Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transallen w Jasło

Czy w Transallen są szkolenia zewnętrzne?

Ogłoszenie na Mechanik Maszyn do Transallen pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Administrator Nowy wpis

Obecnie firma Transallen poszukuje na stanowiska Elektromechanik. Czy ktoś składa CV?

Pytanie Nowy wpis

Czy rozmowa rekrutacyjna w Transallen odbywa się również w języku angielskim?

Biuro Nowy wpis
@Pytanie

Tak ale tylko na stanowiska tego języka wymagające - głównie dot. handlu międzynarodowego. Jest oczywiście również możliwość przeprowadzenia rozmowy dot. innych stanowisk z kandydatami z poza granic naszego kraju. Zapraszamy.

Markus
Klient
@Pytanie

Patrząc na to jak duża i nowoczesna jest flota maszyn w Trans-Allen to myślę, że jeśli dopiero zaczynasz przygodę z serwisem maszyn to lepszej firmy do zdobywania wiedzy i doświadczenia nie znajdziesz w okolicy, a jeśli jesteś doświadczonym mechanikiem to przy tej ilości maszyn, do emerytury pracy Ci nie braknie :)

Kosmo

Tak. Jest ok.

Natalia
@Markus

Brzmi bardzo dobrze w kwestii rozwoju, a na jakie wynagrodzenie może liczyć początkująca osoba?

Nie-Markus Nowy wpis
@Natalia

Wszystko zależy na jakie stanowisko a jest ich trochę więc myślę, że najlepiej zapytać u źródła w biurze :)

Czy w Transallen są szkolenia zewnętrzne?

Tak są.

Duduś
@Pracownik

Są szkolenia ale musisz je odpracować albo zapłacić jeśli się wcześniej zwolnisz.

@Duduś

Nie zawsze. Zależy jakie szkolenie. Jak jestes zielony w temacie podpisujesz lojalke -ale tak jak wszedzie. Ja jestem zadowolony.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Transallen na stanowisko Specjalista ds. marketingu i reklamy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Monter rusztowań 2022
ES-PERFEKT
(228 opinii)
logo firmy Dostawca międzynarodowy - woj. podkarpackie
Jasło
Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.
(42 opinii)
logo firmy Starszy inspektor
Służba Cywilna
(105 opinii)
logo firmy Doradca Techniczno-Handlowy
Columbus Elite S.A.
(101 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Transallen?

@Pytanie

Pracowałem w kilku firmach i wiem jak bardzo jest to istotne. A jeśli do tego dodać pozytywne i uczciwe relacje z szefe takie jak u nas to pełny sukces. Polecam

Dizi

Szkoda na nich czasu.

@Dizi

Pewnie Ci nie poszło na rozmowie ;) Osobiście polecam firmę.

Neutralny obserwator

Chyba praca tak różowo w tej firmie nie wygląda. Ciągle /od dawna/ rekrutują nowych pracowników.

@Neutralny obserwator

To ładny z Ciebie neutralny obeserwator że piszesz negatywa ;) Jakbyś był prawdziwym obeserwatorem to byś pewnie zauważył że kolejne nabory spowodowane są rozwojem firmy w krótkim czasie :) Obserwuj dalej :)

Patryk

Przed epidemią ciągle brakowało ludzi do pracy więc zbyteczne są takie złośliwe wpisy, dla mnie dobra firma i praca.

Grzegorz

Czy teraz firma prowadzi rekrutacje i jak w praktyce przebiega?

PapajeK

Jakie macie opinie odnośnie pracy u Transallen w Jaśle na stanowisku kuriera. Czy spokojnie mi pokażą co i jak i nauczą mnie. Jak z regularnym płaceniem i podejściem do pracownika. Pozdrawiam :)

Jak długo czekaliście na odzew z Transallen? Oddzwaniają zawsze?

Obecny
@Pytanie

Z tego co pamiętam to czekałem dość długo na telefon około 2-3 tygodnie ale mają dużo zapytań i oddzwaniąją tylko do wybranych - mi się udało tu dostać prace a więc i opłaciło się poczekać :)

Karol

Podpowie mi ktoś czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Marcin

Pracodawca dobry i doskonale wie czego oczekiwać od pracowników, ja polecam pracę.

Miłypan

Pracodawca sam nie wie co chce od pracowników. Na wypłatę trzeba czekać nawet do jednego miesiąca.

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

Dejbi

Dużo pracy, ale mozna niezle zarobić. Uczciwy pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o Transallen - Jasło

Transallen
4.7/5 Na podstawie 11 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Transallen