Opinie o Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej w Tarnów

Benjamin

co do tych "sukcesów" to nasuwa się porównanie : Napoleon z "Folwarku zwierzęcego" ... skutki równie opłakane

Cowboy

Jeżeli Apaczu jesteś gorliwym czytelnikiem "opinie ZBACH" to może coś napiszesz? Tylko co? Może jakie masz osiągnięcia w sprawnym kierowaniem firmą? Pamiętaj nie bądź skromny i pisz o wszystkich sukcesach!!! Czekam cierpliwie z paczką chusteczek w ręku!!!

Benjamin

po co to wklejać takie pierdoły, przecież wszyscy wiedzą , ze nie chodzi o genezę słowa !!! tylko o skojarzenie , które trafia w punkt zarówno kolorem skóry jak i sposobem traktowania ludzi !!!

-------MEMENTO______

Z wikipedi Apacze (N'de lub Dine'é („Ludzie”)) – zespół grup etnicznych Indian Ameryki Północnej, spokrewnionych prawdopodobnie z Atabaskami, zamieszkujący rezerwaty w stanach Arizona, Nowy Meksyk i Oklahoma. Nazwa Apacze obejmuje co najmniej osiem szczepów, spośród których najbardziej znanymi były szczepy Kiowa, Mescalero, Jicarilla i Chiricahua. Kilka z nich, w tym Chiricahua, określano jako Apaczów z White Mountain. W zachodnim Teksasie mieszkali Apacze Lipan, którzy po walkach z Meksykiem i z napierającymi na nich osadnikami amerykańskimi zostali wyparci do Nowego Meksyku. Znamienny był ich styl osiedlania. Kiedy budowali wickiup, zazwyczaj ustawiali je w centrum obozowiska i przeznaczali dla kobiet, dzieci i starców. Wojownicy swoje szałasy stawiali wokół obozu, tworząc niejako „mur obronny” dla całej społeczności. Apacze przez dziesięciolecia stawiali zbrojny opór białym kolonialistom, najsławniejszy z wodzów plemienia, Geronimo poddał się w 1886 roku. Niemniej jednak do wczesnych lat 20. XX wieku zdarzały się przypadki zbrojnego oporu wobec kolonizacji prowadzonej przez Stany Zjednoczone Ameryki a następnie Meksyk[1].

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Cowboy

Czy mi ktoś potwierdzi wiadomość że dnia 25.10.2016 Harry Potter złożył rezygnacje? Czyżby Kujawiak znów nas oszukał??? Niemożliwe ((( Potwierdził kolejny raz że nie zależy mu na naszej przyszłości!!! Czerwony przydupas Kujawiaka robi swoje!!! Pomiata ludźmi ba prowadzi mobbing na każdym spotkaniu!!! Ty czerwony "rządzący impotencie" gdzie są nasze pieniądze??? Pamiętaj że ludzie dużo wiedzą i mają dobrą pamięć!!! Czerwony konusie jak to czytasz to się czerwienisz choć troszkę )))

GRAJEK/A

Taka prawda Ci panowie związkowcy mają się świetnie i razem z byłym nieudacznikiem piastują nadal szczytne stanowiska bo korytko jest dla wybrańców .

___MEMENTO ___+

Od lat chodziły słuchy ,że związki nasze kochane nic nie mogą , a tak na marginesie , to co zrobiły chodzi mi o to , czy dzięki nim pracownicy coś zyskali , ponad na co pozwalali im prezesi ? Co z przynależności do tych organizacji miały DZIEWCZYNY wtoczone do "podziemi" ? Na okrągło chodziły słuchy, że będą tu i tam przekazane ? Jak wówczas działali pan Endriu i Romario? Co zyskali ? Przejęli się ich losem i nie tylko ich ? Więc o jakich związkach my tu mówimy ? Komu pomogły ? Chyba tylko sobie. samym. Nie ma obecnie na Z-chu Związkowców z krwi i z kości, DZIAŁAJĄCYCH NA KORZYŚĆ PRACOWNIKÓW !!!! podobno nic już nie mogą zdziałać ponieważ jesteśmy firmą PRYWATNĄ, a wiec taką w której nikt już nie będzie się (podobno) liczyć ze związkami. I na koniec pytanie : taka jest prawda , czy taką prawdę mamy zaakceptować ? Pozdrawiam .

ona

Ryba zawsze psuję się od głowy mam za tym pytanie co nasze prężne związki zawodowe zrobiły w tym kierunku żeby podziękować temu panu który się nie sprawdził i doprowadził do sytuacji w jakiej znajduje się ZBACH. Jako finansowy i były prezes nie powinien już tu pracować z uwagi na ogromny bagaż zła jaki na nim ciąży chyba że są inne więzi między stronami to przepraszam.

-------MEMENTO______

C.D. W zależności od tego, jakie zarząd ZBACh-u będzie miał pomysły, będziemy próbować wspólnie realizować pakiet inwestycyjny dla przyszłości firmy i jej pracowników - powiedział Tomasz Mazur, Prezes Zarządu Petro Mechanika S.A. Nowy właściciel ZBACh sp.zo.o. zobowiązał się do realizacji pakietu socjalnego i programu inwestycyjnego na warunkach uzgodnionych z zakładowymi organizacjami związkowymi. - Wynegocjowaliśmy dobry pakiet, okres gwarancyjny to 3 lata. W tym czasie są pewne gwarancje zatrudnieniowe. Okres gwarancyjny rozciąga się na płace, tzn. nie mogą one być niższe niż w dniu podpisania umowy. Co ważne, wynegocjowaliśmy przeniesienie korzystnych zapisów z pakietu socjalnego do zakładowego układu zbiorowego pracy oraz szereg zabezpieczeń natury socjalnej. Wydaje mi się, że pakiet inwestycyjny, który został również ustalony w umowie, daje jakieś gwarancje rozwoju tej firmy - powiedział Andrzej Sikora, przewodniczący NSZZ "Solidarność" Azotów Tarnów. "

___MEMENTO ___+

CYTAT Z INTERNETU : " Inwestor branżowy nabył 100% (107.700) udziałów w spółce zależnej Azotów Tarnów. Nabywcą Zakładów Budowy Aparatury Chemicznej ZBACh sp.z o.o. jest płocka grupa kapitałowa Petro Mechanika SA. - sprzedaż udziałów w ZBACh została dokonana na drodze pisemnego zaproszenia do rokowań, skierowanego do inwestorów finansowych, branżowych i pracowników spółki. Najbardziej korzystną ofertę złożyła Spółka Petro Mechanika SA., działająca w imieniu własnym oraz spółek Petro Eltech Sp. z o.o. i Petro Remont Sp. z o.o. Podczas negocjacji firma ta potwierdziła warunki oferty, które szczegółowo zostały przeniesione do umowy sprzedaży udziałów - wyjaśnia Jerzy Jurczyński, rzecznik prasowy Azotów Tarnów.

ona

Ja natomiast zastanawiam sie gdzie są te nasze silne związki zawodowe które nie potrafią tego grajka weselnego wywiez na taczkach czy mało jest argumentów i haków na tego beznadzieję .

Somebody

Stało się ... zamiast eldorado kolejny tydzień bidy z nędzą a Apacz nie poczuwa się do odpowiedzialności za swój " sukces " , swoją drogą bycie prezesem to jednak trudniejsze niż się wydaje ... często trzeba uszanować odmienny od własnego punkt widzenia!!! Jeszcze tylko mnie zastanawia , dlaczego taki geniusz dalej marnuje się na Zbachu ?

Cowboy

Już jutro kończy się kolejny tydzień a my zamiast obiecanych pieniędzy zobaczymy zapewnie środkowy palec! Pytamy się po raz kolejny!!! Apaczu ty krętaczu gdzie są nasze pieniądze??? Nadal zgrywasz cwaniaka!!! Nie zwalaj odpowiedzialności na nowego Koguta!!! Albo jest się człowiekiem honoru albo zwykłą szmatą!!!

Dezyderiusz

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ? co dzieje się z Harrym , który obiecał w tym tygodniu wypłatę zaległych pieniędzy ?

Kłapouchy

Nie chcę tego zaznaczać, ale muszę to zaznaczyć... to już nie jest firma ! od paru lat to już tylko burdel na kółkach !!!

Cowboy

Morale pracowników z dnia na dzień jest coraz niższe! Wodzowie nie wiedzą jak bez kasy pobudzić ludzi do pozytywnego myślenia!!! Harry Potter błądzi w swoim magicznym świecie. Apacz robi swoje siedzi na Harrym jak kogut na kurze!!! Harry obudź się to Ty chyba jesteś w tej firmie kogutem???

Cowboy

Dzień dzisiejszy potwierdził moje obawy!!! Kujawiak nie dotrzymał słowa!!! Czyli jest człowiekiem bez honoru!!! Apacz z szyderczym czerwonym uśmiechem siedzi cichutko!!! On kerwa jedwabny jest niewinny!!! (chyba cos mi sie pomyliły literki???) Harry Poterr zdradził nam że pracuje za darmo??? Kim on jest?? Wolontariuszem??? Po prostu dziki zachód!!!

Cowboy

Apacz jak małe dziecko schował się za Harry Poterra i myśli że go nie widać! Czerwony chyba lubi czytać prawdę o sobie! Czy to jakaś nowa nieuleczalna dewiacja? Apacz na co Ty czekasz aż dojdzie do tragedii? UWAGA doszły mnie słuchy że nasz "bohater" miałby ochotę w nie do końca legalny sposób dopaść swoich wielbicieli!!!

KUTERNOGA

Ma Pan tu zupełną rację i nie tylko on , ale i jemu podobni Pan Romario , A. , A. i wielu innych, o których zresztą wiemy i nie trzeba ich tu nawet przypominać. Zresztą tego człowieka cechuje już od wielu lat bandyckie podejście do wszystkich ludzi , a przytoczę tu to co już wiemy - Kobiet , które dosłownie sponiewierał i jeszcze się cieszył z tego; to już dało do myślenia , a gdzie tam zadość uczynienie , sumienie , On ich chyba nie ma . Mam nadzieję , że z czasem sprawy te zostaną opisane w lokalnych gazetach i zobaczymy , jak się Ten człowiek zachowa. Krzywdy należy wynagradzać Panie Prezesie ,a nie tylko siedzieć na Mszy Św. w pierwszych ławkach kościoła parafialnego. Od zarania dziejów dbał o własną kieszeń. Są i tacy , którzy sprzedali z-d i pracowników za stanowiska i many, many . KIEDY SPRAWIEDLIWOŚĆ NASTANIE , A PRAWO ICH POGNA ?

Serdeczny

Panie Kędzior proszę nie bronić byłego Pana Prezesa, który sam doprowadził do takiej, a nie innej sytuacji. Niestety ale mamonna przysłoniła oczy i przyćmiła mózgi kilku panom , którzy myślą, że mogą robić co im się podoba, ale nie tędy droga. Możecie sobie przygrywać z kim chcecie tylko , że ktoś się w końcu wkur.. i wam dojeb.. jak Wy Innym Pamiętajcie o tym!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej - Tarnów

Zbach Sp. z o.o. Zakład Budowy Aparatury Chemicznej
1.7/5 Na podstawie 21 ocen.
  • E.kwiatkowskiego 8
    33-101 Tarnów