Opinie o WIBO Adamczak Sp. k. w Kartuzy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie WIBO Adamczak Sp. k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie WIBO Adamczak Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIBO Adamczak Sp. k. w Kartuzy

Kordian

To, ile można wyciągnąć miesięcznie na tym nalepianiu etykiet? I co to za umowa, zlecenie? A czy wiesz może, czy jest szansa przejść po jakimś czasie i robić co innego, za inne pieniądze w tej firmie?

Czy firma WIBO Adamczak Sp. k. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Nadia

Dzień dobry, byłam pracownikiem w biurze w firmie Wibo. Byłam pełna energii i zapału do pracy. W pierszym tygodniu wszyscy byli mili i pomocni. W kolejnym było zderzenie z brutalną rzeczywistością. Kierownik zalewał mnie pracą i co chwilę strofował kiedy to praca będzie wykonana. Ilość zadań dziennych wykraczała poza 8-godzinny dzień pracy. Kierownik mówił jasno, jeżeli się nie wyrabiasz zostań dłużej, ale nigdy tego nigdzie nie można było zapisać więc za nadgodziny nikt mi nie zapłacił. Ludzie pracujący boją się przełożonych i są mocno zastraszeni myślą, że stracą pracę. Co do wypowiedzeń są one rozdawanę dość często. Pracownicy nie do końca wiedzą dlaczego są zwalniani i następuje to bez żadnego ostrzeżenia. Kierownicy wymagają od pracowników używania własnych samochodów do załatwiania różnych spraw służbowych najczęściej po pracy. Za tą czynność nie otrzymujesz dodatkowego wynagrodzenia ani dodatku do paliwa nie mówie już o słowie dziękuję. Nie została mi przedłużona umowa ponieważ nie wywiązywałam się ze swoich obowiązków (wg mnie było ich za wiele a proszę mi wierzyć potrafię ciężgo pracować). Chciałam jeszcze napisać, pracownicy są tam traktowani jako ludzie którzy mają bezmyślnie wykonywać poleceni przełożonego. Nie wolno mieć swojego zdania ani nowych pomysłów.(usunięte przez administratora) Niestety nie polecam pracy w firmie Wibo. To miejsce gdzie jest wszechobecy (usunięte przez administratora)

Ona.
@Nadia

Niestety ale muszę potwierdzić powyższe

dar
@Nadia

Pracowałem u innego Janusza parweniusza z Kartuz, tak jak w ww. firmie. Wniosek, nigdy pracy w Kartuzach czy podobnych śliskich cwaniaków, którzy nic nie potrafią, są konserwami i ludzi nie szanują. Wspominam jako nawał chamstwa i orostactwa. Czy tam wszystkie byznemeny takie?

@Nadia

Nie pracowałam w biurze w tej firmie, ale w innym dziale i to co piszesz to prawda, ja też własnym samochodem musiałam załatwiać sprawy bez zwrotu kasy za paliwo i bez "dziękuję". Też nie powiedziano mi za co konkretnie zostałam zwolniona. Znalazłam lepszą pracę gdzie wiem co mam robić, mam uczciwego kierownika i zarabiam 2x tyle co w tej firmie. Pozdrawiam i życzę lepszego zakladu pracy :)

Marzena

Od tak zwolnili? A to w podpisanej umowie był jakiś okres wypowiedzenia? Czy nie było? Jak to wyglądało pod takim formalnym kątem, to zwolnienie?

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma WIBO Adamczak Sp. k.? Czy oprócz pensji w wysokości około 26800 można liczyć na dodatkową premię?

Chyba kogoś poniosło 26 tys ? Hahaha

Iza

Może to pomyłka o jedno zero? Nie wiem w sumie. To może podasz jakieś bardziej realne stawki tutaj? Wpadłam się zorientować. I jakie formy umowy można zawierać z pracodawcą?

@Iza

W kontroli jakości koło 3 tys się zarabiało jakieś 2 lata temu. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie - takie moje osobiste zdanie, i popieram większość komentarzy. Tak było.

Pracownik Produkcji

ogólnie rozmowa jak każda inna standardowe pytania

jeśli znalazłeś ogłoszenie na info kartuzy skontaktowałeś się z nimi a oni oddzwonili to się nie obawiaj z braku personelu i tak cię zatrudnią tylko trzeba powiedzieć że uczysz się i chcesz uczyć się zaocznie bo wtedy firma nie odprowadza za ciebie składek

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Marzena

Jaka jest kasa na stanowisku Manager Produkcji? Chodzi mi o kwotę brutto. Oferowali w ogłoszeniu internetowym i UoP, i B2B, więc jaka jest kasa na obu tych umowach? Może chociaż widełki płacowe?

HR
@Marzena

Witam Pani Marzeno, jezeli jest Pani zainteresowana praca u nas w firmie to prosze o zlozenie cv na meila rekrutacja@wibo.pl. W tym miejscu na tym portalu nie znajdzie Pani widelek jakie proponujemy na to stanowisko. Pozdrawiam serdecznie, Alicja Adamczak Dzial HR

Babol

Czy duża jest rotacja na stanowiskach kierownika produkcji lub dyrektora produkcji ?

Marzena

W internecie widziałam ogłoszenie na Specjalistę ds Kontroli Jakości. Czy możecie opowiedzieć o firmie, jaka jest atmosfera między pracownikami? I czy firma organizuje jakies wyjścia integracyjne?

@Marzena

Pani Marzeno, Zapraszam na rozmowy rekrutacyjne i odpowiem na wszystkie Pani pytania. Proszę o email na adres rekrutacja@wibo.pl. Z pozdrowieniami, Dzial HR

MM
@Marzena

Proszę odpowiedzieć na zadane pytanie

@Marzena

Można prosić o informacje jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Z ilu etapów się składa i jaka atmosfera na niej panuje?

Joanna Pacholczyk

Oświadczam, że moje komentarze na portalu gowork.pl pod pseudonimami: „Lila, „kontrola”, „natalia”, „sylwia”, „Damian”, „anita”, „lalala” zawierające zarzuty wobec WIBO Adamczak s k. z siedzibą w Kartuzach dotyczące sposobu wynagrodzenia, zachowania pracowników, systemu zarządzania i stosowania mobbingu, są nieprawdziwe i bezpodstawnie naruszają dobre imię spółki WIBO Adamczak s.k. Za zamieszczanie tych nieprawdziwych komentarzy oraz za sformułowanie nieuzasadnionej i obraźliwej oceny przepraszam WIBO Adamczak s.k. i wszystkich jej pracowników.

Sowa

NAJLEPSZA FIRMA w jakiej miałam okazje pracować . -wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy i umiejętności -zawsze na czas -podwyżki minimum raz w roku -umowa o prace szkolenia ,świadczenia socjalne ,bony na święta wyjazdy itd Firma nowoczesna ambitna dająca duże możliwości rozwoju i awansu -ale dla najlepszych Musiałam zrezygnowac -z przyczyn osobistych ale chętnie tam wrócę jak tylko będę mogła Przykro mi czytać te oszczerstwa -napisane glownie przez osoby ,które chcą się zemścić ze zostały zwolnione -bo nie spełniły oczekiwań na danym stanowisku . Tylko tak się mogą zemścić i poczuć lepiej - Pani ,która teraz przeprasza -pewnie tez szukala zemsty i została zdemaskowana -aż trudno uwierzyć !

Justxx
@Sowa

Na jakim stanowisku pani pracowała?

Joanna Pacholczyk

Oświadczam, że moje komentarze na portalu gowork.pl pod pseudonimami: „Lila, „kontrola”, „natalia”, „sylwia”, „Damian”, „anita”, „lalala” zawierające zarzuty wobec WIBO Adamczak s k. z siedzibą w Kartuzach dotyczące sposobu wynagrodzenia, zachowania pracowników, systemu zarządzania i stosowania (usunięte przez administratora), są nieprawdziwe i bezpodstawnie naruszają dobre imię spółki WIBO Adamczak s.k. Za zamieszczanie tych nieprawdziwych komentarzy oraz za sformułowanie nieuzasadnionej i obraźliwej oceny przepraszam WIBO Adamczak s.k. i wszystkich jej pracowników.

@Joanna Pacholczyk

Fajnie, że to napisałaś jednak. Ale z jakiego powodu pisałaś nieprawdę? Byłaś zła na firmę?

@Joanna Pacholczyk

Witaj, Joanno! Mam kilka pytań odnośnie Twojej sprawy. Czy możesz udzielić szczegółów odnośnie: - Komentarza, który zamieściłaś? - Ile trwała cała sprawa? - Jaka była linia obrony firmy, a jaka Twoja? - Na jakiej podstawie dostawca Internetu został zwolniony z tajemnicy telekomunikacyjnej? - Czy sprawa skończyła się pełnoprawnym procesem czy skończyło się na etapie mediacji?

Aleksandra

Ale skąd takie pytania? Pytasz o podstawę zwolnienia z tajemnicy, co brzmi trochę, jakbyś uważał/a, że nie powinna tego robić i w konsekwencji Joanna niepotrzebnie przeprasza...

@Aleksandra

Pytam, bo ciekawią mnie prawne aspekty sprawy Proszę nie wciągać mnie w swoje prywatne interesy, tym bardziej, że zadałem pytanie komu innemu

Pracuję

Dobry wieczór Wszystkim :) teraz bez emocji i obiektywnie - firma się rozwija i w pracy czas bardzo szybko leci. To prawda, że jest dużo obowiązków, ale nie więcej, niż pracownik jest w stanie wykonać w ciągu 8 godzin. Pracuję w WIBO już szósty rok. Pieniądze zawsze na czas. W okresie świąt dwa razy do roku pracownicy otrzymują bony. Można skorzystać z grupowego ubezpieczenia pracowniczego, wyrobić kartę Multisport, otrzymać gratisy co kwartał z firmowymi kosmetykami. Socjal też w porządku - ciepły posiłek 2 razy w tygodniu, „owocowe” piątki, dla zapominalskich płatki śniadaniowe i mleko w kuchni. Atmosferę tworzą ludzie, więc wszystko w rękach Pracowników. Kładzie się nacisk na sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków (jak wszędzie), w zamian dostaje się dużą samodzielność. Nie wszystkim to niestety pasuje. W WIBO odnajdzie się osoba, która chce się rozwijać i nie boi się nowych wyzwań. Pracować trzeba (i znowu jak wszędzie), ale jest satysfakcja, jak widzi się kosmetyki firmy w sklepach i ma się świadomość, że jest się częścią tego Zespołu :) Mówi się, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, prawda? Ja przyszłam, sprawdziłam, nie żałuję :)

MP

Jak dla mnie większość komentarzy na temat pracy w WIBO mija się z prawda. Mam do czynienia i wiem jak traktowani są tam pracownicy. Wiadomo-jest dużo pracy bo to duża firma i nie ma czasu na godzinne pogaduszki, ale jeżeli się starasz i masz chęci to będziesz doceniony.

Pracownik - obiektywnie WIBO

Zawsze jest tak, że bardziej poczytne są negatywne komentarze- wynika to niestety z psychologii ludzkiej, a czytając te komentarze zastanawiam się dlaczego tak opisywana jest atmosfera w naszej firmie? Widzę też, że nawet znalazły się przeprosiny za fałszywe komentarze i dobrze :) Przypuszczam, że komentarze to pochodziły od użytkowników, którzy nigdy u nas nie pracowali .. ale nie rozumiem po co ktoś chce to robić ? :) Dla przykładu ja pracuję tu 6 lat i jedyne co mogę potwierdzić to to, że faktycznie jest dużo pracy, czasami aż nie wiadomo w co ręce włożyć- Ale gdzie tak nie jest ? Zespół osób które tu pracują wiedzą po co tu przyszły - o to chodzi by pracować i rozwijać siebie oraz firmę. Od siebie dodam coś pozytywnego - dla odmiany :) - dla przykładu jest niewiele firm , które zapewniają żywność dla wszystkich pracowników, (zupki, kanapki, owoce, płatki), organizowane są wyjazdy i imprezy dla pracowników i ich rodzin (dzień dziecka, wyjazdy integracyjne, imprezy firmowe z noclegami), otrzymujemy bony świąteczne, kosmetyki, dobre zniżki dla pracowników na zakupy, obchodzimy różne jubileusze z poczęstunkami itd. W firmie jest też duża możliwość rozwoju osobistego, co jest też dla każdego indywidualnym dobrem i wielkim doświadczeniem. Bądźmy pozytywni! Pochwalmy kogoś za coś , zamiast ciągle marudzić i oczerniać z niewiadomych przyczyn. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Pracownik WIBO

Niedoszły pracownik

Jeżeli ktoś aktualnie szuka pracy, to na chwilę obecną jest to jeden z najgorszych wyborów. To co tam się teraz dzieje w kontekście pracowników przechodzi ludzkie pojęcie. Ta firma zatrzymała się w latach 90 i nie chodzi tu o technologie, a o traktowanie pracownika. Po opiniach ludzi (nie gowork, bo często opinie tutaj sa na wyrost, chociaż na temat wibo zapewne można napisać książkę) którzy pracują w tej firmie bądź mają styczność z jej pracownikami, po prostu rezygnuję. Trzeba zarabiać pieniądze i jakoś się w życiu utrzymać, nie zawsze jest lekko, ale to wszystko nie kosztem ludzkiej godności i przede wszystkim zdrowia.

Maja
@Niedoszły pracownik

No dobra ale co tam konkretnie ci się dzieje? Tyle okrągłych haseł a zero konkretnych informacji.

Joanna Pacholczyk

Jaka atmosfera jest między działami w Wibo?

Jola

Czesc, jest sympatycznie, wszyscy wspolpracuja- czasami jest stresujaco jak wszedzie. Ogolnie duzo pracy.

Odpowiedź

Rywalizująca. Odpowiedzialność jest spychana na siebie wzajemnie. Jeden delikatny, nic nie znaczący błąd a można oczekiwać wypowiedzenia. Standard to losowe wypowiedzenia ostatniego dnia miesiąca dla rozrywki.

bumbeg
@Jola

To żart?

Iza
@Odpowiedź

Wypowiedzenia dla rozrywki? No nie żartuj. Chyba pracodawca musi podać powód zwolnienia?

Wojciech
@Jola

Jak dużo pracy to pewnie i wypłata dość dobra? Czy się mylę? Weź napisz jak jest z zarobkami.

pesymistka
@Wojciech

Wypłata taka sama czy dużo pracy czy nie.

Maria
@pesymistka

Ale wystarczająca jest wypłata na tą ilość obowiązków, które trzeba wykonywać? :-)

Pesymista
@Maria

Nie.

Zostaw merytoryczną opinię o WIBO Adamczak Sp. k. - Kartuzy

• Jak się pracuje w WIBO Adamczak Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy WIBO Adamczak Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIBO Adamczak Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WIBO Adamczak Sp. k.?

Kandydaci do pracy w WIBO Adamczak Sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WIBO Adamczak Sp. k.