Opinie o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jaf Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jaf Trade Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaf Trade Sp. z o.o. w Pilica

jola

deputatów u nas też nie ma.A NIBY KTO MA SOBIE NA BOKU DOROBIĆ. JAKIE TO PROSTE OCZERNIANIE, NIE MA I JUŻ.

pracujaca

Dziewczyny w zamian za deputat ponoć ma być premia 0,50 za jednego sprzedanego kurczaka z rożna.

ktoś

To bardzo ciekawe. Nam (usunięte przez moderatora) powiedziała, że w tym miesiącu deputatu nie dostaniemy i jest to zarządzenie odgórne, i nie dostałyśmy.. Może ktoś sobie dorabia na boku??

pracownicy jafu

To ciekawe źe jafowskie sklepy dostały deputaty pytanie gdzie ?bo nam oznajmiono źe niema źe zostały zabrane gdzie prawda i o co tu chodzi prosimy o szczera odp?bo niewiemy juz co sie z nami wyprawia i kto nas okłamuje!!!!!!!?

Sprzedawca

Mam pytanie? Czy waszym zdaniem, macie super kierowniczki? Bo moim zdaniem, nie, wszystkie, nie obrażając!!! O, npz Rybnika J. K. Nie dba o nic!! Mamy ja dość!!!

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
pracujaca

Po pierwsze w Jafie były deputaty po drugie jest nowy właściciel i pogódzmy się z nowymi warunkami,paczki maja na swieta być i dofinansowanie dla tych co mają daleko do pracy,po trzecie roboli i szarańczę znajdż gdzie indziej a nie w Jafie!!!!!!!!

JAFowiec

Biedronka wypowiedziała albo wypowie umowy najmu stoisk wszystkim sprzedawcom wyrobów mięsnych w całej Polsce. To jest ich decyzja niezależna od firmy jaf czy innych firm. Biedronka chce się skoncentrować na sprzedaży własnych wyrobów mięsnych w sklepie. Stąd tak bardzo dostały po tyłku firmy (w tym JAF) prowadzące sprzedaż swoich wyrobów na terenie ich sieci. Za nim ktoś ocenia i komentuje na forum niech się zastanowi 2x.

klient

slyszalem o waszym forum i surfuje po nim sobie.ale piszecie glupoty niektorzy.ja lubie wasze sklepy i wasze wyroby od lat.jestem mocno zmarwiony ze zamykacie sklepy znikacie z bierdonek bardzo.juz mi zamkneli jeden pod nosem,wpadam do drugiego choc dalej mam ,panie pytane milcza ale widac ze sa smutne.czy musicie tak zamykac te sklepy? podobno macie nowego wlasciciela niech zrozumie ze przy biedronkach to swietna lokalizacja wszystkie zakupy w jednym miejscu.Ratujcie te stoiska zlitujcie sie nowi wlodarze zakladu!

xd

co taka cisza niema deputatu to niema sily na pisanie?czy czekacie na bony swiateczne ha ha ha swieta beda obfite ale nie dla szaranczy i roboli.wesolego aleluja.

pracownica

obserwator - 2013-03-16 21:38:25 Witam czytam to forum od jakiegoś czasu i zastanawiam się czemu tak dużo agresji tutaj jest...zastanawiam się rownież jak długo ilość towaru otrzymywanego przez nie które(a może wszystkie) sklepy z "wydawki" będzie zaniżana w stosunku do tego co jest napisane...życzę wytrwałości i może mimo wszystko uśmiechu...pozdrawiam wszystkichBRAWO ...ale jest chyba jedno wytłumaczenie, wydawka ma zupełnie inne wagi, jeśli im sie zwróci uwagę okazuje się, ze ich wagi waża prawidłowo...w takim razie jek wytłumaczyc brak wag na sklepie podczas dostawy? I jeszcze jedna wazna sprawa, ilosc WODY w pojemnikach, kurcze wiecie....nawet schab z/k był dosłownie zalany!!!!!! Myśle, ze to własnie TA pasująca waga :((((((((

obserwator

xd

100zl za bonbonierke kurde troche drogo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hejter

czy ktos wie dlaczego niema deputatu jak teraz bedzie wygladac nasza pensja czy juz teraz tak bedzie jeszcze gorsze (usunięte przez administratora) jak bylo odpiszcie jak cos wiecie?czy pan [usunięte przez moderatora] daje jakas jalmuzne na swieta?

pracujaca

Dołączam sie do podziękowań,to bardzo miły gest ze strony p.[usunięte przez moderatora] naszego nowego prezesa.

xyz

pilcia - 2013-03-06 19:40:34 Potwierdzam Gaik to oszust pracowalm u niego niedawno płaci kase pod stołem i was z jafu napewno w to ubierze nie dajcie się. ..są instytucje które się tym zajmują, masz zarzuty idź i je przedstaw, oni się tym zajmą.. :)

pytanko

..słyszałam że nowy szef deputaty zabrał, prawda to?

smutna

wiecie co powiem wam jedno, pracuje juz kawal czasu i wrocily do mnie dawne wspomnienia jak JAF mial ubojnie, az sie chce wykladac miesko i sprzedawac,smiac do klientow ze taki piekny towarek mam w ladzie ale smutno mi bo na dniach moge juz nie miec szansy na to .Wywalaja nas z Bierdronek zostaniemy bez pracy :(((((((( az szkoda bo widac ze moglo by byc supre jak za dawnych dobrych czasow

anonim 88

powiedz o co chodzi z tymi kontrolkami.bo pracuje krutko

pracelo33

pracownice firmy jaf dziękują za prezent na dzień kobiet .było nam bardzo miło

pracownica JAFu

.... - 2013-03-08 21:17:58 heh uwierzyła bym ,że u WAs w Jafie takiego problemu nie ma.....:/ :/ :/ kraść u Was też nie kradną???????? :D JAKI WZOROWY ZAKŁAD - TO CZEMU TAKA KIEPSKA SYTUACJA U WAS BYŁA?"wielokropku" a wiesz jaka dokładnie u nas była sytuacja????????? Naprawdę wiesz? Wiesz kto kradł ..co i dlaczego? I czy w ogóle? A moze po prostu przyjmiesz do wiadomości,ze szefowie znudzili sie po prostu ta formą działalności mając obok drugą nie wymagającą takiego wysiłku. Zeby komuś wydawac opinie, trzeba znac FAKTY nie snuć domyśly i rozsiewac ploty :) I tyle w tym temacie :)))))))

zawiercie

Po pierwsze... Słodki upominek na Dzień Kobiet od Szefa... cholera ale to było miłe :) A po drugie wyroby - ekstra, mięso pierwsza klasa, nie wiem jak po innych sklepach ale Nam utargi pną się w górę, nie chcemy zapeszać oczywiście !! Mamy dużą konkurencję w Naszym okręgu, ale już widać, że coś się dzieję lepiej :) Niezbyt miłe jest obrzucanie się błotem - pracownicy byłego czy tam niebyłego Jafu i pracownicy z Najdziszowa, że tak się stało nie jest to Nasza wina, uwierzcie że my też trzęsłyśmy tyłkami bo nie wiedziałysmy co z firmą, ale ktoś się trafił kto Nas przejął, chyba wszyscy musimy dać na luz... Każdy ma rodzinę i obowiązki, czas zająć się pracą, a nie narzekać, jest wiele firm gdzie mają o wiele bardziej przesrane albo po prostu dostają najniższą krajową i - chcesz to pracu, nie to na Twoje miejsce jest wielu innych... a chodzą kobiety pytać się do Nas o pracę, oj chodzą... dlatego trzeba dbać o to co mamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Jaf Trade Sp. z o.o. - Pilica

• Jak się pracuje w Jaf Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jaf Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jaf Trade Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jaf Trade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jaf Trade Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jaf Trade Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 256 ocen.
  • żarnowiecka 76
    42-436 Pilica