Opinie o Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mali Odkrywcy Agnieszka Mrzygłód w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mali Odkrywcy Agnieszka Mrzygłód. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mali Odkrywcy Agnieszka Mrzygłód na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mali Odkrywcy Agnieszka Mrzygłód w Tychy

Pracuję tu już długo

Pracuję w tym miejscu już długo, ponad dwa lata, chciałabym się podzielić swoją opinią, bo mam wrażenie, że te wszystkie negatywne piszą głównie osoby, które miały krótką przygodę w tym miejscu, z różnych względów. Dłużej ode mnie pracuje jeszcze sporo osób. Co to oznacza? Że mamy fajny zespół, stały trzon kadry, który czuje się tu dobrze i jest zgrany. Każdy ma prawo zmienić pracę lub się przeprowadzić, natomiast prawdą jest, że trafiały do nas nieraz dziwne osoby, które nie wykonywały swoich obowiązków na najwyższym poziomie. Nie oszukujmy się, praca z dziećmi wymaga, żeby być ciepłym, ale też szybkim ???? pomysłowym, ponieważ przygotowuje się tu dla dzieci codziennie zajęcia i zaangażowanym. Nie wszyscy którzy się tu przewinęli tacy byli. Szefowa dba o to, żeby zatrudnione osoby spełniały wysokie standardy i jeśli ktoś się nie sprawdza, to nie zostaje z nami na dłużej. Natomiast o swoich sprawdzonych pracowników pani Agnieszka dba. Ja osobiście nigdy nie zostałam potraktowana przez nią w nieodpowiedni sposób. Nigdy. Zawsze rozmowy w gabinecie, nieraz o sprawach poufnych i nigdy nic nie wypłynęło. Wiadomo, że szefowa pyta obecnych pracowników o to, jak sprawdzają się nowe osoby, bo skąd sama ma to wiedzieć? Nie siedzi w placówce, a tym bardziej w sali przez cały czas. Czy to obgadywanie? Albo czy mnie interesuje opinia wszystkich osób na świecie na mój temat? Niech każdy ma swoją. Zostawiam to do oceny. Zresztą wychodzę z założenia, że z szefem żyję w profesjonalnych relacjach. Nie przyjaźnimy się i tego nie oczekuję. Przed podjęciem pracy nie sprawdzałam opinii tu na GoWork, nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. Ale nie żałuję. Pracy nie zamierzam zmieniać, jest mi tu dobrze. Opinie w Internecie piszą głównie osoby, które chcą wylać swoje zale, bo coś jednak nie wyszło. Życzę powodzenia wszystkim w innych miejscach, a do nas zapraszam osoby, które czują powołanie do pracy z dziećmi i mają w sobie pasję. Pozdrawiam ????

@kulka

ale czemu "ktoś"? jesteśmy dorosłymi ludźmi, jeśli coś komuś nie odpowiada i ma konkretne dowody to powinien to zgłosić do właściwych instytucji a nie czekać. przecież tu chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci.

Witam, nie widzę tu zbyt wielu bieżących opinii a zastanawiają mnie oferty, które są wystawione od jakiegoś czasu tu na forum. jak można zobaczyć niektóre maja oznaczenie umowy o pracę dla nauczyciela a inne zaś zlecanie. Czy faktycznie zależne to będzie od placówki, do której się aplikuje? Dlaczego?

. Nowy wpis

Tutaj nie ma ofert pracy z tego przedszkola tylko innych. Jak widać Poznań itp

Tola Nowy wpis
@.

Ja również już wcześniej to zauważyłam. Niestety ale szukałam pracy jako Opiekunka w Tychach, na stronie niestety też nie było widać ogłoszeń. A te omawiane placówki z innych miast nie są jakoś prawnie powiązane, skoro się jednak wyświetlają?

Izabela

Witam, chciałabym zapisać dziecko do żłobka można wiedzieć jak wygląda adaptacja czy ciocie są fajne? , jakie jest jedzonko niestety na forach internetowych opinie są z przed dwóch lat pozdrawiam

@Izabela

Hej i jak tam? Dowiedziałaś się czegoś? Sama planuję moje dziecko zapisać, szukam różnych żłobków i sobie porównuję.

Kasia Nowy wpis
@Izabela

Cześć! Moja córeczka od września jest już w przedszkolu. Wcześniej dwa lata chodziła do żłobka Mali Odkrywcy. Z perspektywy mamy mogę tylko powiedzieć, że z całego serca polecam. Ciocie w zlobku są czułe, uważne i zaangażowane w opiekę. Żegnając w zeszły czwartek naszą ulubioną ciocię Anię, miałyśmy łzy w oczach. Pyszne jedzenie, coreczce zawsze smakowało. Codziennie dostawałam informacje o dniu mojego dziecka, o nastroju, o apetycie. Córka nawiązała pierwszą przyjaźń i razem z kolezanką przeszła dalej do przedszkola. Ciocie wskazały mi właściwy moment na odpieluchowanie i pomogły w całym procesie. Zwracały uwagę na różne etapy rozwoju dziecka. Wszystkie uwagi były zawsze grzecznie wyrażane. Córeczka była prawie każdego dnia na długim spacerze, bardzo lubiła zajęcia z angielskiego, dogoterapię i wycieczki do pobliskiej biblioteki. Zmiana opiekuna przez dwa lata wystąpiła jeden raz - pomoc nauczyciela pracowała na zastępstwo za ciocię na urlopie macierzyńskim, która dwa miesiace temu wróciła. Informacje o organizacji otrzymywałam również smsami. Przez pierwszy tydzień zdjęcia coreczki i informacje o jej adaptacji otrzymywałam również smsowo każdego dnia. Pierwszego dnia pobytu w przedszkolu również dostałam zdjęcie coreczki wraz z informacja zwrotna jak mija jej pierwszy dzień w przedszkolu. Polecam z całego serca jako rodzic.

Jak wygląda rozmowa w Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mali Odkrywcy Agnieszka Mrzygłód na stanowisko Nauczyciel? Z iloma osobami się rozmawia? 19 lipca pojawiło się ogłoszenie.

Pracuję tu już długo

To tylko ja
@Pracuję tu już długo

Cztery znaki zapytania, to były uśmiechnięte buźki :-)

Ja też :-)
@Pracuję tu już długo

Ciekawe ile dostałaś kasy za tą pozytywną opinię :-)

Xh
@Ja też :-)

Hej, może nie dostała, a może Pani Dyrektor już tak nie przychodzi i ich nie szpieguje skąd możesz to wiedzieć???? Ja już dawno przestałam pracować ale również nie wspominam tej pracy najlepiej , nie można było nawet zjeść z dziećmi co w innych placówkach się nie zdarza. Nie wiem tylko dlaczego tak mocno się oberwało dziewczyną z żłobka i przedszkola, skoro są na prawdę mega pozytywnymi osobami i tworzą wspaniały zespół. Może warto wykonywać swoją pracę zdała od plotek, donoszenia , bądź obgadywania innych a było by tam lepiej...

No nie wiem
@Pracuję tu już długo

Taka prawda że na premie nie ma co liczyć. Każdy pracodawca musi mieć osoby zaufane które muszą mówić co się dzieje na placówce bo żaden Dyrektor w pracy nie siedzi cały dzień, opinie nie są wyssane z palca. Nikt tu nikogo nie oczernia ( do osób broniących) może nie tylko wina leży po stronie Pani dyrektor a jej pracowników, atmosfera jest kiepska bo co chwile przychodzą nowe osoby i albo zostają zwolnione bez powodu albo zwalniają się same to o czymś świadczy.

kulka
@Pracuję tu już długo

Witam to przedszkole poleciłabym tylko wrogowi .Ktos musiałby się przyjrzeć pracy dydaktycznej i wyżywieniu w tym przybytku zwanym przedszkolem.

Enka
@kulka

To znaczy może pani przybliżyć jest aż tak bardzo źle na tych dwóch placówkach i w żłobku jaki w przedszkolu?

@kulka

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mali Odkrywcy Agnieszka Mrzygłód padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko terapeuta integracji sensorycznej.
Nauczyciel

Widzę, że opinia tu na gowork o Małych Odkrywcach jest nienajlepsza, ale czytając to mam wrażenie, że to nie o nas. Pracuję w przedszkolu już kilka lat i muszę powiedzieć, że mamy super zespół! Zarówno nauczycielki jaki pomoce są wspaniałe! Wspieramy się wzajemnie, zawsze możemy na siebie liczyć. Robimy większość imprez wspólnie, bo też jesteśmy małym przedszkolem. Każda osoba włącza się zawsze jak może - czy robiąc dekoracje, szykując stroje, przynosząc cokolwiek, co pasuje do tematu. Naprawdę jesteśmy wszystkie zaangażowane i wspieramy się we wszystkim. To my - pracownicy tworzymy klimat tego miejsca, więc jeśli ktoś lubi plotki, to będzie plotkował, ale też po co? Pani dyrektor nie mam na miejscu, pracuje głównie zdalnie, więc dla pracowników dobrze, bo praca jest spokojna. Mogę się wypowiedzieć tylko o pracy w przedszkolu, jesteśmy mniejszym zespołem niż w żłobku, bo jest nas 5 osób pracujących z dziećmi. I z ręką na sercu uważam, że pracownicy tu są wspaniali - mamy świetną atmosferę!

To miejsce jest najgorsze, w którym pracowałam ( za mną 15 lat pracy w zawodzie przedszkolanki). Rotacja wynika ze złego traktowania pracowników i dzieci. Liczy się tylko kasa.. standard poniżej normy. Właścicielka rozsiewa plotki na temat pracowników, aby za bardzo się nie kolegowali. Knuje za plecami. NIE POLECAM pracy w tym miejscu ani jako miejsce przyjazne dzieciom.

Edyta

Jak to? A co się tam takiego dzieje że nawet dzieci są niefajnie traktowane? :/ Co na to rodzice mówią?

Dzasta

Jest to przykre że nikt nie potrafi się tym zająć w odpowiedni sposób a trwa to od trzech lat, nie wspominając ile osób przewinęło się przez żłobek i przedszkole. Atmosfera w tej pracy nie może być dobra , tylko muszę być plotki i najlepiej żeby każdy na każdego donosił bo dyrekcja bardzo lubi takie akcje. Dlatego brak profesjonalizmu jest na porządku dziennym. Wynagrodzenie na obu placówkach pozostawia wiele do życzenia najlepiej za najniższa średnia krajowa bez żadnej premii bo i po co wyzysk. Wszyscy uciekają z tego miejsca bo pracowników ma się za tania siłę roboczą. Dzieci co chwile mają nowe opiekunki jak i nauczycieli którzy po miesiącu odchodzą. Z przykrością muszę stwierdzić że nie polecam tego miejsca a szkoda bo mogłoby by mieć potencjał gdyby sama dyrekcja dała ludzią pracować normalnie i w spokoju atmosfera a pracy to podstawa jednak tu jej brak.

Mother

Zgadzam się!! Właścicielce zależy tylko na kasie a nie na dzieciakach! Przestrzegam rodziców...

@Mother

No ale to przy tych wszystkich dość negatywnych opiniach, które tutaj dodajecie to przedszkole normalnie funkcjonuje i obecnie zatrudniają się w nim panie nauczycielki? Bo, jeśli tak, to ciekawa byłabym ich bieżącej opinii na temat aktualnych warunków. Ktoś wie coś więcej na ten temat?

leno

W każdej placówce tego typu, a pracowałam w kilku, jest tak samo. To są prywaciarze, dlatego tak jest.

@leno

A to ja aż takiego doświadczenia to chyba nie mam. Czyli Tobie w zasadzie to odpowiada skoro się zatrudniasz? A masz jeszcze jakieś spostrzeżenia dla osób początkujących w tym zakresie? Na co jeszcze lepiej się nastawić, żeby nie być zaskoczonym?

Czy zarobki w firmie Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mali Odkrywcy Agnieszka Mrzygłód są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

9na

Zarobki słabe

@9na

witam czy można prosić o doprecyzowane? ktoś kiedyś pisał, że "najlepiej za najniższą", faktycznie sama podstawa w ten sposób wygląda czy można liczyć obecnie na coś więcej? co z planem finansowym na kolejny rok?

Xx
@9na

To prawda na rozmowie obiecywanie wspaniałych pieniędzy, jakie to nie premie. Kiedy przychodzi rzeczywistość, niestety człowiek jest rozczarowany, wiele osób już dawno z firmy się zwolniło.

Helena
@Xx

Znaczy podstawa kiepska czy po prostu nici z premii? Bo czasem tak jest, że w firmach naobiecują premii a faktycznie nie idzie tego wyrobić, takie wyśrubowane normy.

Rodzic Mama

Jako rodzic po trzech latach jestem bardzo zadowolona. Super ciocie, super zajęcia, zajęcia edukacyjne na wysokim poziomie. Małe przedszkole, może niezbyt medialne na FB, za to bardzo kameralne, gdzie dziecko jest w centrum. Mając porównanie do innego dużego przedszkola - efekty, wysoka jakość i elastyczność. Dziękujemy!!!

Wolność

Teraz fajnie pracuje się w tym miejscu, bo odkąd w sekretariacie jest koleżanka dyrektorki, to Pani Dyrektor nie pojawia się zbyt często w placowce i nie miesza.

@Wolność

A w czym niby mieszała jak się pojawiała? Chyba ma prawo się wtrącac skoro jest dyrektorką?

Wolność
@Edyta

Zgadza się, dyrektor to osoba na poziomie, która kieruje danym zespołem. A ta prosta kobieta z małych odkrywców sama mianowała sie dyrektorem i myślała, że wszystko jej wolno, a pracownice miały ją za nic. Porażka a nie dyrektor.

Aldonka
@Wolność

No nie każdy na dyrektora się nadaje, bo mieć fajnych ludzi do pracy i ich tracić poprzez sianie plotek, robienie zamieszania to też nie fajna sprawa, Jeżeli ktoś inny zaczął kierować placówkami i zespołem to super

@Wolność

Jak ktoś sam mógł mianować się dyrektorem? Nie rozumiem. To ja też mogę nagle być dyrektorem w swojej pracy? :D

Tinka

Witam, jakie zarobki , atmosfera w żłobku czy jest tak źle jak piszą? Czy to tylko hejt

@Tinka

a co ma jedno do drugiego? :D wydaje mi się że nawet hejt nie jest bezpodstawny bo w każdej plotce jest ziarno prawdy. chcesz się tam zatrudniać?

;)
@Julia

Nie dziękuję koleżanka pracowała i opinie się potwierdziły tak jak piszą tak jest wieczna rotacja pracowników....

Emilia
@;)

ale dlaczego są te wieczne rotacje pracowników? Czym to jest spowodowane, wiesz?

eleonora

witam ,jaka atmosfera panuje w placówce ,czy warto składać cv pozdrawiam .

Nie polecam pracy w tym miejscu. Osoba która rządzi tym żłobkiem jest wścibska, niemiła, rozsiewa plotki i stosuje (usunięte przez administratora) „ciocie” zmieniają się co miesiąc .. kadra zgrana, ale niektórzy bardzo mieszają ..

@.

Wścibska . No tak ... nie powinna w ogóle chodzić sprawdzać zaglądać w każdy kąt i patrzyć na ręce pracowników . Niech każdy robi co chce . To napewno Nie u nas . Tutaj wszystko jest pod stałym nadzorem . A może być niemiła jedynie w stosunku do kogoś kto zachował się w nieodpowiedni sposób. Miesiąc pracują Ci , którzy się nie nadają . Tyle w temacie .

@Aktualnie pracująca

Nikt nie mówi ze nie powinna wchodzić, oczywiście że powinna sprawdzać w każdej placówce się sprawdza ale swoich uwag nie kieruje do danych osób tylko wyraża swoje zdanie przy osobach trzecich.

@Aktualnie pracująca

@aktualnie pracująca Chodziło mi bardziej o to że wpycha swój nos w nie swoje sprawy .. naturalnie, każdy dyrektor powinien pilnować swojej placówki .. Ja tylko wyraziłam swoje zdanie ..dłużej pracowałam niż miesiąc ;)

puk

Sama Pani nie wierzy w to co Pani pisze

X

Witam czy można zapytać jak się pracuje w firmie?

Jak długo czekaliście na odzew z Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mali Odkrywcy Agnieszka Mrzygłód? Oddzwaniają zawsze?

Była pracownica

Krótko, na następny dzień był telefon

Wer

Ja byłam umówiona na ranną godzinę na rozmowę, jechalam pół misata taxówką, przyszlam punktualnie. Przywitała mnie Pani nauczycielka (dwie inne stały w drzwiach innego pomieszczenia i się dziwnie patrzaly) oznajmiając, że Pani dyrektor nie udało się dojechać. Nie zostalam poinformowana, a miały moje cv w ręce i numer tel był podany.. żałuję poświeconego czasu, ale jak widać po komentarzach miałam nosa żeby nie umaeiac się na kolejną rozmowę. Widać poszanowanie.

Rene

Nikomu nie polecam pracy w tym miejscu. Pani dyrektor jest idealnym przykładem wykonywania nieprofesjonalnie swojej pracy zarówno w stosunku do rodziców dzieci jak i pracowników. Umawia spotkanie, które pierw przekłada kilka razy, bądź się na nim nie pojawia nie informując o tym. Ma bardzo ''olewający'' stosunek; często nie odpisuje na sms-y, nie odbiera ani nie oddzwania. Co do podpisania umowy o pracę to również porażka. Trzeba się ciągle prosić i upominać. Kłamstwa są również na porządku dziennym przykładowo z terminem podpisania nowej umowy, dostaniu danej grupy dzieci bądź sali. Tzw obiecanki cacanki. A gdy już uda Ci się dostać informację, nawet w sprawie która dotyczy tylko Ciebie to zostaniesz o tym poinformowana przez osoby trzecie.Co do samej atmosfery panującej w żłobku, obgadywanie i plotki są tam na porządku dziennym. Częste szeptanie między sobą w towarzystwie innych też o czymś świadczy. Czuć negatywne emocje przebywając tam, ciągłe niedoinformowanie, stres. Kadra również się ciągle zmienia co wpływa źle zarówno na atmosferę jak i na dzieci. Odradzam pracę w tym miejscu.

Rosa
@Rene

Niestety tak już od bardzo dawna się dzieje, jeżeli chodzi o kadrę to lepiej uciekać do innych placówek niż być w tej i się męczyć. Rodzice również narzekają że nigdy nie mają informacj można sobie wpisać na forach na Facebooku. Przykre bo kiedyś Dyrekcja dbała o to miejsce. Pozdrawiam

Tinla
@Rene

Nie którzy lubią takie sianie plotek itp. Nie ma co się stresować tylko czym prędzej uciekać z takiego miejsca ofert pracy jest na tyle a po co się męczyć. Tam pracowały naprawdę bardzo fajne i ciepłe osoby była stała kadra w żłobku, dlaczego odeszły sprawa jasna. Kwestia finansową również pozostawia wiele do życzenia inni pracodawcy dają równe premie na święta , wczasy pod grusza tu nie ma czegoś takiego. Z tym się zgodzę że wielokrotnie informowanie np o zwolnieniu lekarskim poprzez telefon brak odpowiedzi, SMS który również niby nie doszedł jest bardzo dziwny. Nigdy nie szłam do pracy zadowolona gdyż nie wiedziałam czy zaraz nie będzie jakieś afery. Już nie pracuje i jestem zadowolona z obecnej pracy. Przynajmniej mam spokój od tej toksycznej atmosfery.

Ewelina

Hej, możecie mi powiedzieć o pracy w tym miejscu, wynagrodzeniu?

Ewelina

Nie wiem co mam rozumieć poprzez twoja opinie ale poczytałam inne i raczej CV nie wyśle

Agnieszka Mrzygłód

Dzień dobry. Dotarła do mnie informacja o zamieszczonych komentarzach . Chciałabym więc się wypowiedzieć . Od razu nadmienię , że nie będę odpisywać i wdawać się w dyskusje ani czytać więcej co tutaj się pojawia. Dlaczego postanowiłam napisać ? Pojawił się w dniu dzisiejszym komentarz dotyczący moich pracowników. Chciałabym więc poinformować , że nikt na nikogo nie donosi i zespół jest bardzo zgrany . Jestem dumna , że mam takich świetnych pracowników . Na stawiane zarzuty wobec mojej osoby mogę napisać , że staram się być dobrym i sprawiedliwym pracodawcą, doceniać starania pracownika i rozmawiać wprost o tym co mi się nie podoba . Mam dobre relacje z pracownikami i inaczej sobie nie wyobrażam . Spędzamy ze sobą cały dzień . Jeśli coś mi się nie podoba to o tym informuje wprost ( w swoim gabinecie ) . Mogę zostać administratorem strony i usuwać niewłaściwe komentarze ( oczywiście odpłatnie ) ale tego nie zrobię. W internecie można napisać wszystko . Ja walczyć z tym nie będę. Każdy ma swój rozum . Kto tutaj pisze nie wiem ... może i konkurencja . Pozdrawiam wszystkich serdecznie Agnieszka Mrzygłód

Toska

Dziewczyny miłego weekendu.

Neutralna
@Agnieszka Mrzygłód

Opinie piszą dziewczyny być może te które pracowały albo i pracują tego niestety nikt nie jest nam w stanie powiedzieć. Wiele tutaj osób zarzuca że to Pani Dyrektor obgaduje i pracownicy inne dziewczyny więc no chyba musi być coś na rzeczy opinie te nie biorą się znikąd. Każdy kij ma dwa końce. NIE ma co udzielać się na forum bo to szkoda czasu i nerwów dla Dyrektora tej placówki.

PS
@Agnieszka Mrzygłód

Ha ha ha..........informacja dotarla......... Sama Pani to regularnie czyta i zamieszcza komentarze wybielajac sie z tych zarzutow, ktore sa w 100% prawdziwe.

NiKa
@PS

Ktoś już tu napisał każdy kij ma dwa końce, więc coś musi być na rzeczy ze inne placówki w Tychach nie są opisane na got work, a tu co chwilę ktoś pisze o jakims obgadywaniu o Dyrektorce która wszystkich obgaduje?. Dyrektor a pracownik powinna być relacja służbową tak jak jest wszędzie.

Hm.
@PS

Jeżeli chodzi o żłobek to zadbany. Jeżeli chodzi o Pania Dyrektor to warto mieć kontakt służbowy jak wszędzie. Jedynym minusem brak biurek dla pracowników i krzeseł, i przerwa na jedzenie jest dopiero wtedy kiedy dzieci idą spać, wczesniej pracownicy nie mogą jeść rzadko kiedy spotykane.

Rozważna
@PS

Brak biurek dla pracowników i krzeseł, żeby usiąść, a nie da się cały czas siedzieć na małych krzesłach ponieważ kręgosłup jest obciążony. Przerwa na jedzenie jest dopiero wtedy gdy dzieci idą spać, nie można zjeść posiłku w czasie gdy dzieci jedzą. Żłobek zadbany, kadra przyjazna.

@Agnieszka Mrzygłód

Boże, co za żenada... Może i chciałaby pani taka być, ale odbiega pani od norm człowieczeństwa...

Czy w firmie Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mali Odkrywcy Agnieszka Mrzygłód występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Nauczyciel?

ZainteresowanA

Występuje tylko nauczyciel pracuje po 8 godzin nie np po 6,5 h jak w innych przedszkolach prywatnych.

Ktoś

Zachęcam do zapoznania się z charakterystyką PSYCHOPATY. Pani dyrektor przejawia wiele cech osobowości psychopatycznej.

???

Jej aż tak źle jest? Chciałam dać CV

Ktoś
@???

Lepiej daj sobie spokoj z ta placowka i szukaj w innych przedszkolach lub zlobkach. Jest sporo ofert. Tutaj pracownicy nie sa normalnie traktowani.

Ninka
@Ktoś

Witam, z tego co widzę nic się nie zmieniło....

Olwka
@Ktoś

Niestety to prawda. Brak szacunku do pracowników, była kadra która była fajna już w żłobku nie pracuje, atmosfera nie fajna.

Nie polecam pracy w tym miejscu na początku atmosfera miła i przyjazna a po tygodniu obgadywanie nowych ze strony pozostałych pracowników i pani dyrektor. Jest to bardzo przykre i zniechęca do pracy. ,, Ciocie " zmieniające się co tydzień brak stałej kadry. Pani dyrektor obgaduje inne dziewczyny co jest bardzo nie miłe i pokazuje brak kultury . Warunki bhp też pozostawiają wiele do życzenia i wynagrodzenie, które w stosunku do wykonywanych obowiązków jest śmieszne. Ogólnie nie polecam pracy w tym miejscu.

Aktualna pracująca

Nie obgadywanie a głośne wyrażanie swojego niezadowolenia na temat zachowania . Nie pozwolimy żeby w naszym gronie była osoba , która się nie nadaje . U nas albo ktoś pracuje i zostaje z Nami na długo albo jego przygoda jest krótka . Potem najlepiej „Wylać „swoje żale i złości w internecie bo anonimowo można wszystko .

Witam, chciałam potwierdzić atmosfera jest nie zdrowa, Pani Dyrektor na początku miła i sympatyczna po tygodniu czasu zaczyna obgadywac swoich pracowników z każdym, nie kieruje uwag do osób któych coś ma tylko mówi osobą trzecim przez co wiele dziewczyn odchodzi z pracy po takim zachowaniu, brak umowy na stałe , obowiązków dużo wynagrodzenie pozostawia wiele do życzenia.. NIE POLECAM PRACY W TYM MIEJSCU

Aktualnie pracująca

Pracuje tu od dawna i pracowałam w wielu miejscach . Aktualny Pracodawca jest wymagający ale sprawiedliwy i bardzo sobie chwale nie tylko ja . Zostałaś zwolniona to teraz wypisujesz bzdury . Łatwo jest obsmarować kogoś w internecie . Dlaczego nie zrobisz tego w cztery oczy skoro sama to zarzucasz innym ?? Wszystkie rozmowy i pochwały i uwagi dotyczące pracy odbywają się zawsze w gabinecie . Wróciły do nas dziewczyny , które pracowały w różnych miejscach . Niedawno u nas . Wróciły bo wolą dojeżdżać z innego miasta a pracować w fajnym miejscu . Tyle w temacie

@Aktualnie pracująca

Jakby to powiedzieć po co mówić w cztery oczy skoro nauczyłam się od najlepszej Pani Dyrektor mówić i obgadywac za plecami pozdrawiam

Aktualnie pracująca

Pamiętaj , ze nawet tutaj nikt nie jest anonimowy . A publiczne szykanowanie czyjegoś dobrego imienia jest karane . Skoro tu pracowałaś to wiesz ze dużo jest tutaj pracowników i każdy poświadczy , ze mamy dobrego pracodawcę . Powodzenia

AM

Pani Dyrektor jest jaka jest. Kazdy ma inny charakter. Nikt nikogo nie trzyma tu na sile. W tym miejscu pracuje sie dla dzieci, a nie po to by zmieniac czyjes charaktery.

Zzz
@AM

Witam, dokładnie jeżeli się coś komuś nie podoba to się zwalnia i szuka szczęścia gdzie indziej tym bardziej że rynek pracy ma wiele ofert, a jeżeli chodzi o Panią Dyrektor to jest tylko człowiekiem wiadomo że z szefem powinno się żyć w służbowych i neutralnych stosunkach, a praca z dziećmi to ciężka praca jednym się będzie podobać drugim nie. Ile ludzi tyle opinii, poprzednika życzę pokory i dystansu do tego wszystkiego. Pozdrawiam

XY

Co by tu jeszcze dopisać żeby opinie zepsuć. Obgadana zostałaś albo inaczej usłyszałaś pare słów na temat wykonywania swoich obowiązków , niestety niepochlebnych to teraz Trzebaby coś napisać ... A może jednak te pare słów to prawda ?? Niestety nie każdy nadaje się do pracy z małymi dziećmi i napewno nie każdy u nas. Często chwali ale tych , których ma za co . Docenia i stara się być dobrym pracodawcą. Dużo rozmawia z pracownikami bo stara się mieć dobry kontakt . Nie siedzi zamknieta w swoim gabinecie . Dzięki czemu widzi nie tylko to co jej się nie podoba , ale to co dziewczyny robią super . Nie ma co wdawać się w głupie dyskusje osób , które mają żal i pretensje ... Napisze raz jeszcze i nie będę już się tutaj wypowiadać szkoda czasu . Chwali , docenia , stara się nie tylko o żłobek ( o maluszki i o miejsce ) ale i o to , żeby całej kadrze dobrze się pracowało . Tutaj pracują osoby odpowiedzialne , zaangażowane , komunikatywne i te , które kochają prace z dziećmi . Osoby , którym się nic nie chce , a czasem nawet nie chce się przyjść do pracy to już tu nie pracują . Chcesz poznać opinie ??? Zagadaj przez fb opiekunki pracujące tu . Znajdziesz je bez problemu . Dowiesz się jak tutaj się pracuje . Pozdrawiam

@XY

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie więc nie podobała mi się praca w tym miejscu , nie interesuje mnie za bardzo czy ktoś mnie obgadywal skoro Pani Dyrektor obgaduje wszystkich swoich pracowników ja się w takie rzeczy nie bawię dlatego też odeszłam i zmieniłam pracę, ja również więcej nie mam zamiaru udzielać na tym forum.

???
@XY

Z tego co widzę to kadra zmienia się co chwile?

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mali Odkrywcy Agnieszka Mrzygłód - Tychy

• Jak się pracuje w Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mali Odkrywcy Agnieszka Mrzygłód?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mali Odkrywcy Agnieszka Mrzygłód tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mali Odkrywcy Agnieszka Mrzygłód?

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mali Odkrywcy Agnieszka Mrzygłód
  • Władysława Sikorskiego 147