PECUNIA Biuro Księgowo-Podatkowe Kazimiera i Ryszard Trojanek

Tychy

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o PECUNIA Biuro Księgowo-Podatkowe Kazimiera i Ryszard Trojanek

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PECUNIA Biuro Księgowo-Podatkowe Kazimiera i Ryszard Trojanek

long

Skoro są dobrym biurem, to rzeczywiście warto podejmowąć z nimi wspólpracę, a atmosfera?

pracownica

Potwierdzam. Z tym, że z szefową jeszcze szło się dogadać, nie miałam do niej zastrzeżeń, pseudo "szef" natomiast, ma zbyt wysokie mniemanie o sobie. Pracując tam, codziennie dawał mi odczuć, jak wielką dostałam od niego szansę by móc być częścią jego wspaniałego "teamu". Twórca złej atmosfery.

ktos

Potwierdzam wcześniejszą opinię, jako były pracownik mogę podać mnóstwo negatywnych faktów i zdarzeń które notorycznie działy się w tej firmie. Praca po godzinach, [usunięte przez moderatora] , marne wynagrodzenie za pracę nawet za pracę przy nieobecności innych pracowników, [usunięte przez moderatora] bałagan w papierach i zaległości o których klienci nawet nie mają pojęcia... i wiele innych, to norma stosowana w tym biurze.

wykorzystana

[usunięte przez moderatora] Nigdy nie wiadomo na ile godzin przychodzi się danego dnia do pracy, można skończyć pracę dopiero wtedy, kiedy szef lub szefowa nie będą cię już potrzebować. To dopiero początek cudownych przywilejów piastowania tam stanowiska księgowej, która jednocześnie pracuje tam jako sprzątaczka całego biura i jako goniec na mieście. Szef jest nieobliczlanym furiatem [usunięte przez moderatora] Te wszystkie "wygody i przywileje" trzeba znosić za minimalną krajową. Do dzisiaj żołądek podchodzi mi do gardła, kiedy przypadkiem przechodzę koło tego budynku.

Zostaw opinię o PECUNIA Biuro Księgowo-Podatkowe Kazimiera i Ryszard Trojanek - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PECUNIA Biuro Księgowo-Podatkowe Kazimiera i Ryszard Trojanek