Opinie o Tomasz Wilczewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wodewil w Kczewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Tomasz Wilczewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wodewil. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tomasz Wilczewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wodewil o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Wilczewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wodewil w Kczewo

Przodkowianin

Firma jak firma pracować trzeba wszędzie tylko majstrowie do bani tacy jak Tidor i Rudy. Słyszałem że przez tych majstrów to jeden wracał do domu autobusem bo porzucił robotę tak się nadnim znęcał a i byli tacy co po jednym dniu pracy już nie przychodzili.Tidora to wszyscy w okolicy znają mase ludzi się przez niego przez tą firmę przewinęło taki powalony gość. A drugi ponoć to tylko cały dzień pije albo przełazi na budowie.

Darek
@Przodkowianin

Zbyszek ponoc nie jest teraz taki zły dużo się zmienił prawie rok z nim pracowałem A Rudy jak rudy dalej ponoć nic nie robi tyko przełazi cały dzień aby dniówke zaliczyć kto tam pracował wie o co chodzi. Najgorsze jest to że pracowników zmienia na Ukraińców mnie też zimą wykiwał i prawie na zimę bez pracy bym został.Zle się tam nie pracowało.

Byly Nowy wpis
@Przodkowianin

To prawda punktów w 10

Urlich

Proszę o info na temat wynagrodzeń - dużo można zarobić, są jakieś premie czy dodatki?

Były Pracownik
@Urlich

Zobaczysz premię jak dwie gwiazdki do kupy się zejdą. Zadnych premi tylko goła stawka, Na świata dawał po 200 zł to była jedyną premia. Zarobić idzie ale jak godzin nawalisz, teraz ponoć po 12 godzin pracują więc w miesiącu pod 300 godz. podchodzi.

Ten od lopaty
@Były Pracownik

Hmmm ja pracuje już dobre 5 lat i premie dostaje heheh. Wypłata też jest dobra A 300 godzin to chyba jeszcze nikt nie miał Jak się komuś robić nie chce i przychodzi do roboty wtedy kiedy się zachce to niech nie oczekuje kokosow. Znajome co ? Hehe

@Ten od lopaty

@Ten od łopaty. Pracowałem tam i żadnej premii nie było, brygadzisci ponoć jakiś dodatek mają, oprócz tego pracuje tam kilku znajomych i żadnej premii nie dostają więc nie wprowadzają ludzi w błąd że płaci jakieś premie no chyba że są podwójne standardy i ty dostajesz ja pod stołem żeby nikt się nie dowiedział. Ja jak pracowałem to robiliśmy po 10 godzin teraz pracowali po 12 × 23 dni + 2 soboty to do 300 godzin dużo nie brakuje. Gdyby nie rudy i buli to źle w tej firmie by nie bylo, najmniej pracują a do powiedzenia mają najwięcej.

@Ten od lopaty

Potwiedzam. He...co tu dużo pisać, też dostaje premie i pracuje się spoko więc jak ktoś ciężkiej pracy się nie boi to polecam,miła i rodzina atmosfera pracuje się naprawdę przyjemnie i zarobić idzie. Hmmm... a jak ktoś tylko przyjdzie by dniówka przeleciała i się napić to nic dziwnego że będzie narzekał na tej stronie,no nie Sylwek ?

Byly Nowy wpis
@Urlich

Nie polecam fakt zarobić można bo stawka jest ok ale są tam ludzie z którymi nie da się pracować pójdziesz przekonasz się sam

Były pracownik Nowy wpis

Masz racje ja tez zacząłem karierę w tej firmie za Józefa i takiego człowieka to ze świecą szukać Tomek tez jest ok tylko powinien odsunąć i (usunięte przez administratora) tych pseudo doradców a o kogo chodzi to kto tam robi lub robił doskonale wie. Nikt nie jest idealny i na każdego można do szefa donieść ale nie o to chodzi by (usunięte przez administratora) jeden na drugiego bo za nim oni zaczeli pracować naprawdę dobrze się pracowało w tej firmie.W okolicy nikt złego słowa na Tomka i firme ne powie tylko na tych ludzi opisanych w poniższych opiniach. Przez nich nasza cała brygada się rozpadła. Robote robiliśmy jak się należy a doczepić i (usunięte przez administratora) można się do każdego.Teraz pracuje w dobrej firmie i jest spoko. Pozdrawiam Ziomali.

Leszek Nowy wpis

Witam , pracuje na własnej działalności ,gdybym miał ją zamknąć to firma Wodewil by była pierwszą w której chciałbym pracować - dobrze zarobić i się nie narobić. Znam Tomka znałem Śp. Józefa nieraz robiło się coś dla nich i nigdy bym złego słowa nie powiedział. Pan Józef nieraz pomógł mi osobiście czego nigdy mu nie zapomnę. A wracając do warunków to każdy powinien patrzeć na siebie a nie na kogoś czy też na zegarek to też będzie inaczej. Trzeba czasem dać coś od siebie a nie tylko oczekiwać i zazdrościć .

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Tomasz Wilczewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wodewil? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Lidia

Szukam pracy i pomyślałam o Wodewil. Zależy mi między innymi na dobrej atmosferze i możliwościach rozwoju. Firma doszkala swoich pracowników?

przodkowskie lol

sam szew wporzo gorzej rodzina. brat panicz na budowie ktury rury nie chwyci. wujek wrzeszcy na wszystkich, a kuzyn rudy kabluje.robic trzeba jak wszedzie. ale idzie sie ugadac na wszystko. jak ktos uczciwy to mu nie przeszkadza nic.

Jasiek

Gdyby nie miał powodu to nie narzekałby na pracowników a ludzie nie musieliby się niczego obawiać.

Darek

To fakt przez Rudego cała brygada wyleciała bo donosił do szefostwa(usunięte przez administratora)

Adi

Dobra praca dla Emerytów i rolnikow ktorych tam sporo pracuje.Latem walisz godziny do nocy A zimą siedzisz w domu bo szefostwo nie umie zapewnić ćiągłosć pracy. Zarobki jak wszędzie w okolicznych firmach. O umowę ciężko się doprosić A i oczywiście na najniższej krajowej reszta pod stołem. Pracowałem tam jakiś czas i nie polecam osobom które szukają pracy aby dobrze zarobic.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Wilczewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wodewil - Kczewo

Tomasz Wilczewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wodewil

Tomasz Wilczewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wodewil