Opinie o Transallen w Jasło

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Transallen. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Transallen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transallen w Jasło

Miłypan

Pracodawca sam nie wie co chce od pracowników. Na wypłatę trzeba czekać nawet do jednego miesiąca.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Transallen odbywa się również w języku angielskim?

Małgorzata Nowy wpis

Cześć, myślałam czy nie przejść z aktualnej firmy do nich na przedstawiciela handlowego. Widzę, że jest świeże ogłoszenie. Można wiedzieć więcej o tym, na jakiej zasadzie przyznają prowizje i ile realistycznie się tam zarabia?

Jack Nowy wpis
Klient

Witam znalazłem ogłoszenie firmy Transallen w Pilźnie na kierowcę i operatora podnośników, mnie interesuje jako praca dodatkowa posiadam uprawnienia i też prawo jazdy kategorii b,c+e.są tu różne opinie i zastanawiam się na wysłaniu cv

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Co jaki czas w Transallen można ubiegać się o podwyżkę?

Miłypan

lolek3256
Kandydat
@Miłypan

Skoro ktoś pisze, że tak jest to trzeba zgodzić się z tą opinią.

@lolek3256

Tak szybko weryfikujesz potencjalne miejsca pracy? A jeśli by te opóźnienia faktycznie miały występować to wiadomo jaka forma umowy tu przysługuje?

lolek Nowy wpis
@lolek3256

skoro ktoś tak pisze to musi miedz doświadczenie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Transallen na stanowisko Specjalista ds. marketingu i reklamy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pielęgniarka - online
logo firmy Kierowca kat C po Polsce
BACATRANS SP Z. O O.
(31 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy w Transallen jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

była
@Pytanie

Chyba żartujesz :) właściciel robi wszystko wg. własnego uznania, obojętne czy to jest dobre czy złe działanie.

@była

Skoro tak to podasz przykłady tego typu działań? zarówno tych dobrych jak i tych złych?

Czy rotacja pracowników w Transallen na Stażysta jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 16 maja na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

@Pytanie

Stanowiska stażowe, tak jak i etatowe pojawiają się w momencie kiedy są potrzebne a niekoniecznie muszą być dodawane tylko w efekcie rotacji... niektórzy od razu widzą szklankę do połowy pustą... Zamiast się zastanawiać warto się samemu przekonać..

@MiKe

Mimo wszystko w kontekście odejść to ostatecznie częściej firma dziękuje za współpracę czy to pracownik woli szukać czegoś innego?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Transallen odbywa się również w języku angielskim?

Biuro
@Pytanie

Tak ale tylko na stanowiska tego języka wymagające - głównie dot. handlu międzynarodowego. Jest oczywiście również możliwość przeprowadzenia rozmowy dot. innych stanowisk z kandydatami z poza granic naszego kraju. Zapraszamy.

Małgorzata
@Biuro

Rozumiem, fajnie ze podajecie takie info, a czy ktoś bez doświadczenia znajdzie tam prace? I bez języka tez

Ogłoszenie na Mechanik Maszyn do Transallen pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Markus
Klient
@Pytanie

Patrząc na to jak duża i nowoczesna jest flota maszyn w Trans-Allen to myślę, że jeśli dopiero zaczynasz przygodę z serwisem maszyn to lepszej firmy do zdobywania wiedzy i doświadczenia nie znajdziesz w okolicy, a jeśli jesteś doświadczonym mechanikiem to przy tej ilości maszyn, do emerytury pracy Ci nie braknie :)

Kosmo

Tak. Jest ok.

Natalia
@Markus

Brzmi bardzo dobrze w kwestii rozwoju, a na jakie wynagrodzenie może liczyć początkująca osoba?

Nie-Markus
@Natalia

Wszystko zależy na jakie stanowisko a jest ich trochę więc myślę, że najlepiej zapytać u źródła w biurze :)

Czy w Transallen są szkolenia zewnętrzne?

Tak są.

Duduś
@Pracownik

Są szkolenia ale musisz je odpracować albo zapłacić jeśli się wcześniej zwolnisz.

@Duduś

Nie zawsze. Zależy jakie szkolenie. Jak jestes zielony w temacie podpisujesz lojalke -ale tak jak wszedzie. Ja jestem zadowolony.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Transallen?

@Pytanie

Pracowałem w kilku firmach i wiem jak bardzo jest to istotne. A jeśli do tego dodać pozytywne i uczciwe relacje z szefe takie jak u nas to pełny sukces. Polecam

Dizi

Szkoda na nich czasu.

@Dizi

Pewnie Ci nie poszło na rozmowie ;) Osobiście polecam firmę.

Neutralny obserwator

Chyba praca tak różowo w tej firmie nie wygląda. Ciągle /od dawna/ rekrutują nowych pracowników.

@Neutralny obserwator

To ładny z Ciebie neutralny obeserwator że piszesz negatywa ;) Jakbyś był prawdziwym obeserwatorem to byś pewnie zauważył że kolejne nabory spowodowane są rozwojem firmy w krótkim czasie :) Obserwuj dalej :)

Patryk

Przed epidemią ciągle brakowało ludzi do pracy więc zbyteczne są takie złośliwe wpisy, dla mnie dobra firma i praca.

Grzegorz

Czy teraz firma prowadzi rekrutacje i jak w praktyce przebiega?

PapajeK

Jakie macie opinie odnośnie pracy u Transallen w Jaśle na stanowisku kuriera. Czy spokojnie mi pokażą co i jak i nauczą mnie. Jak z regularnym płaceniem i podejściem do pracownika. Pozdrawiam :)

Jak długo czekaliście na odzew z Transallen? Oddzwaniają zawsze?

Obecny
@Pytanie

Z tego co pamiętam to czekałem dość długo na telefon około 2-3 tygodnie ale mają dużo zapytań i oddzwaniąją tylko do wybranych - mi się udało tu dostać prace a więc i opłaciło się poczekać :)

Karol

Podpowie mi ktoś czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Marcin

Pracodawca dobry i doskonale wie czego oczekiwać od pracowników, ja polecam pracę.

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

Dejbi

Dużo pracy, ale mozna niezle zarobić. Uczciwy pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o Transallen - Jasło

Transallen
4.8/5 Na podstawie 12 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Transallen