Opinie o Welding Technology Group Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Welding Technology Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Welding Technology Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Welding Technology Group Sp. z o.o. w Tarnów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jaki jest styl zarządzania w Welding Technology Group Sp. z o.o.?

Czy w Welding Technology Group Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Mikołaj Nowy wpis

No umowa o pracę by się przydała jednak. Poza tym czemu mówisz tak? Rozwiniesz?

Nowy wpis

Wszyscy nasi pracownicy otrzymują wynagrodzenie zgodnie z umowa. Nie ma możliwości, ze nie zostaną wypłaceni, proszę podzwonić po kolegach i dopytać kiedy maja wypłaty. Pozdrawiam

Mk Nowy wpis

Nie ma już czegoś takiego jak umowy o dzieło

Praca fajna

Zależy jak dla kogo

@Kokot

Mówisz? A dla kogo tak i dla kogo nie?

@Wanda

To kobiety też pracują na budowie nie wiedziałem

Ilona
@M

A dla Ciebie czemu jest fajna?

Kokot

A czemu tu piszą same kobiety co Was to interesuje pracujecie tam?

@Kokot

Ale to nie ma tutaj żadnego działu, w którym kobiety by zatrudniano? Biuro czy cokolwiek?

Odpowiedź
@Wanda

To po co piszesz

@Odpowiedź

No ja o biuro pytam przecież, w nim też sami Panowie?

Hanna

Z tego co pisze zdecydowana większość osób na tym forum warto wyjechać i pracować w tej firmie. Wynagrodzenie na czas i zgodność tego co się ustaliło przed podpisaniem umowy ze stanem faktycznym to chyba podstawa udanej współpracy. Mam pytanie o długość wyjazdów - na jak długo maksymalnie się wyjeżdża? I czy są zjazdy do kraju np. na niektóre weekendy? Pracodawca zapewnia dojazd? Jest przez niego opłacony?

Odpowiedź
@Hanna

Hanna to męskie imię nie wiedziałem przeglądasz opinie wszystkich firm czy tylko welding technologii Group i piszesz takie głupoty

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Welding Technology Group Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Welding Technology Group Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Agata

czemu wg ciebie to pytanie to głupota? w wielu firmach na rozmowie rekrutacyjnej sprawdza się znajomośc angielskiego nawet jak nie było o tym info w wymaganiach ...lepiej wiedzieć wcześniej i nie być zaskoczonym !

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecam firmę.

Ilona

Dlaczego nie jesteś zadowolony? Pracujesz tam?

Super roboty

Monter

Wszystko zgodnie z ustaleniami. Pieniądze na czas. Polecam

Józef
@Monter

potwierdzam

Artek

Wszystko zgodnie z rozmową telefoniczną oraz podpisanymi dokumentami. Wypłatę już dostałem także się cieszę, bo przed świętami wszystko załatwione. Od nowego roku nadal będę wyjeżdżał z tą firmą. Pozdrawiam i wesołych świąt!

Byłoby coś nie tak, gdyby pijak czy ćpun dostawał wypłatę za leżenie w hotelu. My pracujemy i dostajemy wynagrodzenie na czas. Za pijaństwo i ćpanie jest nie wypłata ale wypad do kraju!!! Z takimi nie będziemy jeździć na budowy, bo tylko wstyd robicie!

Spawacze ze Śląska
@pracownik

Dokładnie tak. Od razu (usunięte przez administratora) zgłaszaliśmy szefowi i jechali do Polski. Nikt z takimi nie będzie się męczył.

potwierdzam. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Wypłaty na czas.

Łukasz

Polecam firmę. Wszystko było ok.

Anonimowy

Pracuje tu od paru lat. Wszystko działa jak należy. Jak nie mogę wyjechać to nie ma problemu. Zaraz inne zlecenie jest. Jak sie chce komu pracować to i pracuje. A i wypłaty są zgodne z wcześniejszymi ustaleniami z umowy. Polecam

gall
@Anonimowy

U mnie to samo. Chłopaki też są zadowoleni. Właśnie jesteśmy w Niemczech i wszystko ok. Na święta zjazd i kolejna budowa. Jak są chęci to i praca.

Anonimowy
@gall

a to może razem pracujemy :) pozdrawiam

Sławek
@gall

dokładnie tak. A wypłaty na czas. Też polecam firmę.

Tomasz

Jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą

Jaki dress code obowiązuje w Welding Technology Group Sp. z o.o.?

Mirek

szef daje ubrania firmowe

@Mirek

Tak daje, całe ubrania, kurtki zimowe, buty S3, wszystko masz bez problemu.

tak, pracodawca uzgadnia wyjazdy indywidualnie z każdym pracownikiem

@Piotr

Tak z każdym osobno

Romek K.

Polecam firmę.

M

A mi za Disburg zapłaciła wasza firma I 30stu innymi ludzom (usunięte przez administratora)

mi też

mi też

Mirek
@M

też zostało mi wszystko wypłacone, nadal wyjeżdzam z tej firmy.

Dariusz
@Mirek

ja teraz w Duisburgu już 2 raz od września i wypłaty na czas

martin

jak nikt nie pracuje? jak sie pracuje to i wypłata jest, zadzwon po ludziach to zobaczysz

Lukas
@martin

pracują, pracują, my teraz w 12stke na budowie a i wiem, że inni też w pracy, chyba Luksemburg, jakoś nikt nie narzeka, przynajmniej mi nic o tym niewiadomo

Pracownik obecny

Ja otrzymałem wypłatę na czas. Nadal tu pracuję, już od roku i nie ma żadnych problemów z wynagrodzeniem. Polecam.

Marek W

Ja tu pracuje i jest OK. Natomiast co do Duisburga to był problem ale nie spowodowany przez firmę, nam firma wypłaciła wszystko co do grosza, dogadaliśmy się bez problemu, ale zaznaczę że było to spowodowane ze Firma niemiecka UNIC SYSTEM GmbH nie wypłaciła Welding 630 tyś euro. Fakt ze poprzyjeżdżali rolnicy i piekarze którzy nadawali się do tarcia chrzanu, ale jak można nie umieć szlifierka wycinać zwykłych ścian.

Pracujący
@Marek W

Tak jest, widziałem i takich :) A mi zapłacili też co do grosza.

Adek

nie było problemów i póki co nie ma

Monter

Jestem w Holandii teraz wysłany z tej firmy i praca wydaje się ok. Na razie zero problemów. Mieszkanie mamy darmowe z chłopakami. Pokoje 1 i 2 osobowe. Ludzie bezkonfliktowi. To mój 3 wyjazd i zadowolony jestem, bo do ustalenia był termin wyjazdu i zjazdu i mogę być z rodziną np. tydzień. Mi odpowiada.

Zostaw merytoryczną opinię o Welding Technology Group Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Welding Technology Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Welding Technology Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Welding Technology Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Welding Technology Group Sp. z o.o.
  • Do Huty 17
    33-100 Tarnów

Welding Technology Group Sp. z o.o.