Opinie o WIBO Adamczak Sp. k. w Kartuzy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie WIBO Adamczak Sp. k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie WIBO Adamczak Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIBO Adamczak Sp. k. w Kartuzy

Joanna Pacholczyk

Oświadczam, że moje komentarze na portalu gowork.pl pod pseudonimami: „Lila, „kontrola”, „natalia”, „sylwia”, „Damian”, „anita”, „lalala” zawierające zarzuty wobec WIBO Adamczak s k. z siedzibą w Kartuzach dotyczące sposobu wynagrodzenia, zachowania pracowników, systemu zarządzania i stosowania mobbingu, są nieprawdziwe i bezpodstawnie naruszają dobre imię spółki WIBO Adamczak s.k. Za zamieszczanie tych nieprawdziwych komentarzy oraz za sformułowanie nieuzasadnionej i obraźliwej oceny przepraszam WIBO Adamczak s.k. i wszystkich jej pracowników.

Pracownik Produkcji

ogólnie rozmowa jak każda inna standardowe pytania

jeśli znalazłeś ogłoszenie na info kartuzy skontaktowałeś się z nimi a oni oddzwonili to się nie obawiaj z braku personelu i tak cię zatrudnią tylko trzeba powiedzieć że uczysz się i chcesz uczyć się zaocznie bo wtedy firma nie odprowadza za ciebie składek

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Joanna Pacholczyk

Oświadczam, że moje komentarze na portalu gowork.pl pod pseudonimami: “Lila”, “kontrola”, “natalia”, “sylwia”, “damian”, “anita”, “lalala” zawierające zarzuty wobec WIBO Adamczyk s k. z siedzibą w Kartuzach dotyczące sposobu wynagrodzenia, zachowania pracowników, systemu zarządzania i stosowania mobbingu, są nieprawdziwe i bezpodstawnie naruszają dobre imię spółki WIBO Adamczak s.k. Za zamieszczenie tych nieprawdziwych komentarzy oraz za sformułowanie nieuzasadnionej i obraźliwej oceny przepraszam WIBO Adamczak s.k. i wszystkich jej pracowników.

były pracownik biurowy

wszystkie poniższe komentarze to cała rzeczywistość w wibo. brak dotrzymywanego słowa przez kierownictwo, obiecują złote góry, a potem obniżają wynagrodzenie. Atmosfera uzależniona od humoru osób na stołkach , które mącą, obgadują, wyśmiewają ludzi i szepczą za plecami (a dyr. handlowa to jakaś zupełna pomyłka - nawet nie wita się z ludźmi na korytarzu! Nadczłowiek!) . Ogólnie szkoda czasu na tę firmę.

@były pracownik biurowy

Obniżają??? Chodzi o premie, której nie dają, bo nie wyobrażam sobie żeby obniżali wcześniej ustalona pensje. Wytłumaczysz o co konkretnie chodzi?

xxx
@Wojciech

O premie których nie ma.

Aleksandra
@xxx

Wybacz, ale ja nadal nie kumam. Obniżenie pensji to nie to samo co zabranie premii. A zabranie premii, to nie to samo co premie, których w ogóle nie ma. To w końcu co Wam robią z tymi Waszymi pieniędzmi, bo każdy z Was pisze o czym innym?

Były pracownik biurowy
@Wojciech

Nie chodzi o premie tylko o podstawę

@Były pracownik biurowy

To znaczy że obniżyli ci podstawę wypłaty i dlatego odszedłeś? O ile ta obniżka? Pierwszy raz spotykam się z tym żeby zabierać kasę szczególnie jak inflacja tak galopuje.

spryciarz
@Wojciech

To jeszcze niewiele widziałeś, haha

Demon

Praca jest ciężka, często poza zakres godzin, przerwa jest wyliczana ze stoperem, praca na Lini bez możliwości opuszczenia stanowiska na moment, wszystko muszą podać brygadzistki które do najmilszych nie należą, w pracy stres, pośpiech, poniżanie, jesteś w góry traktowana jako potencjalny (usunięte przez administratora) atmosfera bardzo gesta. Jeżeli masz na oku inna prace, masz co do garnka wrzucić to poszukaj zatrudnienia w jakiejkolwiek innej firmie. Zresztą widać to po wpisach tu obecnych. Ile jest pozytywnych wpisanych przez pracownika? Oczywiście zawsze znajdzie się ktoś zadowolony, i będzie mówił jak jest wspaniałe, są tacy co lubią sadomasochistyczne klimaty. Jednak większość jest negatywna albo została usunięta przez moderatorów strony. Ogólnie to NIEPOLECAM nikomu.

@Demon

Praca w atmosferze "delikatnie ujmując" presji i "kontroli" osób "wyżej" pracujących. Jak przeoczysz przerwę to już śniadania nie zjesz bo stołówka zamknięta na klucz ... śmieszne zasady w firmie .. szatnie zamykane przed pracownikami pomimo szafek na klucz , jakby KAŻDY chciał ukraść "kij wie co ? ".Kontrole pracowników na poziomie "nielegalu". Jeśli nie masz co jeść to idź, zarób i zmykaj :)

Wojciech

Z tym zamykaniem to może firma chroni pracowników przed kradzieżami. Jak potrzebujesz się dostać do szatni to chyba ochrona ci to udostępnia, nie? A jak z atmosferą między pracowniami? Może się załapać do zgranego zespołu?

Iwo
@Wojciech

I co? Do ochrony za każdym razem latać jak coś chce z szatni?

Danka

Nie polecam pracy w tym miejscu. Wszystkie inne opinie to przykra prawda.

Czym w Wibo zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Raz na jakiś czas dostaje się wybrakowane lub przeterminowane kosmetyki ...

Kamil
@7

A jaka jest podstawa wynagrodzenia w Wibo? I czy firma oferuje też premie? Jeśli tak, to co trzeba zrobić żeby liczyć na takie dodatki do pensji? :) Odpowiesz? :P

@Kamil

To zależy do jakiego działu startujesz, ale generalnie jest zakaz rozmawiania nt zarobków pomiędzy pracownikami i musisz podpisać na to kwit.

marzena
@Kamil

Wykorzystują ludzi za najniższą krajową

Maja
@marzena

To że za najniższą to jeszcze nie znaczy że jest wyzysk?? Co to w ogóle znaczy, niewolnictwo chyba już się skończyło.

Pracowałam na produkcji i nie polecam. Poniżanie przez wieloletnie pracownice oraz kierownictwo. O wyjście do łazienki trzeba było pytać, przerwa wyliczona co do sekundy. Najgorsze było wyśmiewanie. Nie polecam.

ewa
@Anna

Kontrola ludzi w biurze wygląda podobnie. Czas jest liczony co do sekundy. Tu nie ma miejsca na kreatywność, własne zdanie. Liczą się (usunięte przez administratora)

zadziwiaące

Znów poszukiwany w ogłoszeniach w mediach jest Product Manager? No niemożliwe :) Ile czasu na tym stanowisku wytrzymała ostatnia osoba?

Xz
@zadziwiaące

A wiesz o tym ze firma wypuscila na rynek nowa marke ktora jest hitem sprzedazowym w czasach pandemii - powiekszaja kazdy dzial ? Pomysl zanim napiszesz.

mnb
@Xz

Wiem doskonale. Z myśleniem też mi idzie całkiem sprawnie:)

Kj
@mnb

Takie informacje maja pracownicy firmy. Wiesz ze mozesz nie byc anonimowa za chwile?

kalola
@Kj

Jakie informacje mają pracownicy firmy? Ze coś jest hitem sprzedażowym? Wystarczy wejść na instagram i wyciągnąć wnioski, albo pooglądać zachwyty youtuberek w sieci :)

Megi
@Xz

A wiesz ze od tego czasu jak wprowadzili nowa marke to i tak pm produktu sie zmienili ? Tam zwalniaja na potęgę !!!! Masakryczny pracodawca - najfajniejszy motyw jest jak korytarzem idzie prezes to ludzie w pokojach na baczność staja :p

ewa
@Megi

To, jaką atmosferę wprowadzili tam właściciele, jest zatrważające. Trzeba się sto razy zastanowić, zanim zdecydujesz się pracować w rodzinnej firmie

Meg

Teraz szukają Brand Managera czy możecie napisać czy warto aplikować i co stało się z osobą poprzednio pracującą na tym stanowisku? Awansowała, odeszla?

Czel
@Meg

Nie polecam pracy w biurze , średnio co kilka miesięcy zmieniają się pracownicy, mobbing, ciężka atmosfera

edi

Brand Managera szukają co chwilę

Ex
@Czel

Potwierdzam

Energy
@Meg

Czesc, bylam na rozmowach i sie dowiedzialam ze awansowala na dyrektora zarzadzajacego ????

Zaintersowana
@Czel

Hej, rozumiem, że pracowales/as w biurze? Dostałam zaproszona i chciałabym wiedzieć czy warto. Uciekam z pracy gdzie ciężka atmosfera, psychika wysiada,(usunięte przez administratora)

Młoda
@edi

Wcale nie co chwilę. Z trzech managerek jedna jest w ciąży a druga dostała awans. A trzecia pracuje już 10 lat!

koza
@Młoda

Menadżerka dostała awans? Na kogo? Na prezesa?

Wiktoria

Jaka jest praca w Wibo? Po pierwsze wymagająca- na tyle wymagająca, ze wyssie z Ciebie ostatnie pół grama energii, ze wracając do domu nie będziesz miał sily czegokolwiek zjeść. Po drugie -opłacalna, można wynegocjować naprawdę dobra stawkę. Po trzecie- pełna absurdów, to co jednego dnia zrobione jest dobrze, następnego dnia nikomu się nie podoba. Oczywiście, wszystko zależne jest od działu, ale w każdym dziale jest ciśnienie, do tego stopnia, ze niektórzy ludzie wchodząc do pracy biorą tabletki. Mimo to firma daje spore możliwości rozwoju i nauki, do wielu rzeczy trzeba jednak dochodzić samemu. Często pod koniec miesiąca rozdawane są wypowiedzenia, do tego stopnia, ze stoją nad człowiekiem i czekają aż się spakuje. Jednakże polecam firmę osoba zawziętym i silnym psychicznie, jednakże nie można liczyć na to, ze praca w niej zostanie „stała przystania”. Niestety potwierdzam wszystkie negatywne komentarze.

Firma jest ewenementem - nie ma już w naszym kraju zbyt wielu tak złych pracodawców. O ile pensje jeszcze można przełknąć, warunki pracy też, o tyle atmosfera jest wybitnie gęsta, a sposób w jaki traktuje sie pracowników wola o pomstę do nieba.

Dominika
@Marta

Ja właśnie jestem ciekawa jak wyglądają pensje w Wibo :) Mogłabym się tego od Ciebie dowiedzieć? Na jakim stanowisku pracujesz i czy Twoja początkowa stawka uległa podwyższeniu wraz ze zwiększaniem się stażu pracy? Jak można sobie w firmie zapracować na podwyżkę?

Olewka
@Dominika

Czy ty rozumiesz dziewczyno, ze nie wysiedzisz tam nawet miesiąca? Idź , a przekonasz się. Co z tego, ze wynegocjujesz dobra stawkę, skoro będziesz nękana, manipulowana ? Kasa kosztem zdrowia? Uciekać stamtąd jak najdalej!!!!!!

Cyz
@Olewka

Sobota wieczor godzina 23:00 a ty wypisujesz takie farmazony - stan psychiczny chyba nie najlepszy hahaha

O.N.A
@Cyz

I to się nazywa komentarz na poziomie, reprezentujący poziom obrony tej firmy. Szkoda szkole…

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Wibo?

Autokratyczny i nakazowy. Jednego dnia coś jest zabronione, innego już jest ok i wykonujesz rozkaz. Lepiej nie mówić nic o sobie bo zostanie to wykorzystane. Jak chce się tam popracować lepiej się nie odzywać i nie myśleć.

@1

Zapomniałam dodać, wypowiedzenia rozdają w ostatnim dniu miesiąca, bez ostrzeżenia i bez podania konkretnego powodu zwolnienia. Zasłaniają się "oceną pracownika" do której nie ma się wglądu. Nie wiem jaki to styl zarządzania...

karol

Brak stylu. Klasy również brak

Luna

Jest po prostu tragicznie! ODRADZAM!

Beatka

Zero stylu i klasy, niestety wszystkie negatywne opinie o firmie muszę potwierdzić, serdeczne odradzam pracę w Wibo.

Firma rodzinna (co możesz przeczytać na ich stronie internetowej), zarządzaniem osadzono mocno w latach 90. Takie rzeczy już raczej się w polskich firmach nie zdarzają. Możesz zdobić eksperyment i pójść tam do pracy, ale... po trzech dniach stwierdzisz, że coś tu jest mocno nie tak. Po pięciu zaczniesz łapać się za głowę i postanowisz, że spróbujesz dotrwać do trzech miesięcy. Po tygodniu będziesz już pewien/pewna, że zaciśniesz zęby i dociągniesz tu do miesiąca, żeby ci się chociaż za benzynę na dojazdy zwróciło.

Zaintersowana
@Ewa

Cześć, mogłabyś powiedzieć czy tam pracowałaś i czy długo to trwało? Dostałam propozycje pracy, ale w biurze i nie wiem co o tym myśleć po tych komentarzach. Nie chcę przechodzić przez jakieś nękanie w pracy. Właśnie uciekam od takich klimatów.

nie!
@Zaintersowana

Jak dostałam tam pracę to myślałam że złapałam "Pana Boga za nogi" ale bardzo szybko stamtąd uciekłam, byłam wykończona psychicznie.

Zibi

To nie firma tylko (usunięte przez administratora), szefostwo dorabia się na ludzkiej krzywdzie, tak jak pisowski rząd

Kvco

Planuje tam pójść do pracy na produkcję. Ktoś może mi powiedzieć ile jest zmian? W jakich godzinach?

Xyz
@Kvco

2 zmiany : 6-14, 14:15-22:15

Czy pracodawca Wibo motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Motywuje, do zmiany pracy :)

Najgorszemu wrogowi nie poleciłabym pracy w tym obozie. Kierownictwo - dyrektorzy tragedia. Przyjaciółka córki szefostwa strasznie dwulicowa osoba, a szkoda, bo jej ufają. Główna księgowa to bardzo dobry człowiek + zwykli pracownicy, którzy nie maja nic do gadania. Traktują ludzi jak śmiecia, zero szacunku. Nikt normalny długo tak nie wytrzyma

Paulina

A ja myślałam, że w Wibo oferują naprawdę bardzo dobre warunki zatrudnienia. Dlatego nie ukrywam, iż zaskoczył mnie Twój wpis. Prosiłabym Cię jednak, żebyś podała jednak więcej informacji. Nie wspomniałaś nic o zarobkach. Na jakim poziomie się one mniej więcej kształtują?

kolor

Do tego ludzie w biurze zachowują się jak zastraszeni, niemal ze sobą nie rozmawiają.

Eveline
@Paulina

Kwestia tego jakie warunki uda Ci się wyegzekwować na rozmowie. generalnie będą obiecywać Ci gruszki na wierzbie, ale czy jest coś ważniejszego od zdrowia? Uwierz, ze po kilku dniach będziesz chciała stamtąd uciekać, będziesz stłamszona, zdołowana. Przykre jest to, co piszę, ale niestety rotacja olbrzymia, co przekłada się na prawdziwość moich słów.

Braki
@Eveline

Z wierzby się urwałaś czy z krzaków :)

Zainteresowana

Witam mam pytanie teraz firma szuka do działu księgowość czy ktoś wie jaka stawkę na dzien dobry proponują

Free
@Zainteresowana

Jak zasłuzysz na rozmowe to sie dowiesz ????

och
@Zainteresowana

Znów szukają do księgowości? Która to już osoba w ciągu 1,5 roku?

Feeding
@och

Na serio zadajesz takie pytanie ? Moze zadzwon do siedziby to Ci odpowiedza. Gamon

och
@Feeding

To było pytanie retoryczne. To taka figura stylistyczna, widać zbyt trudna dla naładowanego emocjami pracownika

@Zainteresowana

Uciekniesz po max miesiącu. Strata czasu, bo traktują ludzi jak zero.

@och

Szukaja, bo każdy stamtąd ucieka. Firma tragiczna

Zostaw merytoryczną opinię o WIBO Adamczak Sp. k. - Kartuzy

• Jak się pracuje w WIBO Adamczak Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy WIBO Adamczak Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIBO Adamczak Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WIBO Adamczak Sp. k.?

Kandydaci do pracy w WIBO Adamczak Sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WIBO Adamczak Sp. k.