzie was nie zechcą, no chyba że do sprzątania, a i tam trzeba mieć minimalne chęci do pracy...

gość

Wysłałam do Wibo moją aplikację w zw. z wolnym etatem. Czekam już 10 dni na odpowiedź i nic. Oczywiście biorę pod uwagę, że mógł zostać wybrany na to stanowisko ktoś inny, jednak uważam, że bardzo źle świadczy to o firmie, że w ogóle nie poinformowała mnie o efekcie rekrutacji. Równie dobrze mogłam nie aplikować. Efekt byłby taki sam. Mam wrażenie, że to co piszą moi poprzednicy tu, na forum, to jednak prawda.

flowowo

Bez komentarza

nina

dziwny komentarz blond dyrektor jest tam od kilku lat i nigdy do czerwca nie było dziwnych komentarzy . Ja sobie ja chwale i cala załogę tez- wymagają ale można bynajmniej zarobić dobrą kasę ,a oto przecież chodzi

Zostaw opinię o Wibo - Kartuzy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wibo