Opinie o Dawid Niedbała DND w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dawid Niedbała DND. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dawid Niedbała DND o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawid Niedbała DND w Tarnów

Nie wiecie czasem czy warunki pracy się nie poprawiły przypadkiem? Kiedyś widzę, że pojawiały się opinie o odejściach a widziałam, że jeszcze przed nowym rokiem był ktoś potrzebny do biura przy Spokojnej. Zarobki mnie interesowały, bo widełki miały rozbieżność o 1 100 zł od minimalnej. do teraz tak jest?

Lampart

Wszystkie toksyczne osoby odeszły ? Poważnie? Dawid odszedł ? Raczej same cielątka zostały, no i oczywiście ślizgacze.

@Lampart

Drapieżny ssaku! Rozpoczyna się sadzenie ziemniaków w Niemczech,jeżeli w Polsce nie odpowiada Ci praca,więc droga otwarta

Gepard
@Lampart

Tak cielątka zostały A krowy odeszły, i te cielątka sobie super radzą beż tych kŕów, maja wkoncu spokoj i cisze i dobre pieniądze

Lampart
@Lwica

W Polsce tak, jak najbardzej. U normalnych i z normalnymi. Nie trzeba wyjeżdżać do Niemiec, żeby znaleźć frmę na poziomie. I fnansowym i kulturalnym droga Lwico.

XXZ
@Gepard

Jeżeli mówisz, że krowy odeszły, to nie zapominaj, że byki również. Byki, które były prezesami, dyrektorami, menadżerami i kierownikami. Odeszły osoby pracujące w biurze na różnych stanowiskach. Odeszła najblizsza rodzina właściciela i przyjaciele. Śmieszne i nie na miejscu są niektóre negatywne opinie, niestety prawdziwe. Każdy kto ma trochę oleju w głowie odszedł. Współwłaściciele odsprzedali swoje udziały, niechcąc mieć nic wspólnego z tą firmą i jej głównym udziałowcem. Co trzeba mieć w głowie wypisując takie bzdury i pochwały ? Co trzeba mieć w głowie, nie pamiętając ile pracy w tą firmę włożyli prezesi budując firmę od podszewki, spędzając noce na malarni, żeby wszystko działało jak trzeba. O kim piszesz lamparcie? Wiesz ? Nie, nie wiesz. Piszesz żeby napisać kilka (usunięte przez administratora) słów. Cieszę się, że warunki pracy tak bardzo się polepszyły. Dlaczego w takim razie boisz się podać prawdziwego imienia, skoro tak bardzo zachwalasz firmę, o której naprawdę nie można powiedzieć niczego dobrego ? Wstyd nazywać tych wszystkich, którzy odeszli krowami. Wstyd zachowywać się w stosunku do nowych pracowników w sposób już opisany. Ktoś kto pracuje w tej firmie wypisując takie bzdury, nie ma wstydu, ambicji, ani honoru. WSTYD !

Kamila
@XXZ

Hej, piszesz, że tak wiele osób odeszło z firmy, to czy na te stanowiska wyższe były awanse wewnętrzne? Czy dawni pracownicy dostali lepsze posady i pieniądze, gdy tamte stanowiska się zwolniły?

YZX
@XXZ

Wstyd honor ambicja? Wstyd i być bez honoru to ciagle zagladac na opinie i je dodawać mimo że się już nie pracuje i się nie wie jak wygląda teraz praca w tej firmie. Kogoś chyba mocno boli że ktoś jest w stanie dodać pozytywna opinię, mimo tylu negatywnych, a co do krów to raczej chodzi o byłych pracowników, pracownice, które myślały , ze będą rządzić całą firma, wydawało im się ze mogą wszystkimi rządzić i wszystkich pozniżać. A jak zmieniło się kierownictwo to się zaczął grunt pod nogami walić więc trzeba było zwijać manatki co wyszlo innym pracownikom na dobre. Widać że ktoś jest mocno sfrustrowany widząc że firma dobrze się ma i ciągle zagląda na to forum i dodaję opinie, które niby mają przestrzec innych. Jeśli komuś nie będzie odpowiadała praca można zawsze odejść.

@Lampart

Każdy ma wybór.Pracę i ludzi powinno się szanować,nie wraca się do tego co minęło.Normalny człowiek nie obraża ludzi których nie zna, a tych których zna -co brak odwagi powiedzieć to w oczy?.Kultury Tobie brakuje,naucz się szanować ludzi.

@XXZ

Dam Ci radę, wykorzystaj swój wolny czas pożyteczne np.rower,spacer lub kup dobre wino,odwiedź koleżankę lub kolegę i wygadaj się do woli, oczy Cię nie będą bolały od patrzenia i głowa od myślenia.

Dorota
@Lwica

no dobra, widzę że konfliktowo dość tutaj jest. W firmie między pracownikami też panuje taka atmosfera? Chciałam tam posłać CV a widzę tą dyskusję i trochę mi się odechciewa..

Dagmara
@Dorota

Wyborem pracy sugeruje się Pani zawsze na podstawie opinii bądź dyskusji na forum??jeśli komuś zależy na pracy to pracować będzie zawsze i nie ważne gdzie, a opinię trzeba sobie wyrobić własną i nią się sugerować a nie innych.A co do atmosfery w firmie między pracownikami,rzadko kiedy spotkać można tak wyrozumiałych,pomocnych i miłych ludzi.

XY Nowy wpis
@Lampart

Tak, tak Panie Bartoszu Zaostrzać, zaostrzać, karać, zaostrzać..... Klęczenie na grochu też chce Pan wprowadzić ? To jest bardzo zachęcające podejście. Każdy ma prawo napisać w tym miejscu swoją opinię i każdy wie że po to jest to miejsce, Pan również. Każdy kto pojawia się w internecie zdaje sobie sprawę, że nie jest do końca anonimowy, i raczej groźbą o wyciągnięciu konsekwencji nic Pan nie wskóra. Wszyscy według Pana piszą nieprawdę, rzucają oszczerstwa, tylko Pana wytłumaczenia są szczerą prawdą. Tak ? Dobrze że napisał Pan, że niektóre wpisy są ciekawe i nie będzie ich Pan komentował. Bo można by pomyśleć, że dostał Pan sporej amnezji. Więc podsumowując, ma Pan naprawdę sporo czasu i zdrowego rozsądku, że komentuje Pan ostatnio każdy wpis. Pozdrawiam

Julia Nowy wpis
@XY

Czyli to sugestia, żeby nie brać na poważnie tych wspomnianych wpisów, które zaczęły się pojawiać?

XY Nowy wpis
@Julia

Niestety wszystkie negatywne wpisy są prawdziwe. Moja odpowiedź była kierowana do P. Bartosza, nie do Lamparta.

Niedająca się

Brygadzistka fałszywa na psa mać która osadza o byle co kierowniczka nie lepsza nadają się do zmiany ludzie odchodzą przez nich stosują jakieś kary chore jazdy nie polecam szef mało wie . Gówniarze na kierownika rządzą firma ludzie nie dajcie sie to co się dzieje to jest tragedia tam ????

Julia
@Niedająca się

A to najgorzej jak szef nic nie wie, może jednak warto go wtajemniczyć w pewne sprawy? Jakie chore kary masz na myśli? :(

Niedająca się
@Julia

Szkoda (usunięte przez administratora) dotykać on taki jak i cała reszta . Poczytaj inne wpisy

Bystrzak
@Niedająca się

Co do kar racja ale i tak powiedzą, ze nie hahaha paranoja zdejmijcie klapki z oczu ludzie jedna drugiej leci wszystko gadać (kierowniczka a brygadzistka )

Bartosz
@Bystrzak

Tak więc zapewniam, że Szef wie co się dzieje. Wie także, że w Pani przypadku jakiekolwiek oskarżenia są nieuzasadnione. Przepracowała Pani całe 3 dni w naszej firmie i zdążyła już Pani ignorować polecenia Brygadzisty, ponadto mówiąc, że idzie do toalety, została Pani znaleziona poza budynkiem na papierosie. Po skargach Brygadzistki, Kierownik postanowił zmienić Pani zmianę, gdyż obecna Brygadzistka nie wyobrażała sobie (i słusznie) takiej współpracy. I to danie drugiej szansy nazywa Pani karą, kłócąc się ponadto z Kierownikiem, że nie ma prawa podejmować takich decyzji. Czytaj: Że kierownik nie ma prawa ustalać planu produkcji. ????. Widzę, że niektórym ludziom nieźle się ostatnio pomieszało w głowach i musimy zaostrzyć zasady rekrutacji oraz dawania drugich szans...

Beata

Straszna atmosfera, ciągła rotacja ludzi. Niech pracodawcy zastanowią się jaka jest przyczyna tego. Jak to mówią karma wraca. Nie warto tracić czasu na zatrudnienie w CGE Machowa

Irena
@Beata

Nie tylko w CGE Machowa są takie warunki. To samo w TDM, TDG w Tarnowie. Masakra !

Julia
@Irena

A skąd to się bierze, że w nich wszystkich tak właśnie jest?

Robert
@Beata

Co uważasz za straszną atmosferę? Są jakieś krzyki, wyzwiska? Poganianie? Bo nie wiem o czym piszesz w sumie teraz, każdy to może odbierać na swój sposób. Doprecyzujesz?

Czy kandydat na stanowisko Kierownik kawiarni w firmie Dawid Niedbała DND ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bartosz

Dzień dobry, Muszę przyznać, że komentarze, które można tutaj przeczytać są całkiem interesujące. Jedne - dużo jadu i złości, drugie - broniące obecnego stanu w firmie. Miło czyta się dobre opinie, myślałem, że takich z reguły się nie wstawia. Natomiast merytorycznie - widzę tutaj skomasowany atak kilku osób (mamy przypuszczenie nawet których), którzy od dłuższego czasu u nas nie pracują i próbują firmie zaszkodzić. Skąd wiem, że długo - jeśli ktoś wspomina spółkę TDG, której nie ma w strukturze od co najmniej 2 lat, albo odkąd ja przyznaję premie, tak 40zł premii jeszcze mi się nie zdarzyło przyznać. Premie zależne od wyniku sięgają do kilkuset złotych, choć czasem jest to i 100zł - premia jest faktycznie indywidualna i wynikowa, aby nie było możliwości nadużyć. Można oczywiście spytać pracowników - tych prawdziwych, faktycznie u nas pracujących, którzy są już po 3 msc. okresie próbnym. W okresie próbnym premie nie są przyznawane i pracownik się uczy. Jeśli przez 3 msc. nie widać rozwoju - wtedy - a nawet wcześniej - prowadzona jest z taką osobą rozmowa. Ostatnio dla przykładu zdarzyła mi się rozmowa z niepocieszoną Panią, która po 2 miesiącach pracy miała wyniki gorsze niż 3 inne osoby które były pierwszy tydzień. Po wskazaniu tego faktu, oburzona Pani nie przyszła do pracy po czym przez sekretariat otrzymałem wypowiedzenie. Czasem widać nawet zwrócenie uwagi jest postrzegane jako coś złego. Różne ciekawe historie o dyrektorach, prezesach, choć najbardziej ciekawa jest ta o rodzinie. Nawet nie zamierzam tego komentować. To co jest natomiast faktem - w przeciągu roku z kilkoma osobami na stanowiskach kierowniczych się rozstaliśmy. Tak jak to zwykle z przekrojem społeczeństwa bywa. Z pracy jednych nic nie wynikało lub unosili się wyższością ze względu tylko na stanowisko - zakładam, że to właśnie Ci, widząc obecną sytuację w firmie i jej poprawę, gdy zostali wymienieni - atakują najmocniej, pisząc bzdury. Inni - potrafili działać na szkodę firmy. Co do zapytania na temat awansów - są głównie wśród pracowników wewnątrz. I faktycznie się dzieją. Podsumowując - jeśli ktoś ma jakiekolwiek obiekcje - zapraszam - moje biuro jest zawsze otwarte - umówić się można w sekretariacie na rozmowę. Natomiast - czytając niektóre oczerniające komentarze, pragnę przypomnieć, że w internecie nikt nie jest anonimowy, nawet jak się nie podpisze swoim imieniem. Jeśli oszczerstwa i pomówienia się nie skończą, podejmiemy wtedy kroki prawne. Naprawdę wolałbym otrzymywać konstruktywną krytykę i nie musieć tracić czasu na odpowiedzi na bajki. Dlatego pod kątem merytorycznej rozmowy - zapraszam na spotkanie, o ile cokolwiek się kryje pod maską poza jadem i poczuciem bezkarności w internecie. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Bartosz

XXX

Czytając niektóre opinie, normalny człowiek by się uśmiał. Nie ma w tej firmie niczego pozytywnego. Praca za najniższą i drobna premia. (Naprawdę drobna) Toksyczne osoby odeszły ? Za moich czasów już ich podobno nie było, odeszli wcześniej. a mimo to firma fatalna, chamstwo na każdym kroku. Firma źle zarządzana, rotacja pracowników, tak produkcyjnych jak i biurowych, ciągłe zamieszanie. Niektóre pracownice zachowują się, jakby były królowymi nie pracownikami. Obłuda i fałsz. Nie ma w tej firmie ścieżki zawodowej, żadnych awansów. Jeżeli na to liczysz nie aplikuj. Dla właściciela, który jest arogancki i chamski, jesteś zerem. Ludzie wciąż odchodzą, a że słyszenia odeszła cała kadra biurowa, księgowe, kadra kierownicza, dyrektorzy a nawet prezesi współwłaściciele. Nie polecam tej firmy nikomu.

TYZ
@XXX

XXX widać że nie posiadasz aktualnych informacji jak teraz wygląda praca w firmie i jakie są zarobki oraz premie.więc po co sie tu wypowiadać. Polecam zając się aktualna praca jeśli takową masz i przestać ciągle zaglądać na forum, które już chyba cie nie dotyczy. Pozdrawiam

XXX
@TYZ

TYZ-iu, zawsze warto ostrzec innych przed wejściem do bagna.

Dorota
@TYZ

A co jest w takim razie z wyżej opisanych kwestii już nieaktualne? Na przykład co z tymi premiami, zwiększyły się czy dalej to tak malutkie kwoty?

Nie polecam pracy w tej firmie robią sobie z ludzi jaja najpierw zatrudniają i obiecują gruszki na wierzbie a potem w praniu wychodzi co innego. Praca na umowę zlecenie za najniższą krajową.

Jagoda
@Ewa

Przez pierwsze 3 miesiące - okres próbny :)

@Jagoda

Nie wszyscy dostają umowy o pracę po 3 miesiącach

Aga

Firma nadaje się do sądu pracy, mobing, agresja, wyzwiska pracowników

King.
@Aga

Zgadzam się w 100%! Nie polecam tej firmy nikomu, człowiek jest jak robot, wykonuje prace stara się a mimo to jest nadal za mało i w dodatku poniżany przez innych pracowników.

Hmm
@King.

Poniżany? Dziwne jestem nowym pracownikiem nie spotkała mnie taka sytuacja wręcz przeciwnie można liczyć na pomoc ze strony innych doświadczonych pracowników.

Alicja
@King.

Poniżany? A co to inni pracownicy są na wyższych stanowiskach i to z tego wynika czy mało zgrany zespół?

Olga
@Hmm

No to może opowiesz jak wygląda to z twojej perspektywy? :) Też myslę o aplikowaniu do firmy

Karol

Miła atmosfera. Fajni ludzie i kierownictwo, chce się pracować :) na początek 3 miesiące umowy na zlecenie, później umowa o pracę i dodatkowo premie :)

Kamil

Polecam z czystym sumieniem. Dużo osób nie jest się w stanie dostosować do tempa i ilości pracy, zwłaszcza jak przychodzi z miejsca gdzie się robi fuszerkę :) Dla ambitnych możliwość awansu i zarobku więcej niż "minimalna na umowie zlecenie". Były czasy z toksycznymi osobami i problemami, zmieniło się kierownictwo i jest dużo lepiej. Na pewno dobry pracodawca jak na lokalne tarnowskie standardy.

Kamila
@Kamil

Możesz powiedzieć coś więcej o tym awansie? Często są w firmie wewnętrzne rekrutacje na wyższe stanowiska, aby obsadzić je pracownikami firmy, a nie ludźmi z zewnątrz?

King.

Omijać szerokim łukiem. Człowiek orobi się i nadal jest za mało. Praca na stanowisku za kilka osób, (usunięte przez administratora) i hamstwo. Pracownice uważają się kazda za kierowniczkę i chcą rządzić... Nigdy nie spotkałam się z takimi ludźmi w jednym zespole aby robić sobie tak pod górkę..

Brrrr

Tak, tak. Stałe premie i dodatkowe jak się wykażesz ???? Dobre , dobre ???? A tak przepraszam, jest stała premia, całe 40 złotych. A jak się wykażesz, to słyszysz, że wszystko co robisz, to robisz źle ???? Miła atmosfera panuje do tego stopnia, że już wszyscy normalni odeszli, z produkcji i z biura. Nawet dyrektorzy i prezesi. No naprawdę, to jest suuuuper firma. No ale czasami trzeba samemu sobie wypisać jedną kłamliwą, pozytywną opinię ????

Pspspsps
@Brrrr

40 zł?? Dobre sobie , premie są duuuużoooo większe, złe czasy się skończyły odkąd odeszły toksyczne osoby. Teraz można spokojnie pracować.

Irena
@Pspspsps

Powiedz w takim razie ile wynoszą premie??? Łatwo je dostać?

Ssssskkk

A nie prawda że praca za najniższa krajowa!!!!!! Stałe premie oraz dodatkowe dla pracowników , którzy się wykazują, praca zespołowa w fajnej atmosferze.

Klopsik

Szczerze nie polecam. Niestety (usunięte przez administratora) w tej firmie to codzienność. Szef wszystkich Szefów potrafi poniżyć każdego i zmieszać z błotem. Każdy pracownik jest niewydajny, robi za mało i generalnie źle. Nie ma co liczyć na pensje wyższa niż najniższa krajowa. A to i tak wg Szefa za dużo...jeśli się zdecydujesz pracować , zarezerwuj już wizytę u psychiatry. Przyda się. :)

szczery
@Klopsik

Wszystko się zgadza. Opinie Klopsika i Victora, to strzał w dziesiątkę. Dużo by można jeszcze dodać, ale to same niestety negatywy. Praca normalna, jak każda inna, niestety o szefie i jego sługach już tego powiedzieć nie można. Pracownicy, którzy tam zostali, to osoby (może nie trzeba tego komentować) ale są jak małe robociki, które nie podnoszą głowy, byleby dostać tą najniższą. Szczerze nie polecam tej firmy i kilku jej podległych firm.

Victor

(usunięte przez administratora) jest w tej firmie na porządku dziennym, poniżanie pracownika, który jest dla właściciela śmieciem. Nazwisko Niedbała mówi samo za siebie, dba tylko o własne ego. Firma podzielona na kilka mniejszych. Niech was nie zwiodą firmy TDM, TDP, to jedno (usunięte przez administratora) i ten sam właściciel. Firma z dużymi wymaganiami za najniższą krajową. Wszyscy uciekają po krótkim czasie.

Paulina
@Victor

Spore fragmenty Twojej wypowiedzi zostały niestety usunięte, ale na szczęście udało mi się "wyłapać" ogólny sens. Masz wiele zarzutów co do Właściciela firmy DND i tego nie da się ukryć. A czy próbowałeś kiedyś rozmawiać z nim na temat swoich oczekiwań? Ciekawi mnie to.

Victor
@Paulina

Paulino, kto ma przynajmniej blade pojęcie o tej firmie, doskonale wie co było we fragmentach usuniętych przez administratora. W tej firmie nie rozmawia się z właścicielem, za wysokie progi. A jak się już odważysz, to finał zawsze jest ten sam :) Ale tak ja miałem to "szczęście" rozmawiać o swoich oczekiwaniach. W odpowiedzi każdy słyszy to samo, że jest nieudacznikiem, którego można zastąpić lumpem z ulicy, nie ważne czy jesteś pracownikiem niższego szczebla, czy wyżej. A Ty Krzysztof, chyba firmy pomyliłeś :) Ale z tym urlopem masz rację, już w styczniu niektórzy pracownicy mieli wybrane urlopy za cały rok do przodu, nie ważne, że nie chcieli. Niektórym brakło, to na bezpłatnym siedzieli w domu. Jak nie ma roboty to siedzisz w domu, w innym wypadku z urlopem na żądanie jest problem.

Krzysztof

Solidny pracodawca. Płaca zawsze na czas, brak problemów z urlopami albo jak "coś wypadnie". Szefostwo wymaga ale nie ma przesady zwłaszcza w porównaniu do innych. Jednym słowem - uczciwie.

Witam, czy w Dawid Niedbała DND prowadzona jest aktualnie rekrutacja na nowego pracownika firmy? Podpowiedzcie mi też proszę, jak wygląda cały proces rekrutacyjny w tym miejscu? Zastanawiam się czy składa się jedynie z rozmowy kwalifikacyjnej czy może z paru etapów.

Adam Małysz

Jedna z gorszych firm w których pracowałem. W lecie w środku po 50 stopni z jednym wiatrakiem na 3 pracowników który nic nie daje, w zimie zimno. Kierowniczka która traktuje ludzi jak śmieci wymagająca cudów. Jeśli zostałeś przyjęty na dane stanowisko to nic się nie martw bo firma oczekuje pracy na 3 stanowiskach naraz. Śmieszne pieniądze i śmieszna firma, każdy odchodzi po jakimś czasie, większosc po pierwszym dniu.

Łukasz

Nie polecam, jedna wielka fuszerka. Niedbała - osobnik podający się za 'szefa' stosuje mobbing wobec wszystkich pracowników. Nazwisko prezesa pokazuje więcej niż by się mogło wydawać. Niebywałe jak można truć atmosferę w firmie swoimi napadami arogancji i hamstwa. Niech przestrogą dla szukających tu pracy będzie ilość zwlaniających się etatów.

Zostaw merytoryczną opinię o Dawid Niedbała DND - Tarnów

• Jak się pracuje w Dawid Niedbała DND?

Zobacz opinie na temat firmy Dawid Niedbała DND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawid Niedbała DND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dawid Niedbała DND
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Spokojna 14A
    33-100 Tarnów