Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej

Tarnów

Opinie o Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej

Marcinek

Czyżby ZBACH wstawał wreszcie z kolan i znów stawał sie prężną firmą? Oby tak było:)

sąsiadka
@Marcinek 16.12.2017 11:35

Tak jest coraz lepiej i atmosfera się poprawia , wypłaty na czas a wizja rozwoju i wyniki na zielono.Tak trzymać brawo dla kadry zarządzającej

A co z zarządem?

emerytka
@sąsiad 20.10.2017 18:20

co dobrego słychać na ZBACH-u w kończącym się roku / tak z sentymentu pytam /

senior
@sąsiad 20.10.2017 18:20

może pasuje złożyć życzenia świąteczne zacnej kadrze dyrektorskiej / dobrze już zarządzającej / i prezesom z okazji świąt i NR.

Junior

ZBACH ponownie bez wypłaty?

ADMINISTRACYJNY
@Junior 25.09.2017 21:49

Już po sprawie POSZŁA WYPŁATA i czas się zająć nowymi wyzwaniami i robotą

Tymczasem na ZBACHU opery mydlanej czy też czeskiego filmu ciąg dalszy. Podobno za brak wypłat odpowiada nowy prezes , a kierownictwo zakładu chodzi sobie jakby nigdy nic się nie stało i utrzymuje się w świetnej formie . Pan Kierownik Stanisław G. po raz kolejny potwierdza, że jest liderem organizacji pracy w firmie. Szkoda Słów na tych Matołów.

BANJAMIN Sasiad sasiada

MARNE JEST ZYCIE LUDZI, KTORZY KLAMSTWO STAWIJA WYZEJ OD PRAWDY.

@BANJAMIN Sasiad sasiada 15.09.2017 14:37

A jaśniej?

sąsiad

Czy to prawda , że w ZBACHu zmienił się zarząd? Prezesem nie jest już Pan Zgrzebnicki?

X
@sąsiad 14.09.2017 17:21

Ano prawda

BANJAMIN

Cóż może ktoś zrobić przeciw Tobie przy pomocy słów lub krzywd ? SOBIE RACZEJ SZKODZI NIŻ TOBIE ! Jeśli teraz zdajesz się padać ofiarą i cierpieć hańbę , na którą nie zasłużyłeś , nie oburzaj się z tego powodu. Oto gdyby wszystko, co może być najzłośliwiej wymyślone , przeciwko Tobie mówiono , cóż by ci szkodziło , gdybyś pozwolił temu zupełnie przejść i nie więcej przywiązywałbyś do tego znaczenia niż do źdźbła .Czyż choć jeden włos mogą ci wyrwać ? [...] o słowach i czynach innych ludzi nic nie orzekaj bez namysłu, ani też nie mieszaj się w rzeczy ci niepowierzone. Tyś powinien gorzej o sobie samym rozumieć i wierzyć, że nikt od ciebie nie jest bardziej nieudolny. To, co innym podoba się,będzie szło po ich myśli; co się tobie podoba , nie powiedzie się.

BANJAMIN

Wszyscy słabi jesteśmy, ale ten jest SŁABSZY , kto nie potrafi uznać swej słabości. Niektórzy ludzie potrafią ŚWIETNIE UDAWAĆ, że są zapracowani, i w końcu zostają uznani za niezastąpionych. Człowiek głupi szuka szczęścia w oddali,mądry stara się , by wyrosło w zasięgu ręki. Ludzie rzadko stają się lepsi, jeśli nie mają innych wzorców poza sobą.

BANJAMIN

Kto chce rządzić ludźmi, nie powinien ich gnać przed sobą , lecz sprawić , żeby podążali za nim. Jeśli przyjmiemy swoje życie bez zastrzeżeń -wszystko , co początkowo wydaje się być wstrętne, bolesne i złe , może okazać się źródłem piękna , radości i siły jeżeli przyjmiemy to z podniesionym czołem. Każda chwila ma wagę , złota dla kogoś umie ją taką zobaczyć. PIENIĄDZOM TRZEBA ROZKAZYWAĆ , A NIE SŁUŻYĆ. !!!!!!

Były Pracownik

Doszły mnie słuchy, że na Zbachu panuje coraz większy wyzysk pracownika. Dyrektor do spółki z Kierownikami bezustannie podkręcają tempo. Im więcej pracy tym większe straty. Brakuje podstawowego sprzętu. Świnie w rzeźni mają lepiej. Nie do wiary!!! Współczuję wszystkim tam pracującym.

BENJAMIN

Szczęśliwy kto kocha Ciebie, przyjaciela w Tobie, a nieprzyjaciela ze względu na Ciebie. Jeśli chcesz być wielki zaczynaj od rzeczy małych . Zakładaj głęboki fundament na pokory, skoro zamierzasz budować wysoko. Przyjacielowi chwalącemu i nieprzyjacielowi ganiącemu NIE NALEŻY WE WSZYSTKO WIERZYĆ. JEŚLI by Nas nikt nie oczerniał, jakimi byśmy byli .

fizol

Nie ma grosza nawet na taczki a na stanie zużyte stare rupiecie.

*COWBOY*

CZEKAMY NA TACZKI skoro tak fajnie jest już ...

gowork

Majster ty tam kładź pachwiny i stawej piony, a nie kontempluj na rusztowaniu

ROZWAŻANIA NAD ŻYCIEM.

Przypomnę, że moralność katolicka każe upatrywać bliźniego w każdym człowieku, mimo jego grzechów czy błędów. Także w przeciwniku każe nam szanować dobrą wolę, uczciwość, zacność, zasługę. A miłować każe Chrystus wszystkich bez wyjątku: „A ja wam powiadam: Miłujcie nieprzyjacioły wasze, dobrze czyńcie tym, którzy was mają w nienawiści, a módlcie się za prześladujących i potwarzających was, abyście byli synami Ojca waszego, który jest w niebiesiech, który każe słońcu swemu wschodzić na dobrych i złych i spuszcza deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych” (Mt 5,44-45).

hyhyhy

co się stało z waszym Apaczem ? pytam bo na Tamelu też jest taki Apacz Niemiec , który trwoni pieniądze ktore powinny należeć sę pracownkom ,a nie jego lichwiarskiemu procederowi.

yola

Nareszcie lokomotywa się rozpędza zwłaszcza atmosfera wśród załogi coraz lepsza akcję byłego prezesa poszybowały w górę a teraz po następnej reorganizacji w biurach będą wyniki i wskażniki na zielono.

-0-

NIKT NIE JEST zASkoCZONY i NIKOGO NIC NIE ZATKAŁO.

PANI

No i co zatkało kakao pesymistów trzeba wierzyć w szefa nawet w tych ciężkich chwilach jakie były bo przed nami lepsze jutro

PAN

Nara idzie chyba wszystko w dobrym kierunku nadeszła tak czekana stabilizacja światełko w tunelu coraz jaśniejsze a i atmosfera w firmie się stabilizuje NIC tylko klaskać jednak ta zmiana powrotna zrobiła swoje jak odpowiedni ludzie na swoich stołkach to i owoc widać i robić się chce.

NOWY ROK

Chciałbym, żeby jutro się okazało, że taki " #Petru i #Nowoczesna " to był tylko sen, w pijanym sylwestrowym widzie. ( od widzenia) - przez analogię do ...

grajek/a

Coś tu parę wpisów znikło dosadnych na temat wielkiego wodza czyż aby zabolało - prawda za kuła w oczy i ingerencja długich rąk zadziałała / tylko że te ręce są spaprane klejem i nie da się tego niczym zmyć dokąd ten pan będzie na świeczniku /

Serdeczna

Niestety, ale Wielki Wódz Apacz jest człowiekiem, któremu brak EMPATII. Więcej nie pisze bo byłyby to same wulgaryzmy.

Cowboyka

Tyle się tu piszę ciekawego o tym wodzu APACZU człowieku inteligentnym , uczciwym wrażliwym na krzywdę każdego pracownika , dbającego o dobro firmy bo tak wynika z tych wpisów to ciekaw jestem kiedy zostanie uhonorowany przez załogę i wywieziony na taczkach dla dobra dalszego rozwoju firmy.

NA KONIEC

Zawistnych ? ! A czego lub co komuś tu zazdrościć ? Nie ma czego.

Serdeczny

Czekam na tą chwilę :) Koniec to tak naprawdę początek. Czego??? Być może dowiemy się już niebawem!!! Pozdrawiam Zawistnych

NA KONIEC

Oto nadchodzi dzień palący jak piec, a wszyscy pyszni i wszyscy wyrządzający krzywdę będą słomą, więc spali ich ten nadchodzący dzień, tak , że nie pozostawi po nich ani korzenia, ani gałązki.

strażak SAM

I takim oto sposobem portal PINIE umarł Śmiercią naturalną.

Cowboy

Apacz jak zwykle spaceruje z syderczym uśmiechem! Przecież zarabia tylko około 20 tyś. zł miesiecznie!!! Czerwony spokojnie!!! Zobaczymy co przyniosą nam najbliższe dni! Może być mocna zawierucha???

Cowboy

...no niestety wieśniak dziś nie wyrwał chwasta!!!... Czy ktoś jest w stanie zrozumieć co ten Kujawiak kombinuje? Przecież w jego postępowaniu nie ma żadnej logiki! Chyba że się boi Apacza? Ponowie pytanie!!! Czerwony co ty prezentujesz swoją osobą? JESTEŚ PO PROSTU "...MNIEJ NIŻ ZEREO..."!!!

Cowboy

...jutro przyjedzie chłop z motyką by wykopać chwasta?... Co zrobi Kujawiak chyba sam Apacz nie wie! Może w końcu dla dobra ZBACH-u i nas wszystkich Kujawiak posłucha zwykłych ciemnych ludzi???

Cowboy

Czy Apacz jest frajerem??? On jest przekonany że my jesteśmy frajerami!!! Czerwony konusie my mamy umowę z tobą że co mięsiac za naszą sumienną pracę otrzymamy wynagrodzenie!!! Obecnie czekamy na "grusze"!!! Gdzie są nasze pieniądze z funduszu socjalnego? Czerwony nieudaczniku oddaj nam pieniądze!!!

Serdeczny

Apacz Frajerze skończ swoje zagrywki bo po cienkim lodzie stąpasz!!! Słyszałem, że postawiono Cię trochę dzisiaj do pionu he he :) Nie Miałeś odwagi nawet wyjść do ludzi!!! WSTYD!!!

Cowboy

Wybitnie trafne porównanie))) Ale czy przypadkiem knur się nie obrazi???

Cowboy

Wybitnie trafne porownanie))) Ale czy przypadkiem mnie się nie obrazi???

Benjamin

co do tych "sukcesów" to nasuwa się porównanie : Napoleon z "Folwarku zwierzęcego" ... skutki równie opłakane

Cowboy

Jeżeli Apaczu jesteś gorliwym czytelnikiem "opinie ZBACH" to może coś napiszesz? Tylko co? Może jakie masz osiągnięcia w sprawnym kierowaniem firmą? Pamiętaj nie bądź skromny i pisz o wszystkich sukcesach!!! Czekam cierpliwie z paczką chusteczek w ręku!!!

Benjamin

po co to wklejać takie pierdoły, przecież wszyscy wiedzą , ze nie chodzi o genezę słowa !!! tylko o skojarzenie , które trafia w punkt zarówno kolorem skóry jak i sposobem traktowania ludzi !!!

-------MEMENTO______

Z wikipedi Apacze (N'de lub Dine'é („Ludzie”)) – zespół grup etnicznych Indian Ameryki Północnej, spokrewnionych prawdopodobnie z Atabaskami, zamieszkujący rezerwaty w stanach Arizona, Nowy Meksyk i Oklahoma. Nazwa Apacze obejmuje co najmniej osiem szczepów, spośród których najbardziej znanymi były szczepy Kiowa, Mescalero, Jicarilla i Chiricahua. Kilka z nich, w tym Chiricahua, określano jako Apaczów z White Mountain. W zachodnim Teksasie mieszkali Apacze Lipan, którzy po walkach z Meksykiem i z napierającymi na nich osadnikami amerykańskimi zostali wyparci do Nowego Meksyku. Znamienny był ich styl osiedlania. Kiedy budowali wickiup, zazwyczaj ustawiali je w centrum obozowiska i przeznaczali dla kobiet, dzieci i starców. Wojownicy swoje szałasy stawiali wokół obozu, tworząc niejako „mur obronny” dla całej społeczności. Apacze przez dziesięciolecia stawiali zbrojny opór białym kolonialistom, najsławniejszy z wodzów plemienia, Geronimo poddał się w 1886 roku. Niemniej jednak do wczesnych lat 20. XX wieku zdarzały się przypadki zbrojnego oporu wobec kolonizacji prowadzonej przez Stany Zjednoczone Ameryki a następnie Meksyk[1].

Cowboy

Czy mi ktoś potwierdzi wiadomość że dnia 25.10.2016 Harry Potter złożył rezygnacje? Czyżby Kujawiak znów nas oszukał??? Niemożliwe ((( Potwierdził kolejny raz że nie zależy mu na naszej przyszłości!!! Czerwony przydupas Kujawiaka robi swoje!!! Pomiata ludźmi ba prowadzi mobbing na każdym spotkaniu!!! Ty czerwony "rządzący impotencie" gdzie są nasze pieniądze??? Pamiętaj że ludzie dużo wiedzą i mają dobrą pamięć!!! Czerwony konusie jak to czytasz to się czerwienisz choć troszkę )))

GRAJEK/A

Taka prawda Ci panowie związkowcy mają się świetnie i razem z byłym nieudacznikiem piastują nadal szczytne stanowiska bo korytko jest dla wybrańców .

___MEMENTO ___+

Od lat chodziły słuchy ,że związki nasze kochane nic nie mogą , a tak na marginesie , to co zrobiły chodzi mi o to , czy dzięki nim pracownicy coś zyskali , ponad na co pozwalali im prezesi ? Co z przynależności do tych organizacji miały DZIEWCZYNY wtoczone do "podziemi" ? Na okrągło chodziły słuchy, że będą tu i tam przekazane ? Jak wówczas działali pan Endriu i Romario? Co zyskali ? Przejęli się ich losem i nie tylko ich ? Więc o jakich związkach my tu mówimy ? Komu pomogły ? Chyba tylko sobie. samym. Nie ma obecnie na Z-chu Związkowców z krwi i z kości, DZIAŁAJĄCYCH NA KORZYŚĆ PRACOWNIKÓW !!!! podobno nic już nie mogą zdziałać ponieważ jesteśmy firmą PRYWATNĄ, a wiec taką w której nikt już nie będzie się (podobno) liczyć ze związkami. I na koniec pytanie : taka jest prawda , czy taką prawdę mamy zaakceptować ? Pozdrawiam .

ona

Ryba zawsze psuję się od głowy mam za tym pytanie co nasze prężne związki zawodowe zrobiły w tym kierunku żeby podziękować temu panu który się nie sprawdził i doprowadził do sytuacji w jakiej znajduje się ZBACH. Jako finansowy i były prezes nie powinien już tu pracować z uwagi na ogromny bagaż zła jaki na nim ciąży chyba że są inne więzi między stronami to przepraszam.

-------MEMENTO______

C.D. W zależności od tego, jakie zarząd ZBACh-u będzie miał pomysły, będziemy próbować wspólnie realizować pakiet inwestycyjny dla przyszłości firmy i jej pracowników - powiedział Tomasz Mazur, Prezes Zarządu Petro Mechanika S.A. Nowy właściciel ZBACh sp.zo.o. zobowiązał się do realizacji pakietu socjalnego i programu inwestycyjnego na warunkach uzgodnionych z zakładowymi organizacjami związkowymi. - Wynegocjowaliśmy dobry pakiet, okres gwarancyjny to 3 lata. W tym czasie są pewne gwarancje zatrudnieniowe. Okres gwarancyjny rozciąga się na płace, tzn. nie mogą one być niższe niż w dniu podpisania umowy. Co ważne, wynegocjowaliśmy przeniesienie korzystnych zapisów z pakietu socjalnego do zakładowego układu zbiorowego pracy oraz szereg zabezpieczeń natury socjalnej. Wydaje mi się, że pakiet inwestycyjny, który został również ustalony w umowie, daje jakieś gwarancje rozwoju tej firmy - powiedział Andrzej Sikora, przewodniczący NSZZ "Solidarność" Azotów Tarnów. "

___MEMENTO ___+

CYTAT Z INTERNETU : " Inwestor branżowy nabył 100% (107.700) udziałów w spółce zależnej Azotów Tarnów. Nabywcą Zakładów Budowy Aparatury Chemicznej ZBACh sp.z o.o. jest płocka grupa kapitałowa Petro Mechanika SA. - Sprzedaż udziałów w ZBACh została dokonana na drodze pisemnego zaproszenia do rokowań, skierowanego do inwestorów finansowych, branżowych i pracowników spółki. Najbardziej korzystną ofertę złożyła Spółka Petro Mechanika SA., działająca w imieniu własnym oraz spółek Petro Eltech Sp. z o.o. i Petro Remont Sp. z o.o. Podczas negocjacji firma ta potwierdziła warunki oferty, które szczegółowo zostały przeniesione do umowy sprzedaży udziałów - wyjaśnia Jerzy Jurczyński, rzecznik prasowy Azotów Tarnów.

ona

Ja natomiast zastanawiam sie gdzie są te nasze silne związki zawodowe które nie potrafią tego grajka weselnego wywiez na taczkach czy mało jest argumentów i haków na tego beznadzieję .

Somebody

Stało się ... zamiast eldorado kolejny tydzień bidy z nędzą a Apacz nie poczuwa się do odpowiedzialności za swój " sukces " , swoją drogą bycie prezesem to jednak trudniejsze niż się wydaje ... często trzeba uszanować odmienny od własnego punkt widzenia!!! Jeszcze tylko mnie zastanawia , dlaczego taki geniusz dalej marnuje się na Zbachu ?

Cowboy

Już jutro kończy się kolejny tydzień a my zamiast obiecanych pieniędzy zobaczymy zapewnie środkowy palec! Pytamy się po raz kolejny!!! Apaczu ty krętaczu gdzie są nasze pieniądze??? Nadal zgrywasz cwaniaka!!! Nie zwalaj odpowiedzialności na nowego Koguta!!! Albo jest się człowiekiem honoru albo zwykłą szmatą!!!

Dezyderiusz

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ? co dzieje się z Harrym , który obiecał w tym tygodniu wypłatę zaległych pieniędzy ?

Kłapouchy

Nie chcę tego zaznaczać, ale muszę to zaznaczyć... to już nie jest firma ! od paru lat to już tylko burdel na kółkach !!!

Zostaw opinię o Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej