Opinie o ELUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kartuzy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ELUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ELUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kartuzy

@anonim Nowy wpis

W tej firmie nie opłaca się zatrudniać. Jest bardzo duża rotacja pracowników. Zarobki są na poziomie najniższej płacy bez perspektywy na jakąkolwiek podwyżkę. Bardzo słabe wizje aby miało być lepiej.

Anonim Nowy wpis

W tej firmie zarobki są na bardzo niskim poziomie. Są gorsze niż w marketach. A o premii to nawet nie ma słychać. Chyba że jest się pupilkiem szefa.

Ile trwają przerwy?

a

nie masz wyznaczonego czasu pracy, ale pracownicy robią przerwę 20 minutowe żeby spokojnie zjeść.

Kamila
@a

A jest w zakładzie osobne miejsce do spokojnego spożywania posiłków? I czy dane 20 minut przerwy jest dokładnie wyliczane? Np., poprzez odbicie karty / skanera w systemie? Jak przerwa nieco się przedłuży to wyciągają z tego jakieś konsekwencje czy raczej przymykają na to oko?

Niema kart

Kamila Nowy wpis
@i

Czyli ludzie pilnowani są na oko i na słowo?

l Nowy wpis

są pilnowani na oko

Pracując tam trochę czasu mogę z czystym sumieniem stwierdzić że nie jest źle. Pensja adekwatna do oczekiwań. Są premie. Szef jest wymagający ale bardzo sprawiedliwy. Bardzo dobry człowiek. Jest kilka oddziałów. Dużo zależy od miejscowości. I od tego na którego kierownika się trafi.

Zuzanna

A czy możesz powiedzieć od czego uzależnione są te premie? Bezpośrednio do pracy pracownika czy może to takie typu świąteczne?

@Zuzanna

Premie są od sprzedaży.... Miło wspominam pracę w elusie. Normalna firma. Mogę polecić z czystym sumieniem

Kamila

Ale jaki % od sprzedaży tak właściwie? Jak konkretnie jest to liczone?

@Kamila

Takie informacje na jaw nie wyjdą. Możesz się dowiedzieć na rozmowie kwalifikacyjnej

Maria

A możesz powiedzieć chociaż czy według Ciebie się opłaca? :D

@Maria

opłaca się.

ELUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier – Puck. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

W jakich godzinach pracujecie?

Weronika
@.

Pytasz o jakie stanowisko? Bo mnie to ciekawi ale jednak co stanowisko to inaczej

@.

dział internetowy pracuje od 7 do 15

Maria
@i

Wiesz w jakich godzinach natomiast magazynier pracuje??

@Maria

od 6 rana do 17 system zmianowy, natomiast dział pakowania od 7 do 15

Magazynem w Kartuzach kieruje bardzo nieprzyjemny starszy pan, ktory dodatkowo jest spokrewniony z szefostwem. Wspolpraca z nim jest bardzo trudna, duzo zalezy od jego humoru - bez znaczenia czy ma akurat do czynienia z klientem czy z innymi pracownikami. Szefostwo akceptuje taki stan rzeczy. Niestety komuna...

Takiej atmosfery nie ma w żadnej firmie - bez ciśnienia, bez ciągłego kontrolowania czy innej formy nacisku na realizację celów. Żadnego wyścigu szczurów. Ludzie pracują po kilka czy kilkanaście co wpływa pozytywnie na rozwój firmy. Zarobki bardzo dobre plus dodatkowo bonifikaty. Jeśli firma dzięki tobie zarobi to na pewno odczuje to twoja kieszeń. Godziny pracy ok. Jeśli jest potrzeba to bez problemu można przyjść wcześniej i skończyć wcześniej (i odwrotnie). Mega pozytywna firma!

Elektrik

Atmosfera super. Godziny ok. Zarobki bardzo dobre + zawsze coś ekstra jak się starasz. Już jakiś czas pracuję i nie zamierzam zmieniać pracy :)

Zostaw merytoryczną opinię o ELUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kartuzy

• Jak się pracuje w ELUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ELUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

ELUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Kościerska 1A
    83-300 Kartuzy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042