Opinie o Piotr Wietecha Wiet-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe w Krosno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Piotr Wietecha Wiet-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Piotr Wietecha Wiet-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Wietecha Wiet-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe w Krosno

edi

Jaka jest atmosfera w firmie? Czy pracownicy nie są drętwi i czy nie ma kółek PiS-owskich???

Helena Nowy wpis
@edi

A dlaczego sugerujesz od razu jakieś zagrywki polityczne tu w firmie?

Likwidator Nowy wpis
@edi

Drętwi jak drętwi... zależy na jakim dziale...u mechaników jest spoko.

kamm12 Nowy wpis
@edi

kolejny as pewnie wybiera sie do pracy z nadzieją na wysokie stawki

To..k Nowy wpis
@edi

Zależy o jaki dział chodzi na dziale mechanicznym są ludzie podzieleni na lepszych i gorszych . Tych lepszych jest 2 a reszta uważana za gorszych

Maja

Tak czytam i widzę, że coś pisano tutaj o zarobkach, że jest najniższa krajowa... Chciałam dopytać... Czy to chodzi o wszystkie stanowiska?

Czy w wiet-pol PPHU panuje luźna atmosfera?

Patryk

a zależy to kiedy, po wsi obleci ale jak wszedzie znajdzie sie na hali jakis (usunięte przez administratora)

Hejgen

Malkontenci zawsze mogą szukać innej pracy tylko czy szybko uda się znaleźć równie dobrego pracodawcę?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piotr Wietecha Wiet-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Krosno
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Przedstawiciel handlowy
OEX S.A.
admin

Co sądzisz o firmie wiet-pol PPHU? Masz jakieś aktualne newsy na jej temat? Zapraszamy do komentowania.

Cnc
@admin

Pracuje w tej firmie i powiem tak że szkoda słów poprostu na tych ludzi co siedzą przy biurkach i robią programy do CNC to jest kpina z tych pracowników co pracują piętro niżej . A zarobki to najniższa krajowa a reszta pod stół.

Tomasz
@Cnc

Dziwne że to się jeszcze kręci, BRAK ORGANIZACJI i olewanie istotnych spraw zgłaszanych przez pracowników to chleb powszedni. Jeśli nie znajdzie osoba z jajami która poprowadzi ten WIETKONG to nie wróżę tu nikomu długiej kariery. Dział mechaniczny który nie przynosi zysków ? Śmiech na sali, są możliwości tylko warto się wszystkim zainteresować.

Polka

Nie przesadzajmy z narzekaniem. Myślę, że trzeba szanować firmę i co najwyżej pracować żeby poprawić to co nie do końca jest dobre.

karol

Ciekawe jakie są stawki na produkcji. Dobrze wiedzieć, że jest też umowa o pracę @luijk ale przy takiej pracy dotyczącej części lotniczych to może jest więcej kasy?

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Wietecha Wiet-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe - Krosno

• Jak się pracuje w Piotr Wietecha Wiet-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Wietecha Wiet-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Piotr Wietecha Wiet-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe
1.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Żwirki I Wigury 6 lok. B
    38-400 Krosno