Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej

Tarnów

Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej

Opinie o Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej

serdeczny

Jestem ciekaw kiedy ta firma upadnie całkowicie. To co się tam dzieje nie da się określić słowami. Żal mi ludzi, którzy tam pracują. Niewiadomo czy szefostwo wypłaci pieniądze za prace i czy wogóle ma zamiar je wypłacić. Wcześniej to było dno i 3 metry mułu, a teraz to już sam muł!!! Ehhh... napisałbym coś jeszcze ale brak mi słów. Pozdrawiam pracowników;)

Bez wyplaty

Ten zbach to jakas normalna firma i zarzadzajacy nia ludzie? Pracujemy pod nimi na jednej z inwestycji w kraju i jest problem z wyplacalnoscia tej firmy a dokladnie chodzi o pensje. Ludzie nie chca pracowac bo nie maja wyplat i schodza z budowy . Co z ta firma? Dac sobiez nimi spokoj?

@Bez wyplaty 25.09.2018 20:55

Firma zbach to (usunięte przez administratora) nie płacą .Ludzie nie dostali kasy za sierpień a już koniec wrzesnia

@anonymous 26.09.2018 08:16

Ta firma prokuratura powinna sie zainteresowac!!!!!!!!!

Cowboy

Kujawiak z pogardą nazwał ludzi pracy "wiesniakami" Z naszego "dobroczyńcy" to wielki "BUFON" uwaga nie mylić z włoskim bramkarzem raczej to taki polski "PESZKO" !!! Wstyd Kujawiak!!!

Serdeczny
@Cowboy 01.08.2018 16:40

Bardziej Polski "CIONEK" bo dzisiaj za sprawa swojego dyrektora Goldiego walnął sobie samobója.

Serdeczny
@Serdeczny 24.09.2018 19:43

ps. wtajemniczeni i pracownicy będą wiedzieć o czym piszę. pozdro nie dajcie się wszystkich nie zwolnią

Zuzanna

@anonymous, jesteś pracownikiem firmy Zbach? Skoro firma nie oferuje dodatków do pensji to może posiada inne zalety świadczące o tym, że z chęcią się tam pracuje? Jak wygląda system zmianowy w tej pracy? Co warto o niej wiedzieć?

Witold

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

@Witold 03.08.2018 18:34

Dodatki do pensji? Na zbachu? Dobre:) Tutaj trzeba sie zastanawiać czy wypłata będzie w terminie.

Zuzanna

@Jacek, na forum w ostatnim czasie nikt z pracowników Zbach Zakład Budowlany Aparatury Chemicznej nie udzielił Tobie odpowiedzi. Czy wobec tego aplikowałeś już na jakieś stanowisko do tej firmy i będziesz w stanie podzielić się tym czego się dowiedziałeś? Nalegam by i inne osoby wyraziły swoje zdanie o tym pracodawcy.

Jacek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

Konrad

Zawsze mogą zdarzyć się gorsze czasy w firmie. Może trzeba pracować żeby się wyprostowała sytuacja?

Player
@Konrad 15.06.2018 19:15

Zgadza sie grunt to pracować o pieniądze nie pytać. Od czasu prywatyzacji ZBACH-u cały czas trwają te gorsze czasy. Najpotężniejsza niegdyś spółka zakładów azotowych z roku na rok pogrąża sie coraz bardziej.

Robert.L

Mój znajomy tam pracuje.Dzisiaj jest 11.06.2018 a o wypłacie za maj kadra kierownicza nawet nie wspomina.Tak super zarządzany jest ZBACH.Podobno firma chyli się ku upadkowi.

Czarek

Idealnych ludzi nie ma i może komuś nie odpowiada szefostwo ale ważne żeby firma była dobrze kierowana!!!

Zuza
@Czarek 01.06.2018 13:44

Ale się uśmiałam. Dobrze kierowana firma wypłaca pracownikom pensje w terminie, nie zmienia prezesów jak rękawiczki i nie jest zagrożona upadłością. Widzę, że Pan dawno nie był w ZBACH-u. Jeżeli Panu się podoba taka sytuacja, to gratuluję.

Adam

Znowu nie ma wypłaty wraca to co było niestety pracy dużo i to dla zakładów azotowych a płacić pracownikom nie ma kto Czerwony znowu rządzi i to w sposób niezgodny z prawem

Zuza
@Adam 14.05.2018 19:54

Nie rozumiem, dlaczego Czerwony nadal rządzi. Tyle złego zrobił w ZBACH-u. Jakie musi mieć "kwity" i na kogo, że prezesi odchodzą , a on nadal nie traci swojej pozycji.

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej? Czy warunki pracy oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

Sąsiad

Podobno w ZBACHu znowu jakieś zmiany w kierownictwie? Na lepsze czy na gorsze?

Player
@Sąsiad 20.02.2018 17:37

Prawda jest taka że Ci co chcą sie rozwijać zawodowo po prostu odchodzą. Pozytywne zmiany były by w tedy gdyby kilka osób odeszło ale z wyższych szczebli.

Lechu

Hmm tylko dlaczego fachowcy sie zwalniają? To jest zastanawiające. Dlaczego nikt o nich nie walczy?

@Lechu 22.01.2018 17:08

Zapomina sie o tym że to kompetentni i solidni stanową siłę kadry. A takie osoby trzeba utrzymywać w okół siebie. Widać brakuje argumentów żeby ich zatrzymywać.

karolowa
@Lechu 22.01.2018 17:08

widać za długo pracowali w tej firmie i za dużo wiedzą nowi zanim zaskoczą będzie pozamiatane.

zwiazkowiec
@Lechu 22.01.2018 17:08

co tam narzekać wypłata na koncie bez opóznień a ze robic trzeba to się tylko cieszyć że jest praca a wzrost płac lada dzień nastąpi.

yoy
@zwiazkowiec 01.02.2018 11:11

z czego sie tu cieszyć jak kregosłup firmy bez zmian i czas go chyba wymienic

Karol

W każdej firmie są okresy lepsze i gorsze. Teraz będzie super!!!

Marcinek

Czyżby ZBACH wstawał wreszcie z kolan i znów stawał sie prężną firmą? Oby tak było:)

sąsiadka
@Marcinek 16.12.2017 11:35

Tak jest coraz lepiej i atmosfera się poprawia , wypłaty na czas a wizja rozwoju i wyniki na zielono.Tak trzymać brawo dla kadry zarządzającej

A co z zarządem?

zuzia
@sąsiad 20.10.2017 18:20

Zarząd ma się dobrze i rokuje dalszy rozwój firmy

juniorowa
@sąsiad 20.10.2017 18:20

a co to za nowy fachowiec który nara obcina każdego na robocie jakby się coś na tym znał

Junior
@juniorowa 25.11.2017 18:39

Co masz przez to na myśli?

emerytka

co dobrego słychać na ZBACH-u w kończącym się roku / tak z sentymentu pytam /

senior
@sąsiad 20.10.2017 18:20

może pasuje złożyć życzenia świąteczne zacnej kadrze dyrektorskiej / dobrze już zarządzającej / i prezesom z okazji świąt i NR.

Junior

ZBACH ponownie bez wypłaty?

ADMINISTRACYJNY
@Junior 25.09.2017 21:49

Już po sprawie POSZŁA WYPŁATA i czas się zająć nowymi wyzwaniami i robotą

Tymczasem na ZBACHU opery mydlanej czy też czeskiego filmu ciąg dalszy. Podobno za brak wypłat odpowiada nowy prezes , a kierownictwo zakładu chodzi sobie jakby nigdy nic się nie stało i utrzymuje się w świetnej formie . Pan Kierownik Stanisław G. po raz kolejny potwierdza, że jest liderem organizacji pracy w firmie. Szkoda Słów na tych Matołów.

BANJAMIN Sasiad sasiada

MARNE JEST ZYCIE LUDZI, KTORZY KLAMSTWO STAWIJA WYZEJ OD PRAWDY.

@BANJAMIN Sasiad sasiada 15.09.2017 14:37

A jaśniej?

sąsiad

Czy to prawda , że w ZBACHu zmienił się zarząd? Prezesem nie jest już Pan Zgrzebnicki?

X
@sąsiad 14.09.2017 17:21

Ano prawda

BANJAMIN

Cóż może ktoś zrobić przeciw Tobie przy pomocy słów lub krzywd ? SOBIE RACZEJ SZKODZI NIŻ TOBIE ! Jeśli teraz zdajesz się padać ofiarą i cierpieć hańbę , na którą nie zasłużyłeś , nie oburzaj się z tego powodu. Oto gdyby wszystko, co może być najzłośliwiej wymyślone , przeciwko Tobie mówiono , cóż by ci szkodziło , gdybyś pozwolił temu zupełnie przejść i nie więcej przywiązywałbyś do tego znaczenia niż do źdźbła .Czyż choć jeden włos mogą ci wyrwać ? [...] o słowach i czynach innych ludzi nic nie orzekaj bez namysłu, ani też nie mieszaj się w rzeczy ci niepowierzone. Tyś powinien gorzej o sobie samym rozumieć i wierzyć, że nikt od ciebie nie jest bardziej nieudolny. To, co innym podoba się,będzie szło po ich myśli; co się tobie podoba , nie powiedzie się.

BANJAMIN

Wszyscy słabi jesteśmy, ale ten jest SŁABSZY , kto nie potrafi uznać swej słabości. Niektórzy ludzie potrafią ŚWIETNIE UDAWAĆ, że są zapracowani, i w końcu zostają uznani za niezastąpionych. Człowiek głupi szuka szczęścia w oddali,mądry stara się , by wyrosło w zasięgu ręki. Ludzie rzadko stają się lepsi, jeśli nie mają innych wzorców poza sobą.

BANJAMIN

Kto chce rządzić ludźmi, nie powinien ich gnać przed sobą , lecz sprawić , żeby podążali za nim. Jeśli przyjmiemy swoje życie bez zastrzeżeń -wszystko , co początkowo wydaje się być wstrętne, bolesne i złe , może okazać się źródłem piękna , radości i siły jeżeli przyjmiemy to z podniesionym czołem. Każda chwila ma wagę , złota dla kogoś umie ją taką zobaczyć. PIENIĄDZOM TRZEBA ROZKAZYWAĆ , A NIE SŁUŻYĆ. !!!!!!

Były Pracownik

Doszły mnie słuchy, że na Zbachu panuje coraz większy wyzysk pracownika. Dyrektor do spółki z Kierownikami bezustannie podkręcają tempo. Im więcej pracy tym większe straty. Brakuje podstawowego sprzętu. Świnie w rzeźni mają lepiej. Nie do wiary!!! Współczuję wszystkim tam pracującym.

BENJAMIN

Szczęśliwy kto kocha Ciebie, przyjaciela w Tobie, a nieprzyjaciela ze względu na Ciebie. Jeśli chcesz być wielki zaczynaj od rzeczy małych . Zakładaj głęboki fundament na pokory, skoro zamierzasz budować wysoko. Przyjacielowi chwalącemu i nieprzyjacielowi ganiącemu NIE NALEŻY WE WSZYSTKO WIERZYĆ. JEŚLI by Nas nikt nie oczerniał, jakimi byśmy byli .

fizol

Nie ma grosza nawet na taczki a na stanie zużyte stare rupiecie.

*COWBOY*

CZEKAMY NA TACZKI skoro tak fajnie jest już ...

gowork

Majster ty tam kładź pachwiny i stawej piony, a nie kontempluj na rusztowaniu

ROZWAŻANIA NAD ŻYCIEM.

Przypomnę, że moralność katolicka każe upatrywać bliźniego w każdym człowieku, mimo jego grzechów czy błędów. Także w przeciwniku każe nam szanować dobrą wolę, uczciwość, zacność, zasługę. A miłować każe Chrystus wszystkich bez wyjątku: „A ja wam powiadam: Miłujcie nieprzyjacioły wasze, dobrze czyńcie tym, którzy was mają w nienawiści, a módlcie się za prześladujących i potwarzających was, abyście byli synami Ojca waszego, który jest w niebiesiech, który każe słońcu swemu wschodzić na dobrych i złych i spuszcza deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych” (Mt 5,44-45).

Zostaw opinię o Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej