intech

Tarnów

Opinie o intech

Paulina

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w intech.

bohater

precz z ciupagą

maniek

Pewnie nie jest tak źle, bo ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy @so lonely. Zobacz, że w ten sposób widać, że każdy dba o to, żeby atmosfera w firmie opierała się na przyjacielskich relacjach.

,sajmon

jak nierób może tępić nierobów? pomyśl wilku.

,sajmon

''po trupach do celu''to hasło najlepiej pasuje do mistrza ciupagi,po kolei kończył kilku kolesi zeby teraz być tym kim jest ,tylko czy warto było panie ciupaga?

PRACUJ

Pilne, praca dla Shell i BP, zapotrzebowanie na 50 pracowników - SCAFFOLDERS z uprawnieniami, jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt.Dobre warunki. Rejon Holandia.

kargul

panowie!!!intech to stabilna firma tylko w grójcu mają brygadziste zjebusa i trzeba sie pilnować bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sprzeda każdego

wrog

Panowie co wy wypisujecie jedynym plusem tej firmy jest to ze wyplata jest na czas a poza tym harówa wieczne problemy z pograniem czego kolwiek z magazynu staly monitoring na obiekcie i staniesz żeby z kimś pogadać i stary przylatuje gruby brygadzista zachowuje się jak strażnik sztruksu bo kiedys byl kierownikiem no i ciągle praca po godzinach a nie będziesz zostawał to wezmą cie pod uwagę albo rozwiążą po czasie umowę albo obetna premie poza tym zero poszanowania do pracownika nie polecam wiem bo prarowalem tam półtora roku.

FOW

Nie polecam tej firmy osobom o słabej odporności psychicznej.

ogier

polecam intech panowie p.l

były pracownik

Teraz w intechu się pozmieniało. Gruby nie jest kierownikiem. Nowy kierownik to równy gość. Firma wypłacalna. Niestety wymogi kwalifikacyjne przerosły nie jednego stąd te komentarze. Wiem bo pracowałem w intechu. Kiedyś tam może wrócę. Dobrzy fachowcy w intechu mają za*****tą kasę.

kargul

nawat sołtysowi dał rade buc zasmarkany wąsaty debil jeden,ale wszystko sie kiedyś kończy wieśmaku!!!

kargul

wąsaty to stary sprzedawczyk!!!uwaga panowie

kargul

intech płaci dobrze,tylko uważaj na bestie wąsatą który jest na delegacji w grójcu bo cie wykończy.on kłamie i robi wszystko pod siebie zeby tylko zachowac prace

kargul

narobiła sobie troche bestia wąsata z łukowej wrogów ale jeszcze sie to wszystko obróci przeciw niemu

xxx

Jedynym problemem w tej firmie to patison gość nie ma poszanowania dla ludzi

obiektywny

Szegda brygadzista on sie jedynie "nadaje" do baletu mongolskiego !!!!! Witek Sołtys by spoko gość i znał się na robocie A Wiesiek jest sam jednym wielkim CWANIAKIEM I NIEROBEM

wilk

wiesiek tępił nierobów a ty lisie chyba byłeś nierobem skoro masz takie zdanie

zając

osobiście to wolałem witka sołtysa jako brygadziste.zadymisty gość i robote miał w małym paluszku

Czerwony kapturek
@zając 19.03.2015 22:54

Wmałym paluszku to on miał tez kradzieże i cwaniactwo

3 lata z nim działałem w grójcu i spoko było lisie

lis

Wilku jak ty niby to robisz ze dobrze z nim żyjesz?Z doswiadczenia wiem ze z nim sie nie da dobrze zyć!A może sie mu wypinasz??To jest baran i takich ludzi to powinni wieszać!

wilk

wiesiek jest wporządku tylko trzeba z nim dobrze żyć patałachy niemyte

xxxx

intech to konkretna firma.kasa na czas a to jest najważniejsze

lauser

w grójcu to szło kota dostać z brygadzistą.Jak ktos potrzebował auto podjechac do sklepu po ubranie to nie dali bo twierdzili ze szef rozlicza z paliwa.Ale jak trzeba było co niedziele jezdzic na giełde albo znajomym cos przewiesc(np.meble albo beczki na wode)i zgarnąc za to kase to wtedy paliwo sie nie liczyło.

sieben

chyba w intechu słabe zarobki skoro wiesiu musi wywozić nutelle z ferero

wielki

witek sołtys to fachowiec!buahahaha ziomal jeb...j ty sie w łeb.on sie nawet do tarcia chrzanu nie nadawał.on tylko w pysku był mocny,te jego opowiesci jak to sie go kurcz z bolisegą boją.Szefostwo zwolniło go bo nie lubia jak ktos okrada ich firme ale zostawili wąsatego a on jesli chodzi o okradanie firme to sołtysowi doruwnuje.Teraz jak ninja wywalony to wiecej zostaje dla bo juz sie nie musi z nim dzielic

oweryl

ninja(sołtys)juz nie pracuje takze psychicznie mozna wytrzymać.ziomal nikt go nie załatwił tylko go wywalili bo kradł.a dokładnie to zabrał na robote 4 butle z argonem a do grójca dojechały tylko 3 bo jedna została u kolegi kolo tarnowa

ziomal

ciekawi mnie tylko kto załatwił witka sołtysa,bo takich fachowców nie zwalnia sie bez powodu,czyżby wiesiu maczał w tym palce?

lsk

molko górą i brygadzista z grójca

lsk

brygadzista z grojca to poracha a ty molko to chyba niezła ślina jesteś jak na warunki tarnowskie co nie?

Yankes

Najlepiej jest w Grójcu tylko psychicznie tam nie idzie wytrzymac z brygadzista.(usunięte przez administratora)

molko

Ci co tak wypisują to do niczego się nie nadają, myśleli że przyjdą do INTECHU i od razu dostaną 25 zł. na godzine. Najpierw trzeba coś pokazać swoje umiejętnośi i pracowitość. A z tym jest na bakier. Ten co umie pracować i wykazuje umiejętności potrzebne w firmie to pracuje. A jeśli komuś nie odpowiada to nikt go nie trzyma. Mnie tam wszystko pasuje i pracuje.

piotrek

zgadzam się z 'był tu,najlepsi spawacze odeszli z tej firmy,więc coś w tym jest

byl tu

Ta firma to jakas katastrofa "szefowie " nie maja pojecia o robocie. 4 spawaczy a reszta pseudo spawacze. Marne wynagrodzenie brak mozliwosci nauczenia sie czegokolwiek. Szkoda swojego czasu na prace w tym bajzlu

stefan

wąsaty wykończy każdego żeby tylko zachować posade bo nigdzie indziej sobie nie poradzi

stefan

w grójcu jest dobra robota tylko wąsaty kutafleks jest nie do ścierpienia!

były pracownik

Ja wyjechałem za granicę bo miałem okazję dobrze zarobić. Ale w INTECH nie było źle, jak na warunki Tarnowskie to nawet bardzo dobrze. Są jakieś niedociągnięcia jak wszędzie, ale nie jest tak źle jak pisza. Jeśli coś umiesz to napewno więcej zarobisz jak 2500.

gruby
@były pracownik 14.04.2014 18:54

Pozwol ze za cytuje twoj wpis kolego z biura(tak mysle) Pierw piszesz ze kazdy by chcial zarobic po 25zl a po chwili :cytuje ,,Ten co umie pracować i wykazuje umiejętności potrzebne w firmie to pracuje. A jeśli komuś nie odpowiada to nikt go nie trzyma'' pewnie kto chce pracowac to pracuje a jak mu sie nie podoba to niech spier..dala bo itak tego 25zl nie dostanie...???Byle byc bialym murzynem i lubic pracowac za jalmuzne...

www

Witam. Chcialem sie dowiedziec ile tam mozna zarobic bo wybieram sie tam na rozmowe o prace.

kolega

A weź tą firmą !. Nie ma czym za bardzo robić dostaniesz parę podstawowych rzeczy typu spawarka 2 zaciski młotek no i najważniejsze rękawiczki na 14 dni!!! SZOK a najgorsze Ty robisz do 17 a magazyn czynny do 13-15 bo magazynierka lata KOMUNY pamięta i wspomina (czy się leży czy się stoi 1500 się należy !! co nie (usunięte przez administratora)hehe)!!!! Paru dobrych spawaczy i monterów ale ci najlepsi już dawno podziękowali, bo widzieliście kiedyś żeby szanowany spawacz (usunięte przez administratora)młotem ??? nie to zapraszam do firmy INTECH

piotrek

najlepsi spawacze zobaczyli co się święci i uciekli.pozdrowienia dla zbyszka witka michała i andrzeja

stary pracownik

stanowczo odradzam tę firmę.tam można się tylko nauczyć szlifować o podnoszeniu kwalifikacji i szkoleniach można zapomnieć

pracownik intech

ta firma to katastrofa.pracownik jest wiertarką którą się używa jak jest potrzebna i sprawna a gdy coś idzie nie tak to po prostu się ją wyrzuca bez chwili zastanowienia.ogólnie dziadostwo.Pozdrowienia dla zdegradowanego grubasa.

ha ha

Firma nadająca się do likwidacji . Duże wymagania a nie ma czym robić .Poszanowania dla pracownika (zerowe). Wypłaty na tą robotę przeciętna. Nie polecam tej firmy wielkie dziadostwo

Dobrodziej

Wy cymbały zabierajcie się do pracy a nie opowiadajcie bzdur to zapewne wam wyjdzie to na dobre. Bo takie opowieści to mogą źle się skończyć dla was. A dziś bezrobocie duże w Tarnowie.

OWERYL

Intech - 2012-12-14 22:48:59 Prosperowanie firmy mogę ocenić na dobrą jak na Tarnów. Jak na robotę na miejscu może być. Kasa zawsze na czas. Wydawanie materiału i narzędzi można by usprawnić bo trwa to czasem wieki a jak się chce coś zrobić to jest za mało czasu. Kolejka po materiał jak dawniej z kartkami do sklepu:) Robota 8 lub 10 godzin. Z tą delegacją do końca się nie zgodzę, bo nic nie mam do owych kolegów. Takich papużek znam wiele. Jedynym był zjazd co 2 tyg to masakra, a gdzie rodzina? Dla mnie nie do zniesienia. Największym problemem jest brygadzista albo pseudo kierownik PATISON główny selekcjoner i wszystkowiedzący gość przeliczający ciągle cale na centymetry.Można by było o nim książkę napisać. Dobrze że teraz mam normalnego brygadzistę który umie podejść do pracownika jak do człowieka a nie jak do zwierzęcia. Pracodawco zmień brygadzistę wyjdzie Ci to na zdrowie.Nikomu nie życze roboty z takim człowiekiem jakim jest grójecki brygadzista.Wiesniak,cham i cwaniak.

Intech

lary 17

Milek - 2011-05-19 14:34:58 Dziwne to co piszesz? Ja pracuje w tej Firmie i jestem bardzo zadowolony, każdemu życzę takiej firmy. Wypłaty niezłe, regularnie płacone nie zdazyło sie nigdy aby nie było kasy. Trzeba jednak coś umieć bo firma ma wyroby wysokiej jakości. A Ty jesli tak piszesz to widać z Twoimi umiejetnościami jest na bakier.Wszystko by było do zniesienia,poza jednym.Delegacja w Grójcu z obecnym brygadzistą (ninją) i z jego kochanką(ciupagą). Pozdrowienia dla starego dobrego małżeństwa!

Milek

Wojtek

Jesli ktoś szuka pracy stanowczo odradzam ta firmę. Jedno wielkie dziadostwo.

Zostaw opinię o intech - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie intech