Opinie o Transallen w Jasło

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Transallen. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Transallen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transallen w Jasło

Jakie tam są godziny? Widzę, że nie podali w ogłoszeniu na elektromechanika pojazdów, a mnie interesuje stanowisko, no tylko jednak liczę na stałe pory i 8 godzin a nie więcej. Także jakby ktoś mógł podać to super.

Byleby Nowy wpis

Praca zmianowa + soboty. Nie licz na 8ki ;)

@Byleby

To jak te zmiany są teraz ustalane? Zwłaszcza w soboty? I dla pewności one same jak są liczone? Jeszcze wcześniej było napisane, że z Górą należy wszystko ustalać ale tamta odpowiedź dotyczyła innego stanowiska. czy elektromechanik ma inaczej?

Biuro Nowy wpis

Szanowny Panie MP, praca na tym stanowisku jest tak właśnie 8-godzinna w systemie dwuzmianowym. Zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy

Znalazłem ogłoszenie pracownika biura serwisu i sprzedawcy. Doświadczenie 6 letnie jako sprzedawca części samochodowych. Orientuje się ktoś jak wyglądają zarobki?

Dave

Mieszane uczucia na temat tej firmy, niby szukają ludzi na okrągło cały rok. Zgłasza się człowiek z 20l doświadczeniem...rozmowa kwalifikacyjna to 1h straty czasu. Brak informacji co człowiek miałby robić, jaki zakres obowiązków, odpowiedzialność, wymagania, czy standardy które muszą być lub do których się dąży. Na pytania "czemu mam pana zatrudnić? Co firma zyska na tym?" lub "jaka $ interesuje?" Ciężko odpowiadać nie wiedząc czy trzeba rowy kopać czy zszywać strusie. Za to można się dowiedzieć jaka wizję ma właściciel firmy, i że założył ja ile tam lat temu, że dużo kamer jest w budynku itp mało istotne rzeczy. Dziwne, można by pomyśleć że jest potrzeba ludzi do pracy...

Cześć, zainteresowałem się ogłoszeniem Konserwator UDT i mam pytanie, bo pasuje mi ogółem to, że jest jedna zmiana. Tylko czy można wiedzieć, w jakich godzinach? Niestety nie wszystkie mi pasują, ja np. bardzo nie lubię pracy od wczesnego ranka.

Biuro

Szanowny Panie, to stanowisko jest na tyle elastyczne że godziny są do ustalenia z zarządem. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu w celu omówienia szczegółów w/w stanowiska.

@Biuro

Witam, na jakich jeszcze innych stanowiskach elastyczna praca byłaby jak najbardziej możliwa? chce się wstępnie rozeznać w tym czy wybrana przeze mnie oferta taka mogłaby być. Praca na część etatu na których stanowiskach występuje?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Transallen? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel

Firma ma ofertę stażu na stanowisko handlowca z gwarancją zatrudnienia. Wiecie ile ten staż trwa? Jakie są zarobki stazysty-handlowca? Mimo gwarancji zatrudnienia zdarzyło się, że komuś odmówili później pracy na etat?

Biuro

Dzień dobry, na ten moment nie oferujemy już żadnego stanowiska stażowego. Czas trwania stażu najczęściej wynosi od 6 m-cy do 9 m-cy. Zarobki są ustalane na etapie rozmowy kwalifikacyjnej. Gwarancja zatrudnienia po stażu wynosi 3 m-ce aczkolwiek staże które są realizowane w naszej firmie są po to żeby osoba która jest na stażu wdrożyła się i została z nami na stałe - w naszej firmie nie szukamy osób na staż dla samego stażu. Na chwilę obecną najbliższe staże planowane w pierwszym kwartale 2024r, aczkolwiek osoby zainteresowane mogą zawszę podejść i złożyć aplikację w biurze siedziby naszej firmy. Zapraszamy również do obserwowania ogłoszeń dostępnych wakatów. Pozdrawiamy

Alex

Widziałem sporo ofert z tej firmy. Ktoś wie co jest powodem tylu ogłoszeń o pracę w jednym czasie? Aż takie zapotrzebowanie na pracowników czy raczej rotacja? W oczy rzuciła mi się opinia z 2022 roku, gdzie ktoś pisał, że na wypłatę zdarza się czekać nawet około miesiąca. Można wierzyć w tą opinię czy ktoś przesadził?

@Alex

Szanowny @Alex - dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Jeśli chodzi o niektóre wakaty to ogłoszenia dotyczą różnych miast (ponieważ posiadamy oddziały w kilku miastach Małopolski i Podkarpacia a nie tylko w samym Jaśle gdzie mieści się nasza siedziba) Tak więc poza Jasłem to jeszcze jesteśmy m.in w Krośnie, Gorlicach, Tarnowie, Nowym Sączu. Dodatkowo niektóre ogłoszenia wakatów dotyczą różnych dziedzin / branż w których działamy m.in : - Rentalowej: ( Wypożyczalnia maszyn i urządzeń - ponad 150 specjalistycznych maszyn budowlanych ) - Budowlanej: ( Usługi sprzętem ciężkim - dźwigi samojezdne, żurawie samochodowe i przenośne hds, mini-żurawie gąsienicowe, podnośniki koszowe na pojazdach, podesty gąsienicowe, podnośniki samojezdne wolnobieżne,koparki) - Handlowej: ( Jesteśmy Wyłącznym i Autoryzowanym Dealerem w Polsce różnych marek m.in Ruthmann Bluelift jak i różnych produktów choćby np: Kontenery Morskie które sprzedajemy, wynajmujemy i dostarczamy ) - Motoryzacyjnej: ( Kompleks motoryzacyjny 7-stanowiskowy warsztat samochodowy, wulkanizacja, myjni automatyczna, myjnia samoobsługowa, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, Serwis mobilny, Pomoc Drogowa, Sklep z częściami samochodowymi ) - Transportowej: ( Przewoźnicy dla firmy Kurierskiej DHL Express, Specjalistyczny transport maszyn, Auto-lawety pomocy drogowej ) Ponadto czasami po prostu potrzebujemy w różnych okresach i do różnych projektów - dodatkowych specjalistów :) Wszystkie wynagrodzenia regulujemy terminowo. Wynagrodzenia dot. umów o pracę są zawsze płatne na koniec miesiąca, zaś dotyczące umów zleceń zgodnie z rozliczeniem i złożonymi dokumentami. Mam nadzieję, że rozwialiśmy Pana wątpliwości. Pozdrawiamy i zapraszamy.

Jaki jest wkład kierownictwa Transallen w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÓŻEF

POLECAM FACHOWY SERWIS SAMOCHODOWY SZYBKA I PROFESJONALNA NAPRAWA ORAZ DIAGNOZA SAMOCHODY ZASTĘPCZE W SUPER CENACH POLECAM!!!!!!!!!

Małgorzata

Te prowizje, o których mówi ogłoszenie na przedstawiciela handlowego, to jakiś duży procent pensji? Byłabym wdzięczna, jakby ktoś wyjaśnił, jak oni to tam wyliczają. Pozdrawiam serdecznie.

@Małgorzata

Mogę Pani jedynie podpowiedzieć że prowizja jest liczona w zależności od produktu a wysokość oraz szczegółowe a przede wszystkim prawdziwe informacje uzyska Pani tylko u mojego szefa w siedzibie firmy (Jasło) do czego zachęcam. Pozdrawiam

Małgorzata

Cześć, myślałam czy nie przejść z aktualnej firmy do nich na przedstawiciela handlowego. Widzę, że jest świeże ogłoszenie. Można wiedzieć więcej o tym, na jakiej zasadzie przyznają prowizje i ile realistycznie się tam zarabia?

@Małgorzata

Na to pytanie Pani nie odpowiem bo zajmuję się czymś innym ale firma naprawdę jest ok a z obserwacji widzę że trwają rozmowy z kandydatami więc proszę zadzwonić lub przyjechać do biura to się na pewno Pani wszystkiego dowie.

Jack

Witam znalazłem ogłoszenie firmy Transallen w Pilźnie na kierowcę i operatora podnośników, mnie interesuje jako praca dodatkowa posiadam uprawnienia i też prawo jazdy kategorii b,c+e.są tu różne opinie i zastanawiam się na wysłaniu cv

@Jack

Nie polecam, pracowałem tam na podobnym stanowisku i powiem tyle że ani nie zarobisz, ani nie będziesz miał za dużo czasu na prywatne życie. Na rozmowie o pracę wszystko pięknie kolorowo, szef obiecuje niewiadomo co, ale po podpisaniu umowy inaczej to wszystko wygląda niż to co obiecywali. Moim zdaniem szkoda czasu i warto poczekać na jakiejś sesnowne ogłoszenie pracy w rzetelnej firmie(usunięte przez administratora)

Justyna

A jako praca dodatkowa to się da na tym stanowisku? Widziałam że już o to pytali, ale bez odzewu a moj chłopak będzie wdzięczny jak się dowiem

@Były pracowniku - zacznijmy od tego, że jeśli ktoś szuka pracy na stanowisku kierowcy C+E to nie jest to praca do 15:00 jak przy taśmie w fabryce. Nie chce mi się wierzyć że Ci szef obiecywał cos z czego sie nie wywiązal a pracuje tu już długo. Jesli sie wywiązujesz z pracy to jest ok. Przecież sam podjąłeś pracę. Ja polecam firmę.

@Justyna

Tak da się pracować dodatkowo. Trzeba zadzwonić lub podjechać do siedziby Jasło ul. Floriańska 110 to w biurze się Pani chłopak wszystkiego dowie.

@Jack

W Pilźnie raczej nie więc może chodzi o oddział Tarnów lub siedziba Jasło to tak samo najlepiej niech Pan zadzwoni lub przyjedzie do biura to się Pan wszystkiego dowie ale ja polecam.

Co jaki czas w Transallen można ubiegać się o podwyżkę?

Miłypan

Pracodawca sam nie wie co chce od pracowników. Na wypłatę trzeba czekać nawet do jednego miesiąca.

lolek3256
@Miłypan

Skoro ktoś pisze, że tak jest to trzeba zgodzić się z tą opinią.

@lolek3256

Tak szybko weryfikujesz potencjalne miejsca pracy? A jeśli by te opóźnienia faktycznie miały występować to wiadomo jaka forma umowy tu przysługuje?

lolek
@lolek3256

skoro ktoś tak pisze to musi miedz doświadczenie.

Czy w Transallen jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

była

Chyba żartujesz :) właściciel robi wszystko wg. własnego uznania, obojętne czy to jest dobre czy złe działanie.

@była

Skoro tak to podasz przykłady tego typu działań? zarówno tych dobrych jak i tych złych?

Czy rotacja pracowników w Transallen na Stażysta jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 16 maja na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

MiKe

Stanowiska stażowe, tak jak i etatowe pojawiają się w momencie kiedy są potrzebne a niekoniecznie muszą być dodawane tylko w efekcie rotacji... niektórzy od razu widzą szklankę do połowy pustą... Zamiast się zastanawiać warto się samemu przekonać..

@MiKe

Mimo wszystko w kontekście odejść to ostatecznie częściej firma dziękuje za współpracę czy to pracownik woli szukać czegoś innego?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Transallen odbywa się również w języku angielskim?

Biuro

Tak ale tylko na stanowiska tego języka wymagające - głównie dot. handlu międzynarodowego. Jest oczywiście również możliwość przeprowadzenia rozmowy dot. innych stanowisk z kandydatami z poza granic naszego kraju. Zapraszamy.

@Biuro

Rozumiem, fajnie ze podajecie takie info, a czy ktoś bez doświadczenia znajdzie tam prace? I bez języka tez

Ogłoszenie na Mechanik Maszyn do Transallen pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Markus

Patrząc na to jak duża i nowoczesna jest flota maszyn w Trans-Allen to myślę, że jeśli dopiero zaczynasz przygodę z serwisem maszyn to lepszej firmy do zdobywania wiedzy i doświadczenia nie znajdziesz w okolicy, a jeśli jesteś doświadczonym mechanikiem to przy tej ilości maszyn, do emerytury pracy Ci nie braknie :)

Kosmo

Tak. Jest ok.

Natalia
@Markus

Brzmi bardzo dobrze w kwestii rozwoju, a na jakie wynagrodzenie może liczyć początkująca osoba?

Nie-Markus
@Natalia

Wszystko zależy na jakie stanowisko a jest ich trochę więc myślę, że najlepiej zapytać u źródła w biurze :)

Czy w Transallen są szkolenia zewnętrzne?

Tak są.

Duduś

Są szkolenia ale musisz je odpracować albo zapłacić jeśli się wcześniej zwolnisz.

@Duduś

Nie zawsze. Zależy jakie szkolenie. Jak jestes zielony w temacie podpisujesz lojalke -ale tak jak wszedzie. Ja jestem zadowolony.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Transallen?

MiKe

Pracowałem w kilku firmach i wiem jak bardzo jest to istotne. A jeśli do tego dodać pozytywne i uczciwe relacje z szefe takie jak u nas to pełny sukces. Polecam

Dizi

Szkoda na nich czasu.

@Dizi

Pewnie Ci nie poszło na rozmowie ;) Osobiście polecam firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Transallen - Jasło

• Jak się pracuje w Transallen?

Zobacz opinie na temat firmy Transallen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transallen?

Transallen
4.8/5 Na podstawie 16 ocen.

Transallen